MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów D1 - grupa Malbork III - sezon 2013/2014



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf 2009 II Tczew 22 55 18 1 3 111 - 20
2. Borowiak Czersk 22 55 18 1 3 86 - 20
3. Powi¶le Dzierzgoń 22 50 16 2 4 125 - 36
4. Orzeł Subkowy 22 46 15 1 6 109 - 44
5. Żuławy Nowy Dwór Gdański 22 43 13 4 5 75 - 33
6. Rodło Kwidzyn 22 39 12 3 7 69 - 50
7. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 22 33 10 3 9 60 - 47
8. Lisovia Lisewo 22 23 7 2 13 33 - 78
9. KP II Starogard Gdański 22 19 6 1 15 46 - 69
10. Beniaminek 03 Starogard Gdański 22 12 4 0 18 31 - 132
11. Pogoń Smętowo 22 10 3 1 18 26 - 109
12. Olimpia Sztum 22 1 0 1 21 14 - 147
13. Zarex Bytonia 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał kibicdks 15.06.2014, 23:21:17
* Zarex Bytonia wycofał się po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane



Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (4) 
2. Zarex Bytonia - Beniaminek 03 Starogard Gdański
anulowany, było 4-1
3. Rodło Kwidzyn 1 - 3 Borowiak Czersk
4. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 1 - 0 Gryf 2009 II Tczew
5. Powi¶le Dzierzgoń 4 - 2 KP II Starogard Gdański
6. Pogoń Smętowo 1 - 2 Lisovia Lisewo
7. Orzeł Subkowy 12 - 0 Olimpia Sztum
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 2 - 28. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (1) 
9. Lisovia Lisewo 0 - 11 Orzeł Subkowy
10. KP II Starogard Gdański 0 - 1 Pogoń Smętowo
11. Gryf 2009 II Tczew 9 - 1 Powi¶le Dzierzgoń
12. Borowiak Czersk 7 - 1 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
13. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 7 Rodło Kwidzyn
14. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Zarex Bytonia
anulowany, było 4-1
Pauza: Olimpia Sztum,
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. wrze¶nia 2013 [szczegóły] Komentarze (3) 
16. Rodło Kwidzyn 1 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
17. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 4 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański
18. Powi¶le Dzierzgoń 3 - 2 Borowiak Czersk
19. Pogoń Smętowo 0 - 4 Gryf 2009 II Tczew
20. Orzeł Subkowy 8 - 0 KP II Starogard Gdański
21. Olimpia Sztum 0 - 2 Lisovia Lisewo
Pauza: Zarex Bytonia,
Kolejka 4 - 7/8. wrze¶nia 2013 [szczegóły] Komentarze (3) 
23. KP II Starogard Gdański 3 - 0 Olimpia Sztum
24. Gryf 2009 II Tczew 4 - 1 Orzeł Subkowy
25. Borowiak Czersk 5 - 1 Pogoń Smętowo
26. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 12 Powi¶le Dzierzgoń
27. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 1 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
28. Zarex Bytonia - Rodło Kwidzyn
anulowany, było 0-0
Pauza: Lisovia Lisewo,
Kolejka 5 - 14/15. wrze¶nia 2013 [szczegóły] Komentarze (2) 
30. Powi¶le Pawlice-Rakowiec - Zarex Bytonia
anulowany, było 6-1
31. Powi¶le Dzierzgoń 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
32. Pogoń Smętowo 5 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański
33. Orzeł Subkowy 3 - 1 Borowiak Czersk
34. Olimpia Sztum 0 - 11 Gryf 2009 II Tczew
35. Lisovia Lisewo 3 - 4 KP II Starogard Gdański
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 6 - 21/22. wrze¶nia 2013 [szczegóły] Komentarze (2) 
37. Gryf 2009 II Tczew 3 - 2 Lisovia Lisewo
38. Borowiak Czersk 8 - 1 Olimpia Sztum
39. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 3 Orzeł Subkowy
40. Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 1 Pogoń Smętowo
41. Zarex Bytonia - Powi¶le Dzierzgoń
anulowany, było 1-6
42. Rodło Kwidzyn 1 - 1 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
Pauza: KP II Starogard Gdański,
Kolejka 7 - 28/29. wrze¶nia 2013 [szczegóły] Komentarze (3) 
44. Powi¶le Dzierzgoń 7 - 1 Rodło Kwidzyn
45. Pogoń Smętowo - Zarex Bytonia
anulowany, było 2-1
46. Orzeł Subkowy 3 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
47. Olimpia Sztum 0 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański
48. Lisovia Lisewo 0 - 2 Borowiak Czersk
49. KP II Starogard Gdański 0 - 6 Gryf 2009 II Tczew
Pauza: Powi¶le Pawlice-Rakowiec,
Kolejka 8 - 5/6. paĽdziernika 2013 [szczegóły] Komentarze (2) 
51. Borowiak Czersk 7 - 1 KP II Starogard Gdański
52. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 5 Lisovia Lisewo
53. Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 0 Olimpia Sztum
54. Zarex Bytonia - Orzeł Subkowy
anulowany, było 0-2
55. Rodło Kwidzyn 2 - 0 Pogoń Smętowo
56. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 2 - 5 Powi¶le Dzierzgoń
Pauza: Gryf 2009 II Tczew,
Kolejka 9 - 12/13. paĽdziernika 2013 [szczegóły] Komentarze (1) 
58. Pogoń Smętowo 1 - 4 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
59. Orzeł Subkowy 9 - 3 Rodło Kwidzyn
60. Olimpia Sztum - Zarex Bytonia
anulowany, było 0-4
61. Lisovia Lisewo 1 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
62. KP II Starogard Gdański 17 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
63. Gryf 2009 II Tczew 1 - 2 Borowiak Czersk
Pauza: Powi¶le Dzierzgoń,
Kolejka 10 - 19/20. paĽdziernika 2013 [szczegóły] Komentarze (4) 
65. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 11 Gryf 2009 II Tczew
66. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 1 KP II Starogard Gdański
67. Zarex Bytonia - Lisovia Lisewo
anulowany, było 1-2
68. Rodło Kwidzyn 9 - 1 Olimpia Sztum
69. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 1 - 3 Orzeł Subkowy
70. Powi¶le Dzierzgoń 11 - 1 Pogoń Smętowo
Pauza: Borowiak Czersk,
Kolejka 11 - 26/27. paĽdziernika 2013 [szczegóły] Komentarze (1) 
72. Orzeł Subkowy 0 - 1 Powi¶le Dzierzgoń
73. Olimpia Sztum 0 - 8 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
74. Lisovia Lisewo 2 - 4 Rodło Kwidzyn
75. KP II Starogard Gdański - Zarex Bytonia
anulowany, było 1-0
76. Gryf 2009 II Tczew 5 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
77. Borowiak Czersk 10 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pauza: Pogoń Smętowo,
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (3) 
79. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 2 Borowiak Czersk
80. Zarex Bytonia - Gryf 2009 II Tczew
anulowany, było 1-13
81. Rodło Kwidzyn 2 - 0 KP II Starogard Gdański
82. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 3 - 4 Lisovia Lisewo
83. Powi¶le Dzierzgoń 6 - 0 Olimpia Sztum
84. Pogoń Smętowo 1 - 11 Orzeł Subkowy
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (3) 
86. Olimpia Sztum 1 - 4 Pogoń Smętowo
87. Lisovia Lisewo 1 - 5 Powi¶le Dzierzgoń
88. KP II Starogard Gdański 0 - 0 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
89. Gryf 2009 II Tczew 6 - 1 Rodło Kwidzyn
90. Borowiak Czersk - Zarex Bytonia
anulowany, było 3-0 vo
91. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pauza: Orzeł Subkowy,
Kolejka 14 - 29/30. marca 2014 [szczegóły] Komentarze (3) 
94. Borowiak Czersk 5 - 0 Rodło Kwidzyn
95. Gryf 2009 II Tczew 4 - 0 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
96. KP II Starogard Gdański 2 - 5 Powi¶le Dzierzgoń
97. Lisovia Lisewo 2 - 0 Pogoń Smętowo
98. Olimpia Sztum 1 - 8 Orzeł Subkowy
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański, Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 15 - 5/6. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (2) 
100. Orzeł Subkowy 9 - 1 Lisovia Lisewo
101. Pogoń Smętowo 0 - 3 KP II Starogard Gdański
102. Powi¶le Dzierzgoń 1 - 4 Gryf 2009 II Tczew
103. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 1 - 4 Borowiak Czersk
104. Rodło Kwidzyn 4 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański, Olimpia Sztum,
Kolejka 16 - 12/13. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (3) 
107. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 1 Rodło Kwidzyn
108. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 4 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
109. Borowiak Czersk 1 - 0 Powi¶le Dzierzgoń
110. Gryf 2009 II Tczew 10 - 2 Pogoń Smętowo
111. KP II Starogard Gdański 1 - 4 Orzeł Subkowy
112. Lisovia Lisewo 3 - 1 Olimpia Sztum
Kolejka 17 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (3) 
114. Olimpia Sztum 0 - 5 KP II Starogard Gdański
115. Orzeł Subkowy 1 - 5 Gryf 2009 II Tczew
116. Pogoń Smętowo 0 - 7 Borowiak Czersk
117. Powi¶le Dzierzgoń 15 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
118. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 0 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pauza: Rodło Kwidzyn, Lisovia Lisewo,
Kolejka 18 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (3) 
122. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 2 Powi¶le Dzierzgoń
123. Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 2 Pogoń Smętowo
124. Borowiak Czersk 1 - 1 Orzeł Subkowy
125. Gryf 2009 II Tczew 6 - 1 Olimpia Sztum
126. KP II Starogard Gdański 3 - 0 Lisovia Lisewo
Pauza: Powi¶le Pawlice-Rakowiec, Rodło Kwidzyn,
Kolejka 19 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
128. Lisovia Lisewo 0 - 0 Gryf 2009 II Tczew
129. Olimpia Sztum 0 - 9 Borowiak Czersk
130. Orzeł Subkowy 8 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
131. Pogoń Smętowo 0 - 6 Żuławy Nowy Dwór Gdański
133. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 1 - 3 Rodło Kwidzyn
Pauza: Powi¶le Dzierzgoń, KP II Starogard Gdański,
Kolejka 20 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (2) 
135. Rodło Kwidzyn 2 - 2 Powi¶le Dzierzgoń
137. Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 - 3 Orzeł Subkowy
138. Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 2 Olimpia Sztum
139. Borowiak Czersk 2 - 1 Lisovia Lisewo
140. Gryf 2009 II Tczew 6 - 2 KP II Starogard Gdański
Pauza: Pogoń Smętowo, Powi¶le Pawlice-Rakowiec,
Kolejka 21 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (3) 
142. KP II Starogard Gdański 0 - 3 Borowiak Czersk
143. Lisovia Lisewo 2 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
144. Olimpia Sztum 2 - 12 Żuławy Nowy Dwór Gdański
146. Pogoń Smętowo 0 - 5 Rodło Kwidzyn
147. Powi¶le Dzierzgoń 6 - 1 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
Pauza: Orzeł Subkowy, Gryf 2009 II Tczew,
Kolejka 22 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
149. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 8 - 1 Pogoń Smętowo
150. Rodło Kwidzyn 1 - 2 Orzeł Subkowy
152. Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 2 Lisovia Lisewo
153. Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 1 KP II Starogard Gdański
154. Borowiak Czersk 0 - 3 Gryf 2009 II Tczew
Pauza: Olimpia Sztum, Powi¶le Dzierzgoń,
Kolejka 23 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
156. Gryf 2009 II Tczew 8 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
157. KP II Starogard Gdański 0 - 6 Żuławy Nowy Dwór Gdański
159. Olimpia Sztum 1 - 8 Rodło Kwidzyn
160. Orzeł Subkowy 1 - 4 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
161. Pogoń Smętowo 1 - 7 Powi¶le Dzierzgoń
Pauza: Lisovia Lisewo, Borowiak Czersk,
Kolejka 24 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
163. Powi¶le Dzierzgoń 7 - 0 Orzeł Subkowy
164. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 4 - 1 Olimpia Sztum
165. Rodło Kwidzyn 9 - 0 Lisovia Lisewo
167. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 4 Gryf 2009 II Tczew
168. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 2 Borowiak Czersk
Pauza: KP II Starogard Gdański, Pogoń Smętowo,
Kolejka 25 - 14/15. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
170. Borowiak Czersk 3 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
172. KP II Starogard Gdański 1 - 2 Rodło Kwidzyn
173. Lisovia Lisewo 0 - 6 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
174. Olimpia Sztum 0 - 15 Powi¶le Dzierzgoń
175. Orzeł Subkowy 8 - 2 Pogoń Smętowo
Pauza: Gryf 2009 II Tczew, Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 26 - 21/22. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
177. Pogoń Smętowo 2 - 2 Olimpia Sztum
178. Powi¶le Dzierzgoń 9 - 0 Lisovia Lisewo
179. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 5 - 0 KP II Starogard Gdański
180. Rodło Kwidzyn 2 - 1 Gryf 2009 II Tczew
182. Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE