IV liga - pomorska - sezon 2013/2014

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GKS Przodkowo 34 78 24 6 4 99 - 27
2. KS Chwaszczyno 34 75 22 9 3 71 - 32
3. Wikęd Luzino 34 70 22 4 8 80 - 39
4. Gryf Słupsk 34 65 20 5 9 100 - 43
5. Powiśle Dzierzgoń 34 58 16 10 8 63 - 46
6. GKS Kolbudy 34 57 17 6 11 75 - 58
7. Wierzyca Pelplin 34 56 18 2 14 74 - 53
8. Anioły Garczegorze 34 55 15 10 9 46 - 36
9. Olimpia Sztum 34 54 16 6 12 43 - 47
10. Pogoń Lębork 34 50 15 5 14 76 - 57
11. Bytovia II Bytów 34 48 14 6 14 81 - 62
12. Amator Kiełpino 34 47 14 5 15 58 - 59
13. Pomezania Malbork 34 36 11 3 20 58 - 66 2 3 1 0 1 3 - 2
14. Orlęta Reda 34 36 11 3 20 50 - 71 2 3 1 0 1 2 - 3
15. Gryf 2009 Tczew 34 33 10 3 21 43 - 85
16. Żuławy Nowy Dwór Gdański 34 31 9 4 21 47 - 75
17. Piast Człuchów 34 13 3 4 27 45 - 133
18. Wietcisa Skarszewy 34 10 3 1 30 22 - 142
Ostatni komentarz dodał tomek76 17.07.2014, 14:40:51


 Baner


Kolejka 1 - 10/11. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (72) 
Wikęd Luzino 1 - 2 Wierzyca Pelplin 10 sierpnia 2013 - 16:00
Wietcisa Skarszewy 1 - 5 Anioły Garczegorze 10 sierpnia 2013 - 17:00
Amator Kiełpino 3 - 2 Bytovia II Bytów 10 sierpnia 2013 - 16:00
Powiśle Dzierzgoń 3 - 1 GKS Kolbudy 10 sierpnia 2013 - 16:00
Olimpia Sztum 5 - 0 Pomezania Malbork 10 sierpnia 2013 - 16:00
GKS Przodkowo 3 - 0 Gryf Słupsk 10 sierpnia 2013 - 17:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 3 Gryf 2009 Tczew 10 sierpnia 2013 - 16:00
Pogoń Lębork 1 - 2 Orlęta Reda 10 sierpnia 2013 - 17:00
Piast Człuchów 1 - 5 KS Chwaszczyno 10 sierpnia 2013 - 16:00
Kolejka 2 - 15. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (68) 
Wierzyca Pelplin 1 - 1 KS Chwaszczyno 15 sierpnia 2013 - 11:00
Pogoń Lębork 4 - 1 Piast Człuchów 15 sierpnia 2013 - 17:00
Gryf 2009 Tczew 1 - 0 Orlęta Reda 15 sierpnia 2013 - 11:00
GKS Przodkowo 2 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 15 sierpnia 2013 - 17:00
Pomezania Malbork 1 - 3 Gryf Słupsk 15 sierpnia 2013 - 17:00
GKS Kolbudy 5 - 0 Olimpia Sztum 15 sierpnia 2013 - 17:00
Bytovia II Bytów 5 - 0 Powiśle Dzierzgoń 15 sierpnia 2013 - 17:00
Anioły Garczegorze 0 - 2 Amator Kiełpino 15 sierpnia 2013 - 14:30
Wikęd Luzino 4 - 2 Wietcisa Skarszewy 15 sierpnia 2013 - 16:00
Kolejka 3 - 17/18. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (55) 
Wietcisa Skarszewy 1 - 3 Wierzyca Pelplin 17 sierpnia 2013 - 17:00
Amator Kiełpino 3 - 2 Wikęd Luzino 17 sierpnia 2013 - 16:00
Powiśle Dzierzgoń 1 - 0 Anioły Garczegorze 18 sierpnia 2013 - 14:00
Olimpia Sztum 1 - 2 Bytovia II Bytów 17 sierpnia 2013 - 17:30
Gryf Słupsk 4 - 0 GKS Kolbudy 18 sierpnia 2013 - 17:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 2 Pomezania Malbork 17 sierpnia 2013 - 16:00
Orlęta Reda 1 - 3 GKS Przodkowo 18 sierpnia 2013 - 14:00
Piast Człuchów 3 - 3 Gryf 2009 Tczew 18 sierpnia 2013 - 14:00
KS Chwaszczyno 2 - 2 Pogoń Lębork 18 sierpnia 2013 - 11:00
Kolejka 4 - 24/25. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (91) 
Wierzyca Pelplin 6 - 0 Pogoń Lębork 24 sierpnia 2013 - 17:00
Gryf 2009 Tczew 0 - 1 KS Chwaszczyno 24 sierpnia 2013 - 17:00
GKS Przodkowo 1 - 0 Piast Człuchów 24 sierpnia 2013 - 17:00
Pomezania Malbork 3 - 1 Orlęta Reda 24 sierpnia 2013 - 17:00
GKS Kolbudy 6 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 24 sierpnia 2013 - 17:00
Bytovia II Bytów 2 - 2 Gryf Słupsk 25 sierpnia 2013 - 17:00
Anioły Garczegorze 1 - 1 Olimpia Sztum 25 sierpnia 2013 - 14:00
Wikęd Luzino 0 - 2 Powiśle Dzierzgoń 24 sierpnia 2013 - 16:00
Wietcisa Skarszewy 0 - 1 Amator Kiełpino 24 sierpnia 2013 - 17:00
Kolejka 5 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] Komentarze (62) 
Amator Kiełpino 0 - 3 Wierzyca Pelplin 31 sierpnia 2013 - 16:00
Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Wietcisa Skarszewy 31 sierpnia 2013 - 16:00
Olimpia Sztum 0 - 4 Wikęd Luzino 1 września 2013 - 15:00
Gryf Słupsk 1 - 1 Anioły Garczegorze 31 sierpnia 2013 - 17:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 1 Bytovia II Bytów 31 sierpnia 2013 - 16:00
Orlęta Reda 3 - 1 GKS Kolbudy 31 sierpnia 2013 - 17:00
Piast Człuchów 0 - 3 Pomezania Malbork 31 sierpnia 2013 - 16:00
KS Chwaszczyno 1 - 1 GKS Przodkowo 31 sierpnia 2013 - 16:00
Pogoń Lębork 6 - 0 Gryf 2009 Tczew 31 sierpnia 2013 - 17:00
Kolejka 6 - 7/8. września 2013 [szczegóły] Komentarze (73) 
Wierzyca Pelplin 1 - 0 Gryf 2009 Tczew 7 września 2013 - 14:00
GKS Przodkowo 6 - 1 Pogoń Lębork 7 września 2013 - 17:00
Pomezania Malbork 0 - 1 KS Chwaszczyno 7 września 2013 - 17:00
GKS Kolbudy 3 - 2 Piast Człuchów 7 września 2013 - 17:00
Bytovia II Bytów 1 - 3 Orlęta Reda 7 września 2013 - 11:00
Anioły Garczegorze 1 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 8 września 2013 - 14:00
Wikęd Luzino 3 - 0 Gryf Słupsk 7 września 2013 - 16:00
- nieuprawniony zawodnik, na boisku 1-1
Wietcisa Skarszewy 2 - 1 Olimpia Sztum 7 września 2013 - 16:00
Amator Kiełpino 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń 7 września 2013 - 16:00
Kolejka 7 - 11. września 2013 [szczegóły] Komentarze (36) 
Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Wierzyca Pelplin 11 września 2013 - 17:00
Olimpia Sztum 4 - 1 Amator Kiełpino 11 września 2013 - 17:00
Gryf Słupsk 1 - 2 Wietcisa Skarszewy 11 września 2013 - 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 0 Wikęd Luzino 11 września 2013 - 17:00
Orlęta Reda 2 - 3 Anioły Garczegorze 11 września 2013 - 17:00
Piast Człuchów 1 - 1 Bytovia II Bytów 11 września 2013 - 17:00
KS Chwaszczyno 1 - 0 GKS Kolbudy 11 września 2013 - 17:30
Pogoń Lębork 1 - 0 Pomezania Malbork 11 września 2013 - 17:00
Gryf 2009 Tczew 0 - 7 GKS Przodkowo 11 września 2013 - 17:00
Kolejka 8 - 14/15. września 2013 [szczegóły] Komentarze (58) 
Wierzyca Pelplin 1 - 7 GKS Przodkowo 14 września 2013 - 17:00
Pomezania Malbork 3 - 1 Gryf 2009 Tczew 14 września 2013 - 18:00
GKS Kolbudy 4 - 4 Pogoń Lębork 14 września 2013 - 17:00
Bytovia II Bytów 1 - 2 KS Chwaszczyno 15 września 2013 - 15:00
Anioły Garczegorze 5 - 2 Piast Człuchów 15 września 2013 - 14:00
Wikęd Luzino 3 - 1 Orlęta Reda 14 września 2013 - 14:00
Wietcisa Skarszewy 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 14 września 2013 - 16:00
Amator Kiełpino 2 - 0 Gryf Słupsk 14 września 2013 - 16:00
Powiśle Dzierzgoń 3 - 0 Olimpia Sztum 14 września 2013 - 16:00
Kolejka 9 - 21/22. września 2013 [szczegóły] Komentarze (54) 
Olimpia Sztum 1 - 0 Wierzyca Pelplin 21 września 2013 - 16:00
Gryf Słupsk 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń 21 września 2013 - 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 4 Amator Kiełpino 21 września 2013 - 15:00
Orlęta Reda 0 - 0 Wietcisa Skarszewy 21 września 2013 - 17:00
Piast Człuchów 1 - 3 Wikęd Luzino 21 września 2013 - 16:00
KS Chwaszczyno 0 - 1 Anioły Garczegorze 21 września 2013 - 16:00
Pogoń Lębork 1 - 0 Bytovia II Bytów 21 września 2013 - 16:00
Gryf 2009 Tczew 2 - 5 GKS Kolbudy 21 września 2013 - 16:00
GKS Przodkowo 4 - 1 Pomezania Malbork 21 września 2013 - 16:00
Kolejka 10 - 28/29. września 2013 [szczegóły] Komentarze (76) 
Wierzyca Pelplin 0 - 4 Pomezania Malbork 28 września 2013 - 16:00
GKS Kolbudy 1 - 1 GKS Przodkowo 29 września 2013 - 16:00
Bytovia II Bytów 8 - 1 Gryf 2009 Tczew 29 września 2013 - 15:00
Anioły Garczegorze 1 - 0 Pogoń Lębork 29 września 2013 - 14:00
Wikęd Luzino 4 - 2 KS Chwaszczyno 28 września 2013 - 16:00
Wietcisa Skarszewy 3 - 1 Piast Człuchów 28 września 2013 - 16:00
Amator Kiełpino 2 - 0 Orlęta Reda 28 września 2013 - 16:00
Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 28 września 2013 - 16:00
Olimpia Sztum 0 - 2 Gryf Słupsk 28 września 2013 - 16:00
Kolejka 11 - 5/6. października 2013 [szczegóły] Komentarze (38) 
Gryf Słupsk 2 - 1 Wierzyca Pelplin 5 października 2013 - 15:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 2 Olimpia Sztum 5 października 2013 - 14:00
Orlęta Reda 1 - 2 Powiśle Dzierzgoń 6 października 2013 - 14:00
Piast Człuchów 2 - 2 Amator Kiełpino 5 października 2013 - 14:00
KS Chwaszczyno 2 - 0 Wietcisa Skarszewy 5 października 2013 - 16:00
Pogoń Lębork 0 - 2 Wikęd Luzino 5 października 2013 - 15:00
Gryf 2009 Tczew 0 - 1 Anioły Garczegorze 5 października 2013 - 15:00
GKS Przodkowo 7 - 0 Bytovia II Bytów 5 października 2013 - 15:00
Pomezania Malbork 1 - 2 GKS Kolbudy 5 października 2013 - 16:00
Kolejka 12 - 12/13. października 2013 [szczegóły] Komentarze (86) 
Wierzyca Pelplin 1 - 3 GKS Kolbudy 12 października 2013 - 16:00
Bytovia II Bytów 3 - 0 Pomezania Malbork 13 października 2013 - 15:00
Anioły Garczegorze 0 - 0 GKS Przodkowo 13 października 2013 - 14:00
Wikęd Luzino 4 - 1 Gryf 2009 Tczew 12 października 2013 - 14:00
Wietcisa Skarszewy 1 - 4 Pogoń Lębork 12 października 2013 - 15:00
Amator Kiełpino 3 - 2 KS Chwaszczyno 12 października 2013 - 16:00
Powiśle Dzierzgoń 5 - 2 Piast Człuchów 12 października 2013 - 16:00
Olimpia Sztum 1 - 0 Orlęta Reda 12 października 2013 - 15:00
Gryf Słupsk 6 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 12 października 2013 - 15:00
Kolejka 13 - 19/20. października 2013 [szczegóły] Komentarze (58) 
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 3 Wierzyca Pelplin 19 października 2013 - 13:00
Orlęta Reda 0 - 4 Gryf Słupsk 20 października 2013 - 13:00
Piast Człuchów 3 - 0 Olimpia Sztum 19 października 2013 - 14:00
KS Chwaszczyno 3 - 0 Powiśle Dzierzgoń 19 października 2013 - 16:00
Pogoń Lębork 2 - 0 Amator Kiełpino 19 października 2013 - 14:00
Gryf 2009 Tczew 3 - 0 Wietcisa Skarszewy 19 października 2013 - 14:00
GKS Przodkowo 1 - 0 Wikęd Luzino 19 października 2013 - 15:00
Pomezania Malbork 1 - 1 Anioły Garczegorze 19 października 2013 - 15:00
GKS Kolbudy 1 - 3 Bytovia II Bytów 19 października 2013 - 15:00
Kolejka 14 - 26/27. października 2013 [szczegóły] Komentarze (61) 
Wierzyca Pelplin 1 - 2 Bytovia II Bytów 26 października 2013 - 15:00
Anioły Garczegorze 1 - 2 GKS Kolbudy 27 października 2013 - 14:00
Wikęd Luzino 2 - 1 Pomezania Malbork 23 listopada 2013 - 13:00
Wietcisa Skarszewy 1 - 4 GKS Przodkowo 26 października 2013 - 15:00
Amator Kiełpino 3 - 0 Gryf 2009 Tczew 26 października 2013 - 15:00
Powiśle Dzierzgoń 3 - 1 Pogoń Lębork 26 października 2013 - 14:00
Olimpia Sztum 0 - 0 KS Chwaszczyno 26 października 2013 - 14:00
Gryf Słupsk 14 - 1 Piast Człuchów 27 października 2013 - 12:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 1 Orlęta Reda 26 października 2013 - 13:00
Kolejka 15 - 2/3. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (45) 
Orlęta Reda 3 - 2 Wierzyca Pelplin 3 listopada 2013 - 13:00
Piast Człuchów 2 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 listopada 2013 - 12:00
KS Chwaszczyno 3 - 2 Gryf Słupsk 2 listopada 2013 - 11:00
Pogoń Lębork 2 - 3 Olimpia Sztum 2 listopada 2013 - 13:00
Gryf 2009 Tczew 3 - 1 Powiśle Dzierzgoń 2 listopada 2013 - 14:00
GKS Przodkowo 3 - 0 Amator Kiełpino 2 listopada 2013 - 13:00
Pomezania Malbork 6 - 0 Wietcisa Skarszewy 2 listopada 2013 - 14:00
GKS Kolbudy 1 - 1 Wikęd Luzino 2 listopada 2013 - 14:00
Bytovia II Bytów 1 - 1 Anioły Garczegorze 3 listopada 2013 - 14:15
Kolejka 16 - 9/10. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (84) 
Wierzyca Pelplin 1 - 2 Anioły Garczegorze 9 listopada 2013 - 13:00
Wikęd Luzino 3 - 1 Bytovia II Bytów 9 listopada 2013 - 14:00
Wietcisa Skarszewy 0 - 1 GKS Kolbudy 9 listopada 2013 - 14:00
Amator Kiełpino 1 - 0 Pomezania Malbork 9 listopada 2013 - 14:00
Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 GKS Przodkowo 9 listopada 2013 - 14:00
Olimpia Sztum 2 - 0 Gryf 2009 Tczew 9 listopada 2013 - 13:00
Gryf Słupsk 3 - 1 Pogoń Lębork 10 listopada 2013 - 12:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 0 KS Chwaszczyno 9 listopada 2013 - 12:00
Orlęta Reda 3 - 2 Piast Człuchów 10 listopada 2013 - 13:00
Kolejka 17 - 16/17. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (54) 
Piast Człuchów 0 - 6 Wierzyca Pelplin 16 listopada 2013 - 12:00
KS Chwaszczyno 4 - 2 Orlęta Reda 16 listopada 2013 - 11:00
Pogoń Lębork 2 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 16 listopada 2013 - 13:00
Gryf 2009 Tczew 2 - 4 Gryf Słupsk 16 listopada 2013 - 14:00
GKS Przodkowo 1 - 0 Olimpia Sztum 16 listopada 2013 - 13:00
Pomezania Malbork 1 - 4 Powiśle Dzierzgoń 16 listopada 2013 - 18:00
GKS Kolbudy 2 - 1 Amator Kiełpino 16 listopada 2013 - 14:00
Bytovia II Bytów 7 - 0 Wietcisa Skarszewy 17 listopada 2013 - 11:00
Anioły Garczegorze 0 - 2 Wikęd Luzino 17 listopada 2013 - 14:00
Kolejka 18 - 15/16. marca 2014 [szczegóły] Komentarze (69) 
Wierzyca Pelplin 3 - 1 Wikęd Luzino 15 marca 2014 - 15:00
Anioły Garczegorze 3 - 0 Wietcisa Skarszewy 16 marca 2014 - 14:00
Bytovia II Bytów 4 - 1 Amator Kiełpino 16 marca 2014 - 11:00
GKS Kolbudy 0 - 0 Powiśle Dzierzgoń 15 marca 2014 - 15:00
Pomezania Malbork 2 - 3 Olimpia Sztum 16 marca 2014 - 17:00
Gryf Słupsk 0 - 3 GKS Przodkowo 15 marca 2014 - 12:00
- udział w meczu nieuprawnionego zawodnika, (wynik na boisku 4-1)
Gryf 2009 Tczew 3 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 15 marca 2014 - 15:00
- udział w meczu nieuprawnionego zawodnika, (wynik na boisku 1-3)
Orlęta Reda 2 - 1 Pogoń Lębork 16 marca 2014 - 12:00
KS Chwaszczyno 5 - 1 Piast Człuchów 15 marca 2014 - 15:30
Kolejka 19 - 22/23. marca 2014 [szczegóły] Komentarze (44) 
KS Chwaszczyno 2 - 1 Wierzyca Pelplin 22 marca 2014 - 15:30
Piast Człuchów 0 - 2 Pogoń Lębork 22 marca 2014 - 12:00
Orlęta Reda 1 - 2 Gryf 2009 Tczew 23 marca 2014 - 14:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 0 GKS Przodkowo 22 marca 2014 - 14:00
Gryf Słupsk 5 - 1 Pomezania Malbork 22 marca 2014 - 14:00
Olimpia Sztum 1 - 0 GKS Kolbudy 22 marca 2014 - 14:00
Powiśle Dzierzgoń 1 - 2 Bytovia II Bytów 22 marca 2014 - 15:00
Amator Kiełpino 2 - 2 Anioły Garczegorze 22 marca 2014 - 15:00
Wietcisa Skarszewy 0 - 4 Wikęd Luzino 22 marca 2014 - 14:00
Kolejka 20 - 29/30. marca 2014 [szczegóły] Komentarze (40) 
Wierzyca Pelplin 4 - 0 Wietcisa Skarszewy 29 marca 2014 - 15:00
Wikęd Luzino 3 - 1 Amator Kiełpino 29 marca 2014 - 15:00
Anioły Garczegorze 3 - 2 Powiśle Dzierzgoń 30 marca 2014 - 14:00
Bytovia II Bytów 0 - 1 Olimpia Sztum 30 marca 2014 - 11:00
GKS Kolbudy 0 - 0 Gryf Słupsk 29 marca 2014 - 15:00
Pomezania Malbork 1 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 29 marca 2014 - 15:00
GKS Przodkowo 5 - 1 Orlęta Reda 29 marca 2014 - 12:00
Gryf 2009 Tczew 4 - 4 Piast Człuchów 29 marca 2014 - 15:00
Pogoń Lębork 3 - 4 KS Chwaszczyno 29 marca 2014 - 15:00
Kolejka 21 - 5/6. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (48) 
Pogoń Lębork 4 - 0 Wierzyca Pelplin 5 kwietnia 2014 - 16:00
KS Chwaszczyno 3 - 0 Gryf 2009 Tczew 6 kwietnia 2014 - 11:00
Piast Człuchów 1 - 5 GKS Przodkowo 5 kwietnia 2014 - 14:00
Orlęta Reda 1 - 0 Pomezania Malbork 6 kwietnia 2014 - 14:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 4 GKS Kolbudy 5 kwietnia 2014 - 15:00
Gryf Słupsk 6 - 2 Bytovia II Bytów 5 kwietnia 2014 - 16:00
Olimpia Sztum 0 - 0 Anioły Garczegorze 5 kwietnia 2014 - 15:00
Powiśle Dzierzgoń 0 - 0 Wikęd Luzino 5 kwietnia 2014 - 16:00
Amator Kiełpino 6 - 1 Wietcisa Skarszewy 5 kwietnia 2014 - 16:00
Kolejka 22 - 12/13. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (41) 
Wierzyca Pelplin 0 - 3 Amator Kiełpino 12 kwietnia 2014 - 17:00
- udział w meczu nieuprawnionego zawodnika, (wynik na boisku 3-0)
Wietcisa Skarszewy 1 - 5 Powiśle Dzierzgoń 12 kwietnia 2014 - 15:00
Wikęd Luzino 2 - 3 Olimpia Sztum 13 kwietnia 2014 - 12:00
Anioły Garczegorze 0 - 1 Gryf Słupsk 13 kwietnia 2014 - 14:00
Bytovia II Bytów 3 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański 13 kwietnia 2014 - 11:00
GKS Kolbudy 5 - 3 Orlęta Reda 12 kwietnia 2014 - 16:00
Pomezania Malbork 5 - 1 Piast Człuchów 12 kwietnia 2014 - 16:00
GKS Przodkowo 1 - 2 KS Chwaszczyno 12 kwietnia 2014 - 12:00
Gryf 2009 Tczew 2 - 1 Pogoń Lębork 12 kwietnia 2014 - 15:00
Kolejka 23 - 16/19. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (37) 
Gryf 2009 Tczew 2 - 1 Wierzyca Pelplin 16 kwietnia 2014 - 17:00
Pogoń Lębork 2 - 2 GKS Przodkowo 16 kwietnia 2014 - 18:00
KS Chwaszczyno 3 - 0 Pomezania Malbork 19 kwietnia 2014 - 16:00
Piast Człuchów 1 - 2 GKS Kolbudy 19 kwietnia 2014 - 14:00
Orlęta Reda 2 - 0 Bytovia II Bytów 16 kwietnia 2014 - 17:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 2 Anioły Garczegorze 16 kwietnia 2014 - 16:00
Gryf Słupsk 2 - 2 Wikęd Luzino 19 kwietnia 2014 - 14:00
Olimpia Sztum 2 - 0 Wietcisa Skarszewy 19 kwietnia 2014 - 14:00
Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Amator Kiełpino 19 kwietnia 2014 - 14:00
Kolejka 24 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (46) 
Wierzyca Pelplin 2 - 0 Powiśle Dzierzgoń 26 kwietnia 2014 - 17:00
Amator Kiełpino 1 - 1 Olimpia Sztum 27 kwietnia 2014 - 14:00
Wietcisa Skarszewy 0 - 12 Gryf Słupsk 26 kwietnia 2014 - 16:00
Wikęd Luzino 4 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 26 kwietnia 2014 - 16:00
Anioły Garczegorze 2 - 1 Orlęta Reda 27 kwietnia 2014 - 14:00
Bytovia II Bytów 8 - 1 Piast Człuchów 27 kwietnia 2014 - 11:00
GKS Kolbudy 1 - 3 KS Chwaszczyno 26 kwietnia 2014 - 12:00
Pomezania Malbork 1 - 2 Pogoń Lębork 26 kwietnia 2014 - 16:00
GKS Przodkowo 1 - 0 Gryf 2009 Tczew 26 kwietnia 2014 - 12:00
Kolejka 25 - 1. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (46) 
GKS Przodkowo 4 - 2 Wierzyca Pelplin 1 maja 2014 - 12:00
Gryf 2009 Tczew 1 - 2 Pomezania Malbork 1 maja 2014 - 17:00
Pogoń Lębork 4 - 1 GKS Kolbudy 1 maja 2014 - 17:00
KS Chwaszczyno 3 - 3 Bytovia II Bytów 1 maja 2014 - 11:00
Piast Człuchów 0 - 2 Anioły Garczegorze 1 maja 2014 - 14:00
Orlęta Reda 0 - 3 Wikęd Luzino 1 maja 2014 - 12:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 - 0 Wietcisa Skarszewy 1 maja 2014 - 16:00
Gryf Słupsk 4 - 1 Amator Kiełpino 1 maja 2014 - 12:00
Olimpia Sztum 0 - 0 Powiśle Dzierzgoń 1 maja 2014 - 14:00
Kolejka 26 - 4. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (82) 
Wierzyca Pelplin 4 - 0 Olimpia Sztum 3 maja 2014 - 15:00
Powiśle Dzierzgoń 2 - 1 Gryf Słupsk 4 maja 2014 - 14:00
Amator Kiełpino 5 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 maja 2014 - 14:00
Wietcisa Skarszewy 2 - 4 Orlęta Reda 4 maja 2014 - 17:00
Wikęd Luzino 5 - 1 Piast Człuchów 4 maja 2014 - 11:00
Anioły Garczegorze 1 - 1 KS Chwaszczyno 4 maja 2014 - 14:00
Bytovia II Bytów 0 - 3 Pogoń Lębork 4 maja 2014 - 13:00
-udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (kara finansowa), wynik na boisku 0-2
GKS Kolbudy 1 - 0 Gryf 2009 Tczew 4 maja 2014 - 17:00
Pomezania Malbork 1 - 4 GKS Przodkowo 4 maja 2014 - 17:00
Kolejka 27 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (83) 
Pomezania Malbork 0 - 2 Wierzyca Pelplin 10 maja 2014 - 17:00
GKS Przodkowo 1 - 1 GKS Kolbudy 14 maja 2014 - 18:00
Gryf 2009 Tczew 3 - 3 Bytovia II Bytów 10 maja 2014 - 16:00
Pogoń Lębork 1 - 1 Anioły Garczegorze 10 maja 2014 - 17:00
KS Chwaszczyno 2 - 2 Wikęd Luzino 10 maja 2014 - 11:00
Piast Człuchów 2 - 1 Wietcisa Skarszewy 10 maja 2014 - 14:00
Orlęta Reda 1 - 3 Amator Kiełpino 11 maja 2014 - 14:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 3 Powiśle Dzierzgoń 10 maja 2014 - 14:00
-udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (przekroczony czas gry), wynik na boisku 6-3
Gryf Słupsk 2 - 1 Olimpia Sztum 10 maja 2014 - 16:00
Kolejka 28 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (74) 
Wierzyca Pelplin 3 - 0 Gryf Słupsk 17 maja 2014 - 17:00
Olimpia Sztum 2 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 17 maja 2014 - 16:00
Powiśle Dzierzgoń 3 - 1 Orlęta Reda 17 maja 2014 - 16:00
Amator Kiełpino 2 - 3 Piast Człuchów 17 maja 2014 - 16:00
Wietcisa Skarszewy 0 - 4 KS Chwaszczyno 17 maja 2014 - 17:00
Wikęd Luzino 2 - 1 Pogoń Lębork 17 maja 2014 - 14:00
Anioły Garczegorze 2 - 1 Gryf 2009 Tczew 18 maja 2014 - 14:00
Bytovia II Bytów 0 - 1 GKS Przodkowo 17 maja 2014 - 11:00
GKS Kolbudy 5 - 0 Pomezania Malbork 17 maja 2014 - 17:00
Kolejka 29 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (42) 
GKS Kolbudy 4 - 3 Wierzyca Pelplin 24 maja 2014 - 17:00
Pomezania Malbork 1 - 1 Bytovia II Bytów 24 maja 2014 - 17:00
GKS Przodkowo 2 - 0 Anioły Garczegorze 24 maja 2014 - 12:00
Gryf 2009 Tczew 0 - 3 Wikęd Luzino 24 maja 2014 - 16:00
Pogoń Lębork 10 - 0 Wietcisa Skarszewy 24 maja 2014 - 17:00
KS Chwaszczyno 1 - 0 Amator Kiełpino 25 maja 2014 - 11:00
Piast Człuchów 3 - 6 Powiśle Dzierzgoń 24 maja 2014 - 14:00
Orlęta Reda 0 - 2 Olimpia Sztum 25 maja 2014 - 14:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 2 Gryf Słupsk 24 maja 2014 - 16:00
Kolejka 30 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (48) 
Wierzyca Pelplin 2 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 31 maja 2014 - 17:00
Gryf Słupsk 3 - 1 Orlęta Reda 31 maja 2014 - 17:00
Olimpia Sztum 3 - 1 Piast Człuchów 31 maja 2014 - 16:00
Powiśle Dzierzgoń 0 - 1 KS Chwaszczyno 31 maja 2014 - 16:00
Amator Kiełpino 1 - 4 Pogoń Lębork 31 maja 2014 - 16:00
Wietcisa Skarszewy 1 - 2 Gryf 2009 Tczew 31 maja 2014 - 17:00
Wikęd Luzino 3 - 0 GKS Przodkowo 31 maja 2014 - 16:00
Anioły Garczegorze 2 - 0 Pomezania Malbork 1 czerwca 2014 - 14:00
Bytovia II Bytów 5 - 2 GKS Kolbudy 31 maja 2014 - 11:00
Kolejka 31 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (42) 
Bytovia II Bytów 1 - 3 Wierzyca Pelplin 7 czerwca 2014 - 11:00
GKS Kolbudy 1 - 2 Anioły Garczegorze 7 czerwca 2014 - 17:00
Pomezania Malbork 0 - 1 Wikęd Luzino 7 czerwca 2014 - 17:00
GKS Przodkowo 10 - 0 Wietcisa Skarszewy 7 czerwca 2014 - 12:00
Gryf 2009 Tczew 1 - 0 Amator Kiełpino 7 czerwca 2014 - 16:00
Pogoń Lębork 2 - 0 Powiśle Dzierzgoń 7 czerwca 2014 - 17:00
KS Chwaszczyno 3 - 0 Olimpia Sztum 7 czerwca 2014 - 11:00
Piast Człuchów 0 - 2 Gryf Słupsk 7 czerwca 2014 - 14:00
Orlęta Reda 2 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 czerwca 2014 - 16:00
Kolejka 32 - 14/15. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (65) 
Wierzyca Pelplin 3 - 2 Orlęta Reda 14 czerwca 2014 - 17:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 - 1 Piast Człuchów 14 czerwca 2014 - 16:00
Gryf Słupsk 0 - 1 KS Chwaszczyno 15 czerwca 2014 - 11:00
Olimpia Sztum 2 - 2 Pogoń Lębork 14 czerwca 2014 - 16:00
Powiśle Dzierzgoń 2 - 1 Gryf 2009 Tczew 14 czerwca 2014 - 16:00
Amator Kiełpino 1 - 3 GKS Przodkowo 14 czerwca 2014 - 16:00
Wietcisa Skarszewy 2 - 11 Pomezania Malbork 14 czerwca 2014 - 17:00
Wikęd Luzino 3 - 1 GKS Kolbudy 14 czerwca 2014 - 16:00
Anioły Garczegorze 0 - 2 Bytovia II Bytów 14 czerwca 2014 - 17:00
Kolejka 33 - 18/19. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (60) 
Anioły Garczegorze 0 - 1 Wierzyca Pelplin 19 czerwca 2014 - 14:00
Bytovia II Bytów 4 - 1 Wikęd Luzino 18 czerwca 2014 - 17:00
GKS Kolbudy 6 - 0 Wietcisa Skarszewy 18 czerwca 2014 - 17:00
Pomezania Malbork 3 - 0 Amator Kiełpino 18 czerwca 2014 - 18:00
GKS Przodkowo 3 - 4 Powiśle Dzierzgoń 18 czerwca 2014 - 17:00
Gryf 2009 Tczew 0 - 1 Olimpia Sztum 18 czerwca 2014 - 17:00
Pogoń Lębork 0 - 1 Gryf Słupsk 18 czerwca 2014 - 17:00
KS Chwaszczyno 2 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 18 czerwca 2014 - 18:00
Piast Człuchów 1 - 4 Orlęta Reda 18 czerwca 2014 - 17:00
Kolejka 34 - 21. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (63) 
Wierzyca Pelplin 7 - 0 Piast Człuchów 21 czerwca 2014 - 17:00
Orlęta Reda 1 - 1 KS Chwaszczyno 21 czerwca 2014 - 17:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 2 Pogoń Lębork 21 czerwca 2014 - 17:00
Gryf Słupsk 10 - 1 Gryf 2009 Tczew 21 czerwca 2014 - 17:00
Olimpia Sztum 0 - 2 GKS Przodkowo 21 czerwca 2014 - 17:00
Powiśle Dzierzgoń 3 - 3 Pomezania Malbork 21 czerwca 2014 - 17:00
Amator Kiełpino 1 - 3 GKS Kolbudy 21 czerwca 2014 - 17:00
Wietcisa Skarszewy 0 - 3 Bytovia II Bytów 21 czerwca 2014 - 17:00
Wikęd Luzino 3 - 0 Anioły Garczegorze 21 czerwca 2014 - 17:00