ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Pomorska Liga Juniorów C1 - sezon 2014/2015



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Akademia Piłkarska LG 24 72 24 0 0 120 - 9
2. Arka Gdynia SI 24 52 16 4 4 88 - 19
3. Jantar Ustka 24 50 16 2 6 109 - 36
4. Chojniczanka Chojnice 24 45 14 3 7 72 - 51 2 3 1 0 1 4 - 4
5. Bałtyk Gdynia 24 45 14 3 7 60 - 42 2 3 1 0 1 4 - 4
6. Gryf Słupsk 24 35 11 2 11 60 - 54 2 6 2 0 0 5 - 0
7. Orlęta Reda 24 35 11 2 11 60 - 66 2 0 0 0 2 0 - 5
8. Gedania Gdańsk 24 34 10 4 10 52 - 58
9. Czarni Pruszcz Gdański 24 24 7 3 14 34 - 73
10. Rodło Kwidzyn 24 18 5 3 16 28 - 110
11. Gryf 2009 Tczew 24 16 4 4 16 38 - 88
12. Gryf Wejherowo 24 14 4 2 18 38 - 83
13. GKS Żukowo 24 12 4 0 20 30 - 100
14. Wierzyca Pelplin 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał kibic1996 16.05.2015, 20:29:14
* Wierzyca Pelplin wycofała się po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane



Kolejka 1 - 23/24. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Wierzyca Pelplin - Arka Gdynia SI
anulowany, było 1-3
2. Rodło Kwidzyn 0 - 0 Bałtyk Gdynia 10 września 2014
3. Orlęta Reda 3 - 7 Chojniczanka Chojnice 9 września 2014
4. Akademia Piłkarska LG 7 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 26 sierpnia 2014
5. Gryf Słupsk 3 - 3 Gedania Gdańsk
6. Jantar Ustka 15 - 1 GKS Żukowo
7. Gryf Wejherowo 4 - 1 Gryf 2009 Tczew
Kolejka 2 - 30/31. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Arka Gdynia SI 6 - 0 Gryf 2009 Tczew
9. GKS Żukowo 0 - 3 Gryf Wejherowo
10. Gedania Gdańsk 3 - 2 Jantar Ustka
11. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 1 Gryf Słupsk
12. Chojniczanka Chojnice 0 - 5 Akademia Piłkarska LG
13. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Orlęta Reda
14. Wierzyca Pelplin - Rodło Kwidzyn
anulowany, było 2-3
Kolejka 3 - 3. września 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Rodło Kwidzyn 1 - 1 Arka Gdynia SI
16. Orlęta Reda - Wierzyca Pelplin
anulowany, było 2-0
17. Akademia Piłkarska LG 10 - 0 Bałtyk Gdynia
18. Gryf Słupsk 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 17 września 2014
19. Jantar Ustka 4 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
20. Gryf Wejherowo 2 - 3 Gedania Gdańsk
21. Gryf 2009 Tczew 1 - 4 GKS Żukowo
Kolejka 4 - 6/7. września 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Arka Gdynia SI 3 - 1 GKS Żukowo
23. Gedania Gdańsk 8 - 1 Gryf 2009 Tczew
24. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 2 Gryf Wejherowo
25. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Jantar Ustka 24 września 2014
26. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Gryf Słupsk
27. Wierzyca Pelplin - Akademia Piłkarska LG
anulowany, było 0-7
28. Rodło Kwidzyn 2 - 3 Orlęta Reda
Kolejka 5 - 13/14. września 2014 [szczegóły] Komentarze (2) 
29. Orlęta Reda 1 - 6 Arka Gdynia SI
30. Akademia Piłkarska LG 11 - 0 Rodło Kwidzyn
31. Gryf Słupsk - Wierzyca Pelplin
anulowany, było 3-0 vo
32. Jantar Ustka 4 - 1 Bałtyk Gdynia
33. Gryf Wejherowo 2 - 3 Chojniczanka Chojnice
34. Gryf 2009 Tczew 0 - 6 Czarni Pruszcz Gdański
35. GKS Żukowo 1 - 3 Gedania Gdańsk
Kolejka 6 - 20/21. września 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Arka Gdynia SI 1 - 2 Gedania Gdańsk
37. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 GKS Żukowo
38. Chojniczanka Chojnice 6 - 2 Gryf 2009 Tczew
39. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Gryf Wejherowo
40. Wierzyca Pelplin - Jantar Ustka
anulowany, było 3-3
41. Rodło Kwidzyn 1 - 5 Gryf Słupsk
42. Orlęta Reda 0 - 6 Akademia Piłkarska LG
Kolejka 7 - 27/28. września 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Akademia Piłkarska LG 2 - 1 Arka Gdynia SI
44. Gryf Słupsk 2 - 0 Orlęta Reda
45. Rodło Kwidzyn 0 - 11 Jantar Ustka 1 października 2014
46. Gryf Wejherowo - Wierzyca Pelplin
anulowany, było 2-2
47. Gryf 2009 Tczew 0 - 2 Bałtyk Gdynia
48. GKS Żukowo 1 - 3 Chojniczanka Chojnice
49. Gedania Gdańsk 3 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
Kolejka 8 - 4/5. października 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Arka Gdynia SI 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
51. Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Gedania Gdańsk
52. Bałtyk Gdynia 6 - 0 GKS Żukowo
53. Wierzyca Pelplin - Gryf 2009 Tczew
anulowany, było 5-1
54. Rodło Kwidzyn 6 - 0 Gryf Wejherowo
55. Orlęta Reda 1 - 1 Jantar Ustka
56. Gryf Słupsk 0 - 3 Akademia Piłkarska LG
Kolejka 9 - 11/12. października 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
57. Gryf Słupsk 1 - 3 Arka Gdynia SI
58. Jantar Ustka 1 - 4 Akademia Piłkarska LG
59. Gryf Wejherowo 2 - 5 Orlęta Reda
60. Gryf 2009 Tczew 1 - 3 Rodło Kwidzyn
61. GKS Żukowo - Wierzyca Pelplin
anulowany, było 2-6
62. Gedania Gdańsk 1 - 3 Bałtyk Gdynia
63. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 1 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 10 - 18/19. października 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Arka Gdynia SI 5 - 1 Chojniczanka Chojnice
65. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
66. Wierzyca Pelplin - Gedania Gdańsk
anulowany, było 0-2
67. Rodło Kwidzyn 2 - 3 GKS Żukowo
68. Orlęta Reda 2 - 1 Gryf 2009 Tczew
69. Akademia Piłkarska LG 3 - 0 Gryf Wejherowo
70. Gryf Słupsk 1 - 1 Jantar Ustka
Kolejka 11 - 25/26. października 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Jantar Ustka 0 - 5 Arka Gdynia SI
72. Gryf Wejherowo 2 - 5 Gryf Słupsk
73. Gryf 2009 Tczew 0 - 7 Akademia Piłkarska LG
74. GKS Żukowo 8 - 1 Orlęta Reda
75. Gedania Gdańsk 5 - 2 Rodło Kwidzyn
76. Czarni Pruszcz Gdański - Wierzyca Pelplin
anulowany, było 3-0 vo
77. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Bałtyk Gdynia
Kolejka 12 - 8/9. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
78. Arka Gdynia SI 4 - 1 Bałtyk Gdynia
80. Rodło Kwidzyn 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
81. Orlęta Reda 3 - 0 Gedania Gdańsk
82. Akademia Piłkarska LG 9 - 1 GKS Żukowo
83. Gryf Słupsk 6 - 2 Gryf 2009 Tczew
84. Jantar Ustka 3 - 2 Gryf Wejherowo
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 13 - 15/16. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Gryf Wejherowo 0 - 5 Arka Gdynia SI
86. Gryf 2009 Tczew 1 - 3 Jantar Ustka
87. GKS Żukowo 1 - 2 Gryf Słupsk
88. Gedania Gdańsk 1 - 4 Akademia Piłkarska LG
89. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 5 Orlęta Reda
90. Chojniczanka Chojnice 8 - 1 Rodło Kwidzyn
Pauza: Bałtyk Gdynia,
Kolejka 14 - 21/22. marca 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
93. Bałtyk Gdynia 6 - 2 Rodło Kwidzyn
94. Chojniczanka Chojnice 3 - 2 Orlęta Reda
95. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 4 Akademia Piłkarska LG
96. Gedania Gdańsk 4 - 2 Gryf Słupsk
97. GKS Żukowo 1 - 5 Jantar Ustka
98. Gryf 2009 Tczew 3 - 3 Gryf Wejherowo
Pauza: Arka Gdynia SI,
Kolejka 15 - 28/29. marca 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
99. Gryf 2009 Tczew 2 - 2 Arka Gdynia SI
100. Gryf Wejherowo 2 - 1 GKS Żukowo
101. Jantar Ustka 6 - 0 Gedania Gdańsk
102. Gryf Słupsk 7 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
103. Akademia Piłkarska LG 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 22 kwietnia 2015
104. Orlęta Reda 2 - 2 Bałtyk Gdynia
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 16 - 1/4. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. Arka Gdynia SI 13 - 0 Rodło Kwidzyn
108. Bałtyk Gdynia 1 - 2 Akademia Piłkarska LG
109. Chojniczanka Chojnice 6 - 2 Gryf Słupsk
110. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 12 Jantar Ustka
111. Gedania Gdańsk 6 - 0 Gryf Wejherowo
112. GKS Żukowo 2 - 4 Gryf 2009 Tczew
Pauza: Orlęta Reda,
Kolejka 17 - 11/12. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. GKS Żukowo 0 - 4 Arka Gdynia SI
114. Gryf 2009 Tczew 7 - 1 Gedania Gdańsk
115. Gryf Wejherowo 0 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
116. Jantar Ustka 7 - 1 Chojniczanka Chojnice 20 maja 2015
117. Gryf Słupsk 3 - 6 Bałtyk Gdynia
119. Orlęta Reda 2 - 0 Rodło Kwidzyn
Pauza: Akademia Piłkarska LG,
Kolejka 18 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
120. Arka Gdynia SI 7 - 0 Orlęta Reda
121. Rodło Kwidzyn 0 - 12 Akademia Piłkarska LG
123. Bałtyk Gdynia 1 - 2 Jantar Ustka
124. Chojniczanka Chojnice 4 - 2 Gryf Wejherowo
125. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 2 Gryf 2009 Tczew
126. Gedania Gdańsk 2 - 0 GKS Żukowo
Pauza: Gryf Słupsk,
Kolejka 19 - 25/26. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Gedania Gdańsk 1 - 1 Arka Gdynia SI 28 kwietnia 2015
128. GKS Żukowo 0 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
129. Gryf 2009 Tczew 5 - 4 Chojniczanka Chojnice
130. Gryf Wejherowo 1 - 1 Bałtyk Gdynia
132. Gryf Słupsk 3 - 0 Rodło Kwidzyn
133. Akademia Piłkarska LG 1 - 0 Orlęta Reda 28 kwietnia 2015
Pauza: Jantar Ustka,
Kolejka 20 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
134. Arka Gdynia SI 0 - 1 Akademia Piłkarska LG 3 czerwca 2015
135. Orlęta Reda 0 - 3 Gryf Słupsk
136. Jantar Ustka 14 - 0 Rodło Kwidzyn 13 maja 2015
138. Bałtyk Gdynia 3 - 1 Gryf 2009 Tczew
139. Chojniczanka Chojnice 7 - 1 GKS Żukowo
140. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 1 Gedania Gdańsk
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 21 - 9/10. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 4 Arka Gdynia SI
142. Gedania Gdańsk 3 - 3 Chojniczanka Chojnice
143. GKS Żukowo 1 - 3 Bałtyk Gdynia
145. Gryf Wejherowo 3 - 0 Rodło Kwidzyn
146. Jantar Ustka 4 - 1 Orlęta Reda
147. Akademia Piłkarska LG 2 - 1 Gryf Słupsk
Pauza: Gryf 2009 Tczew,
Kolejka 22 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
148. Arka Gdynia SI 5 - 1 Gryf Słupsk
149. Akademia Piłkarska LG 3 - 1 Jantar Ustka
150. Orlęta Reda 6 - 3 Gryf Wejherowo
151. Rodło Kwidzyn 1 - 1 Gryf 2009 Tczew
153. Bałtyk Gdynia 6 - 0 Gedania Gdańsk
154. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
Pauza: GKS Żukowo,
Kolejka 23 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Arka Gdynia SI
156. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 5 Bałtyk Gdynia
158. GKS Żukowo 2 - 0 Rodło Kwidzyn
159. Gryf 2009 Tczew 1 - 5 Orlęta Reda
160. Gryf Wejherowo 0 - 5 Akademia Piłkarska LG
161. Jantar Ustka 4 - 1 Gryf Słupsk
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 24 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. Arka Gdynia SI 3 - 1 Jantar Ustka
163. Gryf Słupsk 5 - 2 Gryf Wejherowo
164. Akademia Piłkarska LG 4 - 0 Gryf 2009 Tczew
165. Orlęta Reda 7 - 0 GKS Żukowo
166. Rodło Kwidzyn 3 - 0 Gedania Gdańsk
168. Bałtyk Gdynia 4 - 1 Chojniczanka Chojnice
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 25 - 6/7. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Bałtyk Gdynia 1 - 3 Arka Gdynia SI
171. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 2 Rodło Kwidzyn
172. Gedania Gdańsk 2 - 4 Orlęta Reda
173. GKS Żukowo 1 - 11 Akademia Piłkarska LG
174. Gryf 2009 Tczew 2 - 1 Gryf Słupsk
175. Gryf Wejherowo 2 - 4 Jantar Ustka
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 26 - 13/14. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
176. Arka Gdynia SI 5 - 0 Gryf Wejherowo
177. Jantar Ustka 3 - 0 Gryf 2009 Tczew
178. Gryf Słupsk 3 - 0 GKS Żukowo
179. Akademia Piłkarska LG 2 - 0 Gedania Gdańsk
180. Orlęta Reda 6 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
181. Rodło Kwidzyn 0 - 4 Chojniczanka Chojnice




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE