ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
TRÓJMIEJSKA LIGA JUNIORÓW - JESIEŃ 2017 - JEDNODNIOWE TURNIEJE - ROCZNIKI 2007 - 2012
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA


Klasa B - grupa Malbork X - sezon 2004/2005



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Neptun Zduny 20 47 15 2 3 68 - 25
2. Wisła Walichnowy 20 43 13 4 3 48 - 29
3. Jurand Lasowice 20 38 12 2 6 61 - 29
4. Iskra Rajkowy 20 30 9 3 8 48 - 48
5. Błękitni Ząbrowo 20 28 8 4 8 48 - 54
6. Delta Miłoradz 20 27 9 0 11 53 - 39
7. Świt Radostowo 20 27 7 6 7 52 - 39
8. Tęcza Szropy 20 24 7 3 10 45 - 51
9. Ruch Gościszewo 20 24 6 6 8 29 - 42
10. Zieloni Marzęcino 20 15 4 3 13 30 - 67
11. Lisovia Lisewo 20 10 3 1 16 27 - 86

Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. Lisovia Lisewo 1 - 3 Błękitni Ząbrowo
3. Neptun Zduny 2 - 3 Tęcza Szropy
4. Wisła Walichnowy 4 - 3 Jurand Lasowice
5. Delta Miłoradz 11 - 0 Zieloni Marzęcino
6. Iskra Rajkowy 2 - 2 Świt Radostowo
Pauza: Ruch Gościszewo,
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Zieloni Marzęcino 0 - 2 Iskra Rajkowy
9. Jurand Lasowice 0 - 1 Delta Miłoradz
10. Tęcza Szropy 1 - 2 Wisła Walichnowy
11. Błękitni Ząbrowo 1 - 3 Neptun Zduny
12. Ruch Gościszewo 2 - 1 Lisovia Lisewo
Pauza: Świt Radostowo,
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
14. Neptun Zduny 3 - 0 Ruch Gościszewo
15. Wisła Walichnowy 3 - 0 Błękitni Ząbrowo
16. Delta Miłoradz 5 - 1 Tęcza Szropy
17. Iskra Rajkowy 3 - 1 Jurand Lasowice
18. Świt Radostowo 8 - 3 Zieloni Marzęcino
Pauza: Lisovia Lisewo,
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
20. Jurand Lasowice 3 - 1 Świt Radostowo
21. Tęcza Szropy 3 - 8 Iskra Rajkowy
22. Błękitni Ząbrowo 1 - 9 Delta Miłoradz
23. Ruch Gościszewo 0 - 2 Wisła Walichnowy
24. Lisovia Lisewo 3 - 0 Neptun Zduny
gościebrakkartzdrowia
Pauza: Zieloni Marzęcino,
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Wisła Walichnowy 3 - 1 Lisovia Lisewo
27. Delta Miłoradz 2 - 0 Ruch Gościszewo
28. Iskra Rajkowy 2 - 1 Błękitni Ząbrowo
29. Świt Radostowo 2 - 3 Tęcza Szropy
30. Zieloni Marzęcino 1 - 7 Jurand Lasowice
Pauza: Neptun Zduny,
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
32. Tęcza Szropy 4 - 1 Zieloni Marzęcino
33. Błękitni Ząbrowo 4 - 3 Świt Radostowo
34. Ruch Gościszewo 2 - 3 Iskra Rajkowy
35. Lisovia Lisewo 1 - 4 Delta Miłoradz
36. Neptun Zduny 2 - 1 Wisła Walichnowy
Pauza: Jurand Lasowice,
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
38. Delta Miłoradz 7 - 0 Neptun Zduny
39. Iskra Rajkowy 8 - 1 Lisovia Lisewo
40. Świt Radostowo 5 - 0 Ruch Gościszewo
41. Zieloni Marzęcino 2 - 5 Błękitni Ząbrowo
42. Jurand Lasowice 3 - 1 Tęcza Szropy
Pauza: Wisła Walichnowy,
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
44. Błękitni Ząbrowo 2 - 2 Jurand Lasowice
45. Ruch Gościszewo 1 - 1 Zieloni Marzęcino
46. Lisovia Lisewo 1 - 4 Świt Radostowo
47. Neptun Zduny 3 - 1 Iskra Rajkowy
48. Wisła Walichnowy 2 - 1 Delta Miłoradz
Pauza: Tęcza Szropy,
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Iskra Rajkowy 1 - 1 Wisła Walichnowy
51. Świt Radostowo 2 - 2 Neptun Zduny
52. Zieloni Marzęcino 1 - 0 Lisovia Lisewo
53. Jurand Lasowice 6 - 1 Ruch Gościszewo
54. Tęcza Szropy 1 - 1 Błękitni Ząbrowo
Pauza: Delta Miłoradz,
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. Ruch Gościszewo 0 - 2 Tęcza Szropy
57. Lisovia Lisewo 2 - 3 Jurand Lasowice
58. Neptun Zduny 4 - 0 Zieloni Marzęcino
59. Wisła Walichnowy 1 - 1 Świt Radostowo
60. Delta Miłoradz 8 - 1 Iskra Rajkowy
Pauza: Błękitni Ząbrowo,
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
62. Świt Radostowo 3 - 5 Delta Miłoradz
63. Zieloni Marzęcino 3 - 5 Wisła Walichnowy
64. Jurand Lasowice 1 - 3 Neptun Zduny
65. Tęcza Szropy 9 - 1 Lisovia Lisewo
66. Błękitni Ząbrowo 1 - 1 Ruch Gościszewo
Pauza: Iskra Rajkowy,
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
68. Błękitni Ząbrowo 8 - 1 Lisovia Lisewo
69. Tęcza Szropy 1 - 3 Neptun Zduny
70. Jurand Lasowice 3 - 0 Wisła Walichnowy
71. Zieloni Marzęcino 3 - 0 Delta Miłoradz
v.o.
72. Świt Radostowo 1 - 0 Iskra Rajkowy
Pauza: Ruch Gościszewo,
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
74. Iskra Rajkowy 2 - 4 Zieloni Marzęcino
75. Delta Miłoradz 0 - 3 Jurand Lasowice
vo.
76. Wisła Walichnowy 2 - 2 Tęcza Szropy
77. Neptun Zduny 6 - 2 Błękitni Ząbrowo
78. Lisovia Lisewo 1 - 1 Ruch Gościszewo
Pauza: Świt Radostowo,
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
80. Ruch Gościszewo 0 - 4 Neptun Zduny
81. Błękitni Ząbrowo 1 - 6 Wisła Walichnowy
82. Tęcza Szropy 3 - 0 Delta Miłoradz
83. Jurand Lasowice 7 - 0 Iskra Rajkowy
84. Zieloni Marzęcino 1 - 1 Świt Radostowo
Pauza: Lisovia Lisewo,
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Świt Radostowo 1 - 1 Jurand Lasowice
87. Iskra Rajkowy 4 - 1 Tęcza Szropy
88. Delta Miłoradz 0 - 3 Błękitni Ząbrowo
89. Wisła Walichnowy 0 - 3 Ruch Gościszewo
90. Neptun Zduny 13 - 0 Lisovia Lisewo
Pauza: Zieloni Marzęcino,
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. Lisovia Lisewo 1 - 2 Wisła Walichnowy
93. Ruch Gościszewo 3 - 0 Delta Miłoradz
94. Błękitni Ząbrowo 3 - 3 Iskra Rajkowy
95. Tęcza Szropy 1 - 3 Świt Radostowo
96. Jurand Lasowice 1 - 0 Zieloni Marzęcino
Pauza: Neptun Zduny,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
98. Zieloni Marzęcino 3 - 0 Tęcza Szropy
99. Świt Radostowo 1 - 2 Błękitni Ząbrowo
100. Iskra Rajkowy 1 - 3 Ruch Gościszewo
101. Delta Miłoradz 0 - 3 Lisovia Lisewo
102. Wisła Walichnowy 2 - 2 Neptun Zduny
Pauza: Jurand Lasowice,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
104. Neptun Zduny 3 - 0 Delta Miłoradz
105. Lisovia Lisewo 2 - 3 Iskra Rajkowy
106. Ruch Gościszewo 2 - 2 Świt Radostowo
107. Błękitni Ząbrowo 4 - 3 Zieloni Marzęcino
108. Tęcza Szropy 2 - 3 Jurand Lasowice
Pauza: Wisła Walichnowy,
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
110. Jurand Lasowice 3 - 0 Błękitni Ząbrowo
111. Zieloni Marzęcino 2 - 2 Ruch Gościszewo
112. Świt Radostowo 6 - 2 Lisovia Lisewo
113. Iskra Rajkowy 0 - 1 Neptun Zduny
114. Delta Miłoradz 0 - 3 Wisła Walichnowy
Pauza: Tęcza Szropy,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
116. Wisła Walichnowy 4 - 1 Iskra Rajkowy
117. Neptun Zduny 3 - 1 Świt Radostowo
118. Lisovia Lisewo 2 - 1 Zieloni Marzęcino
119. Ruch Gościszewo 2 - 1 Jurand Lasowice
120. Błękitni Ząbrowo 3 - 0 Tęcza Szropy
Pauza: Delta Miłoradz,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
122. Tęcza Szropy 2 - 2 Ruch Gościszewo
123. Jurand Lasowice 10 - 0 Lisovia Lisewo
124. Zieloni Marzęcino 0 - 6 Neptun Zduny
125. Świt Radostowo 2 - 3 Wisła Walichnowy
126. Iskra Rajkowy 3 - 0 Delta Miłoradz
Pauza: Błękitni Ząbrowo,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
128. Delta Miłoradz 0 - 3 Świt Radostowo
vo
129. Wisła Walichnowy 2 - 1 Zieloni Marzęcino
130. Neptun Zduny 5 - 0 Jurand Lasowice
131. Lisovia Lisewo 3 - 5 Tęcza Szropy
132. Ruch Gościszewo 4 - 3 Błękitni Ząbrowo
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03