MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów D1 - grupa Słupsk II - sezon 2013/2014



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Czarni Czarne 18 50 16 2 0 105 - 14
2. U-2 Bytów 18 45 14 3 1 117 - 18
3. Chojniczanka Chojnice 18 45 15 0 3 108 - 25
4. Orkan Gostkowo 18 37 12 1 5 66 - 37
5. Brda Przechlewo 18 27 9 0 9 37 - 59
6. Granit Koczała 18 15 4 3 11 30 - 80
7. Bytovia Bytów 18 12 3 3 12 23 - 65
8. Szarża Krojanty 18 12 4 0 14 28 - 73
9. Orzeł Kołczygłowy 18 12 3 3 12 14 - 94
10. MKS Debrzno 18 6 1 3 14 15 - 78
Ostatni komentarz dodał sebo74 16.06.2014, 15:15:00



Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] Komentarze (2) 
1. Czarni Czarne 4 - 1 Chojniczanka Chojnice
2. U-2 Bytów 10 - 0 Szarża Krojanty 11 września 2013
3. MKS Debrzno 0 - 5 Brda Przechlewo
4. Bytovia Bytów 0 - 7 Orkan Gostkowo
5. Granit Koczała 3 - 3 Orzeł Kołczygłowy
Kolejka 2 - 7/8. września 2013 [szczegóły] Komentarze (3) 
6. Chojniczanka Chojnice 9 - 0 Orzeł Kołczygłowy
7. Orkan Gostkowo 6 - 1 Granit Koczała
8. Brda Przechlewo 2 - 1 Bytovia Bytów
9. Szarża Krojanty 2 - 1 MKS Debrzno
10. Czarni Czarne 1 - 1 U-2 Bytów
Kolejka 3 - 14/15. września 2013 [szczegóły] Komentarze (2) 
11. U-2 Bytów 4 - 0 Chojniczanka Chojnice
12. MKS Debrzno 1 - 4 Czarni Czarne
13. Bytovia Bytów 3 - 1 Szarża Krojanty
14. Granit Koczała 1 - 0 Brda Przechlewo
15. Orzeł Kołczygłowy 0 - 3 Orkan Gostkowo
Kolejka 4 - 21/22. września 2013 [szczegóły] Komentarze (2) 
16. Chojniczanka Chojnice 6 - 2 Orkan Gostkowo
17. Brda Przechlewo 2 - 1 Orzeł Kołczygłowy
18. Szarża Krojanty 2 - 4 Granit Koczała
19. Czarni Czarne 11 - 0 Bytovia Bytów
20. U-2 Bytów 14 - 0 MKS Debrzno
Kolejka 5 - 28/29. września 2013 [szczegóły] Komentarze (1) 
21. MKS Debrzno 2 - 8 Chojniczanka Chojnice
22. Bytovia Bytów 1 - 6 U-2 Bytów
23. Granit Koczała 1 - 4 Czarni Czarne
24. Orzeł Kołczygłowy 2 - 1 Szarża Krojanty
25. Orkan Gostkowo 5 - 0 Brda Przechlewo
Kolejka 6 - 5/6. października 2013 [szczegóły] Komentarze (1) 
26. Chojniczanka Chojnice 4 - 3 Brda Przechlewo
27. Szarża Krojanty 1 - 4 Orkan Gostkowo
28. Czarni Czarne 12 - 0 Orzeł Kołczygłowy
29. U-2 Bytów 7 - 0 Granit Koczała
30. MKS Debrzno 0 - 0 Bytovia Bytów
Kolejka 7 - 12/13. października 2013 [szczegóły] Komentarze (1) 
31. Bytovia Bytów 0 - 4 Chojniczanka Chojnice
32. Granit Koczała 4 - 1 MKS Debrzno
33. Orzeł Kołczygłowy 0 - 11 U-2 Bytów
34. Orkan Gostkowo 0 - 5 Czarni Czarne
35. Brda Przechlewo 4 - 1 Szarża Krojanty
Kolejka 8 - 19/20. października 2013 [szczegóły] Komentarze (1) 
36. Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Szarża Krojanty
37. Czarni Czarne 9 - 1 Brda Przechlewo
38. U-2 Bytów 3 - 0 Orkan Gostkowo
39. MKS Debrzno 1 - 2 Orzeł Kołczygłowy
40. Bytovia Bytów 2 - 1 Granit Koczała
Kolejka 9 - 26/27. października 2013 [szczegóły] Komentarze (2) 
41. Granit Koczała 0 - 11 Chojniczanka Chojnice
42. Orzeł Kołczygłowy 2 - 1 Bytovia Bytów
43. Orkan Gostkowo 4 - 0 MKS Debrzno
44. Brda Przechlewo 3 - 6 U-2 Bytów
45. Szarża Krojanty 3 - 4 Czarni Czarne
Kolejka 10 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (5) 
46. Chojniczanka Chojnice 4 - 5 Czarni Czarne
47. Szarża Krojanty 0 - 10 U-2 Bytów
48. Brda Przechlewo 3 - 1 MKS Debrzno
49. Orkan Gostkowo 2 - 1 Bytovia Bytów
50. Orzeł Kołczygłowy 2 - 2 Granit Koczała
Kolejka 11 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (3) 
51. Orzeł Kołczygłowy 0 - 15 Chojniczanka Chojnice
52. Granit Koczała 2 - 5 Orkan Gostkowo
53. Bytovia Bytów 1 - 2 Brda Przechlewo
54. MKS Debrzno 2 - 1 Szarża Krojanty
55. U-2 Bytów 0 - 0 Czarni Czarne
Kolejka 12 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (4) 
56. Chojniczanka Chojnice 6 - 1 U-2 Bytów
57. Czarni Czarne 10 - 0 MKS Debrzno
58. Szarża Krojanty 3 - 2 Bytovia Bytów
59. Brda Przechlewo 1 - 0 Granit Koczała
60. Orkan Gostkowo 6 - 1 Orzeł Kołczygłowy
Kolejka 13 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (2) 
61. Orkan Gostkowo 0 - 3 Chojniczanka Chojnice
62. Orzeł Kołczygłowy 0 - 2 Brda Przechlewo
63. Granit Koczała 2 - 4 Szarża Krojanty 21 czerwca 2014
64. Bytovia Bytów 0 - 7 Czarni Czarne
65. MKS Debrzno 1 - 6 U-2 Bytów
Kolejka 14 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (3) 
66. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 MKS Debrzno
67. U-2 Bytów 5 - 1 Bytovia Bytów
68. Czarni Czarne 5 - 0 Granit Koczała
69. Szarża Krojanty 5 - 0 Orzeł Kołczygłowy
70. Brda Przechlewo 1 - 5 Orkan Gostkowo
Kolejka 15 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (3) 
71. Brda Przechlewo 0 - 6 Chojniczanka Chojnice
72. Orkan Gostkowo 8 - 1 Szarża Krojanty
73. Orzeł Kołczygłowy 0 - 3 Czarni Czarne
74. Granit Koczała 0 - 11 U-2 Bytów
75. Bytovia Bytów 2 - 2 MKS Debrzno
Kolejka 16 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (5) 
76. Chojniczanka Chojnice 7 - 0 Bytovia Bytów
77. MKS Debrzno 1 - 3 Granit Koczała
78. U-2 Bytów 12 - 0 Orzeł Kołczygłowy
79. Czarni Czarne 8 - 0 Orkan Gostkowo
80. Szarża Krojanty 1 - 5 Brda Przechlewo
Kolejka 17 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (5) 
81. Szarża Krojanty 0 - 6 Chojniczanka Chojnice
82. Brda Przechlewo 1 - 10 Czarni Czarne
83. Orkan Gostkowo 3 - 3 U-2 Bytów
84. Orzeł Kołczygłowy 1 - 1 MKS Debrzno 10 czerwca 2014
85. Granit Koczała 3 - 3 Bytovia Bytów
Kolejka 18 - 14/15. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (3) 
86. Chojniczanka Chojnice 12 - 3 Granit Koczała
87. Bytovia Bytów 5 - 0 Orzeł Kołczygłowy
88. MKS Debrzno 1 - 6 Orkan Gostkowo
89. U-2 Bytów 7 - 2 Brda Przechlewo
90. Czarni Czarne 3 - 1 Szarża Krojanty




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE