MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów D2 - grupa Gdańsk III - sezon 2013/2014



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Akademia Piłkarska LG 18 52 17 1 0 136 - 6
2. Santos Gdańsk 18 44 14 2 2 64 - 19
3. Czarni Pruszcz Gdański 18 38 11 5 2 63 - 20
4. Olimpic Gdańsk 18 30 9 3 6 35 - 38
5. Rozstaje Gdańsk 18 26 8 2 8 30 - 44
6. GKS Kolbudy 18 25 8 1 9 31 - 51
7. Gedania Gdańsk 18 20 6 2 10 34 - 52
8. Iskra Gdynia 18 17 5 2 11 23 - 42
9. Polonia Gdańsk 18 9 3 0 15 25 - 73
10. Fosfory Wiślinka 18 0 0 0 18 7 - 103
Ostatni komentarz dodał cerus 09.09.2013, 17:55:32



Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Santos Gdańsk 9 - 1 Polonia Gdańsk
2. Rozstaje Gdańsk 0 - 6 Czarni Pruszcz Gdański
3. Olimpic Gdańsk 4 - 1 Fosfory Wiślinka
4. Akademia Piłkarska LG 14 - 0 Gedania Gdańsk 17 września 2013
5. Iskra Gdynia 0 - 3 GKS Kolbudy
Kolejka 2 - 7/8. września 2013 [szczegóły] Komentarze (1) 
6. Polonia Gdańsk 2 - 5 GKS Kolbudy
7. Gedania Gdańsk 3 - 2 Iskra Gdynia
8. Fosfory Wiślinka 0 - 9 Akademia Piłkarska LG
9. Czarni Pruszcz Gdański 8 - 0 Olimpic Gdańsk
10. Santos Gdańsk 3 - 0 Rozstaje Gdańsk
Kolejka 3 - 14/15. września 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
11. Rozstaje Gdańsk 2 - 0 Polonia Gdańsk
12. Olimpic Gdańsk 0 - 1 Santos Gdańsk
13. Akademia Piłkarska LG 6 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
14. Iskra Gdynia 1 - 0 Fosfory Wiślinka
15. GKS Kolbudy 3 - 1 Gedania Gdańsk
Kolejka 4 - 21/22. września 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Polonia Gdańsk 2 - 4 Gedania Gdańsk
17. Fosfory Wiślinka 0 - 3 GKS Kolbudy
18. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 Iskra Gdynia
19. Santos Gdańsk 1 - 3 Akademia Piłkarska LG
20. Rozstaje Gdańsk 1 - 1 Olimpic Gdańsk
Kolejka 5 - 28/29. września 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Olimpic Gdańsk 5 - 1 Polonia Gdańsk
22. Akademia Piłkarska LG 6 - 0 Rozstaje Gdańsk
23. Iskra Gdynia 1 - 3 Santos Gdańsk
24. GKS Kolbudy 2 - 6 Czarni Pruszcz Gdański 9 października 2013
25. Gedania Gdańsk 2 - 0 Fosfory Wiślinka
Kolejka 6 - 5/6. października 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Polonia Gdańsk 3 - 1 Fosfory Wiślinka
27. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 Gedania Gdańsk
28. Santos Gdańsk 4 - 1 GKS Kolbudy
29. Rozstaje Gdańsk 3 - 0 Iskra Gdynia
30. Olimpic Gdańsk 1 - 4 Akademia Piłkarska LG
Kolejka 7 - 12/13. października 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Akademia Piłkarska LG 11 - 0 Polonia Gdańsk
32. Iskra Gdynia 0 - 2 Olimpic Gdańsk
33. GKS Kolbudy 2 - 1 Rozstaje Gdańsk
34. Gedania Gdańsk 0 - 4 Santos Gdańsk
35. Fosfory Wiślinka 2 - 8 Czarni Pruszcz Gdański
Kolejka 8 - 19/20. października 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Polonia Gdańsk 0 - 5 Czarni Pruszcz Gdański
37. Santos Gdańsk 9 - 0 Fosfory Wiślinka
38. Rozstaje Gdańsk 2 - 1 Gedania Gdańsk
39. Olimpic Gdańsk 3 - 2 GKS Kolbudy
40. Akademia Piłkarska LG 8 - 0 Iskra Gdynia
Kolejka 9 - 26/27. października 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Iskra Gdynia 3 - 1 Polonia Gdańsk
42. GKS Kolbudy 0 - 9 Akademia Piłkarska LG
43. Gedania Gdańsk 1 - 2 Olimpic Gdańsk
44. Fosfory Wiślinka 1 - 4 Rozstaje Gdańsk
45. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 1 Santos Gdańsk
Kolejka 10 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Polonia Gdańsk 0 - 4 Santos Gdańsk
47. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 3 Rozstaje Gdańsk
48. Fosfory Wiślinka 0 - 3 Olimpic Gdańsk
49. Gedania Gdańsk 0 - 3 Akademia Piłkarska LG
50. GKS Kolbudy 0 - 1 Iskra Gdynia
Kolejka 11 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. GKS Kolbudy 2 - 0 Polonia Gdańsk
52. Iskra Gdynia 2 - 2 Gedania Gdańsk
53. Akademia Piłkarska LG 7 - 0 Fosfory Wiślinka
54. Olimpic Gdańsk 1 - 4 Czarni Pruszcz Gdański
55. Rozstaje Gdańsk 2 - 4 Santos Gdańsk
Kolejka 12 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. Polonia Gdańsk 0 - 3 Rozstaje Gdańsk 7 maja 2014
57. Santos Gdańsk 1 - 0 Olimpic Gdańsk
58. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 2 Akademia Piłkarska LG
59. Fosfory Wiślinka 1 - 6 Iskra Gdynia 7 maja 2014
60. Gedania Gdańsk 0 - 2 GKS Kolbudy
Kolejka 13 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Gedania Gdańsk 1 - 4 Polonia Gdańsk
62. GKS Kolbudy 5 - 0 Fosfory Wiślinka
63. Iskra Gdynia 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
64. Akademia Piłkarska LG 7 - 0 Santos Gdańsk
65. Olimpic Gdańsk 4 - 1 Rozstaje Gdańsk
Kolejka 14 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
66. Polonia Gdańsk 1 - 2 Olimpic Gdańsk
67. Rozstaje Gdańsk 0 - 11 Akademia Piłkarska LG 11 czerwca 2014
68. Santos Gdańsk 4 - 2 Iskra Gdynia
69. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 0 GKS Kolbudy
70. Fosfory Wiślinka 0 - 13 Gedania Gdańsk
Kolejka 15 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Fosfory Wiślinka 0 - 10 Polonia Gdańsk
72. Gedania Gdańsk 2 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
73. GKS Kolbudy 0 - 5 Santos Gdańsk
74. Iskra Gdynia 0 - 2 Rozstaje Gdańsk
75. Akademia Piłkarska LG 7 - 0 Olimpic Gdańsk
Kolejka 16 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
76. Polonia Gdańsk 0 - 11 Akademia Piłkarska LG
77. Olimpic Gdańsk 2 - 2 Iskra Gdynia
78. Rozstaje Gdańsk 2 - 0 GKS Kolbudy
79. Santos Gdańsk 6 - 0 Gedania Gdańsk
80. Czarni Pruszcz Gdański 8 - 0 Fosfory Wiślinka
Kolejka 17 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 0 Polonia Gdańsk
82. Fosfory Wiślinka 1 - 5 Santos Gdańsk
83. Gedania Gdańsk 2 - 1 Rozstaje Gdańsk
84. GKS Kolbudy 1 - 3 Olimpic Gdańsk
85. Iskra Gdynia 1 - 4 Akademia Piłkarska LG
Kolejka 18 - 14/15. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Polonia Gdańsk 0 - 1 Iskra Gdynia
87. Akademia Piłkarska LG 14 - 0 GKS Kolbudy
88. Olimpic Gdańsk 2 - 2 Gedania Gdańsk
89. Rozstaje Gdańsk 3 - 0 Fosfory Wiślinka
90. Santos Gdańsk 0 - 0 Czarni Pruszcz Gdański




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE