MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów B - grupa Malbork III - sezon 2013/2014



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Orzeł Subkowy 20 47 14 5 1 61 - 28
2. Akademia Sportowa Pomorze 20 44 14 2 4 74 - 34
3. Gryf 2009 Tczew 20 41 13 2 5 67 - 24
4. Błękitni Kmiecin 20 40 12 4 4 92 - 38
5. Victoria Kaliska 20 32 10 2 8 53 - 52
6. Wietcisa Skarszewy 20 29 9 2 9 45 - 37
7. Weber Szprudowo 20 29 9 2 9 36 - 43
8. Sokół Zblewo 20 27 9 0 11 42 - 52
9. Centrum Pelplin 20 15 4 3 13 32 - 76
10. Beniaminek 03 Starogard Gdański 20 8 2 2 16 29 - 74
11. Delta Miłoradz 20 3 1 0 19 20 - 99
12. Czarni Przemysław 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał kibic1996 07.07.2014, 22:33:16
* Czarni Przemysław wycofali się po 4. kolejce



Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] Komentarze (10) 
1. Wietcisa Skarszewy 6 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
2. Weber Szprudowo 2 - 7 Błękitni Kmiecin
3. Victoria Kaliska 10 - 0 Centrum Pelplin
4. Sokół Zblewo - Czarni Przemysław
anulowany, było 5-1
5. Orzeł Subkowy 2 - 0 Delta Miłoradz
6. Akademia Sportowa Pomorze 0 - 4 Gryf 2009 Tczew
Kolejka 2 - 7/8. września 2013 [szczegóły] Komentarze (24) 
7. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 2 Gryf 2009 Tczew
8. Delta Miłoradz 0 - 9 Akademia Sportowa Pomorze
9. Czarni Przemysław - Orzeł Subkowy
anulowany, było 0-6
10. Centrum Pelplin 2 - 4 Sokół Zblewo
11. Błękitni Kmiecin 3 - 2 Victoria Kaliska
12. Wietcisa Skarszewy 2 - 3 Weber Szprudowo
Kolejka 3 - 14/15. września 2013 [szczegóły] Komentarze (10) 
13. Weber Szprudowo 8 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
14. Victoria Kaliska 2 - 1 Wietcisa Skarszewy
15. Sokół Zblewo 2 - 4 Błękitni Kmiecin
16. Orzeł Subkowy 3 - 0 Centrum Pelplin
17. Akademia Sportowa Pomorze - Czarni Przemysław
anulowany, było 8-0
18. Gryf 2009 Tczew 7 - 1 Delta Miłoradz
Kolejka 4 - 21/22. września 2013 [szczegóły] Komentarze (10) 
19. Beniaminek 03 Starogard Gdański 6 - 2 Delta Miłoradz
20. Czarni Przemysław - Gryf 2009 Tczew
anulowany, było 0-13
21. Centrum Pelplin 3 - 5 Akademia Sportowa Pomorze
22. Błękitni Kmiecin 3 - 3 Orzeł Subkowy
23. Wietcisa Skarszewy 5 - 0 Sokół Zblewo
24. Weber Szprudowo 1 - 0 Victoria Kaliska
Kolejka 5 - 28/29. września 2013 [szczegóły] Komentarze (9) 
25. Victoria Kaliska 2 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański
26. Sokół Zblewo 0 - 3 Weber Szprudowo
27. Orzeł Subkowy 4 - 1 Wietcisa Skarszewy
28. Akademia Sportowa Pomorze 4 - 4 Błękitni Kmiecin
29. Gryf 2009 Tczew 7 - 0 Centrum Pelplin
Pauza: Delta Miłoradz,
Kolejka 6 - 5/6. października 2013 [szczegóły] Komentarze (5) 
32. Centrum Pelplin 6 - 1 Delta Miłoradz
33. Błękitni Kmiecin 5 - 1 Gryf 2009 Tczew
34. Wietcisa Skarszewy 1 - 4 Akademia Sportowa Pomorze
35. Weber Szprudowo 4 - 1 Orzeł Subkowy
36. Victoria Kaliska 6 - 2 Sokół Zblewo
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 7 - 12/13. października 2013 [szczegóły] Komentarze (8) 
37. Sokół Zblewo 3 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański
38. Orzeł Subkowy 3 - 3 Victoria Kaliska
39. Akademia Sportowa Pomorze 4 - 2 Weber Szprudowo
40. Gryf 2009 Tczew 2 - 3 Wietcisa Skarszewy
41. Delta Miłoradz 2 - 6 Błękitni Kmiecin
Pauza: Centrum Pelplin,
Kolejka 8 - 19/20. października 2013 [szczegóły] Komentarze (8) 
43. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 1 Centrum Pelplin
45. Wietcisa Skarszewy 4 - 0 Delta Miłoradz
46. Weber Szprudowo 2 - 2 Gryf 2009 Tczew
47. Victoria Kaliska 3 - 3 Akademia Sportowa Pomorze
48. Sokół Zblewo 3 - 6 Orzeł Subkowy
Pauza: Błękitni Kmiecin,
Kolejka 9 - 26/27. października 2013 [szczegóły] Komentarze (15) 
49. Orzeł Subkowy 2 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański
50. Akademia Sportowa Pomorze 3 - 0 Sokół Zblewo
51. Gryf 2009 Tczew 0 - 3 Victoria Kaliska
52. Delta Miłoradz 0 - 2 Weber Szprudowo
54. Centrum Pelplin 0 - 3 Błękitni Kmiecin
vo, na boisku 2-2
Pauza: Wietcisa Skarszewy,
Kolejka 10 - 2/3. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (10) 
55. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 4 Błękitni Kmiecin
56. Wietcisa Skarszewy 3 - 2 Centrum Pelplin
58. Victoria Kaliska 3 - 1 Delta Miłoradz
59. Sokół Zblewo 6 - 0 Gryf 2009 Tczew
60. Orzeł Subkowy 3 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
Pauza: Weber Szprudowo,
Kolejka 11 - 9/10. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (9) 
61. Akademia Sportowa Pomorze 3 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
62. Gryf 2009 Tczew 0 - 1 Orzeł Subkowy
63. Delta Miłoradz 1 - 3 Sokół Zblewo
65. Centrum Pelplin - - - Weber Szprudowo
obustronny vo, na boisku 1-0
66. Błękitni Kmiecin 3 - 3 Wietcisa Skarszewy
Pauza: Victoria Kaliska,
Kolejka 12 - 5/6. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (4) 
67. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 4 Wietcisa Skarszewy
68. Błękitni Kmiecin 6 - 0 Weber Szprudowo
69. Centrum Pelplin 3 - 0 Victoria Kaliska
vo, na boisku 0-5
71. Delta Miłoradz 1 - 3 Orzeł Subkowy
72. Gryf 2009 Tczew 3 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
Pauza: Sokół Zblewo,
Kolejka 13 - 12/13. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (3) 
73. Gryf 2009 Tczew 4 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
74. Akademia Sportowa Pomorze 7 - 0 Delta Miłoradz
76. Sokół Zblewo 2 - 1 Centrum Pelplin
77. Victoria Kaliska 2 - 1 Błękitni Kmiecin
78. Weber Szprudowo 0 - 3 Wietcisa Skarszewy
vo, na boisku 3-3
Pauza: Orzeł Subkowy,
Kolejka 14 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (7) 
79. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 1 Weber Szprudowo
80. Wietcisa Skarszewy 0 - 4 Victoria Kaliska
81. Błękitni Kmiecin 5 - 1 Sokół Zblewo
82. Centrum Pelplin 2 - 6 Orzeł Subkowy
84. Delta Miłoradz 0 - 4 Gryf 2009 Tczew
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze,
Kolejka 15 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
85. Delta Miłoradz 5 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański
87. Akademia Sportowa Pomorze 5 - 1 Centrum Pelplin
88. Orzeł Subkowy 2 - 2 Błękitni Kmiecin
89. Sokół Zblewo 1 - 0 Wietcisa Skarszewy
90. Victoria Kaliska 2 - 1 Weber Szprudowo
Pauza: Gryf 2009 Tczew,
Kolejka 16 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (5) 
91. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 3 Victoria Kaliska
92. Weber Szprudowo 2 - 1 Sokół Zblewo
93. Wietcisa Skarszewy 0 - 2 Orzeł Subkowy
94. Błękitni Kmiecin 1 - 3 Akademia Sportowa Pomorze
95. Centrum Pelplin 0 - 7 Gryf 2009 Tczew
Pauza: Delta Miłoradz,
Kolejka 17 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (5) 
98. Delta Miłoradz 1 - 6 Centrum Pelplin
99. Gryf 2009 Tczew 3 - 0 Błękitni Kmiecin
100. Akademia Sportowa Pomorze 4 - 2 Wietcisa Skarszewy
101. Orzeł Subkowy 3 - 1 Weber Szprudowo
102. Sokół Zblewo 3 - 1 Victoria Kaliska
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 18 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (6) 
103. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 3 Sokół Zblewo 17 maja 2014 - 13:00
104. Victoria Kaliska 1 - 7 Orzeł Subkowy 17 maja 2014 - 11:00
105. Weber Szprudowo 1 - 3 Akademia Sportowa Pomorze 17 maja 2014 - 11:00
106. Wietcisa Skarszewy 0 - 3 Gryf 2009 Tczew 18 maja 2014 - 11:00
107. Błękitni Kmiecin 12 - 1 Delta Miłoradz 18 maja 2014 - 13:30
Pauza: Centrum Pelplin,
Kolejka 19 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (6) 
109. Centrum Pelplin 3 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 25 maja 2014 - 18:00
vo, §16 pkt 5B RR
111. Delta Miłoradz 0 - 3 Wietcisa Skarszewy 28 maja 2014 - 17:30
112. Gryf 2009 Tczew 3 - 0 Weber Szprudowo 25 maja 2014 - 11:00
vo, §16 pkt 5B RR
113. Akademia Sportowa Pomorze 5 - 0 Victoria Kaliska 25 maja 2014 - 15:00
114. Orzeł Subkowy 2 - 1 Sokół Zblewo 25 maja 2014 - 14:00
Pauza: Błękitni Kmiecin,
Kolejka 20 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (7) 
115. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 3 Orzeł Subkowy 1 czerwca 2014 - 11:00
116. Sokół Zblewo 1 - 3 Akademia Sportowa Pomorze 1 czerwca 2014 - 11:00
117. Victoria Kaliska 0 - 10 Gryf 2009 Tczew 31 maja 2014 - 11:00
118. Weber Szprudowo 2 - 1 Delta Miłoradz 31 maja 2014 - 11:00
120. Błękitni Kmiecin 13 - 0 Centrum Pelplin 1 czerwca 2014 - 14:00
Pauza: Wietcisa Skarszewy,
Kolejka 21 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (10) 
121. Błękitni Kmiecin 10 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 9 czerwca 2014 - 17:30
122. Centrum Pelplin 1 - 1 Wietcisa Skarszewy 8 czerwca 2014 - 14:00
124. Delta Miłoradz 3 - 6 Victoria Kaliska 7 czerwca 2014 - 11:00
125. Gryf 2009 Tczew 4 - 0 Sokół Zblewo 8 czerwca 2014 - 14:00
126. Akademia Sportowa Pomorze 2 - 4 Orzeł Subkowy 8 czerwca 2014 - 11:00
Pauza: Weber Szprudowo,
Kolejka 22 - 14/15. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (3) 
127. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 5 Akademia Sportowa Pomorze 15 czerwca 2014 - 13:00
128. Orzeł Subkowy 1 - 1 Gryf 2009 Tczew 15 czerwca 2014 - 18:00
129. Sokół Zblewo 6 - 0 Delta Miłoradz 15 czerwca 2014 - 11:00
131. Weber Szprudowo 1 - 1 Centrum Pelplin 14 czerwca 2014 - 11:00
132. Wietcisa Skarszewy 3 - 0 Błękitni Kmiecin 15 czerwca 2014 - 11:00




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE