MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Pomorska Liga Juniorów C2 - sezon 2013/2014



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Akademia Piłkarska LG 26 68 22 2 2 134 - 13
2. Jantar Ustka 26 67 21 4 1 80 - 15
3. Arka Gdynia SI 26 65 21 2 3 134 - 16
4. Gedania Gdańsk 26 56 18 2 6 97 - 42
5. Akademia Sportowa Pomorze 26 55 18 1 7 85 - 23
6. Gryf Słupsk 26 33 10 3 13 53 - 62
7. Orlęta Reda 26 33 11 0 15 43 - 57
8. Bałtyk Gdynia 26 32 10 2 14 59 - 78
9. Chojniczanka Chojnice 26 27 8 3 15 64 - 83
10. Gryf 2009 Tczew 26 26 7 5 14 31 - 56
11. Czarni Pruszcz Gdański 26 22 6 4 16 50 - 74
12. Pogoń Lębork 26 21 5 6 15 35 - 93
13. Wierzyca Pelplin 26 21 6 3 17 48 - 137
14. Stolem Gniewino 26 1 0 1 25 9 - 173
Ostatni komentarz dodał seat123 20.04.2014, 10:12:41



Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (2) 
1. Wierzyca Pelplin 1 - 16 Arka Gdynia SI 4 września 2013
2. Stolem Gniewino 0 - 2 Bałtyk Gdynia
3. Akademia Sportowa Pomorze 5 - 0 Chojniczanka Chojnice
4. Pogoń Lębork 3 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
5. Orlęta Reda 2 - 1 Gedania Gdańsk
6. Akademia Piłkarska LG 8 - 0 Gryf 2009 Tczew 9 października 2013
7. Gryf Słupsk 0 - 0 Jantar Ustka
Kolejka 2 - 28. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (1) 
8. Arka Gdynia SI 4 - 0 Jantar Ustka
9. Gryf 2009 Tczew 1 - 2 Gryf Słupsk
10. Gedania Gdańsk 0 - 4 Akademia Piłkarska LG 6 listopada 2013
11. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 2 Orlęta Reda
12. Chojniczanka Chojnice 4 - 0 Pogoń Lębork
13. Bałtyk Gdynia 1 - 3 Akademia Sportowa Pomorze
14. Wierzyca Pelplin 2 - 0 Stolem Gniewino
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Stolem Gniewino 0 - 11 Arka Gdynia SI
16. Akademia Sportowa Pomorze 10 - 1 Wierzyca Pelplin 12 września 2013
17. Pogoń Lębork 2 - 0 Bałtyk Gdynia
18. Orlęta Reda 6 - 3 Chojniczanka Chojnice
19. Akademia Piłkarska LG 2 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 23 października 2013
20. Gryf Słupsk 2 - 4 Gedania Gdańsk
21. Jantar Ustka 2 - 0 Gryf 2009 Tczew
Kolejka 4 - 7/8. września 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Arka Gdynia SI 4 - 0 Gryf 2009 Tczew
23. Gedania Gdańsk 1 - 1 Jantar Ustka
24. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 3 Gryf Słupsk
25. Chojniczanka Chojnice 2 - 4 Akademia Piłkarska LG
26. Bałtyk Gdynia 5 - 0 Orlęta Reda
27. Wierzyca Pelplin 2 - 7 Pogoń Lębork
28. Stolem Gniewino 1 - 10 Akademia Sportowa Pomorze
Kolejka 5 - 14/15. września 2013 [szczegóły] Komentarze (1) 
29. Akademia Sportowa Pomorze 0 - 1 Arka Gdynia SI
30. Pogoń Lębork 4 - 0 Stolem Gniewino
31. Orlęta Reda 3 - 4 Wierzyca Pelplin
32. Akademia Piłkarska LG 5 - 2 Bałtyk Gdynia
33. Gryf Słupsk 3 - 2 Chojniczanka Chojnice
34. Jantar Ustka 1 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
35. Gryf 2009 Tczew 1 - 1 Gedania Gdańsk
Kolejka 6 - 21/22. września 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Arka Gdynia SI 1 - 2 Gedania Gdańsk
37. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 0 Gryf 2009 Tczew
38. Chojniczanka Chojnice 1 - 3 Jantar Ustka
39. Bałtyk Gdynia 4 - 1 Gryf Słupsk
40. Wierzyca Pelplin 0 - 11 Akademia Piłkarska LG
41. Stolem Gniewino 0 - 7 Orlęta Reda
42. Akademia Sportowa Pomorze 8 - 0 Pogoń Lębork
Kolejka 7 - 28/29. września 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Pogoń Lębork 1 - 1 Arka Gdynia SI
44. Orlęta Reda 0 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
45. Akademia Piłkarska LG 16 - 0 Stolem Gniewino
46. Gryf Słupsk 3 - 3 Wierzyca Pelplin
47. Jantar Ustka 5 - 0 Bałtyk Gdynia
48. Gryf 2009 Tczew 2 - 0 Chojniczanka Chojnice
49. Gedania Gdańsk 4 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
Kolejka 8 - 5/6. października 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Arka Gdynia SI 7 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
51. Chojniczanka Chojnice 2 - 5 Gedania Gdańsk
52. Bałtyk Gdynia 4 - 1 Gryf 2009 Tczew
53. Wierzyca Pelplin 3 - 5 Jantar Ustka
54. Stolem Gniewino 0 - 3 Gryf Słupsk
55. Akademia Sportowa Pomorze 1 - 3 Akademia Piłkarska LG
56. Pogoń Lębork 1 - 2 Orlęta Reda
Kolejka 9 - 12/13. października 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Orlęta Reda 1 - 0 Arka Gdynia SI
58. Akademia Piłkarska LG 6 - 0 Pogoń Lębork
59. Gryf Słupsk 0 - 3 Akademia Sportowa Pomorze
60. Jantar Ustka 9 - 0 Stolem Gniewino
61. Gryf 2009 Tczew 2 - 1 Wierzyca Pelplin
62. Gedania Gdańsk 5 - 0 Bałtyk Gdynia
63. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 3 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 10 - 19/20. października 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Arka Gdynia SI 5 - 0 Chojniczanka Chojnice
65. Bałtyk Gdynia 3 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
66. Wierzyca Pelplin 1 - 5 Gedania Gdańsk
67. Stolem Gniewino 0 - 6 Gryf 2009 Tczew
68. Akademia Sportowa Pomorze 1 - 3 Jantar Ustka
69. Pogoń Lębork 0 - 5 Gryf Słupsk
70. Orlęta Reda 0 - 5 Akademia Piłkarska LG
Kolejka 11 - 26/27. października 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Akademia Piłkarska LG 1 - 2 Arka Gdynia SI
72. Gryf Słupsk 3 - 1 Orlęta Reda
73. Jantar Ustka 5 - 0 Pogoń Lębork
74. Gryf 2009 Tczew 1 - 4 Akademia Sportowa Pomorze
75. Gedania Gdańsk 8 - 0 Stolem Gniewino
76. Czarni Pruszcz Gdański 5 - 0 Wierzyca Pelplin
77. Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Bałtyk Gdynia
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Arka Gdynia SI 10 - 1 Bałtyk Gdynia
79. Wierzyca Pelplin 4 - 1 Chojniczanka Chojnice
80. Stolem Gniewino 0 - 5 Czarni Pruszcz Gdański
81. Akademia Sportowa Pomorze 0 - 1 Gedania Gdańsk
82. Pogoń Lębork 1 - 0 Gryf 2009 Tczew
83. Orlęta Reda 0 - 3 Jantar Ustka
84. Akademia Piłkarska LG 5 - 1 Gryf Słupsk
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (1) 
85. Gryf Słupsk 0 - 4 Arka Gdynia SI
86. Jantar Ustka 0 - 0 Akademia Piłkarska LG
87. Gryf 2009 Tczew 2 - 1 Orlęta Reda
88. Gedania Gdańsk 7 - 0 Pogoń Lębork
89. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 3 Akademia Sportowa Pomorze
90. Chojniczanka Chojnice 8 - 0 Stolem Gniewino
91. Bałtyk Gdynia 9 - 1 Wierzyca Pelplin
Kolejka 14 - 29/30. marca 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
92. Arka Gdynia SI 13 - 0 Wierzyca Pelplin 9 kwietnia 2014
93. Bałtyk Gdynia 9 - 2 Stolem Gniewino
94. Chojniczanka Chojnice 1 - 4 Akademia Sportowa Pomorze
95. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 1 Pogoń Lębork
96. Gedania Gdańsk 4 - 2 Orlęta Reda
97. Gryf 2009 Tczew 1 - 4 Akademia Piłkarska LG
98. Jantar Ustka 2 - 0 Gryf Słupsk
Kolejka 15 - 5/6. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
99. Jantar Ustka 1 - 0 Arka Gdynia SI
100. Gryf Słupsk 1 - 1 Gryf 2009 Tczew
101. Akademia Piłkarska LG 4 - 0 Gedania Gdańsk
102. Orlęta Reda 1 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
103. Pogoń Lębork 4 - 4 Chojniczanka Chojnice
104. Akademia Sportowa Pomorze 4 - 0 Bałtyk Gdynia
105. Stolem Gniewino 1 - 5 Wierzyca Pelplin
Kolejka 16 - 12/13. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
106. Arka Gdynia SI 4 - 0 Stolem Gniewino
107. Wierzyca Pelplin 2 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
108. Bałtyk Gdynia 4 - 2 Pogoń Lębork
109. Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Orlęta Reda
110. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 6 Akademia Piłkarska LG
111. Gedania Gdańsk 5 - 2 Gryf Słupsk
112. Gryf 2009 Tczew 0 - 4 Jantar Ustka
Kolejka 17 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
113. Gryf 2009 Tczew 0 - 1 Arka Gdynia SI
114. Jantar Ustka 2 - 0 Gedania Gdańsk
115. Gryf Słupsk 5 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
116. Akademia Piłkarska LG 8 - 0 Chojniczanka Chojnice
117. Orlęta Reda 2 - 1 Bałtyk Gdynia
118. Pogoń Lębork 1 - 1 Wierzyca Pelplin
119. Akademia Sportowa Pomorze 12 - 0 Stolem Gniewino
Kolejka 18 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
120. Arka Gdynia SI 1 - 0 Akademia Sportowa Pomorze
121. Stolem Gniewino 1 - 1 Pogoń Lębork
122. Wierzyca Pelplin 1 - 2 Orlęta Reda
123. Bałtyk Gdynia 0 - 4 Akademia Piłkarska LG
124. Chojniczanka Chojnice 5 - 1 Gryf Słupsk
125. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 3 Jantar Ustka
126. Gedania Gdańsk 8 - 0 Gryf 2009 Tczew
Kolejka 19 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Gedania Gdańsk 2 - 5 Arka Gdynia SI
128. Gryf 2009 Tczew 0 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
129. Jantar Ustka 4 - 1 Chojniczanka Chojnice 17 czerwca 2014
130. Gryf Słupsk 0 - 1 Bałtyk Gdynia
131. Akademia Piłkarska LG 13 - 0 Wierzyca Pelplin
132. Orlęta Reda 3 - 0 Stolem Gniewino 7 maja 2014
133. Pogoń Lębork 0 - 7 Akademia Sportowa Pomorze
Kolejka 20 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
134. Arka Gdynia SI 12 - 1 Pogoń Lębork
135. Akademia Sportowa Pomorze 2 - 0 Orlęta Reda
136. Stolem Gniewino 0 - 6 Akademia Piłkarska LG
137. Wierzyca Pelplin 3 - 6 Gryf Słupsk
138. Bałtyk Gdynia 0 - 1 Jantar Ustka
139. Chojniczanka Chojnice 2 - 2 Gryf 2009 Tczew
140. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 4 Gedania Gdańsk
Kolejka 21 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 9 Arka Gdynia SI
142. Gedania Gdańsk 7 - 3 Chojniczanka Chojnice
143. Gryf 2009 Tczew 2 - 2 Bałtyk Gdynia
144. Jantar Ustka 8 - 2 Wierzyca Pelplin
145. Gryf Słupsk 8 - 0 Stolem Gniewino
146. Akademia Piłkarska LG 4 - 0 Akademia Sportowa Pomorze
147. Orlęta Reda 4 - 1 Pogoń Lębork
Kolejka 22 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. Arka Gdynia SI 1 - 0 Orlęta Reda
149. Pogoń Lębork 0 - 6 Akademia Piłkarska LG
150. Akademia Sportowa Pomorze 1 - 0 Gryf Słupsk
151. Stolem Gniewino 0 - 5 Jantar Ustka
152. Wierzyca Pelplin 1 - 2 Gryf 2009 Tczew
153. Bałtyk Gdynia 1 - 8 Gedania Gdańsk
154. Chojniczanka Chojnice 3 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
Kolejka 23 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. Chojniczanka Chojnice 2 - 5 Arka Gdynia SI
156. Czarni Pruszcz Gdański 5 - 3 Bałtyk Gdynia
157. Gedania Gdańsk 5 - 2 Wierzyca Pelplin
158. Gryf 2009 Tczew 5 - 1 Stolem Gniewino
159. Jantar Ustka 0 - 0 Akademia Sportowa Pomorze
160. Gryf Słupsk 3 - 1 Pogoń Lębork
161. Akademia Piłkarska LG 5 - 0 Orlęta Reda
Kolejka 24 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. Arka Gdynia SI 1 - 1 Akademia Piłkarska LG
163. Orlęta Reda 2 - 0 Gryf Słupsk
164. Pogoń Lębork 1 - 4 Jantar Ustka
165. Akademia Sportowa Pomorze 1 - 0 Gryf 2009 Tczew
166. Stolem Gniewino 1 - 7 Gedania Gdańsk
167. Wierzyca Pelplin 3 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
168. Bałtyk Gdynia 4 - 3 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 25 - 14/15. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Bałtyk Gdynia 1 - 8 Arka Gdynia SI
170. Chojniczanka Chojnice 4 - 3 Wierzyca Pelplin
171. Czarni Pruszcz Gdański 11 - 2 Stolem Gniewino
172. Gedania Gdańsk 0 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
173. Gryf 2009 Tczew 0 - 1 Pogoń Lębork
174. Jantar Ustka 6 - 0 Orlęta Reda
175. Gryf Słupsk 0 - 3 Akademia Piłkarska LG
Kolejka 26 - 21/22. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
176. Arka Gdynia SI 8 - 1 Gryf Słupsk 18 czerwca 2014
177. Akademia Piłkarska LG 0 - 3 Jantar Ustka
gospodarze nie stawili się na mecz
178. Orlęta Reda 1 - 2 Gryf 2009 Tczew
179. Pogoń Lębork 2 - 3 Gedania Gdańsk
180. Akademia Sportowa Pomorze 3 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
181. Stolem Gniewino 0 - 6 Chojniczanka Chojnice
182. Wierzyca Pelplin 2 - 2 Bałtyk Gdynia




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE