ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




Klasa A - grupa Słupsk I - sezon 2014/2015



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Garbarnia Kępice 26 65 21 2 3 113 - 17
2. Wybrzeże Objazda 26 61 19 4 3 75 - 29
3. Chrobry Charbrowo 26 50 15 5 6 66 - 36
4. Sokół Szczypkowice 26 46 14 4 8 76 - 48
5. Echo Biesowice 26 44 14 2 10 66 - 57
6. Polonez Bobrowniki 26 42 13 3 10 57 - 46 2 3 1 0 1 3 - 1
7. Jantaria Pobłocie 26 42 13 3 10 50 - 49 2 3 1 0 1 1 - 3
8. Błękitni Główczyce 26 36 11 3 12 39 - 64
9. Rowokół Smołdzino 26 31 9 4 13 42 - 56
10. Słupia Charnowo 26 30 9 3 14 38 - 56
11. Unia Korzybie 26 29 9 2 15 60 - 69
12. Barton Barcino 26 23 6 5 15 39 - 72
13. Słupia Kwakowo 26 21 6 3 17 31 - 63
14. Start Łebień 26 3 0 3 23 13 - 103
Ostatni komentarz dodał libi07 24.06.2015, 22:00:24



Kolejka 1 - 23/24. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (50) 
1. Wybrzeże Objazda 4 - 0 Rowokół Smołdzino 23 sierpnia 2014 - 17:00
2. Echo Biesowice 5 - 4 Barton Barcino 24 sierpnia 2014 - 16:00
3. Słupia Charnowo 3 - 1 Słupia Kwakowo 24 sierpnia 2014 - 14:00
4. Sokół Szczypkowice 3 - 1 Jantaria Pobłocie 11 listopada 2014 - 14:00
5. Błękitni Główczyce 0 - 6 Polonez Bobrowniki 24 sierpnia 2014 - 17:00
6. Garbarnia Kępice 4 - 0 Unia Korzybie 11 listopada 2014 - 13:00
7. Start Łebień 1 - 1 Chrobry Charbrowo 23 sierpnia 2014 - 17:00
Kolejka 2 - 27. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (34) 
8. Rowokół Smołdzino 0 - 0 Chrobry Charbrowo 27 sierpnia 2014 - 17:30
9. Unia Korzybie 4 - 0 Start Łebień 27 sierpnia 2014 - 17:00
10. Polonez Bobrowniki 2 - 1 Garbarnia Kępice 27 sierpnia 2014 - 18:00
11. Jantaria Pobłocie 5 - 0 Błękitni Główczyce 27 sierpnia 2014 - 18:00
12. Słupia Kwakowo 1 - 1 Sokół Szczypkowice 27 sierpnia 2014 - 18:00
13. Barton Barcino 1 - 2 Słupia Charnowo 27 sierpnia 2014 - 18:00
14. Wybrzeże Objazda 1 - 0 Echo Biesowice 27 sierpnia 2014 - 17:30
Kolejka 3 - 30/31. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (33) 
15. Echo Biesowice 5 - 2 Rowokół Smołdzino 30 sierpnia 2014 - 17:00
16. Słupia Charnowo 1 - 2 Wybrzeże Objazda 31 sierpnia 2014 - 14:00
17. Sokół Szczypkowice 7 - 2 Barton Barcino 31 sierpnia 2014 - 12:00
18. Błękitni Główczyce 1 - 0 Słupia Kwakowo 31 sierpnia 2014 - 16:00
19. Garbarnia Kępice 3 - 0 Jantaria Pobłocie 31 sierpnia 2014 - 11:00
20. Start Łebień 0 - 3 Polonez Bobrowniki 31 sierpnia 2014 - 14:00
21. Chrobry Charbrowo 1 - 0 Unia Korzybie 30 sierpnia 2014 - 17:00
Kolejka 4 - 6/7. września 2014 [szczegóły] Komentarze (43) 
22. Rowokół Smołdzino 3 - 0 Unia Korzybie 6 września 2014 - 17:00
23. Polonez Bobrowniki 0 - 2 Chrobry Charbrowo 6 września 2014 - 16:00
24. Jantaria Pobłocie 3 - 0 Start Łebień 7 września 2014 - 12:30
25. Słupia Kwakowo 2 - 1 Garbarnia Kępice 6 września 2014 - 17:00
26. Barton Barcino 4 - 0 Błękitni Główczyce 7 września 2014 - 16:00
27. Wybrzeże Objazda 2 - 1 Sokół Szczypkowice 6 września 2014 - 16:30
28. Echo Biesowice 4 - 3 Słupia Charnowo 6 września 2014 - 17:00
Kolejka 5 - 13/14. września 2014 [szczegóły] Komentarze (29) 
29. Słupia Charnowo 0 - 2 Rowokół Smołdzino 14 września 2014 - 14:00
30. Sokół Szczypkowice 6 - 3 Echo Biesowice 14 września 2014 - 12:00
31. Błękitni Główczyce 2 - 3 Wybrzeże Objazda 14 września 2014 - 13:00
32. Garbarnia Kępice 8 - 0 Barton Barcino 14 września 2014 - 11:00
33. Start Łebień 0 - 1 Słupia Kwakowo 14 września 2014 - 14:00
34. Chrobry Charbrowo 1 - 2 Jantaria Pobłocie 13 września 2014 - 17:00
35. Unia Korzybie 2 - 4 Polonez Bobrowniki 14 września 2014 - 14:00
Kolejka 6 - 20/21. września 2014 [szczegóły] Komentarze (39) 
36. Rowokół Smołdzino 0 - 3 Polonez Bobrowniki 20 września 2014 - 17:00
37. Jantaria Pobłocie 0 - 8 Unia Korzybie 21 września 2014 - 12:30
38. Słupia Kwakowo 1 - 5 Chrobry Charbrowo 20 września 2014 - 16:00
39. Barton Barcino 3 - 1 Start Łebień 21 września 2014 - 11:00
40. Wybrzeże Objazda 2 - 2 Garbarnia Kępice 20 września 2014 - 16:00
41. Echo Biesowice 3 - 3 Błękitni Główczyce 21 września 2014 - 14:00
42. Słupia Charnowo 1 - 4 Sokół Szczypkowice 21 września 2014 - 14:00
Kolejka 7 - 27/28. września 2014 [szczegóły] Komentarze (37) 
43. Sokół Szczypkowice 4 - 2 Rowokół Smołdzino 28 września 2014 - 12:00
44. Błękitni Główczyce 1 - 0 Słupia Charnowo 28 września 2014 - 13:00
45. Garbarnia Kępice 1 - 2 Echo Biesowice 28 września 2014 - 17:00
46. Start Łebień 0 - 1 Wybrzeże Objazda 28 września 2014 - 14:00
47. Chrobry Charbrowo 3 - 0 Barton Barcino 27 września 2014 - 16:00
48. Unia Korzybie 2 - 0 Słupia Kwakowo 28 września 2014 - 14:00
49. Polonez Bobrowniki 3 - 0 Jantaria Pobłocie 27 września 2014 - 16:00
Kolejka 8 - 4/5. października 2014 [szczegóły] Komentarze (40) 
50. Rowokół Smołdzino 7 - 1 Jantaria Pobłocie 4 października 2014 - 16:00
51. Słupia Kwakowo 2 - 2 Polonez Bobrowniki 4 października 2014 - 16:00
52. Barton Barcino 1 - 3 Unia Korzybie 5 października 2014 - 16:00
53. Wybrzeże Objazda 5 - 1 Chrobry Charbrowo 5 października 2014 - 13:00
54. Echo Biesowice 3 - 0 Start Łebień 4 października 2014 - 16:00
55. Słupia Charnowo 1 - 3 Garbarnia Kępice 5 października 2014 - 14:00
56. Sokół Szczypkowice 5 - 2 Błękitni Główczyce 5 października 2014 - 12:00
Kolejka 9 - 11/12. października 2014 [szczegóły] Komentarze (40) 
57. Błękitni Główczyce 2 - 1 Rowokół Smołdzino 12 października 2014 - 13:00
58. Garbarnia Kępice 6 - 0 Sokół Szczypkowice 12 października 2014 - 11:00
59. Start Łebień 0 - 3 Słupia Charnowo 12 października 2014 - 14:00
60. Chrobry Charbrowo 2 - 0 Echo Biesowice 11 października 2014 - 15:00
61. Unia Korzybie 4 - 5 Wybrzeże Objazda 12 października 2014 - 14:00
62. Polonez Bobrowniki 7 - 0 Barton Barcino 11 października 2014 - 16:00
63. Jantaria Pobłocie 4 - 1 Słupia Kwakowo 12 października 2014 - 12:30
Kolejka 10 - 18/19. października 2014 [szczegóły] Komentarze (40) 
64. Rowokół Smołdzino 0 - 1 Słupia Kwakowo 18 października 2014 - 16:00
65. Barton Barcino 2 - 2 Jantaria Pobłocie 19 października 2014 - 11:00
66. Wybrzeże Objazda 1 - 2 Polonez Bobrowniki 19 października 2014 - 13:00
67. Echo Biesowice 2 - 4 Unia Korzybie 18 października 2014 - 15:00
68. Słupia Charnowo 3 - 5 Chrobry Charbrowo 19 października 2014 - 14:00
69. Sokół Szczypkowice 5 - 0 Start Łebień 19 października 2014 - 12:00
70. Błękitni Główczyce 0 - 4 Garbarnia Kępice 19 października 2014 - 13:00
Kolejka 11 - 25/26. października 2014 [szczegóły] Komentarze (61) 
71. Garbarnia Kępice 3 - 0 Rowokół Smołdzino 25 października 2014 - 15:00
72. Start Łebień 1 - 1 Błękitni Główczyce 26 października 2014 - 12:00
73. Chrobry Charbrowo 4 - 1 Sokół Szczypkowice 25 października 2014 - 14:00
74. Unia Korzybie 2 - 3 Słupia Charnowo 26 października 2014 - 14:00
75. Polonez Bobrowniki 3 - 1 Echo Biesowice 25 października 2014 - 14:00
76. Jantaria Pobłocie 2 - 1 Wybrzeże Objazda 26 października 2014 - 12:30
77. Słupia Kwakowo 2 - 1 Barton Barcino 25 października 2014 - 16:00
Kolejka 12 - 8/9. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (42) 
78. Rowokół Smołdzino 2 - 2 Barton Barcino 9 listopada 2014 - 14:00
79. Wybrzeże Objazda 3 - 0 Słupia Kwakowo 9 listopada 2014 - 13:00
80. Echo Biesowice 2 - 1 Jantaria Pobłocie 8 listopada 2014 - 14:00
81. Słupia Charnowo 3 - 1 Polonez Bobrowniki 9 listopada 2014 - 14:00
82. Sokół Szczypkowice 5 - 4 Unia Korzybie 9 listopada 2014 - 12:00
83. Błękitni Główczyce 1 - 1 Chrobry Charbrowo 9 listopada 2014 - 13:00
84. Garbarnia Kępice 12 - 0 Start Łebień 8 listopada 2014 - 13:00
Kolejka 13 - 15/16. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (63) 
85. Start Łebień 3 - 4 Rowokół Smołdzino 16 listopada 2014 - 12:00
86. Chrobry Charbrowo 0 - 2 Garbarnia Kępice 15 listopada 2014 - 14:00
87. Unia Korzybie 1 - 2 Błękitni Główczyce 16 listopada 2014 - 14:00
88. Polonez Bobrowniki 0 - 3 Sokół Szczypkowice 15 listopada 2014 - 14:00
89. Jantaria Pobłocie 2 - 1 Słupia Charnowo 16 listopada 2014 - 12:30
90. Słupia Kwakowo 2 - 3 Echo Biesowice 16 listopada 2014 - 11:00
91. Barton Barcino 0 - 3 Wybrzeże Objazda 16 listopada 2014 - 11:00
Kolejka 14 - 28/29. marca 2015 [szczegóły] Komentarze (37) 
92. Rowokół Smołdzino 0 - 1 Wybrzeże Objazda 29 marca 2015 - 14:00
93. Barton Barcino 0 - 1 Echo Biesowice 28 marca 2015 - 15:00
94. Słupia Kwakowo 0 - 2 Słupia Charnowo 29 marca 2015 - 13:00
95. Jantaria Pobłocie 3 - 2 Sokół Szczypkowice 29 marca 2015 - 12:30
96. Polonez Bobrowniki 2 - 0 Błękitni Główczyce 29 marca 2015 - 14:00
97. Unia Korzybie 0 - 9 Garbarnia Kępice 29 marca 2015 - 14:00
98. Chrobry Charbrowo 2 - 0 Start Łebień 28 marca 2015 - 16:00
Kolejka 15 - 1/4. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (24) 
99. Chrobry Charbrowo 4 - 1 Rowokół Smołdzino 1 kwietnia 2015 - 17:00
100. Start Łebień 1 - 3 Unia Korzybie 4 kwietnia 2015 - 12:00
101. Garbarnia Kępice 4 - 0 Polonez Bobrowniki 1 kwietnia 2015 - 16:30
102. Błękitni Główczyce 2 - 1 Jantaria Pobłocie 4 kwietnia 2015 - 16:30
103. Sokół Szczypkowice 2 - 1 Słupia Kwakowo 4 kwietnia 2015 - 12:00
104. Słupia Charnowo 0 - 0 Barton Barcino 4 kwietnia 2015 - 14:00
105. Echo Biesowice 1 - 1 Wybrzeże Objazda 4 kwietnia 2015 - 14:00
Kolejka 16 - 11/12. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (20) 
106. Rowokół Smołdzino 0 - 1 Echo Biesowice 12 kwietnia 2015 - 14:00
107. Wybrzeże Objazda 6 - 1 Słupia Charnowo 12 kwietnia 2015 - 13:00
108. Barton Barcino 0 - 1 Sokół Szczypkowice 12 kwietnia 2015 - 15:00
109. Słupia Kwakowo 0 - 2 Błękitni Główczyce 12 kwietnia 2015 - 13:00
110. Jantaria Pobłocie 1 - 3 Garbarnia Kępice 12 kwietnia 2015 - 12:30
111. Polonez Bobrowniki 1 - 0 Start Łebień 12 kwietnia 2015 - 14:00
112. Unia Korzybie 0 - 1 Chrobry Charbrowo 12 kwietnia 2015 - 14:00
Kolejka 17 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (43) 
113. Unia Korzybie 5 - 1 Rowokół Smołdzino 19 kwietnia 2015 - 14:00
114. Chrobry Charbrowo 8 - 1 Polonez Bobrowniki 18 kwietnia 2015 - 17:00
115. Start Łebień 2 - 5 Jantaria Pobłocie 19 kwietnia 2015 - 14:00
116. Garbarnia Kępice 7 - 1 Słupia Kwakowo 18 kwietnia 2015 - 16:30
117. Błękitni Główczyce 5 - 1 Barton Barcino 19 kwietnia 2015 - 13:00
118. Sokół Szczypkowice 1 - 4 Wybrzeże Objazda 19 kwietnia 2015 - 12:00
119. Słupia Charnowo 4 - 0 Echo Biesowice 19 kwietnia 2015 - 14:00
Kolejka 18 - 25/26. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (21) 
120. Rowokół Smołdzino 2 - 0 Słupia Charnowo 25 kwietnia 2015 - 15:00
121. Echo Biesowice 3 - 1 Sokół Szczypkowice 25 kwietnia 2015 - 16:00
122. Wybrzeże Objazda 1 - 0 Błękitni Główczyce 26 kwietnia 2015 - 13:00
123. Barton Barcino 0 - 3 Garbarnia Kępice 26 kwietnia 2015 - 15:00
124. Słupia Kwakowo 4 - 0 Start Łebień 26 kwietnia 2015 - 13:00
125. Jantaria Pobłocie 1 - 1 Chrobry Charbrowo 26 kwietnia 2015 - 12:30
126. Polonez Bobrowniki 7 - 1 Unia Korzybie 26 kwietnia 2015 - 14:00
Kolejka 19 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (59) 
127. Polonez Bobrowniki 0 - 1 Rowokół Smołdzino 2 maja 2015 - 14:00
128. Unia Korzybie 0 - 3 Jantaria Pobłocie 3 maja 2015 - 14:00
129. Chrobry Charbrowo 4 - 2 Słupia Kwakowo 1 maja 2015 - 17:00
130. Start Łebień 1 - 2 Barton Barcino 3 maja 2015 - 14:00
131. Garbarnia Kępice 5 - 0 Wybrzeże Objazda 3 maja 2015 - 18:00
132. Błękitni Główczyce 3 - 1 Echo Biesowice 3 maja 2015 - 13:00
133. Sokół Szczypkowice 5 - 0 Słupia Charnowo 3 maja 2015 - 12:00
Kolejka 20 - 9/10. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (41) 
134. Rowokół Smołdzino 1 - 1 Sokół Szczypkowice 9 maja 2015 - 15:00
135. Słupia Charnowo 0 - 2 Błękitni Główczyce 10 maja 2015 - 14:00
136. Echo Biesowice 1 - 2 Garbarnia Kępice 9 maja 2015 - 16:00
137. Wybrzeże Objazda 13 - 0 Start Łebień 9 maja 2015 - 16:00
138. Barton Barcino 1 - 4 Chrobry Charbrowo 9 maja 2015 - 12:30
139. Słupia Kwakowo 2 - 4 Unia Korzybie 10 maja 2015 - 13:00
140. Jantaria Pobłocie 1 - 0 Polonez Bobrowniki 10 maja 2015 - 12:30
Kolejka 21 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (40) 
141. Jantaria Pobłocie 1 - 1 Rowokół Smołdzino 17 maja 2015 - 12:30
142. Polonez Bobrowniki 1 - 2 Słupia Kwakowo 17 maja 2015 - 14:00
143. Unia Korzybie 1 - 3 Barton Barcino 16 maja 2015 - 17:30
144. Chrobry Charbrowo 1 - 1 Wybrzeże Objazda 16 maja 2015 - 17:00
145. Start Łebień 2 - 8 Echo Biesowice 17 maja 2015 - 14:00
146. Garbarnia Kępice 6 - 0 Słupia Charnowo 16 maja 2015 - 17:00
147. Błękitni Główczyce 2 - 1 Sokół Szczypkowice 16 maja 2015 - 17:00
Kolejka 22 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (20) 
148. Rowokół Smołdzino 3 - 1 Błękitni Główczyce 23 maja 2015 - 15:00
149. Sokół Szczypkowice 2 - 2 Garbarnia Kępice 24 maja 2015 - 12:00
150. Słupia Charnowo 1 - 1 Start Łebień 24 maja 2015 - 14:00
151. Echo Biesowice 3 - 1 Chrobry Charbrowo 23 maja 2015 - 16:00
152. Wybrzeże Objazda 4 - 1 Unia Korzybie 23 maja 2015 - 16:00
153. Barton Barcino 1 - 1 Polonez Bobrowniki 24 maja 2015 - 15:00
154. Słupia Kwakowo 2 - 3 Jantaria Pobłocie 4 czerwca 2015 - 15:00
Kolejka 23 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (28) 
155. Słupia Kwakowo 0 - 2 Rowokół Smołdzino 31 maja 2015 - 13:00
156. Jantaria Pobłocie 0 - 1 Barton Barcino 31 maja 2015 - 12:30
157. Polonez Bobrowniki 2 - 2 Wybrzeże Objazda 31 maja 2015 - 14:00
158. Unia Korzybie 1 - 5 Echo Biesowice 31 maja 2015 - 14:00
159. Chrobry Charbrowo 1 - 2 Słupia Charnowo 31 maja 2015 - 16:00
160. Start Łebień 0 - 7 Sokół Szczypkowice 31 maja 2015 - 14:00
161. Garbarnia Kępice 4 - 2 Błękitni Główczyce 31 maja 2015 - 17:00
Kolejka 24 - 6/7. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (26) 
162. Rowokół Smołdzino 0 - 8 Garbarnia Kępice 6 czerwca 2015 - 15:00
163. Błękitni Główczyce 3 - 0 Start Łebień 7 czerwca 2015 - 13:00
164. Sokół Szczypkowice 2 - 3 Chrobry Charbrowo 7 czerwca 2015 - 12:00
165. Słupia Charnowo 2 - 2 Unia Korzybie 7 czerwca 2015 - 14:00
166. Echo Biesowice 4 - 5 Polonez Bobrowniki 6 czerwca 2015 - 11:00
167. Wybrzeże Objazda 2 - 1 Jantaria Pobłocie 7 czerwca 2015 - 14:00
168. Barton Barcino 3 - 3 Słupia Kwakowo 7 czerwca 2015 - 15:00
Kolejka 25 - 13/14. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (30) 
169. Barton Barcino 6 - 3 Rowokół Smołdzino 14 czerwca 2015 - 15:00
170. Słupia Kwakowo 0 - 3 Wybrzeże Objazda 13 czerwca 2015 - 17:00
171. Jantaria Pobłocie 5 - 1 Echo Biesowice 14 czerwca 2015 - 12:30
172. Polonez Bobrowniki 1 - 2 Słupia Charnowo 14 czerwca 2015 - 14:00
173. Unia Korzybie 1 - 1 Sokół Szczypkowice 14 czerwca 2015 - 14:00
174. Chrobry Charbrowo 9 - 2 Błękitni Główczyce 13 czerwca 2015 - 17:00
175. Start Łebień 0 - 6 Garbarnia Kępice 14 czerwca 2015 - 14:00
Kolejka 26 - 21. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (22) 
176. Rowokół Smołdzino 4 - 0 Start Łebień 21 czerwca 2015 - 15:00
177. Garbarnia Kępice 4 - 1 Chrobry Charbrowo 21 czerwca 2015 - 15:00
178. Błękitni Główczyce 0 - 7 Unia Korzybie 21 czerwca 2015 - 15:00
179. Sokół Szczypkowice 5 - 0 Polonez Bobrowniki 21 czerwca 2015 - 15:00
180. Słupia Charnowo 0 - 2 Jantaria Pobłocie 21 czerwca 2015 - 15:00
181. Echo Biesowice 4 - 0 Słupia Kwakowo 21 czerwca 2015 - 15:00
182. Wybrzeże Objazda 4 - 1 Barton Barcino 21 czerwca 2015 - 15:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE