MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




II liga zachodnia - sezon 2013/2014



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Chrobry Głogów 34 68 19 11 4 55 - 17
2. Bytovia Bytów 34 62 17 11 6 55 - 30
3. Zagłębie Sosnowiec 34 59 16 11 7 41 - 28
4. Błękitni Stargard 34 55 16 7 11 58 - 40
5. MKS Kluczbork 34 52 14 10 10 57 - 46 4 7 2 1 1 13 - 6
6. Górnik Wałbrzych 34 52 15 7 12 40 - 36 4 5 1 2 1 4 - 6
7. Rozwój Katowice 34 52 14 10 10 40 - 36 4 3 0 3 1 2 - 7
8. Warta Poznań 34 51 14 9 11 52 - 50
9. Polonia Bytom 34 49 (-2) 14 9 11 45 - 34
10. Raków Częstochowa 34 48 13 9 12 44 - 40
11. Gryf Wejherowo 34 45 13 6 15 52 - 49
12. Odra Opole 34 43 10 13 11 36 - 40
13. Ruch Zdzieszowice 34 41 10 11 13 50 - 52
14. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 34 38 9 11 14 32 - 43
15. Calisia Kalisz 34 36 9 9 16 39 - 57
16. UKP Zielona Góra 34 34 9 7 18 37 - 51
17. Jarota Jarocin 34 32 9 5 20 31 - 56
18. KS Polkowice (*) 34 17 3 8 23 15 - 74
Ostatni komentarz dodał jacekpcp1 09.06.2014, 14:16:16
* KS Polkowice wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
* Polonia Bytom została ukarana odjęciem dwóch punktów za zaległości finansowe.



Kolejka 1 - 27/28. lipca 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. KS Polkowice 0 - 0 Gryf Wejherowo 27 lipca 2013 - 19:00
2. Polonia Bytom 0 - 2 Chrobry Głogów
3. MKS Kluczbork 5 - 0 Rozwój Katowice
4. UKP Zielona Góra 4 - 2 Ruch Zdzieszowice
5. Raków Częstochowa 2 - 1 Calisia Kalisz
6. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1 - 1 Bytovia Bytów 27 lipca 2013 - 16:00
7. Odra Opole 3 - 0 Jarota Jarocin
8. Warta Poznań 3 - 0 Zagłębie Sosnowiec
9. Błękitni Stargard 2 - 0 Górnik Wałbrzych
Kolejka 2 - 3/4. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Gryf Wejherowo 0 - 1 Górnik Wałbrzych 3 sierpnia 2013 - 17:00
11. Zagłębie Sosnowiec 1 - 0 Błękitni Stargard
12. Jarota Jarocin 1 - 3 Warta Poznań
13. Bytovia Bytów 2 - 1 Odra Opole 3 sierpnia 2013 - 18:00
14. Calisia Kalisz 1 - 2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
15. Ruch Zdzieszowice 0 - 1 Raków Częstochowa
16. Rozwój Katowice 0 - 0 UKP Zielona Góra
17. Chrobry Głogów 0 - 0 MKS Kluczbork
18. KS Polkowice 0 - 2 Polonia Bytom
Kolejka 3 - 10/11. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Polonia Bytom 2 - 1 Gryf Wejherowo 9 sierpnia 2013 - 18:00
20. MKS Kluczbork 3 - 3 KS Polkowice
21. UKP Zielona Góra 2 - 4 Chrobry Głogów
22. Raków Częstochowa 0 - 3 Rozwój Katowice
23. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0 - 1 Ruch Zdzieszowice
24. Odra Opole 1 - 0 Calisia Kalisz
25. Warta Poznań 1 - 1 Bytovia Bytów 10 sierpnia 2013 - 18:00
26. Błękitni Stargard 2 - 3 Jarota Jarocin
27. Górnik Wałbrzych 1 - 0 Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 4 - 17/18. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (1) 
28. Gryf Wejherowo 2 - 2 Zagłębie Sosnowiec 3 września 2013 - 17:00
29. Jarota Jarocin 0 - 0 Górnik Wałbrzych
30. Bytovia Bytów 1 - 0 Błękitni Stargard 17 sierpnia 2013 - 17:00
31. Calisia Kalisz 0 - 3 Warta Poznań
32. Rozwój Katowice 1 - 0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
33. Chrobry Głogów 1 - 0 Raków Częstochowa
34. KS Polkowice 1 - 0 UKP Zielona Góra
35. Polonia Bytom 1 - 1 MKS Kluczbork
36. Odra Opole 1 - 1 Ruch Zdzieszowice
Kolejka 5 - 24/25. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. MKS Kluczbork 2 - 2 Gryf Wejherowo 24 sierpnia 2013 - 17:00
38. UKP Zielona Góra 2 - 0 Polonia Bytom
39. Raków Częstochowa 1 - 1 KS Polkowice
40. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0 - 2 Chrobry Głogów
41. Odra Opole 0 - 4 Rozwój Katowice
42. Warta Poznań 2 - 2 Ruch Zdzieszowice
43. Błękitni Stargard 4 - 0 Calisia Kalisz
44. Górnik Wałbrzych 3 - 1 Bytovia Bytów 24 sierpnia 2013 - 17:00
45. Zagłębie Sosnowiec 2 - 1 Jarota Jarocin
Kolejka 6 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Gryf Wejherowo 3 - 0 Jarota Jarocin 31 sierpnia 2013 - 17:00
47. Bytovia Bytów 1 - 1 Zagłębie Sosnowiec 31 sierpnia 2013 - 17:00
48. Calisia Kalisz 0 - 4 Górnik Wałbrzych
49. Ruch Zdzieszowice 3 - 4 Błękitni Stargard
50. Rozwój Katowice 1 - 0 Warta Poznań
51. Chrobry Głogów 4 - 1 Odra Opole
52. KS Polkowice 1 - 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
53. Polonia Bytom 3 - 0 Raków Częstochowa
54. MKS Kluczbork 1 - 2 UKP Zielona Góra
Kolejka 7 - 7/8. września 2013 [szczegóły] Komentarze (2) 
55. UKP Zielona Góra 1 - 3 Gryf Wejherowo 7 września 2013 - 17:00
56. Raków Częstochowa 3 - 0 MKS Kluczbork
57. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1 - 1 Polonia Bytom
58. Odra Opole 1 - 0 KS Polkowice
59. Warta Poznań 0 - 0 Chrobry Głogów
60. Błękitni Stargard 1 - 0 Rozwój Katowice
61. Górnik Wałbrzych 2 - 1 Ruch Zdzieszowice
62. Zagłębie Sosnowiec 1 - 1 Calisia Kalisz
63. Jarota Jarocin 1 - 4 Bytovia Bytów 8 września 2013 - 15:00
Kolejka 8 - 14/15. września 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Gryf Wejherowo 1 - 0 Bytovia Bytów 14 września 2013 - 17:00
65. Calisia Kalisz 2 - 0 Jarota Jarocin
66. Ruch Zdzieszowice 0 - 0 Zagłębie Sosnowiec
67. Rozwój Katowice 0 - 0 Górnik Wałbrzych
68. Chrobry Głogów 2 - 0 Błękitni Stargard
69. KS Polkowice 2 - 3 Warta Poznań
70. Polonia Bytom 4 - 0 Odra Opole
71. MKS Kluczbork 3 - 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
72. UKP Zielona Góra 0 - 1 Raków Częstochowa 18 września 2013 - 17:00
Kolejka 9 - 21/22. września 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Raków Częstochowa 3 - 1 Gryf Wejherowo 21 września 2013 - 16:00
74. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2 - 0 UKP Zielona Góra
75. Odra Opole 0 - 0 MKS Kluczbork
76. Warta Poznań 2 - 1 Polonia Bytom
77. Błękitni Stargard 1 - 1 KS Polkowice
78. Górnik Wałbrzych 0 - 2 Chrobry Głogów
79. Zagłębie Sosnowiec 1 - 1 Rozwój Katowice
80. Jarota Jarocin 1 - 5 Ruch Zdzieszowice
81. Bytovia Bytów 6 - 0 Calisia Kalisz 21 września 2013 - 16:00
Kolejka 10 - 28/29. września 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Gryf Wejherowo 1 - 2 Calisia Kalisz 27 września 2013 - 16:00
83. Ruch Zdzieszowice 2 - 2 Bytovia Bytów 28 września 2013 - 16:00
84. Rozwój Katowice 2 - 0 Jarota Jarocin
85. Chrobry Głogów 0 - 0 Zagłębie Sosnowiec
86. KS Polkowice 1 - 0 Górnik Wałbrzych
87. Polonia Bytom 3 - 1 Błękitni Stargard
88. MKS Kluczbork 0 - 3 Warta Poznań
89. UKP Zielona Góra 2 - 2 Odra Opole
90. Raków Częstochowa 4 - 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Kolejka 11 - 5/6. października 2013 [szczegóły] Komentarze (1) 
91. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1 - 0 Gryf Wejherowo 5 października 2013 - 16:00
92. Odra Opole 4 - 1 Raków Częstochowa
93. Warta Poznań 2 - 1 UKP Zielona Góra
94. Błękitni Stargard 4 - 0 MKS Kluczbork
95. Górnik Wałbrzych 1 - 0 Polonia Bytom
96. Zagłębie Sosnowiec 0 - 0 KS Polkowice
97. Jarota Jarocin 1 - 0 Chrobry Głogów
98. Bytovia Bytów 0 - 0 Rozwój Katowice 5 października 2013 - 16:00
99. Calisia Kalisz 0 - 1 Ruch Zdzieszowice
Kolejka 12 - 12/13. października 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Gryf Wejherowo 4 - 3 Ruch Zdzieszowice 12 października 2013 - 16:00
101. Rozwój Katowice 2 - 1 Calisia Kalisz
102. Chrobry Głogów 0 - 1 Bytovia Bytów 12 października 2013 - 18:00
103. KS Polkowice 0 - 2 Jarota Jarocin
104. Polonia Bytom 0 - 1 Zagłębie Sosnowiec
105. MKS Kluczbork 1 - 2 Górnik Wałbrzych
106. UKP Zielona Góra 2 - 1 Błękitni Stargard
107. Raków Częstochowa 0 - 1 Warta Poznań
108. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0 - 0 Odra Opole
Kolejka 13 - 19/20. października 2013 [szczegóły] Komentarze (2) 
109. Odra Opole 0 - 0 Gryf Wejherowo 18 października 2013 - 18:00
110. Warta Poznań 1 - 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
111. Błękitni Stargard 0 - 1 Raków Częstochowa
112. Górnik Wałbrzych 4 - 0 UKP Zielona Góra
113. Zagłębie Sosnowiec 0 - 1 MKS Kluczbork
114. Jarota Jarocin 0 - 1 Polonia Bytom
115. Bytovia Bytów 2 - 0 KS Polkowice 19 października 2013 - 16:00
116. Calisia Kalisz 1 - 1 Chrobry Głogów
117. Ruch Zdzieszowice 0 - 0 Rozwój Katowice
Kolejka 14 - 26/27. października 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. Gryf Wejherowo 0 - 1 Rozwój Katowice 27 października 2013 - 13:00
119. Chrobry Głogów 5 - 2 Ruch Zdzieszowice
120. KS Polkowice 1 - 0 Calisia Kalisz
121. Polonia Bytom 2 - 0 Bytovia Bytów 26 października 2013 - 16:00
122. MKS Kluczbork 2 - 1 Jarota Jarocin
123. UKP Zielona Góra 0 - 2 Zagłębie Sosnowiec
124. Raków Częstochowa 1 - 1 Górnik Wałbrzych
125. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2 - 1 Błękitni Stargard
126. Odra Opole 1 - 1 Warta Poznań
Kolejka 15 - 2/3. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Warta Poznań 3 - 2 Gryf Wejherowo 2 listopada 2013 - 14:00
128. Błękitni Stargard 1 - 1 Odra Opole
129. Górnik Wałbrzych 0 - 0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
130. Zagłębie Sosnowiec 2 - 0 Raków Częstochowa
131. Jarota Jarocin 3 - 1 UKP Zielona Góra
132. Bytovia Bytów 2 - 2 MKS Kluczbork 2 listopada 2013 - 14:00
133. Calisia Kalisz 2 - 2 Polonia Bytom
134. Ruch Zdzieszowice 2 - 2 KS Polkowice
135. Rozwój Katowice 0 - 2 Chrobry Głogów
Kolejka 16 - 9/10. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. Gryf Wejherowo 0 - 0 Chrobry Głogów 10 listopada 2013 - 13:00
137. KS Polkowice 1 - 2 Rozwój Katowice
138. Polonia Bytom 1 - 0 Ruch Zdzieszowice
139. MKS Kluczbork 1 - 2 Calisia Kalisz
140. UKP Zielona Góra 0 - 1 Bytovia Bytów 9 listopada 2013 - 13:00
141. Raków Częstochowa 3 - 1 Jarota Jarocin
142. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2 - 1 Zagłębie Sosnowiec
143. Odra Opole 0 - 1 Górnik Wałbrzych
144. Warta Poznań 0 - 2 Błękitni Stargard
Kolejka 17 - 16/17. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Błękitni Stargard 1 - 2 Gryf Wejherowo 16 listopada 2013 - 13:00
146. Górnik Wałbrzych 3 - 1 Warta Poznań
147. Zagłębie Sosnowiec 1 - 0 Odra Opole
148. Jarota Jarocin 0 - 2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
149. Bytovia Bytów 3 - 0 Raków Częstochowa 16 listopada 2013 - 14:00
150. Calisia Kalisz 0 - 0 UKP Zielona Góra
151. Ruch Zdzieszowice 2 - 2 MKS Kluczbork
152. Rozwój Katowice 1 - 1 Polonia Bytom
153. Chrobry Głogów 5 - 0 KS Polkowice
Kolejka 18 - 23/24. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
154. Gryf Wejherowo 1 - 1 KS Polkowice
155. Chrobry Głogów 1 - 0 Polonia Bytom
156. Rozwój Katowice 2 - 2 MKS Kluczbork
157. Ruch Zdzieszowice 0 - 2 UKP Zielona Góra
158. Calisia Kalisz 2 - 1 Raków Częstochowa
159. Bytovia Bytów 4 - 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
160. Jarota Jarocin 3 - 1 Odra Opole
161. Zagłębie Sosnowiec 2 - 1 Warta Poznań
162. Górnik Wałbrzych 1 - 4 Błękitni Stargard
Kolejka 19 - 8/9. marca 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
163. Górnik Wałbrzych 2 - 0 Gryf Wejherowo 8 marca 2014 - 13:00
164. Błękitni Stargard 0 - 0 Zagłębie Sosnowiec
165. Warta Poznań 0 - 0 Jarota Jarocin
166. Odra Opole 1 - 1 Bytovia Bytów 8 marca 2014 - 15:00
167. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1 - 3 Calisia Kalisz
168. Raków Częstochowa 1 - 2 Ruch Zdzieszowice
169. UKP Zielona Góra 1 - 0 Rozwój Katowice
170. MKS Kluczbork 0 - 0 Chrobry Głogów
171. Polonia Bytom 3 - 0 KS Polkowice
Kolejka 20 - 15/16. marca 2014 [szczegóły] Komentarze (3) 
172. Gryf Wejherowo 3 - 1 Polonia Bytom 16 marca 2014 - 14:00
173. KS Polkowice 0 - 3 MKS Kluczbork
174. Chrobry Głogów 0 - 0 UKP Zielona Góra
175. Rozwój Katowice 2 - 1 Raków Częstochowa
176. Ruch Zdzieszowice 1 - 0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
177. Calisia Kalisz 1 - 1 Odra Opole
178. Bytovia Bytów 3 - 1 Warta Poznań 15 marca 2014 - 14:00
179. Jarota Jarocin 0 - 2 Błękitni Stargard
180. Zagłębie Sosnowiec 3 - 1 Górnik Wałbrzych
Kolejka 21 - 22/23. marca 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
181. Ruch Zdzieszowice 2 - 0 Odra Opole
182. Zagłębie Sosnowiec 3 - 2 Gryf Wejherowo 22 marca 2014 - 15:00
183. Górnik Wałbrzych 1 - 0 Jarota Jarocin
184. Błękitni Stargard 0 - 0 Bytovia Bytów 22 marca 2014 - 13:00
185. Warta Poznań 1 - 3 Calisia Kalisz
186. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0 - 0 Rozwój Katowice
187. Raków Częstochowa 2 - 2 Chrobry Głogów
188. UKP Zielona Góra 3 - 0 KS Polkowice
189. MKS Kluczbork 3 - 1 Polonia Bytom
Kolejka 22 - 29/30. marca 2014 [szczegóły] Komentarze (2) 
190. Gryf Wejherowo 2 - 0 MKS Kluczbork 29 marca 2014 - 16:00
191. Polonia Bytom 2 - 1 UKP Zielona Góra
192. KS Polkowice 0 - 3 Raków Częstochowa
193. Chrobry Głogów 2 - 0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
194. Rozwój Katowice 0 - 1 Odra Opole
195. Ruch Zdzieszowice 3 - 1 Warta Poznań
196. Calisia Kalisz 2 - 3 Błękitni Stargard
197. Bytovia Bytów 2 - 1 Górnik Wałbrzych 29 marca 2014 - 14:00
198. Jarota Jarocin 0 - 2 Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 23 - 5/6. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
199. Jarota Jarocin 0 - 3 Gryf Wejherowo 6 kwietnia 2014 - 15:00
200. Zagłębie Sosnowiec 1 - 1 Bytovia Bytów 5 kwietnia 2014 - 16:00
201. Górnik Wałbrzych 0 - 3 Calisia Kalisz
202. Błękitni Stargard 2 - 2 Ruch Zdzieszowice
203. Warta Poznań 3 - 2 Rozwój Katowice
204. Odra Opole 1 - 0 Chrobry Głogów
205. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3 - 0 KS Polkowice
206. Raków Częstochowa 0 - 0 Polonia Bytom
207. UKP Zielona Góra 0 - 1 MKS Kluczbork
Kolejka 24 - 12/13. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
208. Gryf Wejherowo 4 - 1 UKP Zielona Góra 12 kwietnia 2014 - 16:00
209. MKS Kluczbork 1 - 1 Raków Częstochowa
210. Polonia Bytom 1 - 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
211. KS Polkowice 0 - 3 Odra Opole
212. Chrobry Głogów 0 - 0 Warta Poznań
213. Rozwój Katowice 2 - 0 Błękitni Stargard
214. Ruch Zdzieszowice 3 - 0 Górnik Wałbrzych
215. Calisia Kalisz 0 - 0 Zagłębie Sosnowiec
216. Bytovia Bytów 0 - 1 Jarota Jarocin 12 kwietnia 2014 - 14:00
Kolejka 25 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. Bytovia Bytów 3 - 1 Gryf Wejherowo 19 kwietnia 2014 - 14:00
218. Jarota Jarocin 3 - 1 Calisia Kalisz
219. Zagłębie Sosnowiec 4 - 2 Ruch Zdzieszowice
220. Górnik Wałbrzych 0 - 0 Rozwój Katowice
221. Błękitni Stargard 0 - 2 Chrobry Głogów
222. Warta Poznań 3 - 0 KS Polkowice
223. Odra Opole 1 - 1 Polonia Bytom
224. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3 - 2 MKS Kluczbork
225. Raków Częstochowa 3 - 1 UKP Zielona Góra
Kolejka 26 - 23. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
226. Gryf Wejherowo 0 - 3 Raków Częstochowa 23 kwietnia 2014 - 17:00
227. UKP Zielona Góra 0 - 0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
228. MKS Kluczbork 1 - 0 Odra Opole
229. Polonia Bytom 1 - 3 Warta Poznań
230. KS Polkowice 0 - 3 Błękitni Stargard
231. Chrobry Głogów 1 - 0 Górnik Wałbrzych
232. Rozwój Katowice 0 - 2 Zagłębie Sosnowiec
233. Ruch Zdzieszowice 1 - 1 Jarota Jarocin
234. Calisia Kalisz 2 - 3 Bytovia Bytów 23 kwietnia 2014 - 19:00
Kolejka 27 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (2) 
235. Calisia Kalisz 0 - 1 Gryf Wejherowo 26 kwietnia 2014 - 18:00
236. Bytovia Bytów 3 - 0 Ruch Zdzieszowice 26 kwietnia 2014 - 16:00
237. Jarota Jarocin 1 - 2 Rozwój Katowice
238. Zagłębie Sosnowiec 1 - 2 Chrobry Głogów
239. Górnik Wałbrzych 3 - 0 KS Polkowice
240. Błękitni Stargard 3 - 1 Polonia Bytom
241. Warta Poznań 0 - 1 MKS Kluczbork
242. Odra Opole 2 - 1 UKP Zielona Góra
243. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1 - 0 Raków Częstochowa
Kolejka 28 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
244. Gryf Wejherowo 3 - 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3 maja 2014 - 17:00
245. Raków Częstochowa 1 - 1 Odra Opole
246. UKP Zielona Góra 1 - 2 Warta Poznań
247. MKS Kluczbork 1 - 2 Błękitni Stargard
248. Polonia Bytom 2 - 1 Górnik Wałbrzych
249. KS Polkowice 0 - 3 Zagłębie Sosnowiec
250. Chrobry Głogów 1 - 1 Jarota Jarocin
251. Rozwój Katowice 3 - 0 Bytovia Bytów 3 maja 2014 - 17:00
252. Ruch Zdzieszowice 0 - 0 Calisia Kalisz
Kolejka 29 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (3) 
253. Ruch Zdzieszowice 1 - 0 Gryf Wejherowo 10 maja 2014 - 17:00
254. Calisia Kalisz 2 - 2 Rozwój Katowice
255. Bytovia Bytów 2 - 1 Chrobry Głogów 10 maja 2014 - 16:00
256. Jarota Jarocin 3 - 0 KS Polkowice
257. Zagłębie Sosnowiec 0 - 0 Polonia Bytom
258. Górnik Wałbrzych 2 - 5 MKS Kluczbork
259. Błękitni Stargard 3 - 3 UKP Zielona Góra
260. Warta Poznań 1 - 1 Raków Częstochowa
261. Odra Opole 2 - 0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Kolejka 30 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (2) 
262. Gryf Wejherowo 1 - 2 Odra Opole 17 maja 2014 - 17:00
263. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2 - 3 Warta Poznań
264. Raków Częstochowa 1 - 1 Błękitni Stargard
265. UKP Zielona Góra 1 - 0 Górnik Wałbrzych
266. MKS Kluczbork 1 - 2 Zagłębie Sosnowiec
267. Polonia Bytom 2 - 1 Jarota Jarocin
268. KS Polkowice 0 - 3 Bytovia Bytów
269. Chrobry Głogów 1 - 1 Calisia Kalisz
270. Rozwój Katowice 2 - 1 Ruch Zdzieszowice
Kolejka 31 - 21. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
271. Rozwój Katowice 1 - 2 Gryf Wejherowo 21 maja 2014 - 17:00
272. Ruch Zdzieszowice 0 - 1 Chrobry Głogów
273. Calisia Kalisz 3 - 0 KS Polkowice
274. Bytovia Bytów 1 - 0 Polonia Bytom 21 maja 2014 - 16:00
275. Jarota Jarocin 0 - 2 MKS Kluczbork
276. Zagłębie Sosnowiec 0 - 2 UKP Zielona Góra
277. Górnik Wałbrzych 2 - 0 Raków Częstochowa
278. Błękitni Stargard 2 - 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
279. Warta Poznań 2 - 2 Odra Opole
Kolejka 32 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (2) 
280. Gryf Wejherowo 6 - 2 Warta Poznań 24 maja 2014 - 17:00
281. Odra Opole 1 - 2 Błękitni Stargard
282. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1 - 1 Górnik Wałbrzych
283. Raków Częstochowa 3 - 1 Zagłębie Sosnowiec
284. UKP Zielona Góra 1 - 2 Jarota Jarocin
285. MKS Kluczbork 2 - 1 Bytovia Bytów 24 maja 2014 - 17:00
286. Polonia Bytom 2 - 0 Calisia Kalisz
287. KS Polkowice 0 - 3 Ruch Zdzieszowice
288. Chrobry Głogów 4 - 1 Rozwój Katowice
Kolejka 33 - 1. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
289. Chrobry Głogów 4 - 0 Gryf Wejherowo 1 czerwca 2014 - 17:00
290. Rozwój Katowice 3 - 0 KS Polkowice
291. Ruch Zdzieszowice 0 - 0 Polonia Bytom
292. Calisia Kalisz 0 - 4 MKS Kluczbork
293. Bytovia Bytów 0 - 0 UKP Zielona Góra 1 czerwca 2014 - 17:00
294. Jarota Jarocin 0 - 2 Raków Częstochowa
295. Zagłębie Sosnowiec 1 - 0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
296. Górnik Wałbrzych 1 - 1 Odra Opole
297. Błękitni Stargard 4 - 0 Warta Poznań
Kolejka 34 - 8. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (5) 
298. Gryf Wejherowo 1 - 2 Błękitni Stargard 8 czerwca 2014 - 17:00
299. Warta Poznań 0 - 1 Górnik Wałbrzych
300. Odra Opole 0 - 1 Zagłębie Sosnowiec
301. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0 - 0 Jarota Jarocin
302. Raków Częstochowa 0 - 0 Bytovia Bytów 8 czerwca 2014 - 17:00
303. UKP Zielona Góra 2 - 3 Calisia Kalisz
304. MKS Kluczbork 4 - 2 Ruch Zdzieszowice
305. Polonia Bytom 4 - 0 Rozwój Katowice
306. KS Polkowice 0 - 3 Chrobry Głogów




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE