MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów D1 - grupa Gdańsk II - sezon 2013/2014



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GKS Kowale 26 64 20 4 2 102 - 26
2. Jaguar Gdańsk 26 61 20 1 5 101 - 36
3. Santana Wielki Klincz 26 54 15 9 2 73 - 27
4. Polonia Gdańsk 26 52 16 4 6 75 - 35
5. Radunia Stężyca 26 44 13 5 8 56 - 50
6. Gryf 2009 Tczew 26 36 9 9 8 60 - 60
7. GOSRiT Luzino 26 34 9 7 10 40 - 51
8. Gryf Goręczyno 26 28 7 7 12 44 - 62
9. Potok Pszczółki 26 27 8 3 15 38 - 71
10. KS Sulmin 26 25 7 4 15 27 - 48
11. Orzeł Trąbki Wielkie 26 22 6 4 16 40 - 72
12. Portowiec Gdańsk 26 21 5 6 15 33 - 60
13. Kaszubia Kościerzyna 26 21 5 6 15 25 - 71
14. Piaski Wąglikowice 26 20 5 5 16 31 - 76
Ostatni komentarz dodał xpuma 20.04.2014, 06:55:48



Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Santana Wielki Klincz 1 - 1 GKS Kowale
2. Radunia Stężyca 1 - 3 GOSRiT Luzino
3. Portowiec Gdańsk 2 - 3 Gryf 2009 Tczew
4. Polonia Gdańsk 6 - 0 Gryf Goręczyno
5. Piaski Wąglikowice 3 - 0 Potok Pszczółki
6. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 4 Jaguar Gdańsk 4 września 2013
7. KS Sulmin 3 - 0 Kaszubia Kościerzyna
Kolejka 2 - 28. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. GKS Kowale 9 - 0 Kaszubia Kościerzyna 4 września 2013
9. Jaguar Gdańsk 4 - 1 KS Sulmin
10. Potok Pszczółki 5 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie
11. Gryf Goręczyno 1 - 1 Piaski Wąglikowice
12. Gryf 2009 Tczew 4 - 5 Polonia Gdańsk
13. GOSRiT Luzino 3 - 0 Portowiec Gdańsk
14. Santana Wielki Klincz 4 - 0 Radunia Stężyca
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Radunia Stężyca 1 - 11 GKS Kowale
16. Portowiec Gdańsk 1 - 1 Santana Wielki Klincz
17. Polonia Gdańsk 3 - 0 GOSRiT Luzino
18. Piaski Wąglikowice 1 - 7 Gryf 2009 Tczew
19. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 1 Gryf Goręczyno
20. KS Sulmin 0 - 2 Potok Pszczółki
21. Kaszubia Kościerzyna 0 - 4 Jaguar Gdańsk
Kolejka 4 - 7/8. września 2013 [szczegóły] Komentarze (4) 
22. GKS Kowale 6 - 2 Jaguar Gdańsk
23. Potok Pszczółki 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna
24. Gryf Goręczyno 2 - 2 KS Sulmin
25. Gryf 2009 Tczew 4 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie
26. GOSRiT Luzino 5 - 1 Piaski Wąglikowice
27. Santana Wielki Klincz 1 - 1 Polonia Gdańsk
28. Radunia Stężyca 1 - 2 Portowiec Gdańsk
Kolejka 5 - 14/15. września 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Portowiec Gdańsk 0 - 1 GKS Kowale
30. Polonia Gdańsk 6 - 0 Radunia Stężyca
31. Piaski Wąglikowice 1 - 1 Santana Wielki Klincz
32. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 1 GOSRiT Luzino
33. KS Sulmin 0 - 5 Gryf 2009 Tczew
34. Kaszubia Kościerzyna 0 - 2 Gryf Goręczyno
35. Jaguar Gdańsk 4 - 2 Potok Pszczółki
Kolejka 6 - 21/22. września 2013 [szczegóły] Komentarze (1) 
36. GKS Kowale 7 - 0 Potok Pszczółki
37. Gryf Goręczyno 0 - 4 Jaguar Gdańsk
38. Gryf 2009 Tczew 4 - 3 Kaszubia Kościerzyna
39. GOSRiT Luzino 3 - 0 KS Sulmin
40. Santana Wielki Klincz 3 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie
41. Radunia Stężyca 3 - 0 Piaski Wąglikowice
42. Portowiec Gdańsk 1 - 4 Polonia Gdańsk
Kolejka 7 - 28/29. września 2013 [szczegóły] Komentarze (1) 
43. Polonia Gdańsk 1 - 2 GKS Kowale
44. Piaski Wąglikowice 2 - 2 Portowiec Gdańsk
45. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 2 Radunia Stężyca
46. KS Sulmin 2 - 0 Santana Wielki Klincz
47. Kaszubia Kościerzyna 1 - 5 GOSRiT Luzino
48. Jaguar Gdańsk 4 - 0 Gryf 2009 Tczew
49. Potok Pszczółki 1 - 0 Gryf Goręczyno
Kolejka 8 - 5/6. października 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. GKS Kowale 4 - 0 Gryf Goręczyno
51. Gryf 2009 Tczew 6 - 1 Potok Pszczółki
52. GOSRiT Luzino 2 - 1 Jaguar Gdańsk
53. Santana Wielki Klincz 6 - 0 Kaszubia Kościerzyna
54. Radunia Stężyca 1 - 0 KS Sulmin
55. Portowiec Gdańsk 1 - 4 Orzeł Trąbki Wielkie
56. Polonia Gdańsk 3 - 2 Piaski Wąglikowice
Kolejka 9 - 12/13. października 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Piaski Wąglikowice 0 - 3 GKS Kowale
58. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 1 Polonia Gdańsk
59. KS Sulmin 0 - 0 Portowiec Gdańsk
60. Kaszubia Kościerzyna 0 - 1 Radunia Stężyca
61. Jaguar Gdańsk 5 - 1 Santana Wielki Klincz
62. Potok Pszczółki 1 - 3 GOSRiT Luzino
63. Gryf Goręczyno 1 - 1 Gryf 2009 Tczew
Kolejka 10 - 19/20. października 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. GKS Kowale 0 - 0 Gryf 2009 Tczew
65. GOSRiT Luzino 2 - 0 Gryf Goręczyno
66. Santana Wielki Klincz 3 - 1 Potok Pszczółki
67. Radunia Stężyca 1 - 0 Jaguar Gdańsk
68. Portowiec Gdańsk 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna
69. Polonia Gdańsk 5 - 1 KS Sulmin
70. Piaski Wąglikowice 0 - 5 Orzeł Trąbki Wielkie
Kolejka 11 - 26/27. października 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 2 GKS Kowale
72. KS Sulmin 6 - 0 Piaski Wąglikowice
73. Kaszubia Kościerzyna 0 - 2 Polonia Gdańsk
74. Jaguar Gdańsk 3 - 0 Portowiec Gdańsk
75. Potok Pszczółki 6 - 3 Radunia Stężyca
76. Gryf Goręczyno 0 - 2 Santana Wielki Klincz
77. Gryf 2009 Tczew 1 - 0 GOSRiT Luzino
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. GKS Kowale 6 - 0 GOSRiT Luzino
79. Santana Wielki Klincz 1 - 0 Gryf 2009 Tczew
80. Radunia Stężyca 2 - 4 Gryf Goręczyno
81. Portowiec Gdańsk 3 - 4 Potok Pszczółki
82. Polonia Gdańsk 0 - 3 Jaguar Gdańsk
83. Piaski Wąglikowice 0 - 3 Kaszubia Kościerzyna
84. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 0 KS Sulmin
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. KS Sulmin 0 - 2 GKS Kowale
86. Kaszubia Kościerzyna 3 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
87. Jaguar Gdańsk 2 - 0 Piaski Wąglikowice
88. Potok Pszczółki 0 - 3 Polonia Gdańsk
89. Gryf Goręczyno 4 - 0 Portowiec Gdańsk
90. Gryf 2009 Tczew 1 - 1 Radunia Stężyca
91. GOSRiT Luzino 0 - 3 Santana Wielki Klincz
Kolejka 14 - 29/30. marca 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. GKS Kowale 2 - 4 Santana Wielki Klincz
93. GOSRiT Luzino 1 - 1 Radunia Stężyca
94. Gryf 2009 Tczew 1 - 1 Portowiec Gdańsk
95. Gryf Goręczyno 1 - 0 Polonia Gdańsk
96. Potok Pszczółki 0 - 1 Piaski Wąglikowice
97. Jaguar Gdańsk 4 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
98. Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 KS Sulmin
Kolejka 15 - 5/6. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
99. Kaszubia Kościerzyna 0 - 2 GKS Kowale
100. KS Sulmin 0 - 1 Jaguar Gdańsk
101. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 2 Potok Pszczółki
102. Piaski Wąglikowice 3 - 2 Gryf Goręczyno
103. Polonia Gdańsk 7 - 1 Gryf 2009 Tczew
104. Portowiec Gdańsk 1 - 0 GOSRiT Luzino
105. Radunia Stężyca 1 - 1 Santana Wielki Klincz
Kolejka 16 - 12/13. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. GKS Kowale 2 - 0 Radunia Stężyca
107. Santana Wielki Klincz 6 - 0 Portowiec Gdańsk
108. GOSRiT Luzino 0 - 0 Polonia Gdańsk
109. Gryf 2009 Tczew 0 - 0 Piaski Wąglikowice
110. Gryf Goręczyno 11 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
111. Potok Pszczółki 1 - 0 KS Sulmin
112. Jaguar Gdańsk 7 - 0 Kaszubia Kościerzyna
Kolejka 17 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
113. Jaguar Gdańsk 5 - 1 GKS Kowale
114. Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Potok Pszczółki
115. KS Sulmin 3 - 0 Gryf Goręczyno
116. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 1 Gryf 2009 Tczew
117. Piaski Wąglikowice 3 - 0 GOSRiT Luzino
118. Polonia Gdańsk 2 - 2 Santana Wielki Klincz
119. Portowiec Gdańsk 1 - 6 Radunia Stężyca
Kolejka 18 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
120. GKS Kowale 5 - 1 Portowiec Gdańsk
121. Radunia Stężyca 3 - 1 Polonia Gdańsk
122. Santana Wielki Klincz 4 - 0 Piaski Wąglikowice
123. GOSRiT Luzino 2 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie
124. Gryf 2009 Tczew 0 - 1 KS Sulmin
125. Gryf Goręczyno 0 - 0 Kaszubia Kościerzyna
126. Potok Pszczółki 2 - 7 Jaguar Gdańsk
Kolejka 19 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Potok Pszczółki 3 - 4 GKS Kowale
128. Jaguar Gdańsk 9 - 2 Gryf Goręczyno
129. Kaszubia Kościerzyna 2 - 2 Gryf 2009 Tczew
130. KS Sulmin 1 - 2 GOSRiT Luzino
131. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 4 Santana Wielki Klincz
132. Piaski Wąglikowice 0 - 4 Radunia Stężyca
133. Polonia Gdańsk 2 - 1 Portowiec Gdańsk
Kolejka 20 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
134. GKS Kowale 5 - 0 Polonia Gdańsk
135. Portowiec Gdańsk 3 - 0 Piaski Wąglikowice 14 maja 2014
136. Radunia Stężyca 1 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
137. Santana Wielki Klincz 1 - 1 KS Sulmin
138. GOSRiT Luzino 0 - 0 Kaszubia Kościerzyna
139. Gryf 2009 Tczew 2 - 4 Jaguar Gdańsk
140. Gryf Goręczyno 1 - 1 Potok Pszczółki
Kolejka 21 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. Gryf Goręczyno 1 - 3 GKS Kowale
142. Potok Pszczółki 1 - 4 Gryf 2009 Tczew
143. Jaguar Gdańsk 10 - 2 GOSRiT Luzino
144. Kaszubia Kościerzyna 0 - 1 Santana Wielki Klincz
145. KS Sulmin 0 - 4 Radunia Stężyca 20 maja 2014
146. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 5 Portowiec Gdańsk
147. Piaski Wąglikowice 2 - 4 Polonia Gdańsk
Kolejka 22 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. GKS Kowale 6 - 1 Piaski Wąglikowice
149. Polonia Gdańsk 3 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
150. Portowiec Gdańsk 1 - 1 KS Sulmin
151. Radunia Stężyca 6 - 1 Kaszubia Kościerzyna
152. Santana Wielki Klincz 2 - 2 Jaguar Gdańsk
153. GOSRiT Luzino 0 - 0 Potok Pszczółki
154. Gryf 2009 Tczew 3 - 3 Gryf Goręczyno
Kolejka 23 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. Gryf 2009 Tczew 0 - 6 GKS Kowale
156. Gryf Goręczyno 4 - 0 GOSRiT Luzino
157. Potok Pszczółki 0 - 4 Santana Wielki Klincz
158. Jaguar Gdańsk 1 - 3 Radunia Stężyca
159. Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 Portowiec Gdańsk
160. KS Sulmin 0 - 4 Polonia Gdańsk 3 czerwca 2014
161. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 3 Piaski Wąglikowice 4 czerwca 2014
Kolejka 24 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. GKS Kowale 6 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie
163. Piaski Wąglikowice 0 - 2 KS Sulmin
164. Polonia Gdańsk 6 - 0 Kaszubia Kościerzyna
165. Portowiec Gdańsk 3 - 0 Jaguar Gdańsk
166. Radunia Stężyca 3 - 1 Potok Pszczółki
167. Santana Wielki Klincz 10 - 0 Gryf Goręczyno
168. GOSRiT Luzino 4 - 4 Gryf 2009 Tczew
Kolejka 25 - 14/15. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. GOSRiT Luzino 2 - 2 GKS Kowale
170. Gryf 2009 Tczew 4 - 4 Santana Wielki Klincz
171. Gryf Goręczyno 1 - 1 Radunia Stężyca
172. Potok Pszczółki 2 - 1 Portowiec Gdańsk
173. Jaguar Gdańsk 5 - 1 Polonia Gdańsk
174. Kaszubia Kościerzyna 3 - 3 Piaski Wąglikowice
175. KS Sulmin 2 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
Kolejka 26 - 21/22. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
176. GKS Kowale 4 - 0 KS Sulmin
177. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 1 Kaszubia Kościerzyna 11 czerwca 2014
178. Piaski Wąglikowice 4 - 6 Jaguar Gdańsk
179. Polonia Gdańsk 5 - 0 Potok Pszczółki
180. Portowiec Gdańsk 2 - 3 Gryf Goręczyno
181. Radunia Stężyca 6 - 2 Gryf 2009 Tczew
182. Santana Wielki Klincz 3 - 0 GOSRiT Luzino




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE