MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Pomorska Liga Juniorów D1 - sezon 2013/2014



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Akademia Piłkarska LG 26 73 24 1 1 150 - 13
2. Arka Gdynia SI 26 68 22 2 2 170 - 21
3. Gedania Gdańsk 26 57 18 3 5 82 - 35
4. Czarni Pruszcz Gdański 26 47 15 2 9 69 - 34
5. KP Starogard Gdański 26 46 14 4 8 63 - 37
6. Gryf Wejherowo 26 42 14 0 12 61 - 73
7. Chojniczanka Chojnice 26 38 12 2 12 48 - 63
8. Pogoń Lębork 26 34 10 4 12 51 - 51
9. Korner Korne 26 33 9 6 11 57 - 62
10. FC Gowidlino 26 33 10 3 13 53 - 67
11. GOSRiT Luzino 26 29 8 5 13 35 - 48
12. Osiczanka Osice 26 21 6 3 17 37 - 100
13. GKS Żukowo 26 4 1 1 24 19 - 142
14. Lider Miastko 26 2 0 2 24 18 - 167
Ostatni komentarz dodał malutki02 08.06.2014, 08:51:12



Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (2) 
1. Pogoń Lębork 0 - 2 Arka Gdynia SI
2. Osiczanka Osice 2 - 1 Chojniczanka Chojnice
3. Lider Miastko 0 - 9 Czarni Pruszcz Gdański
4. Akademia Piłkarska LG 5 - 1 FC Gowidlino 11 września 2013
5. KP Starogard Gdański 2 - 0 Gedania Gdańsk
6. Korner Korne 4 - 0 GKS Żukowo
7. Gryf Wejherowo 0 - 2 GOSRiT Luzino
Kolejka 2 - 28. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (1) 
8. Arka Gdynia SI 3 - 0 GOSRiT Luzino
9. GKS Żukowo 1 - 10 Gryf Wejherowo
10. Gedania Gdańsk 6 - 1 Korner Korne
11. FC Gowidlino 1 - 3 KP Starogard Gdański
12. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 Akademia Piłkarska LG
13. Chojniczanka Chojnice 8 - 0 Lider Miastko
14. Pogoń Lębork 0 - 0 Osiczanka Osice
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] Komentarze (1) 
15. Osiczanka Osice 0 - 11 Arka Gdynia SI 31 sierpnia 2013 - 12:00
16. Lider Miastko 0 - 1 Pogoń Lębork
17. Akademia Piłkarska LG 8 - 0 Chojniczanka Chojnice
18. KP Starogard Gdański 1 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
19. Korner Korne 3 - 2 FC Gowidlino
20. Gryf Wejherowo 2 - 3 Gedania Gdańsk 4 września 2013
21. GOSRiT Luzino 7 - 0 GKS Żukowo
Kolejka 4 - 7/8. września 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Arka Gdynia SI 22 - 0 GKS Żukowo
23. Gedania Gdańsk 1 - 0 GOSRiT Luzino
24. FC Gowidlino 2 - 1 Gryf Wejherowo
25. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 Korner Korne
26. Chojniczanka Chojnice 3 - 3 KP Starogard Gdański
27. Pogoń Lębork 1 - 4 Akademia Piłkarska LG
28. Osiczanka Osice 3 - 1 Lider Miastko
Kolejka 5 - 14/15. września 2013 [szczegóły] Komentarze (2) 
29. Lider Miastko 1 - 13 Arka Gdynia SI
30. Akademia Piłkarska LG 3 - 0 Osiczanka Osice
31. KP Starogard Gdański 1 - 1 Pogoń Lębork
32. Korner Korne 2 - 3 Chojniczanka Chojnice 9 października 2013
33. Gryf Wejherowo 3 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
34. GOSRiT Luzino 0 - 0 FC Gowidlino
35. GKS Żukowo 1 - 7 Gedania Gdańsk
Kolejka 6 - 21/22. września 2013 [szczegóły] Komentarze (1) 
36. Arka Gdynia SI 4 - 1 Gedania Gdańsk
37. FC Gowidlino 3 - 2 GKS Żukowo
38. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 2 GOSRiT Luzino
39. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Gryf Wejherowo
40. Pogoń Lębork 3 - 3 Korner Korne
41. Osiczanka Osice 0 - 6 KP Starogard Gdański
42. Lider Miastko 0 - 10 Akademia Piłkarska LG
Kolejka 7 - 28/29. września 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Akademia Piłkarska LG 2 - 1 Arka Gdynia SI
44. KP Starogard Gdański 4 - 2 Lider Miastko
45. Korner Korne 1 - 4 Osiczanka Osice
46. Gryf Wejherowo 3 - 2 Pogoń Lębork
47. GOSRiT Luzino 0 - 1 Chojniczanka Chojnice
48. GKS Żukowo 0 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
49. Gedania Gdańsk 4 - 1 FC Gowidlino
Kolejka 8 - 5/6. października 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Arka Gdynia SI 6 - 2 FC Gowidlino
51. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 2 Gedania Gdańsk
52. Chojniczanka Chojnice 4 - 1 GKS Żukowo
53. Pogoń Lębork 2 - 0 GOSRiT Luzino
54. Osiczanka Osice 1 - 2 Gryf Wejherowo
55. Lider Miastko 0 - 2 Korner Korne
56. Akademia Piłkarska LG 6 - 0 KP Starogard Gdański
Kolejka 9 - 12/13. października 2013 [szczegóły] Komentarze (1) 
57. KP Starogard Gdański 1 - 6 Arka Gdynia SI
58. Korner Korne 2 - 7 Akademia Piłkarska LG
59. Gryf Wejherowo 7 - 0 Lider Miastko
60. GOSRiT Luzino 2 - 1 Osiczanka Osice
61. GKS Żukowo 1 - 5 Pogoń Lębork
62. Gedania Gdańsk 5 - 1 Chojniczanka Chojnice
63. FC Gowidlino 0 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
Kolejka 10 - 19/20. października 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Arka Gdynia SI 5 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
65. Chojniczanka Chojnice 3 - 2 FC Gowidlino
66. Pogoń Lębork 0 - 1 Gedania Gdańsk
67. Osiczanka Osice 4 - 1 GKS Żukowo
68. Lider Miastko 1 - 1 GOSRiT Luzino
69. Akademia Piłkarska LG 9 - 1 Gryf Wejherowo
70. KP Starogard Gdański 2 - 0 Korner Korne
Kolejka 11 - 26/27. października 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Korner Korne 0 - 0 Arka Gdynia SI
72. Gryf Wejherowo 3 - 2 KP Starogard Gdański
73. GOSRiT Luzino 0 - 8 Akademia Piłkarska LG
74. GKS Żukowo 2 - 2 Lider Miastko
75. Gedania Gdańsk 5 - 1 Osiczanka Osice
76. FC Gowidlino 2 - 3 Pogoń Lębork
77. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 4 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Arka Gdynia SI 11 - 3 Chojniczanka Chojnice
79. Pogoń Lębork 2 - 4 Czarni Pruszcz Gdański
80. Osiczanka Osice 1 - 3 FC Gowidlino
81. Lider Miastko 1 - 5 Gedania Gdańsk
82. Akademia Piłkarska LG 3 - 0 GKS Żukowo
83. KP Starogard Gdański 4 - 0 GOSRiT Luzino
84. Korner Korne 1 - 2 Gryf Wejherowo
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Gryf Wejherowo 1 - 9 Arka Gdynia SI
86. GOSRiT Luzino 2 - 0 Korner Korne
87. GKS Żukowo 0 - 8 KP Starogard Gdański
88. Gedania Gdańsk 1 - 2 Akademia Piłkarska LG
89. FC Gowidlino 8 - 2 Lider Miastko
90. Czarni Pruszcz Gdański 7 - 0 Osiczanka Osice
91. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Pogoń Lębork
Kolejka 14 - 29/30. marca 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. Arka Gdynia SI 1 - 0 Pogoń Lębork
93. Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Osiczanka Osice
94. Czarni Pruszcz Gdański 8 - 0 Lider Miastko
95. FC Gowidlino 1 - 3 Akademia Piłkarska LG
96. Gedania Gdańsk 1 - 1 KP Starogard Gdański
97. GKS Żukowo 3 - 6 Korner Korne
98. GOSRiT Luzino 0 - 2 Gryf Wejherowo
Kolejka 15 - 5/6. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
99. GOSRiT Luzino 0 - 6 Arka Gdynia SI
100. Gryf Wejherowo 6 - 1 GKS Żukowo
101. Korner Korne 3 - 3 Gedania Gdańsk
102. KP Starogard Gdański 1 - 3 FC Gowidlino
103. Akademia Piłkarska LG 2 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
104. Lider Miastko 1 - 3 Chojniczanka Chojnice
105. Osiczanka Osice 0 - 4 Pogoń Lębork
Kolejka 16 - 12/13. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. Arka Gdynia SI 16 - 0 Osiczanka Osice 22 kwietnia 2014
107. Pogoń Lębork 9 - 0 Lider Miastko 19 czerwca 2014
108. Chojniczanka Chojnice 0 - 5 Akademia Piłkarska LG
109. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 KP Starogard Gdański
110. FC Gowidlino 3 - 3 Korner Korne
111. Gedania Gdańsk 5 - 0 Gryf Wejherowo
112. GKS Żukowo 0 - 2 GOSRiT Luzino
Kolejka 17 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. GKS Żukowo 0 - 4 Arka Gdynia SI
114. GOSRiT Luzino 0 - 3 Gedania Gdańsk
115. Gryf Wejherowo 1 - 2 FC Gowidlino
116. Korner Korne 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
117. KP Starogard Gdański 4 - 0 Chojniczanka Chojnice
118. Akademia Piłkarska LG 11 - 0 Pogoń Lębork 23 kwietnia 2014
119. Lider Miastko 0 - 3 Osiczanka Osice
Kolejka 18 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
120. Arka Gdynia SI 18 - 0 Lider Miastko
121. Osiczanka Osice 0 - 12 Akademia Piłkarska LG
122. Pogoń Lębork 0 - 1 KP Starogard Gdański
123. Chojniczanka Chojnice 3 - 4 Korner Korne
124. Czarni Pruszcz Gdański 6 - 0 Gryf Wejherowo
125. FC Gowidlino 2 - 1 GOSRiT Luzino
126. Gedania Gdańsk 5 - 0 GKS Żukowo
Kolejka 19 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Gedania Gdańsk 0 - 5 Arka Gdynia SI 7 maja 2014
128. GKS Żukowo 2 - 3 FC Gowidlino
129. GOSRiT Luzino 1 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
130. Gryf Wejherowo 0 - 2 Chojniczanka Chojnice
131. Korner Korne 2 - 0 Pogoń Lębork
132. KP Starogard Gdański 2 - 0 Osiczanka Osice
133. Akademia Piłkarska LG 16 - 0 Lider Miastko
Kolejka 20 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
134. Arka Gdynia SI 0 - 0 Akademia Piłkarska LG
135. Lider Miastko 0 - 4 KP Starogard Gdański
136. Osiczanka Osice 2 - 5 Korner Korne
137. Pogoń Lębork 4 - 1 Gryf Wejherowo
138. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 GOSRiT Luzino
139. Czarni Pruszcz Gdański 5 - 0 GKS Żukowo
140. FC Gowidlino 1 - 6 Gedania Gdańsk
Kolejka 21 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. FC Gowidlino 1 - 4 Arka Gdynia SI
142. Gedania Gdańsk 3 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
143. GKS Żukowo 0 - 1 Chojniczanka Chojnice
144. GOSRiT Luzino 2 - 2 Pogoń Lębork
145. Gryf Wejherowo 6 - 3 Osiczanka Osice
146. Korner Korne 6 - 2 Lider Miastko
147. KP Starogard Gdański 2 - 3 Akademia Piłkarska LG
Kolejka 22 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. Arka Gdynia SI 2 - 1 KP Starogard Gdański
149. Akademia Piłkarska LG 5 - 2 Korner Korne 18 czerwca 2014
150. Lider Miastko 2 - 3 Gryf Wejherowo
151. Osiczanka Osice 2 - 2 GOSRiT Luzino
152. Pogoń Lębork 4 - 0 GKS Żukowo
153. Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Gedania Gdańsk
154. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 2 FC Gowidlino
Kolejka 23 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 5 Arka Gdynia SI
156. FC Gowidlino 1 - 0 Chojniczanka Chojnice
157. Gedania Gdańsk 7 - 1 Pogoń Lębork
158. GKS Żukowo 0 - 6 Osiczanka Osice
159. GOSRiT Luzino 11 - 0 Lider Miastko
160. Gryf Wejherowo 0 - 7 Akademia Piłkarska LG
161. Korner Korne 2 - 2 KP Starogard Gdański
Kolejka 24 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
162. Arka Gdynia SI 2 - 3 Korner Korne
163. KP Starogard Gdański 1 - 2 Gryf Wejherowo
164. Akademia Piłkarska LG 6 - 0 GOSRiT Luzino 11 czerwca 2014
165. Lider Miastko 3 - 4 GKS Żukowo
166. Osiczanka Osice 2 - 3 Gedania Gdańsk 11 czerwca 2014
167. Pogoń Lębork 5 - 0 FC Gowidlino 17 czerwca 2014
168. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
Kolejka 25 - 14/15. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Chojniczanka Chojnice 1 - 7 Arka Gdynia SI
170. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 Pogoń Lębork
171. FC Gowidlino 2 - 2 Osiczanka Osice
172. Gedania Gdańsk 4 - 0 Lider Miastko
173. GKS Żukowo 0 - 11 Akademia Piłkarska LG
174. GOSRiT Luzino 0 - 1 KP Starogard Gdański
175. Gryf Wejherowo 3 - 1 Korner Korne
Kolejka 26 - 21/22. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
176. Arka Gdynia SI 7 - 0 Gryf Wejherowo
177. Korner Korne 0 - 0 GOSRiT Luzino
178. KP Starogard Gdański 5 - 0 GKS Żukowo
179. Akademia Piłkarska LG 2 - 0 Gedania Gdańsk
180. Lider Miastko 0 - 5 FC Gowidlino
181. Osiczanka Osice 0 - 4 Czarni Pruszcz Gdański
182. Pogoń Lębork 2 - 1 Chojniczanka Chojnice




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE