MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Gdańsk IV - sezon 2013/2014



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jantar Pawłowo 22 53 17 2 3 71 - 23
2. MKP Szlachta 22 48 15 3 4 69 - 35
3. Perła Czyczkowy 22 42 13 3 6 70 - 42
4. Zieloni Łąg 22 39 12 3 7 45 - 37
5. Agra Ostrowite 22 38 12 2 8 45 - 35
6. Brda Wielkie Chełmy 22 33 10 3 9 57 - 54
7. Olimpia Czersk 22 30 8 6 8 45 - 54
8. Orkan Huta 22 28 9 1 12 40 - 59
9. Sparta Konarzyny 22 25 7 4 11 43 - 38
10. Grom Leśno 22 21 6 3 13 42 - 60
11. Wicher Lichnowy 22 11 3 2 17 25 - 52
12. Unia Klawkowo 22 11 3 2 17 26 - 89
Ostatni komentarz dodał obiektywny15 22.06.2014, 09:03:19



Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] Komentarze (40) 
1. Zieloni Łąg 2 - 0 Agra Ostrowite 31 sierpnia 2013 - 17:00
2. Wicher Lichnowy 1 - 2 Brda Wielkie Chełmy 31 sierpnia 2013 - 16:00
3. Unia Klawkowo 0 - 8 Grom Leśno 31 sierpnia 2013 - 15:00
4. MKP Szlachta 2 - 4 Jantar Pawłowo 31 sierpnia 2013 - 17:00
5. Sparta Konarzyny 4 - 0 Olimpia Czersk 1 września 2013 - 14:00
6. Perła Czyczkowy 5 - 2 Orkan Huta 1 września 2013 - 14:00
Kolejka 2 - 7/8. września 2013 [szczegóły] Komentarze (26) 
7. Agra Ostrowite 0 - 1 Orkan Huta 7 września 2013 - 16:30
8. Olimpia Czersk 6 - 5 Perła Czyczkowy 8 września 2013 - 15:00
9. Jantar Pawłowo 2 - 0 Sparta Konarzyny 7 września 2013 - 15:30
10. Grom Leśno 2 - 3 MKP Szlachta 8 września 2013 - 14:00
11. Brda Wielkie Chełmy 4 - 0 Unia Klawkowo 8 września 2013 - 15:00
12. Zieloni Łąg 2 - 0 Wicher Lichnowy 8 września 2013 - 15:00
Kolejka 3 - 14/15. września 2013 [szczegóły] Komentarze (59) 
13. Wicher Lichnowy 0 - 2 Agra Ostrowite 14 września 2013 - 16:00
14. Unia Klawkowo 1 - 2 Zieloni Łąg 15 września 2013 - 12:00
15. MKP Szlachta 3 - 1 Brda Wielkie Chełmy 14 września 2013 - 17:00
16. Sparta Konarzyny 3 - 1 Grom Leśno 14 września 2013 - 16:30
17. Perła Czyczkowy 1 - 2 Jantar Pawłowo 15 września 2013 - 14:00
18. Orkan Huta 3 - 4 Olimpia Czersk 15 września 2013 - 15:00
Kolejka 4 - 21/22. września 2013 [szczegóły] Komentarze (55) 
19. Agra Ostrowite 2 - 1 Olimpia Czersk 21 września 2013 - 16:30
20. Jantar Pawłowo 6 - 1 Orkan Huta 21 września 2013 - 15:30
21. Grom Leśno 2 - 8 Perła Czyczkowy 22 września 2013 - 14:00
22. Brda Wielkie Chełmy 3 - 2 Sparta Konarzyny 22 września 2013 - 15:00
23. Zieloni Łąg 3 - 0 MKP Szlachta 22 września 2013 - 15:00
24. Wicher Lichnowy 1 - 1 Unia Klawkowo 21 września 2013 - 16:00
Kolejka 5 - 28/29. września 2013 [szczegóły] Komentarze (19) 
25. Unia Klawkowo 1 - 8 Agra Ostrowite 29 września 2013 - 12:00
26. MKP Szlachta 5 - 4 Wicher Lichnowy 28 września 2013 - 16:00
27. Sparta Konarzyny 2 - 4 Zieloni Łąg 29 września 2013 - 14:00
28. Perła Czyczkowy 4 - 1 Brda Wielkie Chełmy 29 września 2013 - 14:00
29. Orkan Huta 1 - 2 Grom Leśno 29 września 2013 - 15:00
30. Olimpia Czersk 0 - 2 Jantar Pawłowo 28 września 2013 - 15:00
Kolejka 6 - 5/6. października 2013 [szczegóły] Komentarze (39) 
31. Agra Ostrowite 2 - 1 Jantar Pawłowo 5 października 2013 - 16:00
32. Grom Leśno 6 - 1 Olimpia Czersk 6 października 2013 - 14:00
33. Brda Wielkie Chełmy 4 - 4 Orkan Huta 6 października 2013 - 15:00
34. Zieloni Łąg 1 - 2 Perła Czyczkowy 6 października 2013 - 15:00
35. Wicher Lichnowy 0 - 2 Sparta Konarzyny 5 października 2013 - 16:00
36. Unia Klawkowo 0 - 5 MKP Szlachta 6 października 2013 - 12:00
Kolejka 7 - 12/13. października 2013 [szczegóły] Komentarze (34) 
37. MKP Szlachta 2 - 0 Agra Ostrowite 12 października 2013 - 16:00
38. Sparta Konarzyny 12 - 0 Unia Klawkowo 12 października 2013 - 16:00
39. Perła Czyczkowy 3 - 2 Wicher Lichnowy 13 października 2013 - 14:00
40. Orkan Huta 1 - 3 Zieloni Łąg 13 października 2013 - 15:00
41. Olimpia Czersk 1 - 1 Brda Wielkie Chełmy 12 października 2013 - 15:00
42. Jantar Pawłowo 1 - 1 Grom Leśno 12 października 2013 - 15:30
Kolejka 8 - 19/20. października 2013 [szczegóły] Komentarze (45) 
43. Agra Ostrowite 3 - 1 Grom Leśno 19 października 2013 - 15:30
44. Brda Wielkie Chełmy 1 - 4 Jantar Pawłowo 20 października 2013 - 15:00
45. Zieloni Łąg 3 - 2 Olimpia Czersk 20 października 2013 - 14:00
46. Wicher Lichnowy 0 - 2 Orkan Huta 19 października 2013 - 16:00
47. Unia Klawkowo 0 - 5 Perła Czyczkowy 20 października 2013 - 12:00
48. MKP Szlachta 3 - 3 Sparta Konarzyny 19 października 2013 - 15:00
Kolejka 9 - 26/27. października 2013 [szczegóły] Komentarze (53) 
49. Sparta Konarzyny 1 - 0 Agra Ostrowite 26 października 2013 - 15:00
50. Perła Czyczkowy 4 - 4 MKP Szlachta 27 października 2013 - 14:00
51. Orkan Huta 1 - 3 Unia Klawkowo 27 października 2013 - 14:00
52. Olimpia Czersk 3 - 2 Wicher Lichnowy 27 października 2013 - 14:00
53. Jantar Pawłowo 7 - 2 Zieloni Łąg 26 października 2013 - 15:00
54. Grom Leśno 1 - 4 Brda Wielkie Chełmy 27 października 2013 - 14:00
Kolejka 10 - 2/3. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (54) 
55. Agra Ostrowite 4 - 1 Brda Wielkie Chełmy 3 listopada 2013 - 14:00
56. Zieloni Łąg 3 - 0 Grom Leśno 3 listopada 2013 - 13:00
57. Wicher Lichnowy 2 - 0 Jantar Pawłowo 2 listopada 2013 - 14:00
58. Unia Klawkowo 2 - 2 Olimpia Czersk 3 listopada 2013 - 12:00
59. MKP Szlachta 9 - 1 Orkan Huta 3 listopada 2013 - 14:00
60. Sparta Konarzyny 2 - 2 Perła Czyczkowy 2 listopada 2013 - 15:00
Kolejka 11 - 9/10. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (49) 
61. Perła Czyczkowy 2 - 2 Agra Ostrowite 10 listopada 2013 - 14:00
62. Orkan Huta 0 - 2 Sparta Konarzyny 10 listopada 2013 - 13:30
63. Olimpia Czersk 1 - 1 MKP Szlachta 10 listopada 2013 - 13:00
64. Jantar Pawłowo 4 - 1 Unia Klawkowo 9 listopada 2013 - 14:00
65. Grom Leśno 1 - 0 Wicher Lichnowy 10 listopada 2013 - 14:00
66. Brda Wielkie Chełmy 6 - 3 Zieloni Łąg 10 listopada 2013 - 14:00
Kolejka 12 - 12/13. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (14) 
67. Agra Ostrowite 2 - 1 Zieloni Łąg 12 kwietnia 2014 - 16:30
68. Brda Wielkie Chełmy 5 - 2 Wicher Lichnowy 13 kwietnia 2014 - 14:00
69. Grom Leśno 4 - 1 Unia Klawkowo 13 kwietnia 2014 - 14:00
70. Jantar Pawłowo 4 - 0 MKP Szlachta 12 kwietnia 2014 - 16:30
71. Olimpia Czersk 2 - 2 Sparta Konarzyny 12 kwietnia 2014 - 16:00
72. Orkan Huta 0 - 3 Perła Czyczkowy 13 kwietnia 2014 - 15:00
Kolejka 13 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (24) 
73. Orkan Huta 1 - 3 Agra Ostrowite 19 kwietnia 2014 - 15:00
74. Perła Czyczkowy 3 - 4 Olimpia Czersk 19 kwietnia 2014 - 16:00
75. Sparta Konarzyny 0 - 1 Jantar Pawłowo 19 kwietnia 2014 - 14:30
76. MKP Szlachta 4 - 1 Grom Leśno 19 kwietnia 2014 - 16:00
77. Unia Klawkowo 3 - 5 Brda Wielkie Chełmy 19 kwietnia 2014 - 17:00
78. Wicher Lichnowy 0 - 0 Zieloni Łąg 19 kwietnia 2014 - 15:00
Kolejka 14 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (6) 
79. Agra Ostrowite 3 - 2 Wicher Lichnowy 26 kwietnia 2014 - 16:30
80. Zieloni Łąg 4 - 1 Unia Klawkowo 27 kwietnia 2014 - 15:00
81. Brda Wielkie Chełmy 0 - 5 MKP Szlachta 27 kwietnia 2014 - 14:00
82. Grom Leśno 1 - 1 Sparta Konarzyny 27 kwietnia 2014 - 14:00
83. Jantar Pawłowo 2 - 0 Perła Czyczkowy 26 kwietnia 2014 - 16:30
84. Olimpia Czersk 5 - 0 Orkan Huta 27 kwietnia 2014 - 15:00
Kolejka 15 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (17) 
85. Olimpia Czersk 2 - 2 Agra Ostrowite 3 maja 2014 - 16:00
86. Orkan Huta 2 - 1 Jantar Pawłowo 4 maja 2014 - 15:00
87. Perła Czyczkowy 3 - 1 Grom Leśno 4 maja 2014 - 14:00
88. Sparta Konarzyny 0 - 2 Brda Wielkie Chełmy 4 maja 2014 - 14:00
89. MKP Szlachta 2 - 1 Zieloni Łąg 3 maja 2014 - 16:00
90. Unia Klawkowo 2 - 0 Wicher Lichnowy 3 maja 2014 - 16:00
Kolejka 16 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (12) 
91. Agra Ostrowite 2 - 0 Unia Klawkowo 10 maja 2014 - 16:30
92. Wicher Lichnowy 0 - 3 MKP Szlachta 10 maja 2014 - 15:00
Brak kart zdrowia w drużynie gospodarzy
93. Zieloni Łąg 2 - 1 Sparta Konarzyny 11 maja 2014 - 15:00
94. Brda Wielkie Chełmy 1 - 3 Perła Czyczkowy 11 maja 2014 - 14:00
95. Grom Leśno 1 - 2 Orkan Huta 11 maja 2014 - 14:00
96. Jantar Pawłowo 6 - 0 Olimpia Czersk 10 maja 2014 - 16:30
Kolejka 17 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (16) 
97. Jantar Pawłowo 3 - 1 Agra Ostrowite 17 maja 2014 - 16:30
98. Olimpia Czersk 3 - 0 Grom Leśno 18 maja 2014 - 16:00
Niestawienie się na zawody.
99. Orkan Huta 3 - 1 Brda Wielkie Chełmy 18 maja 2014 - 15:00
100. Perła Czyczkowy 2 - 0 Zieloni Łąg 18 maja 2014 - 14:00
101. Sparta Konarzyny 3 - 1 Wicher Lichnowy 18 maja 2014 - 14:00
102. MKP Szlachta 5 - 1 Unia Klawkowo 18 maja 2014 - 15:00
Kolejka 18 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (53) 
103. Agra Ostrowite 0 - 1 MKP Szlachta 25 maja 2014 - 15:00
104. Unia Klawkowo 2 - 1 Sparta Konarzyny 24 maja 2014 - 16:00
105. Wicher Lichnowy 3 - 1 Perła Czyczkowy 24 maja 2014 - 15:00
106. Zieloni Łąg 3 - 1 Orkan Huta 25 maja 2014 - 15:00
107. Brda Wielkie Chełmy 1 - 2 Olimpia Czersk 25 maja 2014 - 14:00
108. Grom Leśno 1 - 1 Jantar Pawłowo 25 maja 2014 - 14:00
Kolejka 19 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (53) 
109. Grom Leśno 1 - 5 Agra Ostrowite 1 czerwca 2014 - 14:00
110. Jantar Pawłowo 6 - 1 Brda Wielkie Chełmy 31 maja 2014 - 16:30
111. Olimpia Czersk 1 - 1 Zieloni Łąg 31 maja 2014 - 16:00
112. Orkan Huta 3 - 0 Wicher Lichnowy 1 czerwca 2014 - 15:00
Udział w meczu nieuprawnionego zawodnika
113. Perła Czyczkowy 5 - 2 Unia Klawkowo 1 czerwca 2014 - 14:00
114. Sparta Konarzyny 1 - 2 MKP Szlachta 1 czerwca 2014 - 14:00
Kolejka 20 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (19) 
115. Agra Ostrowite 1 - 0 Sparta Konarzyny 7 czerwca 2014 - 16:30
116. MKP Szlachta 3 - 0 Perła Czyczkowy 7 czerwca 2014 - 15:00
117. Unia Klawkowo 1 - 3 Orkan Huta 8 czerwca 2014 - 12:00
118. Wicher Lichnowy 1 - 0 Olimpia Czersk 7 czerwca 2014 - 15:00
119. Zieloni Łąg 2 - 5 Jantar Pawłowo 8 czerwca 2014 - 15:00
120. Brda Wielkie Chełmy 7 - 2 Grom Leśno 8 czerwca 2014 - 14:00
Kolejka 21 - 14/15. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (10) 
121. Brda Wielkie Chełmy 6 - 1 Agra Ostrowite 15 czerwca 2014 - 14:00
122. Grom Leśno 1 - 3 Zieloni Łąg 15 czerwca 2014 - 14:00
123. Jantar Pawłowo 5 - 1 Wicher Lichnowy 14 czerwca 2014 - 16:30
124. Olimpia Czersk 4 - 2 Unia Klawkowo 14 czerwca 2014 - 16:00
125. Orkan Huta 3 - 2 MKP Szlachta 15 czerwca 2014 - 15:00
126. Perła Czyczkowy 4 - 0 Sparta Konarzyny 15 czerwca 2014 - 14:00
Kolejka 22 - 21. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (6) 
127. Agra Ostrowite 2 - 5 Perła Czyczkowy 21 czerwca 2014 - 17:00
128. Sparta Konarzyny 1 - 5 Orkan Huta 21 czerwca 2014 - 17:00
129. MKP Szlachta 5 - 1 Olimpia Czersk 21 czerwca 2014 - 17:00
130. Unia Klawkowo 2 - 4 Jantar Pawłowo 21 czerwca 2014 - 17:00
131. Wicher Lichnowy 3 - 4 Grom Leśno 21 czerwca 2014 - 17:00
132. Zieloni Łąg 0 - 0 Brda Wielkie Chełmy 21 czerwca 2014 - 17:00




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE