MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




III liga Bałtycka - sezon 2013/2014



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Kotwica Kołobrzeg 30 60 18 6 6 69 - 34
2. Bałtyk Koszalin 30 55 15 10 5 56 - 25
3. Gwardia Koszalin 30 52 15 7 8 37 - 24
4. Bałtyk Gdynia 30 48 13 9 8 46 - 35
5. Drawa Drawsko Pomorskie 30 47 14 5 11 46 - 37
6. Cartusia Kartuzy 30 47 14 5 11 43 - 41
7. Kaszubia Kościerzyna 30 46 13 7 10 49 - 42
8. Pogoń II Szczecin 30 46 13 7 10 51 - 51
9. Arka II Gdynia 30 44 13 5 12 43 - 34
10. Lechia II Gdańsk 30 42 12 6 12 59 - 51
11. Leśnik Manowo 30 39 10 9 11 39 - 39
12. Pomorze Potęgowo 30 37 11 4 15 40 - 60
13. Chemik Police 30 33 8 9 13 32 - 44
14. Koral Dębnica 30 26 7 5 18 32 - 65
15. Energetyk Gryfino 30 23 5 8 17 23 - 46
16. Polonia Gdańsk 30 21 5 6 19 22 - 59
Ostatni komentarz dodał hekla 06.07.2014, 07:23:15



Kolejka 1 - 10/11. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (23) 
1. Drawa Drawsko Pomorskie 1 - 1 Energetyk Gryfino 10 sierpnia 2013 - 18:00
2. Arka II Gdynia 1 - 1 Gwardia Koszalin 11 sierpnia 2013 - 17:00
3. Leśnik Manowo 0 - 1 Chemik Police 10 sierpnia 2013 - 17:00
4. Pomorze Potęgowo 4 - 0 Pogoń II Szczecin 10 sierpnia 2013 - 17:00
5. Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 Bałtyk Gdynia 10 sierpnia 2013 - 16:00
6. Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Koral Dębnica 10 sierpnia 2013 - 14:00
7. Polonia Gdańsk 0 - 3 Lechia II Gdańsk 10 sierpnia 2013 - 11:00
8. Bałtyk Koszalin 0 - 1 Cartusia Kartuzy 10 sierpnia 2013 - 17:00
Kolejka 2 - 14/15. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (25) 
9. Energetyk Gryfino 1 - 3 Cartusia Kartuzy 14 sierpnia 2013 - 17:30
10. Lechia II Gdańsk 2 - 2 Bałtyk Koszalin 15 sierpnia 2013 - 13:00
11. Koral Dębnica 2 - 2 Polonia Gdańsk 15 sierpnia 2013 - 17:00
12. Bałtyk Gdynia 1 - 3 Kaszubia Kościerzyna 14 sierpnia 2013 - 17:30
13. Pogoń II Szczecin 3 - 1 Kotwica Kołobrzeg 14 sierpnia 2013 - 17:00
14. Chemik Police 2 - 0 Pomorze Potęgowo 14 sierpnia 2013 - 16:00
15. Gwardia Koszalin 0 - 0 Leśnik Manowo 15 sierpnia 2013 - 17:00
16. Drawa Drawsko Pomorskie 3 - 1 Arka II Gdynia 14 sierpnia 2013 - 17:30
Kolejka 3 - 17/18. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (21) 
17. Arka II Gdynia 3 - 0 Energetyk Gryfino 18 sierpnia 2013 - 16:00
18. Leśnik Manowo 0 - 1 Drawa Drawsko Pomorskie 17 sierpnia 2013 - 14:00
19. Pomorze Potęgowo 3 - 1 Gwardia Koszalin 17 sierpnia 2013 - 17:00
20. Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 Chemik Police 17 sierpnia 2013 - 16:00
21. Kaszubia Kościerzyna 2 - 2 Pogoń II Szczecin 18 sierpnia 2013 - 14:00
22. Polonia Gdańsk 1 - 1 Bałtyk Gdynia 17 sierpnia 2013 - 17:00
23. Bałtyk Koszalin 6 - 0 Koral Dębnica 18 sierpnia 2013 - 12:00
24. Cartusia Kartuzy 0 - 1 Lechia II Gdańsk 17 sierpnia 2013 - 15:00
Kolejka 4 - 24/25. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (27) 
25. Energetyk Gryfino 3 - 3 Lechia II Gdańsk 24 sierpnia 2013 - 17:00
26. Koral Dębnica 1 - 1 Cartusia Kartuzy 24 sierpnia 2013 - 17:00
27. Bałtyk Gdynia 0 - 3 Bałtyk Koszalin 23 sierpnia 2013 - 18:00
28. Pogoń II Szczecin 4 - 1 Polonia Gdańsk 24 sierpnia 2013 - 11:00
29. Chemik Police 0 - 2 Kaszubia Kościerzyna 24 sierpnia 2013 - 11:00
30. Gwardia Koszalin 2 - 0 Kotwica Kołobrzeg 24 sierpnia 2013 - 17:00
31. Drawa Drawsko Pomorskie 6 - 0 Pomorze Potęgowo 24 sierpnia 2013 - 17:00
32. Arka II Gdynia 1 - 2 Leśnik Manowo 25 sierpnia 2013 - 19:00
Kolejka 5 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] Komentarze (13) 
33. Leśnik Manowo 0 - 0 Energetyk Gryfino 31 sierpnia 2013 - 17:00
34. Pomorze Potęgowo 1 - 0 Arka II Gdynia 31 sierpnia 2013 - 17:00
35. Kotwica Kołobrzeg 2 - 3 Drawa Drawsko Pomorskie 31 sierpnia 2013 - 16:00
36. Kaszubia Kościerzyna 1 - 3 Gwardia Koszalin 31 sierpnia 2013 - 14:00
37. Polonia Gdańsk 0 - 2 Chemik Police 31 sierpnia 2013 - 17:00
38. Bałtyk Koszalin 3 - 1 Pogoń II Szczecin 31 sierpnia 2013 - 17:00
39. Cartusia Kartuzy 0 - 0 Bałtyk Gdynia 31 sierpnia 2013 - 14:00
40. Lechia II Gdańsk 2 - 2 Koral Dębnica 31 sierpnia 2013 - 13:00
Kolejka 6 - 7/8. września 2013 [szczegóły] Komentarze (13) 
41. Energetyk Gryfino 1 - 0 Koral Dębnica 7 września 2013 - 16:00
42. Bałtyk Gdynia 3 - 2 Lechia II Gdańsk 7 września 2013 - 17:00
43. Pogoń II Szczecin 2 - 0 Cartusia Kartuzy 7 września 2013 - 11:00
44. Chemik Police 2 - 2 Bałtyk Koszalin 7 września 2013 - 15:00
45. Gwardia Koszalin 1 - 0 Polonia Gdańsk 6 września 2013 - 17:30
46. Drawa Drawsko Pomorskie 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna 7 września 2013 - 17:00
47. Arka II Gdynia 1 - 2 Kotwica Kołobrzeg 8 września 2013 - 17:00
48. Leśnik Manowo 2 - 1 Pomorze Potęgowo 7 września 2013 - 17:00
Kolejka 7 - 14/15. września 2013 [szczegóły] Komentarze (30) 
49. Pomorze Potęgowo 0 - 0 Energetyk Gryfino 14 września 2013 - 16:00
50. Kotwica Kołobrzeg 4 - 2 Leśnik Manowo 14 września 2013 - 16:00
51. Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Arka II Gdynia 14 września 2013 - 14:00
52. Polonia Gdańsk 1 - 0 Drawa Drawsko Pomorskie 14 września 2013 - 17:00
53. Bałtyk Koszalin 2 - 1 Gwardia Koszalin 14 września 2013 - 16:00
54. Cartusia Kartuzy 1 - 1 Chemik Police 14 września 2013 - 14:00
55. Lechia II Gdańsk 8 - 2 Pogoń II Szczecin 14 września 2013 - 11:00
56. Koral Dębnica 0 - 4 Bałtyk Gdynia 14 września 2013 - 16:00
Kolejka 8 - 21/22. września 2013 [szczegóły] Komentarze (16) 
57. Energetyk Gryfino 0 - 2 Bałtyk Gdynia 21 września 2013 - 16:00
58. Pogoń II Szczecin 4 - 1 Koral Dębnica 21 września 2013 - 11:00
59. Lechia II Gdańsk 6 - 0 Chemik Police 22 września 2013 - 15:00
60. Gwardia Koszalin 1 - 0 Cartusia Kartuzy 21 września 2013 - 16:00
61. Drawa Drawsko Pomorskie 1 - 2 Bałtyk Koszalin 21 września 2013 - 16:00
62. Arka II Gdynia 3 - 1 Polonia Gdańsk 22 września 2013 - 17:00
63. Leśnik Manowo 0 - 2 Kaszubia Kościerzyna 21 września 2013 - 16:00
64. Pomorze Potęgowo 3 - 0 Kotwica Kołobrzeg 21 września 2013 - 16:00
Kolejka 9 - 28/29. września 2013 [szczegóły] Komentarze (13) 
65. Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 Energetyk Gryfino 28 września 2013 - 16:00
66. Kaszubia Kościerzyna 3 - 2 Pomorze Potęgowo 28 września 2013 - 14:00
67. Polonia Gdańsk 2 - 0 Leśnik Manowo 28 września 2013 - 14:00
68. Bałtyk Koszalin 3 - 0 Arka II Gdynia 28 września 2013 - 16:00
69. Cartusia Kartuzy 4 - 2 Drawa Drawsko Pomorskie 29 września 2013 - 14:00
70. Lechia II Gdańsk 2 - 1 Gwardia Koszalin 28 września 2013 - 11:00
71. Koral Dębnica 2 - 1 Chemik Police 28 września 2013 - 15:00
72. Bałtyk Gdynia 2 - 4 Pogoń II Szczecin 28 września 2013 - 17:00
Kolejka 10 - 5/6. października 2013 [szczegóły] Komentarze (23) 
73. Energetyk Gryfino 0 - 0 Pogoń II Szczecin 5 października 2013 - 15:00
74. Chemik Police 1 - 1 Bałtyk Gdynia 5 października 2013 - 13:00
75. Gwardia Koszalin 0 - 1 Koral Dębnica 5 października 2013 - 15:00
76. Drawa Drawsko Pomorskie 3 - 0 Lechia II Gdańsk 5 października 2013 - 15:00
77. Arka II Gdynia 2 - 1 Cartusia Kartuzy 6 października 2013 - 11:00
78. Leśnik Manowo 0 - 0 Bałtyk Koszalin 5 października 2013 - 14:00
79. Pomorze Potęgowo 4 - 1 Polonia Gdańsk 5 października 2013 - 15:00
80. Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna 5 października 2013 - 17:00
Kolejka 11 - 12/13. października 2013 [szczegóły] Komentarze (12) 
81. Kaszubia Kościerzyna 0 - 0 Energetyk Gryfino 12 października 2013 - 14:00
82. Polonia Gdańsk 0 - 5 Kotwica Kołobrzeg 12 października 2013 - 14:00
83. Bałtyk Koszalin 0 - 0 Pomorze Potęgowo 12 października 2013 - 16:00
84. Cartusia Kartuzy 0 - 2 Leśnik Manowo 12 października 2013 - 14:00
85. Lechia II Gdańsk 1 - 1 Arka II Gdynia 12 października 2013 - 11:00
86. Koral Dębnica 2 - 3 Drawa Drawsko Pomorskie 12 października 2013 - 14:00
87. Bałtyk Gdynia 0 - 1 Gwardia Koszalin 12 października 2013 - 17:00
88. Pogoń II Szczecin 3 - 1 Chemik Police 12 października 2013 - 11:00
Kolejka 12 - 19/20. października 2013 [szczegóły] Komentarze (10) 
89. Energetyk Gryfino 0 - 1 Chemik Police 19 października 2013 - 14:30
90. Gwardia Koszalin 0 - 0 Pogoń II Szczecin 19 października 2013 - 14:00
91. Drawa Drawsko Pomorskie 1 - 0 Bałtyk Gdynia 19 października 2013 - 15:00
92. Arka II Gdynia 4 - 0 Koral Dębnica 20 października 2013 - 15:00
93. Leśnik Manowo 1 - 2 Lechia II Gdańsk 19 października 2013 - 13:00
94. Pomorze Potęgowo 0 - 5 Cartusia Kartuzy 19 października 2013 - 14:00
95. Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 Bałtyk Koszalin 19 października 2013 - 17:00
96. Kaszubia Kościerzyna 4 - 0 Polonia Gdańsk 19 października 2013 - 14:00
Kolejka 13 - 26/27. października 2013 [szczegóły] Komentarze (3) 
97. Polonia Gdańsk 0 - 0 Energetyk Gryfino 26 października 2013 - 12:00
98. Bałtyk Koszalin 0 - 0 Kaszubia Kościerzyna 26 października 2013 - 12:00
99. Cartusia Kartuzy 1 - 3 Kotwica Kołobrzeg 26 października 2013 - 14:00
100. Lechia II Gdańsk 3 - 1 Pomorze Potęgowo 26 października 2013 - 13:00
101. Koral Dębnica 0 - 3 Leśnik Manowo 26 października 2013 - 14:00
102. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Arka II Gdynia 26 października 2013 - 17:00
103. Pogoń II Szczecin 1 - 2 Drawa Drawsko Pomorskie 27 października 2013 - 11:00
104. Chemik Police 1 - 1 Gwardia Koszalin 26 października 2013 - 13:00
Kolejka 14 - 2/3. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (19) 
105. Energetyk Gryfino 0 - 1 Gwardia Koszalin 2 listopada 2013 - 14:00
106. Drawa Drawsko Pomorskie 2 - 0 Chemik Police 2 listopada 2013 - 14:00
107. Arka II Gdynia 1 - 0 Pogoń II Szczecin 3 listopada 2013 - 11:00
108. Leśnik Manowo 4 - 3 Bałtyk Gdynia 2 listopada 2013 - 14:00
109. Pomorze Potęgowo 2 - 1 Koral Dębnica 2 listopada 2013 - 13:00
110. Kotwica Kołobrzeg 0 - 2 Lechia II Gdańsk 30 października 2013 - 17:00
111. Kaszubia Kościerzyna 1 - 2 Cartusia Kartuzy 2 listopada 2013 - 13:00
112. Polonia Gdańsk 0 - 0 Bałtyk Koszalin 31 października 2013 - 14:30
Kolejka 15 - 9/10. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (30) 
113. Bałtyk Koszalin 2 - 2 Energetyk Gryfino 9 listopada 2013 - 11:00
114. Cartusia Kartuzy 1 - 2 Polonia Gdańsk 9 listopada 2013 - 14:00
115. Lechia II Gdańsk 1 - 3 Kaszubia Kościerzyna 9 listopada 2013 - 11:00
116. Koral Dębnica 0 - 4 Kotwica Kołobrzeg 9 listopada 2013 - 13:00
117. Bałtyk Gdynia 1 - 2 Pomorze Potęgowo 9 listopada 2013 - 14:30
118. Pogoń II Szczecin 4 - 0 Leśnik Manowo 10 listopada 2013 - 11:00
119. Chemik Police 0 - 0 Arka II Gdynia 9 listopada 2013 - 13:00
120. Gwardia Koszalin 4 - 0 Drawa Drawsko Pomorskie 9 listopada 2013 - 13:00
Kolejka 16 - 16/17. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (2) 
121. Energetyk Gryfino 1 - 2 Drawa Drawsko Pomorskie 16 listopada 2013 - 13:00
122. Gwardia Koszalin 0 - 2 Arka II Gdynia 16 listopada 2013 - 13:00
123. Chemik Police 0 - 2 Leśnik Manowo 16 listopada 2013 - 13:00
124. Pogoń II Szczecin 1 - 2 Pomorze Potęgowo 16 listopada 2013 - 11:00
125. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 17 listopada 2013 - 15:00
126. Koral Dębnica 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna 16 listopada 2013 - 13:00
127. Lechia II Gdańsk 3 - 2 Polonia Gdańsk 16 listopada 2013 - 11:00
128. Cartusia Kartuzy 1 - 3 Bałtyk Koszalin 16 listopada 2013 - 13:00
Kolejka 17 - 23/24. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
129. Cartusia Kartuzy 1 - 0 Energetyk Gryfino 23 listopada 2013 - 13:00
130. Bałtyk Koszalin 4 - 0 Lechia II Gdańsk 23 listopada 2013 - 11:00
131. Polonia Gdańsk 1 - 0 Koral Dębnica 23 listopada 2013 - 12:00
132. Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Bałtyk Gdynia 23 listopada 2013 - 12:00
133. Kotwica Kołobrzeg 5 - 1 Pogoń II Szczecin 23 listopada 2013 - 17:00
134. Pomorze Potęgowo 3 - 2 Chemik Police 23 listopada 2013 - 13:00
135. Leśnik Manowo 0 - 0 Gwardia Koszalin 23 listopada 2013 - 13:00
136. Arka II Gdynia 2 - 0 Drawa Drawsko Pomorskie 24 listopada 2013 - 17:00
Kolejka 18 - 15/16. marca 2014 [szczegóły] Komentarze (11) 
137. Energetyk Gryfino 2 - 1 Arka II Gdynia 15 marca 2014 - 14:00
138. Drawa Drawsko Pomorskie 0 - 1 Leśnik Manowo 15 marca 2014 - 13:00
139. Gwardia Koszalin 1 - 0 Pomorze Potęgowo 15 marca 2014 - 15:00
140. Chemik Police 0 - 0 Kotwica Kołobrzeg 15 marca 2014 - 13:00
141. Pogoń II Szczecin 3 - 0 Kaszubia Kościerzyna 15 marca 2014 - 11:00
142. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Polonia Gdańsk 15 marca 2014 - 17:00
143. Koral Dębnica 0 - 5 Bałtyk Koszalin 15 marca 2014 - 15:00
144. Lechia II Gdańsk 0 - 1 Cartusia Kartuzy 16 marca 2014 - 11:00
Kolejka 19 - 22/23. marca 2014 [szczegóły] Komentarze (4) 
145. Lechia II Gdańsk 3 - 1 Energetyk Gryfino 23 marca 2014 - 15:00
146. Cartusia Kartuzy 3 - 1 Koral Dębnica 22 marca 2014 - 15:00
147. Bałtyk Koszalin 0 - 0 Bałtyk Gdynia 22 marca 2014 - 13:00
148. Polonia Gdańsk 1 - 1 Pogoń II Szczecin 22 marca 2014 - 14:00
149. Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Chemik Police 22 marca 2014 - 15:00
150. Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Gwardia Koszalin 22 marca 2014 - 17:30
151. Pomorze Potęgowo 1 - 1 Drawa Drawsko Pomorskie 22 marca 2014 - 15:00
152. Leśnik Manowo 1 - 1 Arka II Gdynia 22 marca 2014 - 15:00
Kolejka 20 - 29/30. marca 2014 [szczegóły] Komentarze (7) 
153. Energetyk Gryfino 3 - 2 Leśnik Manowo 29 marca 2014 - 14:00
154. Arka II Gdynia 2 - 0 Pomorze Potęgowo 30 marca 2014 - 11:00
155. Drawa Drawsko Pomorskie 0 - 2 Kotwica Kołobrzeg 29 marca 2014 - 13:00
156. Gwardia Koszalin 1 - 2 Kaszubia Kościerzyna 29 marca 2014 - 15:00
157. Chemik Police 4 - 1 Polonia Gdańsk 29 marca 2014 - 13:00
158. Pogoń II Szczecin 2 - 0 Bałtyk Koszalin 29 marca 2014 - 11:00
159. Bałtyk Gdynia 1 - 2 Cartusia Kartuzy 28 marca 2014 - 18:00
160. Koral Dębnica 2 - 1 Lechia II Gdańsk 29 marca 2014 - 16:00
Kolejka 21 - 5/6. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (4) 
161. Koral Dębnica 1 - 2 Energetyk Gryfino 5 kwietnia 2014 - 15:00
162. Lechia II Gdańsk 1 - 2 Bałtyk Gdynia 6 kwietnia 2014 - 11:00
163. Cartusia Kartuzy 1 - 3 Pogoń II Szczecin 5 kwietnia 2014 - 15:00
164. Bałtyk Koszalin 1 - 0 Chemik Police 5 kwietnia 2014 - 16:00
165. Polonia Gdańsk 0 - 1 Gwardia Koszalin 5 kwietnia 2014 - 14:00
166. Kaszubia Kościerzyna 0 - 3 Drawa Drawsko Pomorskie 6 kwietnia 2014 - 14:00
167. Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Arka II Gdynia 5 kwietnia 2014 - 16:00
168. Pomorze Potęgowo 1 - 2 Leśnik Manowo 5 kwietnia 2014 - 16:00
Kolejka 22 - 12/13. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (6) 
169. Energetyk Gryfino 1 - 2 Pomorze Potęgowo 12 kwietnia 2014 - 14:00
170. Leśnik Manowo 2 - 2 Kotwica Kołobrzeg 12 kwietnia 2014 - 16:00
171. Arka II Gdynia 3 - 1 Kaszubia Kościerzyna 13 kwietnia 2014 - 11:00
172. Drawa Drawsko Pomorskie 2 - 0 Polonia Gdańsk 12 kwietnia 2014 - 15:00
173. Gwardia Koszalin 1 - 0 Bałtyk Koszalin 12 kwietnia 2014 - 16:00
174. Chemik Police 1 - 1 Cartusia Kartuzy 12 kwietnia 2014 - 13:00
175. Pogoń II Szczecin 1 - 1 Lechia II Gdańsk 13 kwietnia 2014 - 11:00
176. Bałtyk Gdynia 0 - 0 Koral Dębnica 11 kwietnia 2014 - 18:00
Kolejka 23 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (10) 
177. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Energetyk Gryfino 19 kwietnia 2014 - 11:00
178. Koral Dębnica 4 - 0 Pogoń II Szczecin 19 kwietnia 2014 - 11:00
179. Chemik Police 3 - 0 Lechia II Gdańsk 19 kwietnia 2014 - 13:00
180. Cartusia Kartuzy 0 - 2 Gwardia Koszalin 19 kwietnia 2014 - 15:00
181. Bałtyk Koszalin 1 - 1 Drawa Drawsko Pomorskie 19 kwietnia 2014 - 11:00
182. Polonia Gdańsk 1 - 1 Arka II Gdynia 19 kwietnia 2014 - 12:00
183. Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 Leśnik Manowo 19 kwietnia 2014 - 14:00
184. Kotwica Kołobrzeg 6 - 0 Pomorze Potęgowo 17 kwietnia 2014 - 16:00
Kolejka 24 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (16) 
185. Energetyk Gryfino 0 - 4 Kotwica Kołobrzeg 26 kwietnia 2014 - 16:00
186. Pomorze Potęgowo 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna 27 kwietnia 2014 - 14:00
187. Leśnik Manowo 4 - 0 Polonia Gdańsk 26 kwietnia 2014 - 15:00
188. Arka II Gdynia 1 - 0 Bałtyk Koszalin 27 kwietnia 2014 - 15:00
189. Drawa Drawsko Pomorskie 0 - 1 Cartusia Kartuzy 26 kwietnia 2014 - 15:00
190. Gwardia Koszalin 3 - 1 Lechia II Gdańsk 26 kwietnia 2014 - 17:00
191. Chemik Police 0 - 0 Koral Dębnica 26 kwietnia 2014 - 15:00
192. Pogoń II Szczecin 1 - 2 Bałtyk Gdynia 26 kwietnia 2014 - 11:00
Kolejka 25 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (19) 
193. Pogoń II Szczecin 1 - 0 Energetyk Gryfino 30 kwietnia 2014 - 18:00
194. Bałtyk Gdynia 4 - 1 Chemik Police 3 maja 2014 - 11:00
195. Koral Dębnica 1 - 3 Gwardia Koszalin 1 maja 2014 - 15:00
196. Lechia II Gdańsk 0 - 1 Drawa Drawsko Pomorskie 4 maja 2014 - 17:30
197. Cartusia Kartuzy 3 - 2 Arka II Gdynia 3 maja 2014 - 15:00
198. Bałtyk Koszalin 2 - 1 Leśnik Manowo 1 maja 2014 - 16:00
199. Polonia Gdańsk 0 - 1 Pomorze Potęgowo 1 maja 2014 - 11:00
200. Kaszubia Kościerzyna 2 - 3 Kotwica Kołobrzeg 4 maja 2014 - 11:00
Kolejka 26 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (4) 
201. Energetyk Gryfino 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna 10 maja 2014 - 16:00
202. Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 Polonia Gdańsk 10 maja 2014 - 16:00
203. Pomorze Potęgowo 0 - 4 Bałtyk Koszalin 10 maja 2014 - 17:00
204. Leśnik Manowo 1 - 1 Cartusia Kartuzy 10 maja 2014 - 16:00
205. Arka II Gdynia 2 - 0 Lechia II Gdańsk 11 maja 2014 - 11:00
206. Drawa Drawsko Pomorskie 4 - 2 Koral Dębnica 10 maja 2014 - 16:00
207. Gwardia Koszalin 0 - 1 Bałtyk Gdynia 10 maja 2014 - 17:00
208. Chemik Police 1 - 1 Pogoń II Szczecin 10 maja 2014 - 15:00
Kolejka 27 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (8) 
209. Chemik Police 3 - 1 Energetyk Gryfino 17 maja 2014 - 13:00
210. Pogoń II Szczecin 1 - 1 Gwardia Koszalin 17 maja 2014 - 11:00
211. Bałtyk Gdynia 3 - 1 Drawa Drawsko Pomorskie 17 maja 2014 - 17:30
212. Koral Dębnica 0 - 1 Arka II Gdynia 18 maja 2014 - 16:00
213. Lechia II Gdańsk 1 - 1 Leśnik Manowo 17 maja 2014 - 13:00
214. Cartusia Kartuzy 3 - 1 Pomorze Potęgowo 17 maja 2014 - 15:00
215. Bałtyk Koszalin 2 - 2 Kotwica Kołobrzeg 17 maja 2014 - 17:00
216. Polonia Gdańsk 1 - 4 Kaszubia Kościerzyna 17 maja 2014 - 12:00
Kolejka 28 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (6) 
217. Energetyk Gryfino 1 - 2 Polonia Gdańsk 24 maja 2014 - 16:00
218. Kaszubia Kościerzyna 1 - 2 Bałtyk Koszalin 23 maja 2014 - 17:00
219. Kotwica Kołobrzeg 5 - 1 Cartusia Kartuzy 24 maja 2014 - 16:00
220. Pomorze Potęgowo 1 - 3 Lechia II Gdańsk 24 maja 2014 - 17:00
221. Leśnik Manowo 0 - 3 Koral Dębnica 23 maja 2014 - 17:00
222. Arka II Gdynia 1 - 3 Bałtyk Gdynia 24 maja 2014 - 17:00
223. Drawa Drawsko Pomorskie 1 - 2 Pogoń II Szczecin 24 maja 2014 - 17:00
224. Gwardia Koszalin 4 - 2 Chemik Police 24 maja 2014 - 17:00
Kolejka 29 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (15) 
225. Gwardia Koszalin 1 - 0 Energetyk Gryfino 31 maja 2014 - 17:00
226. Chemik Police 1 - 0 Drawa Drawsko Pomorskie 31 maja 2014 - 15:00
227. Pogoń II Szczecin 2 - 1 Arka II Gdynia 30 maja 2014 - 16:00
228. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Leśnik Manowo 30 maja 2014 - 17:00
229. Koral Dębnica 3 - 1 Pomorze Potęgowo 31 maja 2014 - 15:00
230. Lechia II Gdańsk 5 - 2 Kotwica Kołobrzeg 1 czerwca 2014 - 13:00
231. Cartusia Kartuzy 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna 31 maja 2014 - 15:00
232. Bałtyk Koszalin 2 - 1 Polonia Gdańsk 31 maja 2014 - 15:00
Kolejka 30 - 7. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (10) 
233. Energetyk Gryfino 1 - 4 Bałtyk Koszalin 7 czerwca 2014 - 17:00
234. Polonia Gdańsk 1 - 2 Cartusia Kartuzy 7 czerwca 2014 - 17:00
235. Kaszubia Kościerzyna 3 - 2 Lechia II Gdańsk 7 czerwca 2014 - 17:00
236. Kotwica Kołobrzeg 4 - 0 Koral Dębnica 7 czerwca 2014 - 17:00
237. Pomorze Potęgowo 2 - 4 Bałtyk Gdynia 7 czerwca 2014 - 17:00
238. Leśnik Manowo 5 - 1 Pogoń II Szczecin 7 czerwca 2014 - 17:00
239. Arka II Gdynia 3 - 0 Chemik Police 7 czerwca 2014 - 17:00
240. Drawa Drawsko Pomorskie 1 - 1 Gwardia Koszalin 7 czerwca 2014 - 17:00




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE