MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA


Piłkarska Liga Narodów




Pomorska Liga Juniorów C1 - sezon 2013/2014



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Akademia Piłkarska LG 24 64 21 1 2 141 - 9
2. Czarni Pruszcz Gdański 24 61 20 1 3 71 - 22
3. Bałtyk Gdynia 24 52 16 4 4 86 - 27
4. Chojniczanka Chojnice 24 44 13 5 6 54 - 32
5. Arka Gdynia SI 24 40 11 7 6 56 - 23
6. Żuławy Nowy Dwór Gdański 24 35 10 5 9 46 - 46
7. Gryf 2009 Tczew 24 31 9 4 11 48 - 82
8. U-2 Bytów 24 25 7 4 13 42 - 80
9. Gedania Gdańsk 24 24 6 6 12 31 - 56
10. Potok Pszczółki 24 22 6 4 14 34 - 62
11. Gryf Słupsk 24 21 5 6 13 24 - 46
12. KP Starogard Gdański 24 15 4 3 17 30 - 82
13. Orły Tczew 24 8 2 2 20 18 - 114
Ostatni komentarz dodał sebopomka1 21.06.2014, 19:27:46



Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 5 Arka Gdynia SI 23 października 2013
2. U-2 Bytów 4 - 5 Bałtyk Gdynia
3. Potok Pszczółki 1 - 5 Chojniczanka Chojnice
5. Akademia Piłkarska LG 3 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
6. KP Starogard Gdański 1 - 1 Gedania Gdańsk
7. Gryf Słupsk 1 - 2 Gryf 2009 Tczew
Pauza: Orły Tczew,
Kolejka 2 - 28. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Arka Gdynia SI 2 - 0 Gryf 2009 Tczew
9. Gedania Gdańsk 2 - 1 Gryf Słupsk
10. Czarni Pruszcz Gdański 5 - 1 KP Starogard Gdański
12. Chojniczanka Chojnice 7 - 0 Orły Tczew
13. Bałtyk Gdynia 4 - 1 Potok Pszczółki
14. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 3 U-2 Bytów
Pauza: Akademia Piłkarska LG,
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. U-2 Bytów 1 - 0 Arka Gdynia SI
16. Potok Pszczółki 1 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
17. Orły Tczew 0 - 5 Bałtyk Gdynia
18. Akademia Piłkarska LG 1 - 1 Chojniczanka Chojnice
20. Gryf Słupsk 0 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
21. Gryf 2009 Tczew 4 - 3 Gedania Gdańsk
Pauza: KP Starogard Gdański,
Kolejka 4 - 7/8. września 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Arka Gdynia SI 1 - 1 Gedania Gdańsk
23. Czarni Pruszcz Gdański 7 - 0 Gryf 2009 Tczew
25. Chojniczanka Chojnice 7 - 1 KP Starogard Gdański
26. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Akademia Piłkarska LG
27. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 2 Orły Tczew
28. U-2 Bytów 6 - 3 Potok Pszczółki
Pauza: Gryf Słupsk,
Kolejka 5 - 14/15. września 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Potok Pszczółki 0 - 4 Arka Gdynia SI
30. Orły Tczew 2 - 5 U-2 Bytów
31. Akademia Piłkarska LG 6 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
32. KP Starogard Gdański 1 - 4 Bałtyk Gdynia
33. Gryf Słupsk 1 - 3 Chojniczanka Chojnice
35. Gedania Gdańsk 0 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
Pauza: Gryf 2009 Tczew,
Kolejka 6 - 21/22. września 2013 [szczegóły] Komentarze (1) 
36. Arka Gdynia SI 0 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
38. Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Gryf 2009 Tczew
39. Bałtyk Gdynia 7 - 1 Gryf Słupsk
40. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 1 KP Starogard Gdański
41. U-2 Bytów 0 - 3 Akademia Piłkarska LG
42. Potok Pszczółki 4 - 0 Orły Tczew
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 7 - 28/29. września 2013 [szczegóły] Komentarze (2) 
43. Orły Tczew 1 - 0 Arka Gdynia SI
44. Akademia Piłkarska LG 12 - 0 Potok Pszczółki
45. KP Starogard Gdański 2 - 2 U-2 Bytów
46. Gryf Słupsk 1 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
47. Gryf 2009 Tczew 0 - 6 Bałtyk Gdynia
48. Gedania Gdańsk 1 - 2 Chojniczanka Chojnice
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 8 - 5/6. października 2013 [szczegóły] Komentarze (2) 
51. Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
52. Bałtyk Gdynia 0 - 0 Gedania Gdańsk
53. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 1 Gryf 2009 Tczew
54. U-2 Bytów 0 - 0 Gryf Słupsk
55. Potok Pszczółki 3 - 0 KP Starogard Gdański 24 października 2013
56. Orły Tczew 0 - 9 Akademia Piłkarska LG
Pauza: Arka Gdynia SI,
Kolejka 9 - 12/13. października 2013 [szczegóły] Komentarze (1) 
57. Akademia Piłkarska LG 2 - 1 Arka Gdynia SI
58. KP Starogard Gdański 3 - 1 Orły Tczew
59. Gryf Słupsk 1 - 0 Potok Pszczółki
60. Gryf 2009 Tczew 5 - 3 U-2 Bytów
61. Gedania Gdańsk 0 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański
62. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 Bałtyk Gdynia
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 10 - 19/20. października 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Arka Gdynia SI 1 - 2 Chojniczanka Chojnice
66. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 4 Czarni Pruszcz Gdański
67. U-2 Bytów 2 - 0 Gedania Gdańsk
68. Potok Pszczółki 2 - 2 Gryf 2009 Tczew
69. Orły Tczew 1 - 1 Gryf Słupsk
70. Akademia Piłkarska LG 6 - 0 KP Starogard Gdański
Pauza: Bałtyk Gdynia,
Kolejka 11 - 26/27. października 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. KP Starogard Gdański 2 - 2 Arka Gdynia SI
72. Gryf Słupsk 0 - 4 Akademia Piłkarska LG
73. Gryf 2009 Tczew 3 - 2 Orły Tczew
74. Gedania Gdańsk 2 - 0 Potok Pszczółki
75. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 0 U-2 Bytów
77. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Bałtyk Gdynia
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Arka Gdynia SI 1 - 1 Bałtyk Gdynia
79. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 4 Chojniczanka Chojnice
81. Potok Pszczółki 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
82. Orły Tczew 0 - 2 Gedania Gdańsk
83. Akademia Piłkarska LG 9 - 0 Gryf 2009 Tczew
84. KP Starogard Gdański 3 - 0 Gryf Słupsk
Pauza: U-2 Bytów,
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (1) 
85. Gryf Słupsk 1 - 1 Arka Gdynia SI
86. Gryf 2009 Tczew 4 - 2 KP Starogard Gdański
87. Gedania Gdańsk 0 - 3 Akademia Piłkarska LG
88. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 Orły Tczew
90. Chojniczanka Chojnice 3 - 1 U-2 Bytów
91. Bałtyk Gdynia 3 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pauza: Potok Pszczółki,
Kolejka 14 - 29/30. marca 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
92. Arka Gdynia SI 1 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
93. Bałtyk Gdynia 7 - 2 U-2 Bytów
94. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Potok Pszczółki
96. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 5 Akademia Piłkarska LG
97. Gedania Gdańsk 3 - 1 KP Starogard Gdański
98. Gryf 2009 Tczew 1 - 2 Gryf Słupsk
Pauza: Orły Tczew,
Kolejka 15 - 5/6. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
99. Gryf 2009 Tczew 2 - 1 Arka Gdynia SI
100. Gryf Słupsk 1 - 0 Gedania Gdańsk
101. KP Starogard Gdański 1 - 5 Czarni Pruszcz Gdański
103. Orły Tczew 3 - 3 Chojniczanka Chojnice
104. Potok Pszczółki 2 - 1 Bałtyk Gdynia
105. U-2 Bytów 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pauza: Akademia Piłkarska LG,
Kolejka 16 - 12/13. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
106. Arka Gdynia SI 8 - 0 U-2 Bytów
107. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 1 Potok Pszczółki
108. Bałtyk Gdynia 11 - 0 Orły Tczew
109. Chojniczanka Chojnice 1 - 3 Akademia Piłkarska LG
111. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 2 Gryf Słupsk
112. Gedania Gdańsk 4 - 4 Gryf 2009 Tczew
Pauza: KP Starogard Gdański,
Kolejka 17 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (2) 
113. Gedania Gdańsk 1 - 2 Arka Gdynia SI
114. Gryf 2009 Tczew 1 - 5 Czarni Pruszcz Gdański
116. KP Starogard Gdański 0 - 2 Chojniczanka Chojnice
117. Akademia Piłkarska LG 3 - 0 Bałtyk Gdynia
118. Orły Tczew 0 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański
119. Potok Pszczółki 4 - 2 U-2 Bytów
Pauza: Gryf Słupsk,
Kolejka 18 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
120. Arka Gdynia SI 3 - 3 Potok Pszczółki
121. U-2 Bytów 6 - 1 Orły Tczew
122. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 3 Akademia Piłkarska LG
123. Bałtyk Gdynia 8 - 1 KP Starogard Gdański
124. Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Gryf Słupsk
126. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 0 Gedania Gdańsk
Pauza: Gryf 2009 Tczew,
Kolejka 19 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
127. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 Arka Gdynia SI
129. Gryf 2009 Tczew 3 - 3 Chojniczanka Chojnice
130. Gryf Słupsk 0 - 2 Bałtyk Gdynia
131. KP Starogard Gdański 0 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
132. Akademia Piłkarska LG 19 - 0 U-2 Bytów
133. Orły Tczew 0 - 2 Potok Pszczółki
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 20 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
134. Arka Gdynia SI 10 - 0 Orły Tczew
135. Potok Pszczółki 0 - 4 Akademia Piłkarska LG
136. U-2 Bytów 2 - 1 KP Starogard Gdański
137. Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 - 0 Gryf Słupsk
138. Bałtyk Gdynia 8 - 1 Gryf 2009 Tczew
139. Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Gedania Gdańsk
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 21 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
142. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 Chojniczanka Chojnice
143. Gedania Gdańsk 2 - 5 Bałtyk Gdynia
144. Gryf 2009 Tczew 2 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
145. Gryf Słupsk 0 - 0 U-2 Bytów
146. KP Starogard Gdański 2 - 0 Potok Pszczółki
147. Akademia Piłkarska LG 17 - 0 Orły Tczew
Pauza: Arka Gdynia SI,
Kolejka 22 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (2) 
148. Arka Gdynia SI 1 - 0 Akademia Piłkarska LG
149. Orły Tczew 1 - 0 KP Starogard Gdański
150. Potok Pszczółki 1 - 1 Gryf Słupsk
151. U-2 Bytów 1 - 2 Gryf 2009 Tczew
152. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 2 Gedania Gdańsk
153. Bałtyk Gdynia 3 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 23 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
155. Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Arka Gdynia SI
157. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
158. Gedania Gdańsk 0 - 0 U-2 Bytów
159. Gryf 2009 Tczew 1 - 3 Potok Pszczółki
160. Gryf Słupsk 5 - 1 Orły Tczew
161. KP Starogard Gdański 0 - 8 Akademia Piłkarska LG
Pauza: Bałtyk Gdynia,
Kolejka 24 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. Arka Gdynia SI 5 - 1 KP Starogard Gdański
163. Akademia Piłkarska LG 1 - 0 Gryf Słupsk 11 czerwca 2014
164. Orły Tczew 2 - 6 Gryf 2009 Tczew
165. Potok Pszczółki 2 - 2 Gedania Gdańsk
166. U-2 Bytów 1 - 5 Czarni Pruszcz Gdański
168. Bałtyk Gdynia 4 - 0 Chojniczanka Chojnice 11 czerwca 2014
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 25 - 14/15. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Bałtyk Gdynia 0 - 3 Arka Gdynia SI
170. Chojniczanka Chojnice 2 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
172. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 Potok Pszczółki
173. Gedania Gdańsk 4 - 1 Orły Tczew
174. Gryf 2009 Tczew 1 - 8 Akademia Piłkarska LG 16 czerwca 2014
175. Gryf Słupsk 5 - 2 KP Starogard Gdański
Pauza: U-2 Bytów,
Kolejka 26 - 21/22. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
176. Arka Gdynia SI 2 - 0 Gryf Słupsk
177. KP Starogard Gdański 4 - 2 Gryf 2009 Tczew
178. Akademia Piłkarska LG 12 - 0 Gedania Gdańsk
179. Orły Tczew 0 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
181. U-2 Bytów 0 - 1 Chojniczanka Chojnice
182. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 0 Bałtyk Gdynia




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE