MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów A - grupa Słupsk I - sezon 2013/2014



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Karol Pęplino 14 38 12 2 0 51 - 8
2. Byki Słupsk 14 34 11 1 2 50 - 12
3. KS Damnica 14 22 7 1 6 41 - 32
4. Pomorze Potęgowo 14 20 6 2 6 28 - 26
5. SSPN Malczkowo 14 17 5 2 7 30 - 28
6. Błękitni Główczyce 14 15 4 3 7 43 - 43
7. Jantaria Pobłocie 14 14 4 2 8 21 - 67
8. Stal Jezierzyce 14 1 0 1 13 13 - 61
Ostatni komentarz dodał lelo7 31.05.2014, 23:02:38



Kolejka 1 - 7/8. września 2013 [szczegóły] Komentarze (10) 
1. Błękitni Główczyce 2 - 6 Byki Słupsk
2. Karol Pęplino 7 - 1 Stal Jezierzyce
3. Pomorze Potęgowo 1 - 0 SSPN Malczkowo
4. KS Damnica 8 - 1 Jantaria Pobłocie
Kolejka 2 - 14/15. września 2013 [szczegóły] Komentarze (13) 
5. Byki Słupsk 15 - 1 Jantaria Pobłocie
6. SSPN Malczkowo 1 - 0 KS Damnica
7. Stal Jezierzyce 1 - 3 Pomorze Potęgowo
8. Błękitni Główczyce 1 - 1 Karol Pęplino
Kolejka 3 - 21/22. września 2013 [szczegóły] Komentarze (14) 
9. Karol Pęplino 3 - 1 Byki Słupsk
10. Pomorze Potęgowo 3 - 1 Błękitni Główczyce
11. KS Damnica 5 - 3 Stal Jezierzyce
12. Jantaria Pobłocie 1 - 6 SSPN Malczkowo
Kolejka 4 - 28/29. września 2013 [szczegóły] Komentarze (15) 
13. Byki Słupsk 2 - 0 SSPN Malczkowo
14. Stal Jezierzyce 0 - 1 Jantaria Pobłocie
15. Błękitni Główczyce 3 - 4 KS Damnica
16. Karol Pęplino 2 - 1 Pomorze Potęgowo
Kolejka 5 - 5/6. października 2013 [szczegóły] Komentarze (13) 
17. Pomorze Potęgowo 0 - 2 Byki Słupsk
18. KS Damnica 0 - 1 Karol Pęplino
19. Jantaria Pobłocie 2 - 2 Błękitni Główczyce
20. SSPN Malczkowo 5 - 0 Stal Jezierzyce
Kolejka 6 - 12/13. października 2013 [szczegóły] Komentarze (20) 
21. Byki Słupsk 2 - 0 Stal Jezierzyce
22. Błękitni Główczyce 1 - 1 SSPN Malczkowo
23. Karol Pęplino 8 - 0 Jantaria Pobłocie
24. Pomorze Potęgowo 1 - 1 KS Damnica
Kolejka 7 - 19/20. października 2013 [szczegóły] Komentarze (14) 
25. KS Damnica 1 - 7 Byki Słupsk
26. Jantaria Pobłocie 0 - 4 Pomorze Potęgowo
27. SSPN Malczkowo 2 - 3 Karol Pęplino
28. Stal Jezierzyce 1 - 14 Błękitni Główczyce
Kolejka 8 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (13) 
29. Byki Słupsk 2 - 1 Błękitni Główczyce
30. Stal Jezierzyce 0 - 4 Karol Pęplino
vo, na boisku 1-4
31. SSPN Malczkowo 1 - 1 Pomorze Potęgowo
32. Jantaria Pobłocie 3 - 0 KS Damnica
vo, na boisku 1-2
Kolejka 9 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (14) 
33. Jantaria Pobłocie 2 - 1 Byki Słupsk
34. KS Damnica 5 - 3 SSPN Malczkowo
35. Pomorze Potęgowo 5 - 0 Stal Jezierzyce
36. Karol Pęplino 6 - 1 Błękitni Główczyce
Kolejka 10 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (7) 
37. Byki Słupsk 1 - 1 Karol Pęplino
38. Błękitni Główczyce 5 - 0 Pomorze Potęgowo
39. Stal Jezierzyce 2 - 5 KS Damnica 7 maja 2014
40. SSPN Malczkowo 1 - 3 Jantaria Pobłocie
Kolejka 11 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (15) 
41. SSPN Malczkowo 0 - 2 Byki Słupsk
42. Jantaria Pobłocie 2 - 2 Stal Jezierzyce
43. KS Damnica 9 - 2 Błękitni Główczyce
44. Pomorze Potęgowo 0 - 3 Karol Pęplino 1 maja 2014
vo, na boisku 3-1
Kolejka 12 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (8) 
45. Byki Słupsk 4 - 1 Pomorze Potęgowo
46. Karol Pęplino 2 - 0 KS Damnica
47. Błękitni Główczyce 6 - 2 Jantaria Pobłocie
48. Stal Jezierzyce 3 - 4 SSPN Malczkowo
Kolejka 13 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (6) 
49. Stal Jezierzyce 0 - 3 Byki Słupsk
50. SSPN Malczkowo 6 - 3 Błękitni Główczyce
51. Jantaria Pobłocie 0 - 7 Karol Pęplino
vo, na boisku 3-7
52. KS Damnica 3 - 1 Pomorze Potęgowo
Kolejka 14 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
53. Byki Słupsk 2 - 0 KS Damnica
54. Pomorze Potęgowo 7 - 3 Jantaria Pobłocie
55. Karol Pęplino 3 - 0 SSPN Malczkowo
vo, na boisku 3-2
56. Błękitni Główczyce 1 - 0 Stal Jezierzyce




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE