MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów C - grupa Słupsk I - sezon 2013/2014



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jantar Ustka 18 46 15 1 2 120 - 17
2. Słupia Kwakowo 18 46 15 1 2 89 - 18
3. Sparta Sycewice 18 38 12 2 4 105 - 34
4. Pomorze Potęgowo 18 36 12 0 6 119 - 48
5. Chrobry Charbrowo 18 34 11 1 6 79 - 33
6. Wybrzeże Objazda 18 21 7 0 11 48 - 70
7. Unia Korzybie 18 18 6 0 12 31 - 102
8. Rowokół Smołdzino 18 17 5 2 11 26 - 60
9. Skotawia Dębnica Kaszubska 18 7 2 1 15 17 - 55
10. Dąb Kusowo 18 3 1 0 17 27 - 224
Ostatni komentarz dodał chrobry73 03.05.2014, 18:28:15
* Skotawia Dębnica Kaszubska wycofała się po rundzie jesiennej



Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] Komentarze (6) 
1. Jantar Ustka 7 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska
2. Słupia Kwakowo 19 - 1 Dąb Kusowo
5. Wybrzeże Objazda 5 - 0 Rowokół Smołdzino
6. Unia Korzybie 0 - 7 Chrobry Charbrowo
Pauza: Pomorze Potęgowo, Sparta Sycewice,
Kolejka 2 - 7/8. września 2013 [szczegóły] Komentarze (3) 
7. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 2 Chrobry Charbrowo
8. Rowokół Smołdzino 2 - 4 Unia Korzybie
10. Sparta Sycewice 15 - 1 Pomorze Potęgowo
12. Jantar Ustka 4 - 1 Słupia Kwakowo
Pauza: Dąb Kusowo, Wybrzeże Objazda,
Kolejka 3 - 14/15. września 2013 [szczegóły] Komentarze (5) 
13. Słupia Kwakowo 2 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska
15. Pomorze Potęgowo 17 - 3 Dąb Kusowo
16. Wybrzeże Objazda 4 - 0 Sparta Sycewice
18. Chrobry Charbrowo 3 - 1 Rowokół Smołdzino
Pauza: Unia Korzybie, Jantar Ustka,
Kolejka 4 - 21/22. września 2013 [szczegóły] Komentarze (1) 
19. Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 2 Rowokół Smołdzino
21. Sparta Sycewice 10 - 1 Unia Korzybie
22. Dąb Kusowo 2 - 3 Wybrzeże Objazda
23. Jantar Ustka 6 - 1 Pomorze Potęgowo
Pauza: Słupia Kwakowo, Chrobry Charbrowo,
Kolejka 5 - 28/29. września 2013 [szczegóły] Komentarze (2) 
26. Pomorze Potęgowo 0 - 4 Słupia Kwakowo
27. Wybrzeże Objazda 0 - 11 Jantar Ustka
28. Unia Korzybie 6 - 2 Dąb Kusowo
29. Chrobry Charbrowo 1 - 2 Sparta Sycewice
Pauza: Rowokół Smołdzino, Skotawia Dębnica Kaszubska,
Kolejka 6 - 5/6. października 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
32. Sparta Sycewice 1 - 1 Rowokół Smołdzino
33. Dąb Kusowo 0 - 9 Chrobry Charbrowo
34. Jantar Ustka 4 - 1 Unia Korzybie
35. Słupia Kwakowo 5 - 2 Wybrzeże Objazda
Pauza: Pomorze Potęgowo, Skotawia Dębnica Kaszubska,
Kolejka 7 - 12/13. października 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Pomorze Potęgowo 7 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska
39. Unia Korzybie 1 - 3 Słupia Kwakowo
40. Chrobry Charbrowo 2 - 2 Jantar Ustka
41. Rowokół Smołdzino 4 - 2 Dąb Kusowo
Pauza: Sparta Sycewice, Wybrzeże Objazda,
Kolejka 8 - 19/20. października 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Skotawia Dębnica Kaszubska 3 - 4 Sparta Sycewice
45. Jantar Ustka 7 - 0 Rowokół Smołdzino
46. Słupia Kwakowo 4 - 0 Chrobry Charbrowo
48. Pomorze Potęgowo 7 - 1 Wybrzeże Objazda
Pauza: Unia Korzybie, Dąb Kusowo,
Kolejka 9 - 26/27. października 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Wybrzeże Objazda 3 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska
50. Unia Korzybie 1 - 9 Pomorze Potęgowo
52. Rowokół Smołdzino 1 - 0 Słupia Kwakowo
54. Sparta Sycewice 12 - 1 Dąb Kusowo
Pauza: Jantar Ustka, Chrobry Charbrowo,
Kolejka 10 - 3. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (3) 
55. Skotawia Dębnica Kaszubska 6 - 1 Dąb Kusowo
56. Jantar Ustka 1 - 2 Sparta Sycewice
59. Pomorze Potęgowo 7 - 2 Chrobry Charbrowo
60. Wybrzeże Objazda 5 - 0 Unia Korzybie
Pauza: Rowokół Smołdzino, Słupia Kwakowo,
Kolejka 11 - 9/10. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (3) 
61. Unia Korzybie 0 - 3 Skotawia Dębnica Kaszubska
62. Chrobry Charbrowo 3 - 1 Wybrzeże Objazda
63. Rowokół Smołdzino 2 - 3 Pomorze Potęgowo
65. Sparta Sycewice 3 - 4 Słupia Kwakowo
66. Dąb Kusowo 0 - 8 Jantar Ustka
Kolejka 12 - 5/6. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 3 Jantar Ustka
68. Dąb Kusowo 1 - 10 Słupia Kwakowo
71. Rowokół Smołdzino 3 - 1 Wybrzeże Objazda
72. Chrobry Charbrowo 6 - 0 Unia Korzybie
Pauza: Pomorze Potęgowo, Sparta Sycewice,
Kolejka 13 - 12/13. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Chrobry Charbrowo 3 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska
74. Unia Korzybie 3 - 1 Rowokół Smołdzino
76. Pomorze Potęgowo 6 - 1 Sparta Sycewice
78. Słupia Kwakowo 2 - 0 Jantar Ustka
Pauza: Dąb Kusowo, Wybrzeże Objazda,
Kolejka 14 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 3 Słupia Kwakowo
81. Dąb Kusowo 1 - 29 Pomorze Potęgowo
82. Sparta Sycewice 9 - 2 Wybrzeże Objazda
84. Rowokół Smołdzino 0 - 4 Chrobry Charbrowo
Pauza: Unia Korzybie, Jantar Ustka,
Kolejka 15 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
85. Rowokół Smołdzino 3 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska
87. Unia Korzybie 0 - 11 Sparta Sycewice
88. Wybrzeże Objazda 13 - 1 Dąb Kusowo
89. Pomorze Potęgowo 2 - 3 Jantar Ustka
Pauza: Słupia Kwakowo, Chrobry Charbrowo,
Kolejka 16 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. Słupia Kwakowo 2 - 0 Pomorze Potęgowo
93. Jantar Ustka 10 - 0 Wybrzeże Objazda
94. Dąb Kusowo 4 - 6 Unia Korzybie
95. Sparta Sycewice 3 - 2 Chrobry Charbrowo
Pauza: Rowokół Smołdzino, Skotawia Dębnica Kaszubska,
Kolejka 17 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
98. Rowokół Smołdzino 1 - 2 Sparta Sycewice
99. Chrobry Charbrowo 25 - 1 Dąb Kusowo 24 maja 2014
100. Unia Korzybie 1 - 11 Jantar Ustka
101. Wybrzeże Objazda 0 - 6 Słupia Kwakowo
Pauza: Pomorze Potęgowo, Skotawia Dębnica Kaszubska,
Kolejka 18 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 3 Pomorze Potęgowo
105. Słupia Kwakowo 11 - 1 Unia Korzybie
106. Jantar Ustka 4 - 3 Chrobry Charbrowo
107. Dąb Kusowo 2 - 3 Rowokół Smołdzino
Pauza: Sparta Sycewice, Wybrzeże Objazda,
Kolejka 19 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Sparta Sycewice 3 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska
111. Rowokół Smołdzino 0 - 6 Jantar Ustka
112. Chrobry Charbrowo 0 - 7 Słupia Kwakowo
114. Wybrzeże Objazda 3 - 5 Pomorze Potęgowo
Pauza: Unia Korzybie, Dąb Kusowo,
Kolejka 20 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 3 Wybrzeże Objazda
116. Pomorze Potęgowo 11 - 0 Unia Korzybie
118. Słupia Kwakowo 4 - 1 Rowokół Smołdzino
120. Dąb Kusowo 1 - 24 Sparta Sycewice
Pauza: Jantar Ustka, Chrobry Charbrowo,
Kolejka 21 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Dąb Kusowo 3 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska
122. Sparta Sycewice 1 - 3 Jantar Ustka
125. Chrobry Charbrowo 3 - 0 Pomorze Potęgowo
126. Unia Korzybie 3 - 2 Wybrzeże Objazda
Pauza: Rowokół Smołdzino, Słupia Kwakowo,
Kolejka 22 - 14/15. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 3 Unia Korzybie
128. Wybrzeże Objazda 0 - 4 Chrobry Charbrowo
129. Pomorze Potęgowo 11 - 1 Rowokół Smołdzino
131. Słupia Kwakowo 2 - 2 Sparta Sycewice
132. Jantar Ustka 30 - 1 Dąb Kusowo




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE