MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Pomorska Liga Juniorów Młodszych - sezon 2013/2014



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Akademia Piłkarska LG 24 49 16 1 7 74 - 36
2. Orlęta Reda 24 42 12 6 6 51 - 29
3. Bałtyk Gdynia 24 40 12 4 8 60 - 41
4. Lechia Gdańsk 13 37 12 1 0 54 - 8
5. Gedania Gdańsk 24 34 10 4 10 39 - 45
6. Czarni Pruszcz Gdański 24 34 11 1 12 51 - 66
7. Arka Gdynia 13 33 11 0 2 50 - 10
8. Arka Gdynia SI 24 33 8 9 7 46 - 40
9. Gryf Słupsk 24 31 9 4 11 56 - 46
10. KP Starogard Gdański 24 29 9 2 13 51 - 75
11. Pomezania Malbork 24 27 7 6 11 40 - 46
12. Jantar Ustka 24 26 6 8 10 41 - 44
13. Start Miastko 24 24 7 3 14 36 - 74
14. Polonia Gdańsk 24 6 1 3 20 20 - 109
Ostatni komentarz dodał mojamama 22.06.2014, 20:08:12
* Po rundzie jesiennej Lechia Gdańsk i Arka Gdynia awansowały do Ligi Makroregionalnej Juniorów Młodszych



Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Start Miastko 2 - 2 Arka Gdynia SI 24 sierpnia 2013 - 11:00
2. Pomezania Malbork 2 - 3 Arka Gdynia 25 sierpnia 2013 - 13:00
3. Polonia Gdańsk 1 - 7 Bałtyk Gdynia 25 sierpnia 2013 - 11:00
4. Orlęta Reda 5 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 24 sierpnia 2013 - 10:00
5. Akademia Piłkarska LG 0 - 1 Gedania Gdańsk 24 sierpnia 2013 - 17:00
6. Lechia Gdańsk 1 - 0 Gryf Słupsk 25 sierpnia 2013 - 13:00
7. KP Starogard Gdański 4 - 2 Jantar Ustka 24 sierpnia 2013 - 11:00
Kolejka 2 - 28. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (5) 
8. Arka Gdynia SI 2 - 2 Jantar Ustka 28 sierpnia 2013 - 13:00
9. Gryf Słupsk 3 - 0 KP Starogard Gdański 28 sierpnia 2013 - 15:45
10. Gedania Gdańsk 1 - 3 Lechia Gdańsk 28 sierpnia 2013 - 11:00
11. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 4 Akademia Piłkarska LG 28 sierpnia 2013 - 15:30
12. Bałtyk Gdynia 1 - 2 Orlęta Reda 28 sierpnia 2013 - 15:00
13. Arka Gdynia 5 - 0 Polonia Gdańsk 28 sierpnia 2013 - 11:00
14. Start Miastko 0 - 4 Pomezania Malbork 28 sierpnia 2013 - 17:00
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] Komentarze (11) 
15. Pomezania Malbork 1 - 1 Arka Gdynia SI 1 września 2013 - 13:00
16. Polonia Gdańsk 1 - 2 Start Miastko 31 sierpnia 2013 - 11:00
17. Orlęta Reda 1 - 0 Arka Gdynia 31 sierpnia 2013 - 10:00
18. Akademia Piłkarska LG 4 - 1 Bałtyk Gdynia 1 września 2013 - 13:00
19. Lechia Gdańsk 15 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 1 września 2013 - 11:00
20. KP Starogard Gdański 1 - 0 Gedania Gdańsk 31 sierpnia 2013 - 15:00
21. Jantar Ustka 4 - 4 Gryf Słupsk 31 sierpnia 2013 - 11:00
Kolejka 4 - 7/8. września 2013 [szczegóły] Komentarze (13) 
22. Arka Gdynia SI 0 - 0 Gryf Słupsk 7 września 2013 - 11:00
23. Gedania Gdańsk 2 - 2 Jantar Ustka 8 września 2013 - 12:00
24. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 KP Starogard Gdański 7 września 2013 - 11:00
25. Bałtyk Gdynia 2 - 2 Lechia Gdańsk 7 września 2013 - 13:00
26. Arka Gdynia 3 - 0 Akademia Piłkarska LG 7 września 2013 - 11:00
27. Start Miastko 0 - 1 Orlęta Reda 7 września 2013 - 11:00
28. Pomezania Malbork 1 - 2 Polonia Gdańsk 18 września 2013 - 17:00
Kolejka 5 - 14/15. września 2013 [szczegóły] Komentarze (11) 
29. Polonia Gdańsk 1 - 1 Arka Gdynia SI 14 września 2013 - 11:00
30. Orlęta Reda 1 - 1 Pomezania Malbork 14 września 2013 - 10:00
31. Akademia Piłkarska LG 3 - 0 Start Miastko 14 września 2013 - 17:00
32. Lechia Gdańsk 1 - 0 Arka Gdynia 14 września 2013 - 15:00
33. KP Starogard Gdański 3 - 3 Bałtyk Gdynia 14 września 2013 - 11:00
34. Jantar Ustka 3 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 14 września 2013 - 11:00
35. Gryf Słupsk 8 - 0 Gedania Gdańsk 15 września 2013 - 11:00
Kolejka 6 - 21/22. września 2013 [szczegóły] Komentarze (7) 
36. Arka Gdynia SI 1 - 1 Gedania Gdańsk 22 września 2013 - 16:30
37. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 6 Gryf Słupsk 21 września 2013 - 12:00
38. Bałtyk Gdynia 5 - 1 Jantar Ustka 22 września 2013 - 13:00
39. Arka Gdynia 9 - 1 KP Starogard Gdański 21 września 2013 - 11:00
40. Start Miastko 0 - 3 Lechia Gdańsk 9 października 2013 - 14:00
41. Pomezania Malbork 1 - 3 Akademia Piłkarska LG 22 września 2013 - 11:00
42. Polonia Gdańsk 1 - 3 Orlęta Reda 21 września 2013 - 16:00
Kolejka 7 - 28/29. września 2013 [szczegóły] Komentarze (7) 
43. Orlęta Reda 1 - 1 Arka Gdynia SI 28 września 2013 - 10:00
44. Akademia Piłkarska LG 1 - 0 Polonia Gdańsk 28 września 2013 - 17:00
45. Lechia Gdańsk 4 - 0 Pomezania Malbork 28 września 2013 - 15:00
46. KP Starogard Gdański 7 - 1 Start Miastko 29 września 2013 - 13:00
47. Jantar Ustka 1 - 2 Arka Gdynia 28 września 2013 - 11:00
48. Gryf Słupsk 3 - 0 Bałtyk Gdynia 28 września 2013 - 13:30
49. Gedania Gdańsk 0 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 29 września 2013 - 15:00
Kolejka 8 - 5/6. października 2013 [szczegóły] Komentarze (6) 
50. Arka Gdynia SI 1 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 6 października 2013 - 13:00
51. Bałtyk Gdynia 4 - 0 Gedania Gdańsk 6 października 2013 - 17:00
52. Arka Gdynia 4 - 1 Gryf Słupsk 5 października 2013 - 11:00
53. Start Miastko 1 - 3 Jantar Ustka 5 października 2013 - 11:00
54. Pomezania Malbork 4 - 0 KP Starogard Gdański 6 października 2013 - 11:00
55. Polonia Gdańsk 1 - 5 Lechia Gdańsk 6 października 2013 - 13:00
56. Orlęta Reda 1 - 2 Akademia Piłkarska LG 5 października 2013 - 10:00
Kolejka 9 - 12/13. października 2013 [szczegóły] Komentarze (9) 
57. Akademia Piłkarska LG 4 - 0 Arka Gdynia SI 12 października 2013 - 17:00
58. Lechia Gdańsk 3 - 1 Orlęta Reda 12 października 2013 - 15:00
59. KP Starogard Gdański 7 - 1 Polonia Gdańsk 13 października 2013 - 13:00
60. Pomezania Malbork 2 - 2 Jantar Ustka 4 września 2013 - 15:00
61. Gryf Słupsk 8 - 0 Start Miastko 13 października 2013 - 11:00
62. Gedania Gdańsk 0 - 5 Arka Gdynia 13 października 2013 - 11:00
63. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 2 Bałtyk Gdynia 13 października 2013 - 13:00
Kolejka 10 - 19/20. października 2013 [szczegóły] Komentarze (6) 
64. Arka Gdynia SI 1 - 0 Bałtyk Gdynia 19 października 2013 - 13:00
65. Arka Gdynia 4 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 19 października 2013 - 11:00
66. Start Miastko 4 - 2 Gedania Gdańsk 19 października 2013 - 11:00
67. Pomezania Malbork 1 - 3 Gryf Słupsk 20 października 2013 - 13:00
68. Jantar Ustka 2 - 2 Polonia Gdańsk 11 września 2013 - 16:30
69. Orlęta Reda 4 - 0 KP Starogard Gdański 19 października 2013 - 10:00
70. Akademia Piłkarska LG 3 - 4 Lechia Gdańsk 19 października 2013 - 11:00
Kolejka 11 - 26/27. października 2013 [szczegóły] Komentarze (7) 
71. Lechia Gdańsk 5 - 0 Arka Gdynia SI 27 października 2013 - 15:00
72. KP Starogard Gdański 3 - 2 Akademia Piłkarska LG 27 października 2013 - 13:00
73. Jantar Ustka 1 - 2 Orlęta Reda 26 października 2013 - 11:00
74. Gryf Słupsk 5 - 1 Polonia Gdańsk 26 października 2013 - 13:30
75. Gedania Gdańsk 1 - 0 Pomezania Malbork 27 października 2013 - 11:00
76. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 Start Miastko 26 października 2013 - 13:00
77. Bałtyk Gdynia 0 - 3 Arka Gdynia 27 października 2013 - 11:00
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (7) 
78. Arka Gdynia SI 1 - 4 Arka Gdynia 2 listopada 2013 - 11:00
79. Start Miastko 0 - 2 Bałtyk Gdynia 2 listopada 2013 - 11:00
80. Pomezania Malbork 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 3 listopada 2013 - 13:00
81. Polonia Gdańsk 0 - 3 Gedania Gdańsk 3 listopada 2013 - 15:00
82. Orlęta Reda 4 - 1 Gryf Słupsk 2 listopada 2013 - 10:00
83. Akademia Piłkarska LG 4 - 4 Jantar Ustka 2 listopada 2013 - 13:00
84. Lechia Gdańsk 6 - 0 KP Starogard Gdański 2 listopada 2013 - 11:00
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (6) 
85. KP Starogard Gdański 3 - 1 Arka Gdynia SI 10 listopada 2013 - 13:00
86. Jantar Ustka 0 - 2 Lechia Gdańsk 9 listopada 2013 - 13:30
87. Gryf Słupsk 1 - 3 Akademia Piłkarska LG 9 listopada 2013 - 13:30
88. Gedania Gdańsk 1 - 1 Orlęta Reda 10 listopada 2013 - 14:00
89. Czarni Pruszcz Gdański 5 - 1 Polonia Gdańsk 9 listopada 2013 - 11:00
90. Bałtyk Gdynia 6 - 0 Pomezania Malbork 9 listopada 2013 - 13:00
91. Arka Gdynia 8 - 0 Start Miastko 9 listopada 2013 - 11:00
Kolejka 14 - 29/30. marca 2014 [szczegóły] Komentarze (4) 
92. Arka Gdynia SI 4 - 1 Start Miastko 29 marca 2014 - 13:00
94. Bałtyk Gdynia 5 - 3 Polonia Gdańsk 29 marca 2014 - 11:00
95. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 3 Orlęta Reda 30 marca 2014 - 15:00
96. Gedania Gdańsk 3 - 2 Akademia Piłkarska LG 30 marca 2014 - 11:00
98. Jantar Ustka 4 - 2 KP Starogard Gdański 30 marca 2014 - 11:00
Pauza: Gryf Słupsk, Pomezania Malbork,
Kolejka 15 - 5/6. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (3) 
99. Jantar Ustka 0 - 2 Arka Gdynia SI 2 kwietnia 2014 - 16:00
100. KP Starogard Gdański 4 - 1 Gryf Słupsk 6 kwietnia 2014 - 15:00
102. Akademia Piłkarska LG 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 5 kwietnia 2014 - 14:00
103. Orlęta Reda 1 - 2 Bałtyk Gdynia 5 kwietnia 2014 - 10:00
105. Pomezania Malbork 4 - 2 Start Miastko 6 kwietnia 2014 - 13:00
Pauza: Polonia Gdańsk, Gedania Gdańsk,
Kolejka 16 - 12/13. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (3) 
106. Arka Gdynia SI 1 - 1 Pomezania Malbork 13 kwietnia 2014 - 16:30
107. Start Miastko 3 - 2 Polonia Gdańsk 12 kwietnia 2014 - 11:00
109. Bałtyk Gdynia 1 - 2 Akademia Piłkarska LG 13 kwietnia 2014 - 11:00
111. Gedania Gdańsk 5 - 1 KP Starogard Gdański 13 kwietnia 2014 - 14:00
112. Gryf Słupsk 0 - 3 Jantar Ustka 12 kwietnia 2014 - 11:00
vo, na boisku 1-0
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, Orlęta Reda,
Kolejka 17 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (5) 
113. Gryf Słupsk 2 - 6 Arka Gdynia SI 19 kwietnia 2014 - 11:00
114. Jantar Ustka 0 - 2 Gedania Gdańsk 16 kwietnia 2014 - 16:00
115. KP Starogard Gdański 1 - 5 Czarni Pruszcz Gdański 16 kwietnia 2014 - 15:00
118. Orlęta Reda 1 - 1 Start Miastko 16 kwietnia 2014 - 13:00
119. Polonia Gdańsk 0 - 2 Pomezania Malbork 19 kwietnia 2014 - 15:00
Pauza: Akademia Piłkarska LG, Bałtyk Gdynia,
Kolejka 18 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (3) 
120. Arka Gdynia SI 7 - 0 Polonia Gdańsk 26 kwietnia 2014 - 15:00
121. Pomezania Malbork 2 - 3 Orlęta Reda 27 kwietnia 2014 - 11:00
122. Start Miastko 3 - 4 Akademia Piłkarska LG 26 kwietnia 2014 - 11:00
124. Bałtyk Gdynia 3 - 0 KP Starogard Gdański 26 kwietnia 2014 - 11:00
125. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Jantar Ustka 27 kwietnia 2014 - 15:00
126. Gedania Gdańsk 0 - 1 Gryf Słupsk 27 kwietnia 2014 - 11:00
Kolejka 19 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (3) 
127. Gedania Gdańsk 3 - 2 Arka Gdynia SI 7 maja 2014 - 18:00
128. Gryf Słupsk 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 4 maja 2014 - 15:45
129. Jantar Ustka 1 - 2 Bałtyk Gdynia 3 maja 2014 - 11:00
132. Akademia Piłkarska LG 7 - 0 Pomezania Malbork 3 maja 2014 - 11:00
133. Orlęta Reda 8 - 0 Polonia Gdańsk 30 kwietnia 2014 - 16:00
Pauza: Start Miastko, KP Starogard Gdański,
Kolejka 20 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (3) 
134. Arka Gdynia SI 1 - 4 Orlęta Reda 10 maja 2014 - 15:00
135. Polonia Gdańsk 0 - 10 Akademia Piłkarska LG 11 maja 2014 - 15:00
137. Start Miastko 4 - 2 KP Starogard Gdański 10 maja 2014 - 14:00
139. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Gryf Słupsk 10 maja 2014 - 11:00
140. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 Gedania Gdańsk 11 maja 2014 - 14:00
Pauza: Jantar Ustka, Pomezania Malbork,
Kolejka 21 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (4) 
141. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 3 Arka Gdynia SI 18 maja 2014 - 15:00
142. Gedania Gdańsk 4 - 1 Bałtyk Gdynia 17 maja 2014 - 16:00
144. Jantar Ustka 1 - 2 Start Miastko 17 maja 2014 - 11:00
145. KP Starogard Gdański 3 - 2 Pomezania Malbork 18 maja 2014 - 11:00
147. Akademia Piłkarska LG 3 - 2 Orlęta Reda 10 czerwca 2014 - 14:30
Pauza: Polonia Gdańsk, Gryf Słupsk,
Kolejka 22 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (13) 
148. Arka Gdynia SI 0 - 3 Akademia Piłkarska LG 25 maja 2014 - 11:00
150. Polonia Gdańsk 0 - 4 KP Starogard Gdański 25 maja 2014 - 15:00
151. Jantar Ustka 0 - 0 Pomezania Malbork 24 maja 2014 - 13:30
152. Start Miastko 3 - 1 Gryf Słupsk 24 maja 2014 - 15:00
154. Bałtyk Gdynia 4 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 24 maja 2014 - 11:00
Pauza: Gedania Gdańsk, Orlęta Reda,
Kolejka 23 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (10) 
155. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Arka Gdynia SI 31 maja 2014 - 13:00
157. Gedania Gdańsk 1 - 1 Start Miastko 1 czerwca 2014 - 11:00
158. Gryf Słupsk 1 - 2 Pomezania Malbork 1 czerwca 2014 - 18:00
159. Polonia Gdańsk 0 - 3 Jantar Ustka 28 maja 2014 - 16:00
160. KP Starogard Gdański 2 - 2 Orlęta Reda 1 czerwca 2014 - 11:00
Pauza: Akademia Piłkarska LG, Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 24 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (6) 
163. Akademia Piłkarska LG 4 - 3 KP Starogard Gdański 7 czerwca 2014 - 11:00
164. Orlęta Reda 0 - 0 Jantar Ustka 4 czerwca 2014 - 15:00
165. Polonia Gdańsk 1 - 1 Gryf Słupsk 8 czerwca 2014 - 13:00
166. Pomezania Malbork 4 - 0 Gedania Gdańsk 8 czerwca 2014 - 11:00
167. Start Miastko 6 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 7 czerwca 2014 - 14:00
Pauza: Bałtyk Gdynia, Arka Gdynia SI,
Kolejka 25 - 14/15. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (4) 
170. Bałtyk Gdynia 5 - 0 Start Miastko 14 czerwca 2014 - 11:00
171. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 4 Pomezania Malbork 15 czerwca 2014 - 16:00
172. Gedania Gdańsk 7 - 2 Polonia Gdańsk 15 czerwca 2014 - 14:00
173. Gryf Słupsk 3 - 0 Orlęta Reda 17 czerwca 2014 - 18:00
174. Jantar Ustka 1 - 0 Akademia Piłkarska LG 14 czerwca 2014 - 11:00
Pauza: KP Starogard Gdański, Arka Gdynia SI,
Kolejka 26 - 21/22. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (4) 
176. Arka Gdynia SI 7 - 0 KP Starogard Gdański 21 czerwca 2014 - 11:00
178. Akademia Piłkarska LG 5 - 1 Gryf Słupsk 21 czerwca 2014
179. Orlęta Reda 0 - 2 Gedania Gdańsk 21 czerwca 2014 - 10:00
180. Polonia Gdańsk 0 - 12 Czarni Pruszcz Gdański 22 czerwca 2014 - 13:00
181. Pomezania Malbork 1 - 2 Bałtyk Gdynia 22 czerwca 2014 - 11:00




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE