MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów C1 - grupa Gdańsk I - sezon 2013/2014



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lew Lębork 22 48 15 3 4 63 - 32
2. Cisowa Gdynia 22 44 13 5 4 48 - 21
3. Santos Gdańsk 22 43 13 4 5 91 - 28
4. GOSRiT Luzino 22 42 14 0 8 55 - 39
5. Sztorm Mosty 22 38 11 5 6 55 - 45
6. Gryf Wejherowo 22 36 11 3 8 72 - 52
7. Orkan Rumia MKS 22 34 10 4 8 52 - 41
8. Orlęta Reda 22 27 7 6 9 33 - 41
9. Zatoka Puck 22 25 8 1 13 34 - 56
10. Bałtyk II Gdynia 22 19 6 1 15 29 - 62
11. Polonia Gdańsk 22 16 5 1 16 32 - 81
12. Portowiec Gdańsk 22 7 2 1 19 31 - 97
Ostatni komentarz dodał jamba 16.04.2014, 16:07:11
* Bałtyk II Gdynia wycofał się po rundzie jesiennej



Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Zatoka Puck 3 - 4 Bałtyk II Gdynia
2. Sztorm Mosty 3 - 1 Cisowa Gdynia
3. Santos Gdańsk 6 - 0 GOSRiT Luzino
4. Portowiec Gdańsk 1 - 5 Lew Lębork
5. Polonia Gdańsk 3 - 6 Gryf Wejherowo
6. Orlęta Reda 0 - 0 Orkan Rumia MKS
Kolejka 2 - 7/8. września 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Bałtyk II Gdynia 0 - 5 Orkan Rumia MKS
8. Gryf Wejherowo 2 - 2 Orlęta Reda
9. Lew Lębork 5 - 1 Polonia Gdańsk
10. GOSRiT Luzino 8 - 2 Portowiec Gdańsk
11. Cisowa Gdynia 1 - 0 Santos Gdańsk
12. Zatoka Puck 0 - 6 Sztorm Mosty
Kolejka 3 - 14/15. września 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Sztorm Mosty 8 - 2 Bałtyk II Gdynia
14. Santos Gdańsk 7 - 0 Zatoka Puck
15. Portowiec Gdańsk 1 - 6 Cisowa Gdynia
16. Polonia Gdańsk 4 - 2 GOSRiT Luzino
17. Orlęta Reda 0 - 3 Lew Lębork
18. Orkan Rumia MKS 5 - 4 Gryf Wejherowo
Kolejka 4 - 21/22. września 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Bałtyk II Gdynia 1 - 4 Gryf Wejherowo
20. Lew Lębork 4 - 1 Orkan Rumia MKS
21. GOSRiT Luzino 2 - 0 Orlęta Reda
22. Cisowa Gdynia 3 - 1 Polonia Gdańsk
23. Zatoka Puck 3 - 2 Portowiec Gdańsk
24. Sztorm Mosty 1 - 1 Santos Gdańsk
Kolejka 5 - 28/29. września 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Bałtyk II Gdynia 4 - 2 Santos Gdańsk 23 listopada 2013
26. Portowiec Gdańsk 2 - 4 Sztorm Mosty
27. Polonia Gdańsk 1 - 3 Zatoka Puck
28. Orlęta Reda 0 - 2 Cisowa Gdynia
29. Orkan Rumia MKS 1 - 2 GOSRiT Luzino
30. Gryf Wejherowo 1 - 4 Lew Lębork
Kolejka 6 - 5/6. października 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Bałtyk II Gdynia 5 - 3 Lew Lębork
32. GOSRiT Luzino 3 - 5 Gryf Wejherowo
33. Cisowa Gdynia 1 - 1 Orkan Rumia MKS
34. Zatoka Puck 4 - 1 Orlęta Reda
35. Sztorm Mosty 7 - 0 Polonia Gdańsk
36. Santos Gdańsk 3 - 2 Portowiec Gdańsk
Kolejka 7 - 12/13. października 2013 [szczegóły] Komentarze (1) 
37. Portowiec Gdańsk 1 - 3 Bałtyk II Gdynia
38. Polonia Gdańsk 1 - 3 Santos Gdańsk
39. Orlęta Reda 0 - 5 Sztorm Mosty
40. Orkan Rumia MKS 1 - 0 Zatoka Puck
41. Gryf Wejherowo 2 - 1 Cisowa Gdynia
42. Lew Lębork 1 - 4 GOSRiT Luzino
Kolejka 8 - 19/20. października 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Bałtyk II Gdynia 4 - 1 GOSRiT Luzino
44. Cisowa Gdynia 4 - 2 Lew Lębork
45. Zatoka Puck 3 - 2 Gryf Wejherowo
46. Sztorm Mosty 1 - 1 Orkan Rumia MKS
47. Santos Gdańsk 4 - 1 Orlęta Reda
48. Portowiec Gdańsk 1 - 3 Polonia Gdańsk
Kolejka 9 - 26/27. października 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Polonia Gdańsk 0 - 5 Bałtyk II Gdynia
50. Orlęta Reda 2 - 0 Portowiec Gdańsk
51. Orkan Rumia MKS 2 - 2 Santos Gdańsk
52. Gryf Wejherowo 1 - 1 Sztorm Mosty
53. Lew Lębork 0 - 0 Zatoka Puck
54. GOSRiT Luzino 1 - 0 Cisowa Gdynia
Kolejka 10 - 2/3. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Bałtyk II Gdynia 0 - 1 Cisowa Gdynia
56. Zatoka Puck 0 - 2 GOSRiT Luzino
57. Sztorm Mosty 2 - 2 Lew Lębork
58. Santos Gdańsk 6 - 1 Gryf Wejherowo
59. Portowiec Gdańsk 0 - 2 Orkan Rumia MKS
60. Polonia Gdańsk 2 - 2 Orlęta Reda
Kolejka 11 - 9/10. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (1) 
61. Orlęta Reda 1 - 1 Bałtyk II Gdynia
62. Orkan Rumia MKS 6 - 1 Polonia Gdańsk
63. Gryf Wejherowo 12 - 2 Portowiec Gdańsk
64. Lew Lębork 2 - 1 Santos Gdańsk
65. GOSRiT Luzino 3 - 0 Sztorm Mosty
66. Cisowa Gdynia 1 - 0 Zatoka Puck
Kolejka 12 - 5/6. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. Bałtyk II Gdynia 0 - 3 Zatoka Puck
68. Cisowa Gdynia 1 - 1 Sztorm Mosty
69. GOSRiT Luzino 1 - 5 Santos Gdańsk 14 maja 2014
70. Lew Lębork 2 - 2 Portowiec Gdańsk
71. Gryf Wejherowo 5 - 0 Polonia Gdańsk
72. Orkan Rumia MKS 2 - 0 Orlęta Reda
Kolejka 13 - 12/13. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Orkan Rumia MKS 3 - 0 Bałtyk II Gdynia
74. Orlęta Reda 2 - 0 Gryf Wejherowo
75. Polonia Gdańsk 2 - 4 Lew Lębork
76. Portowiec Gdańsk 1 - 2 GOSRiT Luzino
77. Santos Gdańsk 2 - 2 Cisowa Gdynia
78. Sztorm Mosty 3 - 2 Zatoka Puck
Kolejka 14 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Bałtyk II Gdynia 0 - 3 Sztorm Mosty
80. Zatoka Puck 0 - 9 Santos Gdańsk
81. Cisowa Gdynia 5 - 0 Portowiec Gdańsk
82. GOSRiT Luzino 6 - 0 Polonia Gdańsk
83. Lew Lębork 3 - 0 Orlęta Reda
84. Gryf Wejherowo 3 - 2 Orkan Rumia MKS
Kolejka 15 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Gryf Wejherowo 3 - 0 Bałtyk II Gdynia
86. Orkan Rumia MKS 1 - 3 Lew Lębork
87. Orlęta Reda 3 - 0 GOSRiT Luzino
88. Polonia Gdańsk 0 - 4 Cisowa Gdynia
89. Portowiec Gdańsk 1 - 2 Zatoka Puck
90. Santos Gdańsk 6 - 0 Sztorm Mosty
Kolejka 16 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Santos Gdańsk 3 - 0 Bałtyk II Gdynia
92. Sztorm Mosty 1 - 0 Portowiec Gdańsk
93. Zatoka Puck 4 - 0 Polonia Gdańsk 7 maja 2014
94. Cisowa Gdynia 2 - 2 Orlęta Reda
95. GOSRiT Luzino 5 - 1 Orkan Rumia MKS 6 maja 2014
96. Lew Lębork 3 - 1 Gryf Wejherowo
Kolejka 17 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
97. Lew Lębork 3 - 0 Bałtyk II Gdynia
98. Gryf Wejherowo 1 - 3 GOSRiT Luzino 21 maja 2014
99. Orkan Rumia MKS 0 - 4 Cisowa Gdynia
100. Orlęta Reda 4 - 2 Zatoka Puck
101. Polonia Gdańsk 1 - 3 Sztorm Mosty
102. Portowiec Gdańsk 1 - 12 Santos Gdańsk
Kolejka 18 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. Bałtyk II Gdynia 0 - 3 Portowiec Gdańsk
104. Santos Gdańsk 6 - 0 Polonia Gdańsk
105. Sztorm Mosty 1 - 3 Orlęta Reda
106. Zatoka Puck 0 - 4 Orkan Rumia MKS
107. Cisowa Gdynia 1 - 1 Gryf Wejherowo
108. GOSRiT Luzino 2 - 1 Lew Lębork
Kolejka 19 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. GOSRiT Luzino 3 - 0 Bałtyk II Gdynia
110. Lew Lębork 2 - 1 Cisowa Gdynia
111. Gryf Wejherowo 0 - 3 Zatoka Puck
112. Orkan Rumia MKS 4 - 0 Sztorm Mosty
113. Orlęta Reda 2 - 2 Santos Gdańsk
114. Polonia Gdańsk 6 - 2 Portowiec Gdańsk
Kolejka 20 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. Bałtyk II Gdynia 0 - 3 Polonia Gdańsk
116. Portowiec Gdańsk 3 - 2 Orlęta Reda
117. Santos Gdańsk 8 - 0 Orkan Rumia MKS
118. Sztorm Mosty 2 - 10 Gryf Wejherowo
119. Zatoka Puck 1 - 3 Lew Lębork
120. Cisowa Gdynia 2 - 1 GOSRiT Luzino
Kolejka 21 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Cisowa Gdynia 3 - 0 Bałtyk II Gdynia
122. GOSRiT Luzino 3 - 0 Zatoka Puck
123. Lew Lębork 4 - 1 Sztorm Mosty
124. Gryf Wejherowo 3 - 2 Santos Gdańsk
125. Orkan Rumia MKS 9 - 1 Portowiec Gdańsk
126. Orlęta Reda 3 - 1 Polonia Gdańsk
Kolejka 22 - 14/15. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Bałtyk II Gdynia 0 - 3 Orlęta Reda
128. Polonia Gdańsk 2 - 1 Orkan Rumia MKS
129. Portowiec Gdańsk 3 - 5 Gryf Wejherowo
130. Santos Gdańsk 1 - 4 Lew Lębork
131. Sztorm Mosty 2 - 1 GOSRiT Luzino
132. Zatoka Puck 1 - 2 Cisowa Gdynia




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE