MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




V liga - grupa Słupsk - sezon 2013/2014



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jantar Ustka 26 73 24 1 1 91 - 17
2. Start Miastko 26 60 19 3 4 66 - 32
3. Czarni Czarne 26 51 16 3 7 69 - 44
4. Brda Przechlewo 26 48 16 0 10 59 - 40
5. KS Damnica 26 45 14 3 9 51 - 50
6. Diament Trzebielino 26 37 12 1 13 60 - 66
7. MKS Debrzno 26 35 10 5 11 63 - 55
8. Karol Pęplino 26 35 10 5 11 46 - 54
9. Skotawia Dębnica Kaszubska 26 30 9 3 14 32 - 64
10. Kaszubia Studzienice 26 27 7 6 13 49 - 60
11. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 26 26 8 2 16 59 - 57
12. Stal Jezierzyce 26 25 6 7 13 47 - 55
13. GTS Czarna Dąbrówka 26 22 5 7 14 31 - 70
14. Rowokół Smołdzino 26 8 2 2 22 23 - 82
15. Koral II Dębnica 0 0 0 0 0 0 - 0
16. Pomorze II Potęgowo 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał jokier 22.07.2014, 07:45:16
* Koral II Dębnica wycofał się po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane.
* Pomorze II Potęgowo wycofało się po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane.



Kolejka 1 - 15. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (92) 
1. Pomorze II Potęgowo - Diament Trzebielino 15 sierpnia 2013 - 15:00
anulowany, było 0-1
2. Kaszubia Studzienice - Koral II Dębnica 15 sierpnia 2013 - 15:00
anulowany, było 2-1
3. Jantar Ustka 4 - 0 KS Damnica 15 sierpnia 2013 - 17:00
4. Stal Jezierzyce 3 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska 15 sierpnia 2013 - 17:00
5. Czarni Czarne 2 - 1 Start Miastko 15 sierpnia 2013 - 16:00
6. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 2 Rowokół Smołdzino 15 sierpnia 2013 - 17:00
7. MKS Debrzno 1 - 0 Brda Przechlewo 15 sierpnia 2013 - 17:00
8. GTS Czarna Dąbrówka 2 - 1 Karol Pęplino 15 sierpnia 2013 - 14:00
Kolejka 2 - 17/18. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (40) 
9. Diament Trzebielino 1 - 2 Karol Pęplino 18 sierpnia 2013 - 14:00
10. Brda Przechlewo 2 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 18 sierpnia 2013 - 17:00
11. Rowokół Smołdzino 1 - 1 MKS Debrzno 18 sierpnia 2013 - 16:00
12. Start Miastko 2 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 18 sierpnia 2013 - 11:00
13. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 3 Czarni Czarne 18 sierpnia 2013 - 11:00
14. KS Damnica 1 - 1 Stal Jezierzyce 18 sierpnia 2013 - 15:00
15. Koral II Dębnica - Jantar Ustka 18 sierpnia 2013 - 16:00
anulowany, było 0-5
16. Pomorze II Potęgowo - Kaszubia Studzienice 18 sierpnia 2013 - 15:00
anulowany, było 0-4
Kolejka 3 - 24/25. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (62) 
17. Kaszubia Studzienice 1 - 3 Diament Trzebielino 25 sierpnia 2013 - 15:00
18. Jantar Ustka - Pomorze II Potęgowo 24 sierpnia 2013 - 17:00
anulowany, było 7-1
19. Stal Jezierzyce - Koral II Dębnica 24 sierpnia 2013 - 17:00
anulowany, było 4-1
20. Czarni Czarne 7 - 0 KS Damnica 24 sierpnia 2013 - 16:00
21. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska 24 sierpnia 2013 - 17:00
22. MKS Debrzno 0 - 1 Start Miastko 25 sierpnia 2013 - 16:00
23. GTS Czarna Dąbrówka 6 - 0 Rowokół Smołdzino 25 sierpnia 2013 - 14:00
24. Karol Pęplino 1 - 5 Brda Przechlewo 24 sierpnia 2013 - 16:00
Kolejka 4 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] Komentarze (43) 
25. Diament Trzebielino 4 - 2 Brda Przechlewo 31 sierpnia 2013 - 17:00
26. Rowokół Smołdzino 2 - 4 Karol Pęplino 31 sierpnia 2013 - 17:00
27. Start Miastko 0 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 31 sierpnia 2013 - 17:00
28. Skotawia Dębnica Kaszubska 4 - 3 MKS Debrzno 31 sierpnia 2013 - 17:00
29. KS Damnica 1 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 4 września 2013 - 17:30
30. Koral II Dębnica - Czarni Czarne 1 września 2013 - 16:00
anulowany, było 0-4
31. Pomorze II Potęgowo - Stal Jezierzyce 1 września 2013 - 15:00
anulowany, było 3-2
32. Kaszubia Studzienice 0 - 3 Jantar Ustka 1 września 2013 - 15:00
Kolejka 5 - 7/8. września 2013 [szczegóły] Komentarze (26) 
33. Jantar Ustka 2 - 0 Diament Trzebielino 7 września 2013 - 11:00
34. Stal Jezierzyce 2 - 2 Kaszubia Studzienice 7 września 2013 - 17:00
35. Czarni Czarne - Pomorze II Potęgowo 7 września 2013 - 16:00
anulowany, było 8-0
36. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie - Koral II Dębnica 7 września 2013 - 17:00
anulowany, było 4-2
37. MKS Debrzno 3 - 1 KS Damnica 8 września 2013 - 16:00
38. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 3 Skotawia Dębnica Kaszubska 7 września 2013 - 18:00
39. Karol Pęplino 3 - 1 Start Miastko 7 września 2013 - 16:00
40. Brda Przechlewo 2 - 0 Rowokół Smołdzino 7 września 2013 - 15:00
Kolejka 6 - 14/15. września 2013 [szczegóły] Komentarze (32) 
41. Diament Trzebielino 3 - 2 Rowokół Smołdzino 14 września 2013 - 16:30
42. Start Miastko 1 - 0 Brda Przechlewo 14 września 2013 - 16:00
43. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 1 Karol Pęplino 14 września 2013 - 17:00
44. KS Damnica 2 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 14 września 2013 - 16:00
45. Koral II Dębnica - MKS Debrzno 15 września 2013 - 15:00
anulowany, było 5-0
46. Pomorze II Potęgowo - Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 15 września 2013 - 16:00
anulowany, było 3-1
47. Kaszubia Studzienice 3 - 2 Czarni Czarne 15 września 2013 - 15:00
48. Jantar Ustka 2 - 1 Stal Jezierzyce 14 września 2013 - 16:00
Kolejka 7 - 21/22. września 2013 [szczegóły] Komentarze (26) 
49. Stal Jezierzyce 1 - 1 Diament Trzebielino 21 września 2013 - 17:00
50. Czarni Czarne 1 - 2 Jantar Ustka 2 października 2013 - 15:00
51. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 3 - 2 Kaszubia Studzienice 21 września 2013 - 17:00
52. MKS Debrzno - Pomorze II Potęgowo 22 września 2013 - 15:00
anulowany, było 3-2
53. GTS Czarna Dąbrówka - Koral II Dębnica 22 września 2013 - 14:00
anulowany, było 1-1
54. Karol Pęplino 2 - 3 KS Damnica 21 września 2013 - 16:00
55. Brda Przechlewo 4 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska 21 września 2013 - 16:00
56. Rowokół Smołdzino 0 - 4 Start Miastko 21 września 2013 - 15:00
Kolejka 8 - 28/29. września 2013 [szczegóły] Komentarze (25) 
57. Diament Trzebielino 1 - 4 Start Miastko 28 września 2013 - 16:00
58. Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 0 Rowokół Smołdzino 28 września 2013 - 16:00
59. KS Damnica 1 - 2 Brda Przechlewo 28 września 2013 - 15:00
60. Koral II Dębnica - Karol Pęplino 29 września 2013 - 15:00
anulowany, było 3-0
61. Pomorze II Potęgowo - GTS Czarna Dąbrówka 29 września 2013 - 15:00
anulowany, było 2-1
62. Kaszubia Studzienice 3 - 2 MKS Debrzno 29 września 2013 - 15:00
63. Jantar Ustka 4 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 28 września 2013 - 16:00
64. Stal Jezierzyce 1 - 1 Czarni Czarne 28 września 2013 - 17:00
Kolejka 9 - 5/6. października 2013 [szczegóły] Komentarze (24) 
65. Czarni Czarne 2 - 0 Diament Trzebielino 5 października 2013 - 14:00
66. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 3 Stal Jezierzyce 5 października 2013 - 17:00
67. MKS Debrzno 1 - 1 Jantar Ustka 5 października 2013 - 15:00
68. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 1 Kaszubia Studzienice 6 października 2013 - 14:00
69. Karol Pęplino - Pomorze II Potęgowo 5 października 2013 - 15:00
anulowany, było 3-0 vo
70. Brda Przechlewo - Koral II Dębnica 5 października 2013 - 16:00
anulowany, było 3-0
71. Rowokół Smołdzino 1 - 3 KS Damnica 5 października 2013 - 15:00
72. Start Miastko 4 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska 5 października 2013 - 14:00
Kolejka 10 - 12/13. października 2013 [szczegóły] Komentarze (41) 
73. Diament Trzebielino 2 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska 12 października 2013 - 16:00
74. KS Damnica 1 - 1 Start Miastko 12 października 2013 - 15:00
75. Koral II Dębnica - Rowokół Smołdzino 13 października 2013 - 14:00
anulowany, było 4-3
76. Pomorze II Potęgowo - Brda Przechlewo 13 października 2013 - 14:00
anulowany, było 1-5
77. Kaszubia Studzienice 1 - 1 Karol Pęplino 13 października 2013 - 14:00
78. Jantar Ustka 5 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 12 października 2013 - 16:00
79. Stal Jezierzyce 1 - 3 MKS Debrzno 12 października 2013 - 16:00
80. Czarni Czarne 4 - 3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 12 października 2013 - 14:00
Kolejka 11 - 19/20. października 2013 [szczegóły] Komentarze (33) 
81. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 3 - 2 Diament Trzebielino 19 października 2013 - 17:00
82. MKS Debrzno 0 - 1 Czarni Czarne 20 października 2013 - 14:30
83. GTS Czarna Dąbrówka 3 - 2 Stal Jezierzyce 20 października 2013 - 14:00
84. Karol Pęplino 1 - 2 Jantar Ustka 19 października 2013 - 14:00
85. Brda Przechlewo 3 - 0 Kaszubia Studzienice 19 października 2013 - 15:00
86. Rowokół Smołdzino - Pomorze II Potęgowo 19 października 2013 - 14:00
anulowany, było 3-0
87. Start Miastko - Koral II Dębnica 19 października 2013 - 15:00
anulowany, było 3-0 vo
88. Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 1 KS Damnica 19 października 2013 - 15:00
Kolejka 12 - 26/27. października 2013 [szczegóły] Komentarze (53) 
89. Diament Trzebielino 1 - 0 KS Damnica 26 października 2013 - 14:30
90. Koral II Dębnica - Skotawia Dębnica Kaszubska 27 października 2013 - 14:00
anulowany, było 3-3
91. Pomorze II Potęgowo - Start Miastko 27 października 2013 - 14:00
anulowany, było 0-5
92. Kaszubia Studzienice 4 - 1 Rowokół Smołdzino 27 października 2013 - 14:00
93. Jantar Ustka 2 - 1 Brda Przechlewo 26 października 2013 - 15:00
94. Stal Jezierzyce 5 - 0 Karol Pęplino 26 października 2013 - 15:30
95. Czarni Czarne 5 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 26 października 2013 - 14:00
96. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 2 MKS Debrzno 26 października 2013 - 17:00
Kolejka 13 - 2/3. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (45) 
97. MKS Debrzno 3 - 4 Diament Trzebielino 3 listopada 2013 - 14:00
98. GTS Czarna Dąbrówka 0 - 4 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 3 listopada 2013 - 14:00
99. Karol Pęplino 2 - 5 Czarni Czarne 3 listopada 2013 - 13:00
100. Brda Przechlewo 3 - 1 Stal Jezierzyce 3 listopada 2013 - 14:00
101. Rowokół Smołdzino 1 - 5 Jantar Ustka 3 listopada 2013 - 14:00
102. Start Miastko 6 - 2 Kaszubia Studzienice 3 listopada 2013 - 14:00
103. Skotawia Dębnica Kaszubska - Pomorze II Potęgowo 3 listopada 2013 - 13:00
anulowany, było 6-1
104. KS Damnica - Koral II Dębnica 3 listopada 2013 - 13:00
anulowany, było 3-0
Kolejka 14 - 9/10. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (41) 
105. Diament Trzebielino - Koral II Dębnica 9 listopada 2013 - 14:00
anulowany, było 5-3
106. Pomorze II Potęgowo - KS Damnica 10 listopada 2013 - 13:00
anulowany, było 0-4
107. Kaszubia Studzienice 1 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska 10 listopada 2013 - 13:00
108. Jantar Ustka 4 - 0 Start Miastko 9 listopada 2013 - 14:00
109. Stal Jezierzyce 2 - 2 Rowokół Smołdzino 9 listopada 2013 - 14:00
110. Czarni Czarne 4 - 1 Brda Przechlewo 9 listopada 2013 - 13:00
111. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0 - 1 Karol Pęplino 9 listopada 2013 - 14:00
112. MKS Debrzno 4 - 4 GTS Czarna Dąbrówka 9 listopada 2013 - 14:00
Kolejka 15 - 16/17. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (33) 
113. GTS Czarna Dąbrówka 0 - 3 Diament Trzebielino 17 listopada 2013 - 13:00
114. Karol Pęplino 0 - 0 MKS Debrzno 16 listopada 2013 - 13:00
115. Brda Przechlewo 5 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 16 listopada 2013 - 13:00
116. Rowokół Smołdzino 3 - 6 Czarni Czarne 16 listopada 2013 - 12:00
117. Start Miastko 2 - 1 Stal Jezierzyce 16 listopada 2013 - 14:00
118. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 4 Jantar Ustka 16 listopada 2013 - 15:00
119. KS Damnica 4 - 0 Kaszubia Studzienice 17 listopada 2013 - 13:00
120. Koral II Dębnica - Pomorze II Potęgowo 17 listopada 2013 - 13:00
anulowany, było 1-3
Kolejka 16 - 15/16. marca 2014 [szczegóły] Komentarze (79) 
123. KS Damnica 0 - 3 Jantar Ustka 15 marca 2014 - 15:00
124. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 3 Stal Jezierzyce 15 marca 2014 - 15:00
vo - nieuprawniony zawodnik, na boisku 3-0
125. Start Miastko 0 - 3 Czarni Czarne 15 marca 2014 - 15:00
vo - nieuprawniony zawodnik, na boisku 6-0
126. Rowokół Smołdzino 2 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 16 marca 2014 - 13:00
127. Brda Przechlewo 3 - 1 MKS Debrzno 15 marca 2014 - 15:00
128. Karol Pęplino 3 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 16 marca 2014 - 12:00
Pauza: Kaszubia Studzienice, Diament Trzebielino,
Kolejka 17 - 22/23. marca 2014 [szczegóły] Komentarze (22) 
129. Karol Pęplino 3 - 2 Diament Trzebielino 23 marca 2014 - 12:00
130. GTS Czarna Dąbrówka 0 - 2 Brda Przechlewo 23 marca 2014 - 14:00
131. MKS Debrzno 3 - 0 Rowokół Smołdzino 23 marca 2014 - 15:00
132. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 - 3 Start Miastko 22 marca 2014 - 16:00
133. Czarni Czarne 1 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 22 marca 2014 - 15:00
134. Stal Jezierzyce 1 - 2 KS Damnica 22 marca 2014 - 16:00
Pauza: Kaszubia Studzienice, Jantar Ustka,
Kolejka 18 - 29/30. marca 2014 [szczegóły] Komentarze (15) 
137. Diament Trzebielino 1 - 2 Kaszubia Studzienice 29 marca 2014 - 14:30
140. KS Damnica 3 - 2 Czarni Czarne 29 marca 2014 - 16:00
141. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 29 marca 2014 - 16:00
142. Start Miastko 6 - 1 MKS Debrzno 29 marca 2014 - 16:00
143. Rowokół Smołdzino 1 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 30 marca 2014 - 13:00
144. Brda Przechlewo 1 - 0 Karol Pęplino 29 marca 2014 - 15:00
Pauza: Stal Jezierzyce, Jantar Ustka,
Kolejka 19 - 5/6. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (18) 
145. Brda Przechlewo 2 - 4 Diament Trzebielino 5 kwietnia 2014 - 15:00
146. Karol Pęplino 3 - 1 Rowokół Smołdzino 6 kwietnia 2014 - 12:00
147. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 2 Start Miastko 6 kwietnia 2014 - 14:00
148. MKS Debrzno 3 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 6 kwietnia 2014 - 15:00
149. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 - 3 KS Damnica 5 kwietnia 2014 - 11:00
152. Jantar Ustka 4 - 1 Kaszubia Studzienice 6 kwietnia 2014 - 17:00
Pauza: Stal Jezierzyce, Czarni Czarne,
Kolejka 20 - 12/13. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (13) 
153. Diament Trzebielino 3 - 6 Jantar Ustka 12 kwietnia 2014 - 16:00
154. Kaszubia Studzienice 2 - 2 Stal Jezierzyce 13 kwietnia 2014 - 15:00
157. KS Damnica 2 - 0 MKS Debrzno 12 kwietnia 2014 - 16:00
158. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 12 kwietnia 2014 - 16:00
159. Start Miastko 4 - 1 Karol Pęplino 12 kwietnia 2014 - 16:00
160. Rowokół Smołdzino 1 - 3 Brda Przechlewo 13 kwietnia 2014 - 13:00
Pauza: Swe Pol Link Bruskowo Wielkie, Czarni Czarne,
Kolejka 21 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (14) 
161. Rowokół Smołdzino 1 - 5 Diament Trzebielino 16 kwietnia 2014 - 17:00
162. Brda Przechlewo 1 - 2 Start Miastko 19 kwietnia 2014 - 12:00
163. Karol Pęplino 3 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska 19 kwietnia 2014 - 16:00
164. GTS Czarna Dąbrówka 2 - 2 KS Damnica 19 kwietnia 2014 - 15:00
167. Czarni Czarne 3 - 2 Kaszubia Studzienice 19 kwietnia 2014 - 15:00
168. Stal Jezierzyce 0 - 7 Jantar Ustka 19 kwietnia 2014 - 15:00
Pauza: Swe Pol Link Bruskowo Wielkie, MKS Debrzno,
Kolejka 22 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (11) 
169. Diament Trzebielino 4 - 1 Stal Jezierzyce 26 kwietnia 2014 - 16:30
170. Jantar Ustka 1 - 0 Czarni Czarne 26 kwietnia 2014 - 16:00
171. Kaszubia Studzienice 0 - 3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 27 kwietnia 2014 - 15:00
vo, na boisku 6-2
174. KS Damnica 4 - 2 Karol Pęplino 26 kwietnia 2014 - 17:00
175. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 0 Brda Przechlewo 26 kwietnia 2014 - 16:00
176. Start Miastko 4 - 0 Rowokół Smołdzino 26 kwietnia 2014 - 16:00
Pauza: GTS Czarna Dąbrówka, MKS Debrzno,
Kolejka 23 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (10) 
177. Start Miastko 4 - 2 Diament Trzebielino 3 maja 2014 - 16:00
178. Rowokół Smołdzino 0 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska 4 maja 2014 - 13:00
179. Brda Przechlewo 3 - 4 KS Damnica 3 maja 2014 - 16:00
182. MKS Debrzno 3 - 2 Kaszubia Studzienice 3 maja 2014 - 16:00
183. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0 - 3 Jantar Ustka 30 kwietnia 2014 - 17:30
184. Czarni Czarne 3 - 1 Stal Jezierzyce 3 maja 2014 - 15:00
Pauza: GTS Czarna Dąbrówka, Karol Pęplino,
Kolejka 24 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (45) 
185. Diament Trzebielino 5 - 1 Czarni Czarne 10 maja 2014 - 16:00
186. Stal Jezierzyce 1 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 10 maja 2014 - 17:00
187. Jantar Ustka 5 - 0 MKS Debrzno 10 maja 2014 - 16:00
188. Kaszubia Studzienice 0 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 11 maja 2014 - 15:00
191. KS Damnica 3 - 1 Rowokół Smołdzino 10 maja 2014 - 17:00
192. Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 2 Start Miastko 10 maja 2014 - 16:00
Pauza: Brda Przechlewo, Karol Pęplino,
Kolejka 25 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (79) 
193. Skotawia Dębnica Kaszubska 4 - 1 Diament Trzebielino 17 maja 2014 - 16:00
194. Start Miastko 3 - 0 KS Damnica 17 maja 2014 - 16:00
197. Karol Pęplino 3 - 3 Kaszubia Studzienice 18 maja 2014 - 12:00
198. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 3 Jantar Ustka 18 maja 2014 - 14:00
199. MKS Debrzno 2 - 2 Stal Jezierzyce 18 maja 2014 - 15:00
200. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 4 - 0 Czarni Czarne 19 czerwca 2014 - 14:00
Pauza: Brda Przechlewo, Rowokół Smołdzino,
Kolejka 26 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (71) 
201. Diament Trzebielino 0 - 10 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 24 maja 2014 - 16:00
202. Czarni Czarne 4 - 3 MKS Debrzno 24 maja 2014 - 15:00
203. Stal Jezierzyce 5 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 24 maja 2014 - 17:00
204. Jantar Ustka 2 - 0 Karol Pęplino 19 czerwca 2014 - 15:00
205. Kaszubia Studzienice 2 - 3 Brda Przechlewo 25 maja 2014 - 15:00
208. KS Damnica 7 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska 24 maja 2014 - 16:00
Pauza: Start Miastko, Rowokół Smołdzino,
Kolejka 27 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (21) 
209. KS Damnica 2 - 0 Diament Trzebielino 31 maja 2014 - 17:00
212. Rowokół Smołdzino 0 - 1 Kaszubia Studzienice 1 czerwca 2014 - 13:00
213. Brda Przechlewo 1 - 2 Jantar Ustka 31 maja 2014 - 12:00
214. Karol Pęplino 4 - 0 Stal Jezierzyce 1 czerwca 2014 - 11:00
215. GTS Czarna Dąbrówka 2 - 2 Czarni Czarne 1 czerwca 2014 - 14:00
216. MKS Debrzno 10 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 czerwca 2014 - 15:00
Pauza: Start Miastko, Skotawia Dębnica Kaszubska,
Kolejka 28 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (39) 
217. Diament Trzebielino 3 - 7 MKS Debrzno 7 czerwca 2014 - 16:30
218. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 11 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 7 czerwca 2014 - 16:00
219. Czarni Czarne 1 - 1 Karol Pęplino 7 czerwca 2014 - 15:00
220. Stal Jezierzyce 1 - 3 Brda Przechlewo 7 czerwca 2014 - 12:00
221. Jantar Ustka 4 - 0 Rowokół Smołdzino 7 czerwca 2014 - 17:00
222. Kaszubia Studzienice 1 - 3 Start Miastko 8 czerwca 2014 - 15:00
Pauza: KS Damnica, Skotawia Dębnica Kaszubska,
Kolejka 29 - 14/15. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (38) 
227. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 8 Kaszubia Studzienice 14 czerwca 2014 - 17:00
228. Start Miastko 3 - 2 Jantar Ustka 24 maja 2014 - 16:00
229. Rowokół Smołdzino 1 - 5 Stal Jezierzyce 15 czerwca 2014 - 13:00
230. Brda Przechlewo 4 - 3 Czarni Czarne 14 czerwca 2014 - 12:30
231. Karol Pęplino 3 - 3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 15 czerwca 2014 - 12:00
232. GTS Czarna Dąbrówka 3 - 2 MKS Debrzno 15 czerwca 2014 - 11:30
Pauza: KS Damnica, Diament Trzebielino,
Kolejka 30 - 21. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (47) 
233. Diament Trzebielino 5 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 21 czerwca 2014 - 17:00
234. MKS Debrzno 5 - 1 Karol Pęplino 21 czerwca 2014 - 17:00
235. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 - 3 Brda Przechlewo 21 czerwca 2014 - 17:00
236. Czarni Czarne 3 - 0 Rowokół Smołdzino 21 czerwca 2014 - 17:00
237. Stal Jezierzyce 1 - 3 Start Miastko 21 czerwca 2014 - 17:00
238. Jantar Ustka 9 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 21 czerwca 2014 - 17:00
239. Kaszubia Studzienice 5 - 1 KS Damnica 21 czerwca 2014 - 17:00




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE