Pomorska Liga Juniorów C1 - sezon 2014/2015

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Akademia Piłkarska LG 24 72 24 0 0 120 - 9
2. Arka Gdynia SI 24 52 16 4 4 88 - 19
3. Jantar Ustka 24 50 16 2 6 109 - 36
4. Chojniczanka Chojnice 24 45 14 3 7 72 - 51 2 3 1 0 1 4 - 4
5. Bałtyk Gdynia 24 45 14 3 7 60 - 42 2 3 1 0 1 4 - 4
6. Gryf Słupsk 24 35 11 2 11 60 - 54 2 6 2 0 0 5 - 0
7. Orlęta Reda 24 35 11 2 11 60 - 66 2 0 0 0 2 0 - 5
8. Gedania Gdańsk 24 34 10 4 10 52 - 58
9. Czarni Pruszcz Gdański 24 24 7 3 14 34 - 73
10. Rodło Kwidzyn 24 18 5 3 16 28 - 110
11. Gryf 2009 Tczew 24 16 4 4 16 38 - 88
12. Gryf Wejherowo 24 14 4 2 18 38 - 83
13. GKS Żukowo 24 12 4 0 20 30 - 100
14. Wierzyca Pelplin 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał kibic1996 16.05.2015, 20:29:14
* Wierzyca Pelplin wycofała się po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane


 Baner


Kolejka 1 - 23/24. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wierzyca Pelplin - Arka Gdynia SI
anulowany, było 1-3
Rodło Kwidzyn 0 - 0 Bałtyk Gdynia 10 września 2014
Orlęta Reda 3 - 7 Chojniczanka Chojnice 9 września 2014
Akademia Piłkarska LG 7 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 26 sierpnia 2014
Gryf Słupsk 3 - 3 Gedania Gdańsk
Jantar Ustka 15 - 1 GKS Żukowo
Gryf Wejherowo 4 - 1 Gryf 2009 Tczew
Kolejka 2 - 30/31. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI 6 - 0 Gryf 2009 Tczew
GKS Żukowo 0 - 3 Gryf Wejherowo
Gedania Gdańsk 3 - 2 Jantar Ustka
Czarni Pruszcz Gdański 3 - 1 Gryf Słupsk
Chojniczanka Chojnice 0 - 5 Akademia Piłkarska LG
Bałtyk Gdynia 2 - 1 Orlęta Reda
Wierzyca Pelplin - Rodło Kwidzyn
anulowany, było 2-3
Kolejka 3 - 3. września 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
Rodło Kwidzyn 1 - 1 Arka Gdynia SI
Orlęta Reda - Wierzyca Pelplin
anulowany, było 2-0
Akademia Piłkarska LG 10 - 0 Bałtyk Gdynia
Gryf Słupsk 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 17 września 2014
Jantar Ustka 4 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
Gryf Wejherowo 2 - 3 Gedania Gdańsk
Gryf 2009 Tczew 1 - 4 GKS Żukowo
Kolejka 4 - 6/7. września 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI 3 - 1 GKS Żukowo
Gedania Gdańsk 8 - 1 Gryf 2009 Tczew
Czarni Pruszcz Gdański 4 - 2 Gryf Wejherowo
Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Jantar Ustka 24 września 2014
Bałtyk Gdynia 2 - 0 Gryf Słupsk
Wierzyca Pelplin - Akademia Piłkarska LG
anulowany, było 0-7
Rodło Kwidzyn 2 - 3 Orlęta Reda
Kolejka 5 - 13/14. września 2014 [szczegóły] Komentarze (2) 
Orlęta Reda 1 - 6 Arka Gdynia SI
Akademia Piłkarska LG 11 - 0 Rodło Kwidzyn
Gryf Słupsk - Wierzyca Pelplin
anulowany, było 3-0 vo
Jantar Ustka 4 - 1 Bałtyk Gdynia
Gryf Wejherowo 2 - 3 Chojniczanka Chojnice
Gryf 2009 Tczew 0 - 6 Czarni Pruszcz Gdański
GKS Żukowo 1 - 3 Gedania Gdańsk
Kolejka 6 - 20/21. września 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI 1 - 2 Gedania Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 GKS Żukowo
Chojniczanka Chojnice 6 - 2 Gryf 2009 Tczew
Bałtyk Gdynia 2 - 1 Gryf Wejherowo
Wierzyca Pelplin - Jantar Ustka
anulowany, było 3-3
Rodło Kwidzyn 1 - 5 Gryf Słupsk
Orlęta Reda 0 - 6 Akademia Piłkarska LG
Kolejka 7 - 27/28. września 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Piłkarska LG 2 - 1 Arka Gdynia SI
Gryf Słupsk 2 - 0 Orlęta Reda
Rodło Kwidzyn 0 - 11 Jantar Ustka 1 października 2014
Gryf Wejherowo - Wierzyca Pelplin
anulowany, było 2-2
Gryf 2009 Tczew 0 - 2 Bałtyk Gdynia
GKS Żukowo 1 - 3 Chojniczanka Chojnice
Gedania Gdańsk 3 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
Kolejka 8 - 4/5. października 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Gedania Gdańsk
Bałtyk Gdynia 6 - 0 GKS Żukowo
Wierzyca Pelplin - Gryf 2009 Tczew
anulowany, było 5-1
Rodło Kwidzyn 6 - 0 Gryf Wejherowo
Orlęta Reda 1 - 1 Jantar Ustka
Gryf Słupsk 0 - 3 Akademia Piłkarska LG
Kolejka 9 - 11/12. października 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
Gryf Słupsk 1 - 3 Arka Gdynia SI
Jantar Ustka 1 - 4 Akademia Piłkarska LG
Gryf Wejherowo 2 - 5 Orlęta Reda
Gryf 2009 Tczew 1 - 3 Rodło Kwidzyn
GKS Żukowo - Wierzyca Pelplin
anulowany, było 2-6
Gedania Gdańsk 1 - 3 Bałtyk Gdynia
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 1 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 10 - 18/19. października 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI 5 - 1 Chojniczanka Chojnice
Bałtyk Gdynia 2 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
Wierzyca Pelplin - Gedania Gdańsk
anulowany, było 0-2
Rodło Kwidzyn 2 - 3 GKS Żukowo
Orlęta Reda 2 - 1 Gryf 2009 Tczew
Akademia Piłkarska LG 3 - 0 Gryf Wejherowo
Gryf Słupsk 1 - 1 Jantar Ustka
Kolejka 11 - 25/26. października 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jantar Ustka 0 - 5 Arka Gdynia SI
Gryf Wejherowo 2 - 5 Gryf Słupsk
Gryf 2009 Tczew 0 - 7 Akademia Piłkarska LG
GKS Żukowo 8 - 1 Orlęta Reda
Gedania Gdańsk 5 - 2 Rodło Kwidzyn
Czarni Pruszcz Gdański - Wierzyca Pelplin
anulowany, było 3-0 vo
Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Bałtyk Gdynia
Kolejka 12 - 8/9. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
Arka Gdynia SI 4 - 1 Bałtyk Gdynia
Rodło Kwidzyn 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
Orlęta Reda 3 - 0 Gedania Gdańsk
Akademia Piłkarska LG 9 - 1 GKS Żukowo
Gryf Słupsk 6 - 2 Gryf 2009 Tczew
Jantar Ustka 3 - 2 Gryf Wejherowo
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 13 - 15/16. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Wejherowo 0 - 5 Arka Gdynia SI
Gryf 2009 Tczew 1 - 3 Jantar Ustka
GKS Żukowo 1 - 2 Gryf Słupsk
Gedania Gdańsk 1 - 4 Akademia Piłkarska LG
Czarni Pruszcz Gdański 3 - 5 Orlęta Reda
Chojniczanka Chojnice 8 - 1 Rodło Kwidzyn
Pauza: Bałtyk Gdynia,
Kolejka 14 - 21/22. marca 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia 6 - 2 Rodło Kwidzyn
Chojniczanka Chojnice 3 - 2 Orlęta Reda
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 4 Akademia Piłkarska LG
Gedania Gdańsk 4 - 2 Gryf Słupsk
GKS Żukowo 1 - 5 Jantar Ustka
Gryf 2009 Tczew 3 - 3 Gryf Wejherowo
Pauza: Arka Gdynia SI,
Kolejka 15 - 28/29. marca 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf 2009 Tczew 2 - 2 Arka Gdynia SI
Gryf Wejherowo 2 - 1 GKS Żukowo
Jantar Ustka 6 - 0 Gedania Gdańsk
Gryf Słupsk 7 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
Akademia Piłkarska LG 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 22 kwietnia 2015
Orlęta Reda 2 - 2 Bałtyk Gdynia
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 16 - 1/4. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI 13 - 0 Rodło Kwidzyn
Bałtyk Gdynia 1 - 2 Akademia Piłkarska LG
Chojniczanka Chojnice 6 - 2 Gryf Słupsk
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 12 Jantar Ustka
Gedania Gdańsk 6 - 0 Gryf Wejherowo
GKS Żukowo 2 - 4 Gryf 2009 Tczew
Pauza: Orlęta Reda,
Kolejka 17 - 11/12. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Żukowo 0 - 4 Arka Gdynia SI
Gryf 2009 Tczew 7 - 1 Gedania Gdańsk
Gryf Wejherowo 0 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
Jantar Ustka 7 - 1 Chojniczanka Chojnice 20 maja 2015
Gryf Słupsk 3 - 6 Bałtyk Gdynia
Orlęta Reda 2 - 0 Rodło Kwidzyn
Pauza: Akademia Piłkarska LG,
Kolejka 18 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI 7 - 0 Orlęta Reda
Rodło Kwidzyn 0 - 12 Akademia Piłkarska LG
Bałtyk Gdynia 1 - 2 Jantar Ustka
Chojniczanka Chojnice 4 - 2 Gryf Wejherowo
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 2 Gryf 2009 Tczew
Gedania Gdańsk 2 - 0 GKS Żukowo
Pauza: Gryf Słupsk,
Kolejka 19 - 25/26. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania Gdańsk 1 - 1 Arka Gdynia SI 28 kwietnia 2015
GKS Żukowo 0 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
Gryf 2009 Tczew 5 - 4 Chojniczanka Chojnice
Gryf Wejherowo 1 - 1 Bałtyk Gdynia
Gryf Słupsk 3 - 0 Rodło Kwidzyn
Akademia Piłkarska LG 1 - 0 Orlęta Reda 28 kwietnia 2015
Pauza: Jantar Ustka,
Kolejka 20 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI 0 - 1 Akademia Piłkarska LG 3 czerwca 2015
Orlęta Reda 0 - 3 Gryf Słupsk
Jantar Ustka 14 - 0 Rodło Kwidzyn 13 maja 2015
Bałtyk Gdynia 3 - 1 Gryf 2009 Tczew
Chojniczanka Chojnice 7 - 1 GKS Żukowo
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 1 Gedania Gdańsk
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 21 - 9/10. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 4 Arka Gdynia SI
Gedania Gdańsk 3 - 3 Chojniczanka Chojnice
GKS Żukowo 1 - 3 Bałtyk Gdynia
Gryf Wejherowo 3 - 0 Rodło Kwidzyn
Jantar Ustka 4 - 1 Orlęta Reda
Akademia Piłkarska LG 2 - 1 Gryf Słupsk
Pauza: Gryf 2009 Tczew,
Kolejka 22 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
Arka Gdynia SI 5 - 1 Gryf Słupsk
Akademia Piłkarska LG 3 - 1 Jantar Ustka
Orlęta Reda 6 - 3 Gryf Wejherowo
Rodło Kwidzyn 1 - 1 Gryf 2009 Tczew
Bałtyk Gdynia 6 - 0 Gedania Gdańsk
Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
Pauza: GKS Żukowo,
Kolejka 23 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Arka Gdynia SI
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 5 Bałtyk Gdynia
GKS Żukowo 2 - 0 Rodło Kwidzyn
Gryf 2009 Tczew 1 - 5 Orlęta Reda
Gryf Wejherowo 0 - 5 Akademia Piłkarska LG
Jantar Ustka 4 - 1 Gryf Słupsk
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 24 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI 3 - 1 Jantar Ustka
Gryf Słupsk 5 - 2 Gryf Wejherowo
Akademia Piłkarska LG 4 - 0 Gryf 2009 Tczew
Orlęta Reda 7 - 0 GKS Żukowo
Rodło Kwidzyn 3 - 0 Gedania Gdańsk
Bałtyk Gdynia 4 - 1 Chojniczanka Chojnice
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 25 - 6/7. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia 1 - 3 Arka Gdynia SI
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 2 Rodło Kwidzyn
Gedania Gdańsk 2 - 4 Orlęta Reda
GKS Żukowo 1 - 11 Akademia Piłkarska LG
Gryf 2009 Tczew 2 - 1 Gryf Słupsk
Gryf Wejherowo 2 - 4 Jantar Ustka
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 26 - 13/14. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI 5 - 0 Gryf Wejherowo
Jantar Ustka 3 - 0 Gryf 2009 Tczew
Gryf Słupsk 3 - 0 GKS Żukowo
Akademia Piłkarska LG 2 - 0 Gedania Gdańsk
Orlęta Reda 6 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
Rodło Kwidzyn 0 - 4 Chojniczanka Chojnice
Pauza: Bałtyk Gdynia, .