MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów C - grupa Słupsk II - sezon 2013/2014



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Bytovia Bytów 22 58 19 1 2 124 - 21
2. Chojniczanka Chojnice 22 42 13 3 6 78 - 46
3. Myśliwiec Tuchomie 22 39 12 3 7 59 - 31
4. Piast Człuchów 22 37 11 4 7 64 - 46
5. Start Miastko 22 34 11 1 10 62 - 45
6. GTS Czarna Dąbrówka 22 32 10 2 10 50 - 57
7. Koral Dębnica 22 31 9 4 9 46 - 43
8. Drzewiarz Rzeczenica 22 31 9 4 9 54 - 66
9. Błękitni Motarzyno 22 21 5 6 11 30 - 63
10. Diament Trzebielino 22 19 6 1 15 53 - 83
11. Lipniczanka Lipnica 22 17 4 5 13 24 - 66
12. Skotawa Budowo 22 17 5 2 15 35 - 112
Ostatni komentarz dodał arekiosa 11.05.2014, 20:41:15



Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] Komentarze (3) 
1. GTS Czarna Dąbrówka 2 - 0 Skotawa Budowo
2. Piast Człuchów 2 - 2 Chojniczanka Chojnice
3. Bytovia Bytów 1 - 0 Myśliwiec Tuchomie
4. Błękitni Motarzyno 2 - 2 Lipniczanka Lipnica
5. Diament Trzebielino 4 - 3 Start Miastko
6. Drzewiarz Rzeczenica 3 - 1 Koral Dębnica
Kolejka 2 - 7/8. września 2013 [szczegóły] Komentarze (1) 
7. Skotawa Budowo 3 - 0 Koral Dębnica
vo, na boisku 2-4
8. Start Miastko 3 - 0 Drzewiarz Rzeczenica
9. Lipniczanka Lipnica 3 - 2 Diament Trzebielino
10. Myśliwiec Tuchomie 3 - 4 Błękitni Motarzyno
11. Chojniczanka Chojnice 0 - 5 Bytovia Bytów
12. GTS Czarna Dąbrówka 3 - 1 Piast Człuchów
Kolejka 3 - 14/15. września 2013 [szczegóły] Komentarze (3) 
13. Piast Człuchów 5 - 0 Skotawa Budowo
14. Bytovia Bytów 12 - 0 GTS Czarna Dąbrówka
15. Błękitni Motarzyno 5 - 2 Chojniczanka Chojnice
16. Diament Trzebielino 2 - 3 Myśliwiec Tuchomie
17. Drzewiarz Rzeczenica 0 - 0 Lipniczanka Lipnica
18. Koral Dębnica 2 - 1 Start Miastko
Kolejka 4 - 21/22. września 2013 [szczegóły] Komentarze (3) 
19. Skotawa Budowo 4 - 3 Start Miastko
20. Lipniczanka Lipnica 1 - 2 Koral Dębnica
21. Myśliwiec Tuchomie 6 - 0 Drzewiarz Rzeczenica
22. Chojniczanka Chojnice 8 - 0 Diament Trzebielino
23. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 3 Błękitni Motarzyno
24. Piast Człuchów 1 - 10 Bytovia Bytów
Kolejka 5 - 28/29. września 2013 [szczegóły] Komentarze (4) 
25. Bytovia Bytów 8 - 1 Skotawa Budowo
26. Błękitni Motarzyno 2 - 1 Piast Człuchów
27. Diament Trzebielino 3 - 2 GTS Czarna Dąbrówka
28. Drzewiarz Rzeczenica 2 - 2 Chojniczanka Chojnice
29. Koral Dębnica 4 - 2 Myśliwiec Tuchomie
30. Start Miastko 3 - 1 Lipniczanka Lipnica
Kolejka 6 - 5/6. października 2013 [szczegóły] Komentarze (4) 
31. Skotawa Budowo 4 - 1 Lipniczanka Lipnica
32. Myśliwiec Tuchomie 2 - 0 Start Miastko
33. Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Koral Dębnica
34. GTS Czarna Dąbrówka 4 - 8 Drzewiarz Rzeczenica
35. Piast Człuchów 6 - 2 Diament Trzebielino
36. Bytovia Bytów 9 - 0 Błękitni Motarzyno
Kolejka 7 - 12/13. października 2013 [szczegóły] Komentarze (3) 
37. Błękitni Motarzyno 1 - 1 Skotawa Budowo
38. Diament Trzebielino 1 - 4 Bytovia Bytów
39. Drzewiarz Rzeczenica 2 - 2 Piast Człuchów
40. Koral Dębnica 4 - 0 GTS Czarna Dąbrówka
41. Start Miastko 1 - 7 Chojniczanka Chojnice
42. Lipniczanka Lipnica 2 - 2 Myśliwiec Tuchomie
Kolejka 8 - 19/20. października 2013 [szczegóły] Komentarze (10) 
43. Skotawa Budowo 3 - 2 Myśliwiec Tuchomie
44. Chojniczanka Chojnice 8 - 0 Lipniczanka Lipnica
45. GTS Czarna Dąbrówka 0 - 3 Start Miastko
46. Piast Człuchów 1 - 3 Koral Dębnica
47. Bytovia Bytów 17 - 1 Drzewiarz Rzeczenica
48. Błękitni Motarzyno 2 - 1 Diament Trzebielino
Kolejka 9 - 26/27. października 2013 [szczegóły] Komentarze (6) 
49. Diament Trzebielino 3 - 5 Skotawa Budowo
50. Drzewiarz Rzeczenica 4 - 1 Błękitni Motarzyno
51. Koral Dębnica 3 - 4 Bytovia Bytów
52. Start Miastko 1 - 1 Piast Człuchów
53. Lipniczanka Lipnica 1 - 1 GTS Czarna Dąbrówka
54. Myśliwiec Tuchomie 2 - 1 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 10 - 3. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (4) 
55. Skotawa Budowo 1 - 3 Chojniczanka Chojnice
56. GTS Czarna Dąbrówka 2 - 1 Myśliwiec Tuchomie
57. Piast Człuchów 5 - 0 Lipniczanka Lipnica
58. Bytovia Bytów 6 - 1 Start Miastko
59. Błękitni Motarzyno 2 - 2 Koral Dębnica
60. Diament Trzebielino 4 - 4 Drzewiarz Rzeczenica
Kolejka 11 - 9/10. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (7) 
61. Drzewiarz Rzeczenica 5 - 4 Skotawa Budowo
62. Koral Dębnica 5 - 2 Diament Trzebielino
63. Start Miastko 2 - 0 Błękitni Motarzyno
64. Lipniczanka Lipnica 2 - 3 Bytovia Bytów
65. Myśliwiec Tuchomie 3 - 3 Piast Człuchów
66. Chojniczanka Chojnice 7 - 0 GTS Czarna Dąbrówka
Kolejka 12 - 5/6. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (2) 
67. Skotawa Budowo 1 - 13 GTS Czarna Dąbrówka
68. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Piast Człuchów
69. Myśliwiec Tuchomie 3 - 0 Bytovia Bytów
70. Lipniczanka Lipnica 2 - 1 Błękitni Motarzyno
71. Start Miastko 5 - 3 Diament Trzebielino
72. Koral Dębnica 2 - 0 Drzewiarz Rzeczenica
Kolejka 13 - 12/13. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
73. Koral Dębnica 10 - 0 Skotawa Budowo
74. Drzewiarz Rzeczenica 1 - 0 Start Miastko
75. Diament Trzebielino 3 - 0 Lipniczanka Lipnica
76. Błękitni Motarzyno 0 - 3 Myśliwiec Tuchomie
77. Bytovia Bytów 9 - 0 Chojniczanka Chojnice
78. Piast Człuchów 1 - 3 GTS Czarna Dąbrówka
Kolejka 14 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Skotawa Budowo 2 - 4 Piast Człuchów
80. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 0 Bytovia Bytów
81. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Błękitni Motarzyno
82. Myśliwiec Tuchomie 7 - 0 Diament Trzebielino
83. Lipniczanka Lipnica 3 - 0 Drzewiarz Rzeczenica
84. Start Miastko 2 - 1 Koral Dębnica
Kolejka 15 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Start Miastko 15 - 0 Skotawa Budowo
86. Koral Dębnica 2 - 1 Lipniczanka Lipnica
87. Drzewiarz Rzeczenica 1 - 2 Myśliwiec Tuchomie
88. Diament Trzebielino 2 - 5 Chojniczanka Chojnice
89. Błękitni Motarzyno 1 - 1 GTS Czarna Dąbrówka
90. Bytovia Bytów 5 - 0 Piast Człuchów
Kolejka 16 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Skotawa Budowo 0 - 2 Bytovia Bytów
92. Piast Człuchów 8 - 0 Błękitni Motarzyno
93. GTS Czarna Dąbrówka 3 - 2 Diament Trzebielino
94. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Drzewiarz Rzeczenica
95. Myśliwiec Tuchomie 3 - 1 Koral Dębnica
96. Lipniczanka Lipnica 0 - 5 Start Miastko
Kolejka 17 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
97. Lipniczanka Lipnica 3 - 2 Skotawa Budowo
98. Start Miastko 0 - 1 Myśliwiec Tuchomie
99. Koral Dębnica 2 - 2 Chojniczanka Chojnice
100. Drzewiarz Rzeczenica 2 - 0 GTS Czarna Dąbrówka
101. Diament Trzebielino 2 - 5 Piast Człuchów
102. Błękitni Motarzyno 1 - 5 Bytovia Bytów
Kolejka 18 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. Skotawa Budowo 1 - 1 Błękitni Motarzyno
104. Bytovia Bytów 5 - 4 Diament Trzebielino
105. Piast Człuchów 4 - 1 Drzewiarz Rzeczenica
106. GTS Czarna Dąbrówka 4 - 0 Koral Dębnica
107. Chojniczanka Chojnice 0 - 5 Start Miastko
108. Myśliwiec Tuchomie 1 - 1 Lipniczanka Lipnica
Kolejka 19 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Myśliwiec Tuchomie 8 - 0 Skotawa Budowo
110. Lipniczanka Lipnica 0 - 8 Chojniczanka Chojnice
111. Start Miastko 2 - 1 GTS Czarna Dąbrówka
112. Koral Dębnica 0 - 5 Piast Człuchów
113. Drzewiarz Rzeczenica 0 - 7 Bytovia Bytów
114. Diament Trzebielino 4 - 0 Błękitni Motarzyno
Kolejka 20 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. Skotawa Budowo 1 - 5 Diament Trzebielino
116. Błękitni Motarzyno 0 - 5 Drzewiarz Rzeczenica
117. Bytovia Bytów 0 - 0 Koral Dębnica
118. Piast Człuchów 4 - 1 Start Miastko
119. GTS Czarna Dąbrówka 3 - 1 Lipniczanka Lipnica
120. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Myśliwiec Tuchomie
Kolejka 21 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Chojniczanka Chojnice 9 - 1 Skotawa Budowo
122. Myśliwiec Tuchomie 3 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 10 czerwca 2014
123. Lipniczanka Lipnica 0 - 1 Piast Człuchów
124. Start Miastko 2 - 4 Bytovia Bytów 11 czerwca 2014
125. Koral Dębnica 0 - 0 Błękitni Motarzyno
126. Drzewiarz Rzeczenica 6 - 0 Diament Trzebielino
Kolejka 22 - 14/15. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Skotawa Budowo 1 - 9 Drzewiarz Rzeczenica
128. Diament Trzebielino 4 - 1 Koral Dębnica
129. Błękitni Motarzyno 3 - 4 Start Miastko
130. Bytovia Bytów 8 - 0 Lipniczanka Lipnica
131. Piast Człuchów 4 - 1 Myśliwiec Tuchomie
132. GTS Czarna Dąbrówka 6 - 1 Chojniczanka Chojnice




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE