MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów B - grupa Słupsk I - sezon 2013/2014



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pogoń Lębork 22 55 18 1 3 126 - 30
2. Start Łeba 22 55 18 1 3 85 - 31
3. Leśnik Cewice 22 36 11 3 8 56 - 49
4. Granit Kończewo 22 35 11 2 9 39 - 51
5. Anioły Garczegorze 22 34 10 4 8 57 - 56
6. Jantar Ustka 22 33 9 6 7 61 - 34
7. Gryf Słupsk 22 31 9 4 9 53 - 45
8. Polonez Bobrowniki 22 29 8 5 9 62 - 47
9. Karol Pęplino 22 24 6 6 10 60 - 55
10. Salos Słupsk 22 19 5 4 13 49 - 110
11. Skotawia Dębnica Kaszubska 22 16 5 1 16 26 - 86
12. Stal Jezierzyce 22 10 3 1 18 12 - 92
Ostatni komentarz dodał walic-lebork 16.06.2014, 23:34:11



Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] Komentarze (9) 
1. Jantar Ustka 1 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska
2. Start Łeba 11 - 3 Salos Słupsk
3. Leśnik Cewice 0 - 3 Anioły Garczegorze
4. Gryf Słupsk 3 - 5 Pogoń Lębork
5. Polonez Bobrowniki 3 - 0 Karol Pęplino
6. Granit Kończewo 5 - 1 Stal Jezierzyce
Kolejka 2 - 7/8. września 2013 [szczegóły] Komentarze (7) 
7. Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 1 Stal Jezierzyce
8. Karol Pęplino 2 - 2 Granit Kończewo
9. Pogoń Lębork 5 - 1 Polonez Bobrowniki
10. Anioły Garczegorze 1 - 3 Gryf Słupsk
11. Salos Słupsk 6 - 3 Leśnik Cewice
12. Jantar Ustka 4 - 4 Start Łeba
Kolejka 3 - 14/15. września 2013 [szczegóły] Komentarze (9) 
13. Start Łeba 9 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska
14. Leśnik Cewice 0 - 0 Jantar Ustka
15. Gryf Słupsk 4 - 1 Salos Słupsk
16. Polonez Bobrowniki 2 - 1 Anioły Garczegorze
17. Granit Kończewo 0 - 7 Pogoń Lębork
18. Stal Jezierzyce 0 - 6 Karol Pęplino
Kolejka 4 - 21/22. września 2013 [szczegóły] Komentarze (6) 
19. Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 1 Karol Pęplino
20. Pogoń Lębork 11 - 0 Stal Jezierzyce
21. Anioły Garczegorze 4 - 2 Granit Kończewo
22. Salos Słupsk 2 - 2 Polonez Bobrowniki
23. Jantar Ustka 2 - 2 Gryf Słupsk
24. Start Łeba 7 - 1 Leśnik Cewice
Kolejka 5 - 28/29. września 2013 [szczegóły] Komentarze (5) 
25. Leśnik Cewice 3 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska
26. Gryf Słupsk 2 - 3 Start Łeba
27. Polonez Bobrowniki 0 - 0 Jantar Ustka
28. Granit Kończewo 3 - 2 Salos Słupsk
29. Stal Jezierzyce 0 - 2 Anioły Garczegorze
30. Karol Pęplino 0 - 7 Pogoń Lębork
Kolejka 6 - 5/6. października 2013 [szczegóły] Komentarze (6) 
31. Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 9 Pogoń Lębork
32. Anioły Garczegorze 5 - 1 Karol Pęplino
33. Salos Słupsk 3 - 1 Stal Jezierzyce
34. Jantar Ustka 1 - 2 Granit Kończewo
35. Start Łeba 3 - 1 Polonez Bobrowniki
36. Leśnik Cewice 1 - 2 Gryf Słupsk
Kolejka 7 - 12/13. października 2013 [szczegóły] Komentarze (10) 
37. Gryf Słupsk 7 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska
38. Polonez Bobrowniki 3 - 1 Leśnik Cewice
39. Granit Kończewo 2 - 0 Start Łeba
40. Stal Jezierzyce 0 - 9 Jantar Ustka
41. Karol Pęplino 3 - 3 Salos Słupsk
42. Pogoń Lębork 9 - 0 Anioły Garczegorze
Kolejka 8 - 19/20. października 2013 [szczegóły] Komentarze (8) 
43. Skotawia Dębnica Kaszubska 3 - 1 Anioły Garczegorze
44. Salos Słupsk 1 - 2 Pogoń Lębork
45. Jantar Ustka 7 - 0 Karol Pęplino
46. Start Łeba 10 - 0 Stal Jezierzyce
47. Leśnik Cewice 2 - 1 Granit Kończewo
48. Gryf Słupsk 4 - 2 Polonez Bobrowniki
Kolejka 9 - 26/27. października 2013 [szczegóły] Komentarze (5) 
49. Polonez Bobrowniki 9 - 3 Skotawia Dębnica Kaszubska
50. Granit Kończewo 2 - 1 Gryf Słupsk
51. Stal Jezierzyce 0 - 2 Leśnik Cewice
52. Karol Pęplino 2 - 5 Start Łeba
53. Pogoń Lębork 4 - 1 Jantar Ustka
54. Anioły Garczegorze 3 - 3 Salos Słupsk
Kolejka 10 - 3. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (6) 
55. Skotawia Dębnica Kaszubska 3 - 1 Salos Słupsk
56. Jantar Ustka 5 - 0 Anioły Garczegorze
57. Start Łeba 3 - 2 Pogoń Lębork
58. Leśnik Cewice 2 - 1 Karol Pęplino
59. Gryf Słupsk 3 - 0 Stal Jezierzyce
60. Polonez Bobrowniki 2 - 2 Granit Kończewo
Kolejka 11 - 9/10. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (6) 
61. Granit Kończewo 4 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska
62. Stal Jezierzyce 2 - 1 Polonez Bobrowniki
63. Karol Pęplino 1 - 1 Gryf Słupsk
64. Pogoń Lębork 0 - 0 Leśnik Cewice
65. Anioły Garczegorze 2 - 4 Start Łeba
66. Salos Słupsk 3 - 1 Jantar Ustka
Kolejka 12 - 5/6. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (9) 
67. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 2 Jantar Ustka
68. Salos Słupsk 1 - 3 Start Łeba
69. Anioły Garczegorze 2 - 1 Leśnik Cewice
70. Pogoń Lębork 8 - 1 Gryf Słupsk
71. Karol Pęplino 2 - 2 Polonez Bobrowniki
72. Stal Jezierzyce 0 - 2 Granit Kończewo
Kolejka 13 - 12/13. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (8) 
73. Stal Jezierzyce 0 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska
74. Granit Kończewo 3 - 1 Karol Pęplino
75. Polonez Bobrowniki 2 - 3 Pogoń Lębork
76. Gryf Słupsk 3 - 4 Anioły Garczegorze
77. Leśnik Cewice 10 - 5 Salos Słupsk
78. Start Łeba 3 - 2 Jantar Ustka
Kolejka 14 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (6) 
79. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 3 Start Łeba
80. Jantar Ustka 1 - 3 Leśnik Cewice
81. Salos Słupsk 2 - 6 Gryf Słupsk
82. Anioły Garczegorze 3 - 3 Polonez Bobrowniki
83. Pogoń Lębork 8 - 1 Granit Kończewo
84. Karol Pęplino 0 - 0 Stal Jezierzyce
Kolejka 15 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (4) 
85. Karol Pęplino 4 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska
86. Stal Jezierzyce 2 - 4 Pogoń Lębork
87. Granit Kończewo 0 - 6 Anioły Garczegorze
88. Polonez Bobrowniki 10 - 0 Salos Słupsk
89. Gryf Słupsk 1 - 1 Jantar Ustka 11 czerwca 2014
90. Leśnik Cewice 1 - 2 Start Łeba
Kolejka 16 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (4) 
91. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 4 Leśnik Cewice
92. Start Łeba 2 - 0 Gryf Słupsk
93. Jantar Ustka 3 - 0 Polonez Bobrowniki
94. Salos Słupsk 1 - 2 Granit Kończewo
95. Anioły Garczegorze 6 - 0 Stal Jezierzyce
96. Pogoń Lębork 3 - 2 Karol Pęplino
Kolejka 17 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (2) 
97. Pogoń Lębork 12 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska
98. Karol Pęplino 3 - 3 Anioły Garczegorze
99. Stal Jezierzyce 1 - 3 Salos Słupsk
100. Granit Kończewo 1 - 3 Jantar Ustka
101. Polonez Bobrowniki 1 - 3 Start Łeba
102. Gryf Słupsk 1 - 1 Leśnik Cewice
Kolejka 18 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (6) 
103. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 4 Gryf Słupsk
104. Leśnik Cewice 7 - 4 Polonez Bobrowniki
105. Start Łeba 1 - 0 Granit Kończewo
106. Jantar Ustka 8 - 0 Stal Jezierzyce
107. Salos Słupsk 0 - 18 Karol Pęplino
108. Anioły Garczegorze 1 - 7 Pogoń Lębork
Kolejka 19 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (5) 
109. Anioły Garczegorze 3 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 11 czerwca 2014
110. Pogoń Lębork 16 - 1 Salos Słupsk
111. Karol Pęplino 3 - 1 Jantar Ustka
112. Stal Jezierzyce 0 - 6 Start Łeba
113. Granit Kończewo 2 - 3 Leśnik Cewice
114. Polonez Bobrowniki 3 - 0 Gryf Słupsk
Kolejka 20 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (4) 
115. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 4 Polonez Bobrowniki
116. Gryf Słupsk 0 - 1 Granit Kończewo
117. Leśnik Cewice 5 - 0 Stal Jezierzyce
118. Start Łeba 0 - 1 Karol Pęplino
119. Jantar Ustka 1 - 2 Pogoń Lębork
120. Salos Słupsk 3 - 3 Anioły Garczegorze
Kolejka 21 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (4) 
121. Salos Słupsk 2 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska
122. Anioły Garczegorze 1 - 4 Jantar Ustka
123. Pogoń Lębork 1 - 3 Start Łeba 10 czerwca 2014
124. Karol Pęplino 7 - 1 Leśnik Cewice
125. Stal Jezierzyce 2 - 1 Gryf Słupsk
126. Granit Kończewo 0 - 6 Polonez Bobrowniki
Kolejka 22 - 14/15. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
127. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 2 Granit Kończewo
128. Polonez Bobrowniki 1 - 2 Stal Jezierzyce
129. Gryf Słupsk 4 - 2 Karol Pęplino
130. Leśnik Cewice 5 - 1 Pogoń Lębork
131. Start Łeba 0 - 3 Anioły Garczegorze
132. Jantar Ustka 4 - 3 Salos Słupsk




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE