MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Pomorska Liga Juniorów D1 - sezon 2014/2015



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Akademia Piłkarska LG 26 73 24 1 1 134 - 21
2. U-2 Bytów 26 59 19 2 5 64 - 30
3. Chojniczanka Chojnice 26 55 17 4 5 70 - 23
4. Pogoń Lębork 26 49 16 1 9 90 - 37
5. Gryf Słupsk 26 46 15 1 10 46 - 41
6. KP Starogard Gdański 26 45 14 3 9 66 - 36
7. Arka Gdynia SI 26 33 9 6 11 39 - 33
8. Sztorm Mosty 26 32 9 5 12 44 - 41
9. Santos Gdańsk 26 31 10 1 15 45 - 66
10. Gryf Wejherowo 26 28 7 7 12 36 - 67
11. Wierzyca Pelplin 26 24 6 6 14 31 - 73
12. Czarni Pruszcz Gdański 26 22 6 4 16 23 - 61
13. Cartusia Kartuzy 26 19 5 4 17 35 - 76
14. Gryf 2009 Tczew 26 7 2 1 23 24 - 142
Ostatni komentarz dodał cpelplin 14.06.2015, 12:40:56



Kolejka 1 - 23/24. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (9) 
1. Wierzyca Pelplin 4 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 10 września 2014
2. U-2 Bytów 1 - 2 Arka Gdynia SI 10 września 2014
3. Sztorm Mosty 5 - 0 Cartusia Kartuzy
4. Santos Gdańsk 0 - 3 Chojniczanka Chojnice 17 września 2014
5. Pogoń Lębork 4 - 1 Gryf 2009 Tczew 10 września 2014
6. Akademia Piłkarska LG 13 - 0 Gryf Wejherowo 9 września 2014
7. Gryf Słupsk 2 - 1 KP Starogard Gdański
Kolejka 2 - 30/31. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (5) 
8. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 4 KP Starogard Gdański
9. Gryf Wejherowo 1 - 0 Gryf Słupsk
10. Gryf 2009 Tczew 0 - 9 Akademia Piłkarska LG
11. Chojniczanka Chojnice 5 - 1 Pogoń Lębork
12. Cartusia Kartuzy 4 - 2 Santos Gdańsk
13. Arka Gdynia SI 1 - 0 Sztorm Mosty
14. Wierzyca Pelplin 1 - 4 U-2 Bytów
Kolejka 3 - 3. września 2014 [szczegóły] Komentarze (5) 
15. U-2 Bytów 6 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
16. Sztorm Mosty 2 - 2 Wierzyca Pelplin
17. Santos Gdańsk 2 - 1 Arka Gdynia SI
18. Pogoń Lębork 1 - 2 Cartusia Kartuzy 4 września 2014
19. Akademia Piłkarska LG 3 - 0 Chojniczanka Chojnice
20. Gryf Słupsk 7 - 2 Gryf 2009 Tczew
21. KP Starogard Gdański 3 - 1 Gryf Wejherowo
Kolejka 4 - 6/7. września 2014 [szczegóły] Komentarze (3) 
22. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 3 Gryf Wejherowo
23. Gryf 2009 Tczew 1 - 13 KP Starogard Gdański
24. Chojniczanka Chojnice 5 - 0 Gryf Słupsk
25. Cartusia Kartuzy 1 - 3 Akademia Piłkarska LG
26. Arka Gdynia SI 0 - 0 Pogoń Lębork
27. Wierzyca Pelplin 3 - 1 Santos Gdańsk
28. U-2 Bytów 3 - 1 Sztorm Mosty
Kolejka 5 - 13/14. września 2014 [szczegóły] Komentarze (4) 
29. Sztorm Mosty 3 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 18 września 2014
30. Santos Gdańsk 0 - 2 U-2 Bytów
31. Pogoń Lębork 7 - 0 Wierzyca Pelplin
32. Akademia Piłkarska LG 6 - 1 Arka Gdynia SI
33. Gryf Słupsk 4 - 1 Cartusia Kartuzy
34. KP Starogard Gdański 0 - 0 Chojniczanka Chojnice
35. Gryf Wejherowo 5 - 2 Gryf 2009 Tczew
Kolejka 6 - 20/21. września 2014 [szczegóły] Komentarze (7) 
36. Czarni Pruszcz Gdański 5 - 0 Gryf 2009 Tczew
37. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Gryf Wejherowo
38. Cartusia Kartuzy 2 - 2 KP Starogard Gdański
39. Arka Gdynia SI 0 - 0 Gryf Słupsk
40. Wierzyca Pelplin 1 - 4 Akademia Piłkarska LG
41. U-2 Bytów 2 - 0 Pogoń Lębork
42. Sztorm Mosty 4 - 1 Santos Gdańsk
Kolejka 7 - 27/28. września 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
43. Santos Gdańsk 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
44. Pogoń Lębork 4 - 0 Sztorm Mosty
45. Akademia Piłkarska LG 9 - 2 U-2 Bytów
46. Gryf Słupsk 4 - 1 Wierzyca Pelplin
47. KP Starogard Gdański 1 - 3 Arka Gdynia SI
48. Gryf Wejherowo 4 - 1 Cartusia Kartuzy
49. Gryf 2009 Tczew 0 - 5 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 8 - 4/5. października 2014 [szczegóły] Komentarze (4) 
50. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 1 Chojniczanka Chojnice
51. Cartusia Kartuzy 3 - 6 Gryf 2009 Tczew
52. Arka Gdynia SI 3 - 1 Gryf Wejherowo
53. Wierzyca Pelplin 0 - 2 KP Starogard Gdański
54. U-2 Bytów 2 - 0 Gryf Słupsk
55. Sztorm Mosty 1 - 4 Akademia Piłkarska LG
56. Pogoń Lębork 5 - 0 Santos Gdańsk
Kolejka 9 - 11/12. października 2014 [szczegóły] Komentarze (3) 
57. Pogoń Lębork 4 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
58. Akademia Piłkarska LG 11 - 0 Santos Gdańsk
59. Gryf Słupsk 0 - 1 Sztorm Mosty
60. KP Starogard Gdański 0 - 2 U-2 Bytów
61. Gryf Wejherowo 1 - 1 Wierzyca Pelplin
62. Gryf 2009 Tczew 1 - 5 Arka Gdynia SI
63. Chojniczanka Chojnice 8 - 0 Cartusia Kartuzy
Kolejka 10 - 18/19. października 2014 [szczegóły] Komentarze (3) 
64. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Cartusia Kartuzy
65. Arka Gdynia SI 0 - 1 Chojniczanka Chojnice
66. Wierzyca Pelplin 5 - 0 Gryf 2009 Tczew
67. U-2 Bytów 2 - 1 Gryf Wejherowo
68. Sztorm Mosty 0 - 3 KP Starogard Gdański
69. Santos Gdańsk 1 - 2 Gryf Słupsk
70. Pogoń Lębork 2 - 7 Akademia Piłkarska LG
Kolejka 11 - 25/26. października 2014 [szczegóły] Komentarze (4) 
71. Akademia Piłkarska LG 4 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
72. Gryf Słupsk 2 - 1 Pogoń Lębork
73. KP Starogard Gdański 4 - 1 Santos Gdańsk
74. Gryf Wejherowo 1 - 0 Sztorm Mosty
75. Gryf 2009 Tczew 0 - 2 U-2 Bytów
76. Chojniczanka Chojnice 4 - 0 Wierzyca Pelplin
77. Cartusia Kartuzy 1 - 1 Arka Gdynia SI
Kolejka 12 - 8/9. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (2) 
78. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 4 Arka Gdynia SI
79. Wierzyca Pelplin 3 - 2 Cartusia Kartuzy
80. U-2 Bytów 3 - 0 Chojniczanka Chojnice
81. Sztorm Mosty 6 - 0 Gryf 2009 Tczew
82. Santos Gdańsk 2 - 0 Gryf Wejherowo 23 listopada 2014
83. Pogoń Lębork 4 - 1 KP Starogard Gdański
84. Akademia Piłkarska LG 2 - 0 Gryf Słupsk
Kolejka 13 - 15/16. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (4) 
85. Gryf Słupsk 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
86. KP Starogard Gdański 1 - 3 Akademia Piłkarska LG
87. Gryf Wejherowo 0 - 5 Pogoń Lębork
88. Gryf 2009 Tczew 0 - 6 Santos Gdańsk
89. Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Sztorm Mosty
90. Cartusia Kartuzy 0 - 3 U-2 Bytów
91. Arka Gdynia SI 3 - 3 Wierzyca Pelplin
Kolejka 14 - 21/22. marca 2015 [szczegóły] Komentarze (2) 
92. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 0 Wierzyca Pelplin
93. Arka Gdynia SI 0 - 1 U-2 Bytów 25 marca 2015
94. Cartusia Kartuzy 2 - 2 Sztorm Mosty
95. Chojniczanka Chojnice 5 - 0 Santos Gdańsk
96. Gryf 2009 Tczew 0 - 12 Pogoń Lębork
97. Gryf Wejherowo 1 - 2 Akademia Piłkarska LG 25 marca 2015
98. KP Starogard Gdański 0 - 2 Gryf Słupsk
Kolejka 15 - 28/29. marca 2015 [szczegóły] Komentarze (2) 
99. KP Starogard Gdański 5 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
100. Gryf Słupsk 3 - 0 Gryf Wejherowo
101. Akademia Piłkarska LG 7 - 0 Gryf 2009 Tczew
102. Pogoń Lębork 6 - 1 Chojniczanka Chojnice
103. Santos Gdańsk 1 - 0 Cartusia Kartuzy
104. Sztorm Mosty 0 - 4 Arka Gdynia SI
105. U-2 Bytów 1 - 0 Wierzyca Pelplin
Kolejka 16 - 1/4. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (2) 
106. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 U-2 Bytów
107. Wierzyca Pelplin 1 - 1 Sztorm Mosty
108. Arka Gdynia SI 3 - 0 Santos Gdańsk
109. Cartusia Kartuzy 0 - 3 Pogoń Lębork
110. Chojniczanka Chojnice 2 - 2 Akademia Piłkarska LG 8 kwietnia 2015
111. Gryf 2009 Tczew 1 - 5 Gryf Słupsk
112. Gryf Wejherowo 1 - 4 KP Starogard Gdański 15 kwietnia 2015
Kolejka 17 - 11/12. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (4) 
113. Gryf Wejherowo 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
114. KP Starogard Gdański 5 - 2 Gryf 2009 Tczew
115. Gryf Słupsk 3 - 1 Chojniczanka Chojnice
116. Akademia Piłkarska LG 9 - 0 Cartusia Kartuzy
117. Pogoń Lębork 3 - 1 Arka Gdynia SI
118. Santos Gdańsk 4 - 0 Wierzyca Pelplin
119. Sztorm Mosty 0 - 0 U-2 Bytów
Kolejka 18 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (3) 
120. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 Sztorm Mosty
121. U-2 Bytów 1 - 3 Santos Gdańsk
122. Wierzyca Pelplin 0 - 4 Pogoń Lębork
123. Arka Gdynia SI 0 - 1 Akademia Piłkarska LG
124. Cartusia Kartuzy 1 - 3 Gryf Słupsk
125. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 KP Starogard Gdański
126. Gryf 2009 Tczew 0 - 1 Gryf Wejherowo
Kolejka 19 - 25/26. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (3) 
127. Gryf 2009 Tczew 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
128. Gryf Wejherowo 2 - 2 Chojniczanka Chojnice
129. KP Starogard Gdański 1 - 0 Cartusia Kartuzy
130. Gryf Słupsk 1 - 0 Arka Gdynia SI
131. Akademia Piłkarska LG 6 - 0 Wierzyca Pelplin 6 maja 2015
132. Pogoń Lębork 0 - 1 U-2 Bytów
133. Santos Gdańsk 0 - 4 Sztorm Mosty
Kolejka 20 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (2) 
134. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 1 Santos Gdańsk 6 maja 2015
135. Sztorm Mosty 4 - 3 Pogoń Lębork
136. U-2 Bytów 5 - 1 Akademia Piłkarska LG
137. Wierzyca Pelplin 1 - 0 Gryf Słupsk
138. Arka Gdynia SI 0 - 2 KP Starogard Gdański
139. Cartusia Kartuzy 2 - 4 Gryf Wejherowo
140. Chojniczanka Chojnice 8 - 0 Gryf 2009 Tczew
Kolejka 21 - 9/10. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
141. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
142. Gryf 2009 Tczew 1 - 1 Cartusia Kartuzy
143. Gryf Wejherowo 2 - 2 Arka Gdynia SI
144. KP Starogard Gdański 2 - 1 Wierzyca Pelplin
145. Gryf Słupsk 1 - 4 U-2 Bytów
146. Akademia Piłkarska LG 2 - 0 Sztorm Mosty
147. Santos Gdańsk 2 - 1 Pogoń Lębork
Kolejka 22 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 5 Pogoń Lębork
149. Santos Gdańsk 2 - 6 Akademia Piłkarska LG
150. Sztorm Mosty 0 - 2 Gryf Słupsk
151. U-2 Bytów 5 - 2 KP Starogard Gdański
152. Wierzyca Pelplin 1 - 1 Gryf Wejherowo
153. Arka Gdynia SI 4 - 1 Gryf 2009 Tczew
154. Cartusia Kartuzy 0 - 2 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 23 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
155. Cartusia Kartuzy 2 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
156. Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Arka Gdynia SI
157. Gryf 2009 Tczew 3 - 1 Wierzyca Pelplin
158. Gryf Wejherowo 1 - 1 U-2 Bytów
159. KP Starogard Gdański 5 - 0 Sztorm Mosty
160. Gryf Słupsk 1 - 0 Santos Gdańsk
161. Akademia Piłkarska LG 5 - 1 Pogoń Lębork
Kolejka 24 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 5 Akademia Piłkarska LG
163. Pogoń Lębork 4 - 0 Gryf Słupsk
164. Santos Gdańsk 1 - 4 KP Starogard Gdański
165. Sztorm Mosty 1 - 1 Gryf Wejherowo
166. U-2 Bytów 5 - 2 Gryf 2009 Tczew
167. Wierzyca Pelplin 0 - 8 Chojniczanka Chojnice
168. Arka Gdynia SI 0 - 1 Cartusia Kartuzy
Kolejka 25 - 6/7. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Arka Gdynia SI 0 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
170. Cartusia Kartuzy 7 - 0 Wierzyca Pelplin
171. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 U-2 Bytów
172. Gryf 2009 Tczew 0 - 7 Sztorm Mosty
173. Gryf Wejherowo 0 - 4 Santos Gdańsk
174. KP Starogard Gdański 1 - 2 Pogoń Lębork
175. Gryf Słupsk 1 - 8 Akademia Piłkarska LG
Kolejka 26 - 13/14. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
176. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Gryf Słupsk
177. Akademia Piłkarska LG 2 - 0 KP Starogard Gdański
178. Pogoń Lębork 8 - 2 Gryf Wejherowo
179. Santos Gdańsk 9 - 0 Gryf 2009 Tczew
180. Sztorm Mosty 2 - 0 Chojniczanka Chojnice
181. U-2 Bytów 6 - 1 Cartusia Kartuzy
182. Wierzyca Pelplin 2 - 1 Arka Gdynia SI




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE