MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA


Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów C1 - grupa Gdańsk II - sezon 2013/2014



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Olivia Gdańsk 24 49 14 7 3 104 - 33
2. Radunia Stężyca 24 48 15 3 6 91 - 32
3. GKS Kolbudy 24 48 14 6 4 65 - 40
4. Gwiazda Karsin 24 47 14 5 5 70 - 20
5. Tęcza Brusy 24 47 14 5 5 56 - 21
6. GKS Przodkowo 24 43 13 4 7 67 - 46
7. Kaszubia Kościerzyna 24 41 12 5 7 65 - 53
8. GKS Sierakowice 24 26 8 2 14 75 - 82
9. Amator Kiełpino 24 25 7 4 13 60 - 76
10. GKS Kowale 24 21 5 6 13 40 - 79
11. Wda Czarna Woda 24 18 4 6 14 39 - 61
12. KS Grabowo 24 15 4 3 17 49 - 119
13. Wda Lipusz 24 11 3 2 19 29 - 148
Ostatni komentarz dodał siedem 25.06.2014, 15:04:12



Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (2) 
1. Wda Lipusz 3 - 8 Amator Kiełpino
2. Tęcza Brusy 2 - 3 GKS Kolbudy
3. Radunia Stężyca 8 - 0 GKS Kowale 11 września 2013
5. Olivia Gdańsk 8 - 0 GKS Sierakowice
6. Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 Wda Czarna Woda
7. KS Grabowo 0 - 13 Gwiazda Karsin
Pauza: GKS Przodkowo,
Kolejka 2 - 28. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (6) 
8. Amator Kiełpino 0 - 6 Gwiazda Karsin
9. Wda Czarna Woda 6 - 1 KS Grabowo
10. GKS Sierakowice 3 - 5 Kaszubia Kościerzyna
11. GKS Przodkowo 1 - 4 Olivia Gdańsk
13. GKS Kolbudy 2 - 1 Radunia Stężyca
14. Wda Lipusz 1 - 4 Tęcza Brusy
Pauza: GKS Kowale,
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] Komentarze (6) 
15. Tęcza Brusy 6 - 0 Amator Kiełpino
16. Radunia Stężyca 6 - 1 Wda Lipusz
18. Olivia Gdańsk 11 - 0 GKS Kowale
19. Kaszubia Kościerzyna 2 - 3 GKS Przodkowo
20. KS Grabowo 1 - 6 GKS Sierakowice
21. Gwiazda Karsin 2 - 2 Wda Czarna Woda
Pauza: GKS Kolbudy,
Kolejka 4 - 7/8. września 2013 [szczegóły] Komentarze (6) 
22. Amator Kiełpino 5 - 1 Wda Czarna Woda
23. GKS Sierakowice 0 - 3 Gwiazda Karsin
24. GKS Przodkowo 10 - 0 KS Grabowo
25. GKS Kowale 2 - 7 Kaszubia Kościerzyna
26. GKS Kolbudy 1 - 7 Olivia Gdańsk
28. Tęcza Brusy 2 - 0 Radunia Stężyca
Pauza: Wda Lipusz,
Kolejka 5 - 14/15. września 2013 [szczegóły] Komentarze (7) 
29. Radunia Stężyca 2 - 1 Amator Kiełpino
31. Olivia Gdańsk 11 - 0 Wda Lipusz
32. Kaszubia Kościerzyna 2 - 2 GKS Kolbudy
33. KS Grabowo 1 - 7 GKS Kowale
34. Gwiazda Karsin 2 - 3 GKS Przodkowo
35. Wda Czarna Woda 2 - 0 GKS Sierakowice
Pauza: Tęcza Brusy,
Kolejka 6 - 21/22. września 2013 [szczegóły] Komentarze (7) 
36. Amator Kiełpino 4 - 3 GKS Sierakowice
37. GKS Przodkowo 4 - 2 Wda Czarna Woda
38. GKS Kowale 0 - 5 Gwiazda Karsin
39. GKS Kolbudy 3 - 0 KS Grabowo
40. Wda Lipusz 2 - 7 Kaszubia Kościerzyna
41. Tęcza Brusy 1 - 1 Olivia Gdańsk
Pauza: Radunia Stężyca,
Kolejka 7 - 28/29. września 2013 [szczegóły] Komentarze (6) 
44. Olivia Gdańsk 6 - 1 Radunia Stężyca
45. Kaszubia Kościerzyna 2 - 2 Tęcza Brusy
46. KS Grabowo 6 - 2 Wda Lipusz
47. Gwiazda Karsin 2 - 2 GKS Kolbudy
48. Wda Czarna Woda 4 - 1 GKS Kowale
49. GKS Sierakowice 2 - 1 GKS Przodkowo
Pauza: Amator Kiełpino,
Kolejka 8 - 5/6. października 2013 [szczegóły] Komentarze (5) 
50. Amator Kiełpino 0 - 1 GKS Przodkowo
51. GKS Kowale 1 - 4 GKS Sierakowice
52. GKS Kolbudy 3 - 1 Wda Czarna Woda
53. Wda Lipusz 1 - 11 Gwiazda Karsin
54. Tęcza Brusy 5 - 0 KS Grabowo
55. Radunia Stężyca 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna
Pauza: Olivia Gdańsk,
Kolejka 9 - 12/13. października 2013 [szczegóły] Komentarze (5) 
57. Olivia Gdańsk 6 - 0 Amator Kiełpino
59. KS Grabowo 1 - 3 Radunia Stężyca
60. Gwiazda Karsin 1 - 0 Tęcza Brusy
61. Wda Czarna Woda 6 - 0 Wda Lipusz
62. GKS Sierakowice 2 - 6 GKS Kolbudy
63. GKS Przodkowo 4 - 4 GKS Kowale
Pauza: Kaszubia Kościerzyna,
Kolejka 10 - 19/20. października 2013 [szczegóły] Komentarze (3) 
64. Amator Kiełpino 2 - 1 GKS Kowale
65. GKS Kolbudy 2 - 2 GKS Przodkowo
66. Wda Lipusz 1 - 5 GKS Sierakowice
67. Tęcza Brusy 1 - 1 Wda Czarna Woda
68. Radunia Stężyca 2 - 0 Gwiazda Karsin
70. Olivia Gdańsk 11 - 1 Kaszubia Kościerzyna
Pauza: KS Grabowo,
Kolejka 11 - 26/27. października 2013 [szczegóły] Komentarze (6) 
71. Kaszubia Kościerzyna 5 - 0 Amator Kiełpino
72. KS Grabowo 2 - 11 Olivia Gdańsk
74. Wda Czarna Woda 1 - 1 Radunia Stężyca
75. GKS Sierakowice 1 - 4 Tęcza Brusy
76. GKS Przodkowo 8 - 0 Wda Lipusz
77. GKS Kowale 4 - 2 GKS Kolbudy
Pauza: Gwiazda Karsin,
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (5) 
78. Amator Kiełpino 1 - 1 GKS Kolbudy
79. Wda Lipusz 0 - 0 GKS Kowale 6 listopada 2013
80. Tęcza Brusy 3 - 0 GKS Przodkowo
goście nie przyjechali
81. Radunia Stężyca 5 - 2 GKS Sierakowice
83. Olivia Gdańsk 0 - 3 Gwiazda Karsin
84. Kaszubia Kościerzyna 10 - 4 KS Grabowo
Pauza: Wda Czarna Woda,
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (2) 
85. KS Grabowo 7 - 3 Amator Kiełpino
86. Gwiazda Karsin 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna
87. Wda Czarna Woda 0 - 2 Olivia Gdańsk
89. GKS Przodkowo 3 - 4 Radunia Stężyca
90. GKS Kowale 1 - 4 Tęcza Brusy
91. GKS Kolbudy 3 - 4 Wda Lipusz
Pauza: GKS Sierakowice,
Kolejka 14 - 29/30. marca 2014 [szczegóły] Komentarze (8) 
92. Amator Kiełpino 10 - 1 Wda Lipusz
93. GKS Kolbudy 0 - 2 Tęcza Brusy
94. GKS Kowale 2 - 1 Radunia Stężyca
96. GKS Sierakowice 3 - 4 Olivia Gdańsk 21 maja 2014
97. Wda Czarna Woda 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna
98. Gwiazda Karsin 5 - 1 KS Grabowo
Pauza: GKS Przodkowo,
Kolejka 15 - 5/6. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (5) 
99. Gwiazda Karsin 1 - 1 Amator Kiełpino 1 maja 2014
100. KS Grabowo 4 - 2 Wda Czarna Woda
101. Kaszubia Kościerzyna 2 - 2 GKS Sierakowice
102. Olivia Gdańsk 4 - 3 GKS Przodkowo 23 kwietnia 2014
104. Radunia Stężyca 1 - 3 GKS Kolbudy
105. Tęcza Brusy 3 - 0 Wda Lipusz
Pauza: GKS Kowale,
Kolejka 16 - 12/13. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (4) 
106. Amator Kiełpino 0 - 2 Tęcza Brusy
107. Wda Lipusz 0 - 13 Radunia Stężyca
109. GKS Kowale 3 - 0 Olivia Gdańsk
110. GKS Przodkowo 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna
111. GKS Sierakowice 3 - 2 KS Grabowo
112. Wda Czarna Woda 1 - 2 Gwiazda Karsin
Pauza: GKS Kolbudy,
Kolejka 17 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (6) 
113. Wda Czarna Woda 3 - 3 Amator Kiełpino
114. Gwiazda Karsin 1 - 0 GKS Sierakowice
115. KS Grabowo 0 - 3 GKS Przodkowo
116. Kaszubia Kościerzyna 0 - 0 GKS Kowale
117. Olivia Gdańsk 1 - 1 GKS Kolbudy
119. Radunia Stężyca 1 - 0 Tęcza Brusy
Pauza: Wda Lipusz,
Kolejka 18 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (6) 
120. Amator Kiełpino 1 - 6 Radunia Stężyca
122. Wda Lipusz 0 - 2 Olivia Gdańsk
123. GKS Kolbudy 5 - 0 Kaszubia Kościerzyna
124. GKS Kowale 1 - 1 KS Grabowo
125. GKS Przodkowo 1 - 0 Gwiazda Karsin
126. GKS Sierakowice 4 - 2 Wda Czarna Woda
Pauza: Tęcza Brusy,
Kolejka 19 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (7) 
127. GKS Sierakowice 4 - 4 Amator Kiełpino
128. Wda Czarna Woda 0 - 2 GKS Przodkowo
129. Gwiazda Karsin 1 - 1 GKS Kowale
130. KS Grabowo 1 - 2 GKS Kolbudy
131. Kaszubia Kościerzyna 0 - 2 Wda Lipusz
132. Olivia Gdańsk 1 - 1 Tęcza Brusy
Pauza: Radunia Stężyca,
Kolejka 20 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (3) 
135. Radunia Stężyca 2 - 2 Olivia Gdańsk
136. Tęcza Brusy 1 - 3 Kaszubia Kościerzyna
137. Wda Lipusz 1 - 10 KS Grabowo
138. GKS Kolbudy 3 - 2 Gwiazda Karsin
139. GKS Kowale 2 - 2 Wda Czarna Woda
140. GKS Przodkowo 6 - 2 GKS Sierakowice
Pauza: Amator Kiełpino,
Kolejka 21 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (3) 
141. GKS Przodkowo 4 - 1 Amator Kiełpino
142. GKS Sierakowice 7 - 3 GKS Kowale
143. Wda Czarna Woda 0 - 2 GKS Kolbudy
144. Gwiazda Karsin 5 - 0 Wda Lipusz
145. KS Grabowo 2 - 2 Tęcza Brusy
146. Kaszubia Kościerzyna 1 - 4 Radunia Stężyca
Pauza: Olivia Gdańsk,
Kolejka 22 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (6) 
148. Amator Kiełpino 0 - 5 Olivia Gdańsk
150. Radunia Stężyca 2 - 0 KS Grabowo
151. Tęcza Brusy 0 - 2 Gwiazda Karsin
152. Wda Lipusz 4 - 0 Wda Czarna Woda
153. GKS Kolbudy 4 - 2 GKS Sierakowice
154. GKS Kowale 0 - 2 GKS Przodkowo
Pauza: Kaszubia Kościerzyna,
Kolejka 23 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (5) 
155. GKS Kowale 1 - 2 Amator Kiełpino
156. GKS Przodkowo 0 - 0 GKS Kolbudy
157. GKS Sierakowice 19 - 0 Wda Lipusz
158. Wda Czarna Woda 0 - 3 Tęcza Brusy
159. Gwiazda Karsin 1 - 0 Radunia Stężyca
161. Kaszubia Kościerzyna 4 - 1 Olivia Gdańsk
Pauza: KS Grabowo,
Kolejka 24 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
162. Amator Kiełpino 1 - 2 Kaszubia Kościerzyna
163. Olivia Gdańsk 3 - 3 KS Grabowo
165. Radunia Stężyca 8 - 0 Wda Czarna Woda
166. Tęcza Brusy 2 - 0 GKS Sierakowice
167. Wda Lipusz 3 - 3 GKS Przodkowo
168. GKS Kolbudy 6 - 2 GKS Kowale
Pauza: Gwiazda Karsin,
Kolejka 25 - 14/15. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (2) 
169. GKS Kolbudy 5 - 0 Amator Kiełpino
170. GKS Kowale 4 - 2 Wda Lipusz
171. GKS Przodkowo 1 - 3 Tęcza Brusy
172. GKS Sierakowice 1 - 11 Radunia Stężyca
174. Gwiazda Karsin 0 - 0 Olivia Gdańsk
175. KS Grabowo 2 - 3 Kaszubia Kościerzyna
Pauza: Wda Czarna Woda,
Kolejka 26 - 21/22. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (2) 
176. Amator Kiełpino 13 - 0 KS Grabowo
177. Kaszubia Kościerzyna 1 - 2 Gwiazda Karsin
178. Olivia Gdańsk 3 - 3 Wda Czarna Woda
180. Radunia Stężyca 7 - 0 GKS Przodkowo
181. Tęcza Brusy 3 - 0 GKS Kowale
182. Wda Lipusz 1 - 4 GKS Kolbudy




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE