MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | Błyskawica Postolin | 18 | 42 | 13 | 3 | 2 | 63 - 31 | ||||||
2. | LZS Mikołajki Pomorskie | 18 | 36 | 10 | 6 | 2 | 40 - 18 | ||||||
3. | Zawisza Czarne Dolne | 18 | 34 | 10 | 4 | 4 | 42 - 26 | ||||||
4. | Powiśle II Dzierzgoń | 18 | 30 | 9 | 3 | 6 | 37 - 26 | ||||||
5. | GKS Kwidzyn | 18 | 27 | 8 | 3 | 7 | 47 - 42 | ||||||
6. | Rodło Trzciano | 18 | 25 | 8 | 1 | 9 | 41 - 46 | ||||||
7. | Balaton Klasztorek | 18 | 16 | 4 | 4 | 10 | 28 - 44 | ||||||
8. | Zacisze Pawlice | 18 | 15 | 4 | 3 | 11 | 35 - 54 | ||||||
9. | GKS Straszewo | 18 | 15 | 4 | 3 | 11 | 36 - 56 | ||||||
10. | Orzeł Watkowice | 18 | 12 | 2 | 6 | 10 | 23 - 49 |
Kolejka 1 [szczegóły] | Komentarze (1) | |||
Balaton Klasztorek | 1 - 3 | Błyskawica Postolin | ||
Zacisze Pawlice | 2 - 7 | GKS Kwidzyn | ||
Zawisza Czarne Dolne | 3 - 0 | Powiśle II Dzierzgoń | ||
GKS Straszewo | 4 - 3 | Rodło Trzciano | ||
Orzeł Watkowice | 2 - 2 | LZS Mikołajki Pomorskie | ||
Kolejka 2 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Błyskawica Postolin | 2 - 2 | LZS Mikołajki Pomorskie | ||
Rodło Trzciano | 3 - 2 | Orzeł Watkowice | ||
Powiśle II Dzierzgoń | 1 - 0 | GKS Straszewo | ||
GKS Kwidzyn | 4 - 2 | Zawisza Czarne Dolne | ||
Balaton Klasztorek | 2 - 5 | Zacisze Pawlice | ||
Kolejka 3 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Zacisze Pawlice | 1 - 2 | Błyskawica Postolin | ||
Zawisza Czarne Dolne | 2 - 2 | Balaton Klasztorek | ||
GKS Straszewo | 3 - 7 | GKS Kwidzyn | ||
Orzeł Watkowice | 0 - 2 | Powiśle II Dzierzgoń | ||
LZS Mikołajki Pomorskie | 3 - 1 | Rodło Trzciano | ||
Kolejka 4 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Błyskawica Postolin | 4 - 0 | Rodło Trzciano | ||
Powiśle II Dzierzgoń | 1 - 1 | LZS Mikołajki Pomorskie | ||
GKS Kwidzyn | 3 - 2 | Orzeł Watkowice | ||
Balaton Klasztorek | 1 - 0 | GKS Straszewo | ||
Zacisze Pawlice | 4 - 5 | Zawisza Czarne Dolne | ||
Kolejka 5 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Zawisza Czarne Dolne | 1 - 3 | Błyskawica Postolin | ||
GKS Straszewo | 8 - 3 | Zacisze Pawlice | ||
Orzeł Watkowice | 2 - 2 | Balaton Klasztorek | ||
LZS Mikołajki Pomorskie | 4 - 1 | GKS Kwidzyn | ||
Rodło Trzciano | 4 - 2 | Powiśle II Dzierzgoń | ||
Kolejka 6 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Błyskawica Postolin | 2 - 2 | Powiśle II Dzierzgoń | ||
GKS Kwidzyn | 2 - 3 | Rodło Trzciano | ||
Balaton Klasztorek | 3 - 0 | LZS Mikołajki Pomorskie | ||
Zacisze Pawlice | 4 - 2 | Orzeł Watkowice | ||
Zawisza Czarne Dolne | 3 - 1 | GKS Straszewo | ||
Kolejka 7 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
GKS Straszewo | 4 - 6 | Błyskawica Postolin | ||
Orzeł Watkowice | 1 - 2 | Zawisza Czarne Dolne | ||
LZS Mikołajki Pomorskie | 5 - 0 | Zacisze Pawlice | ||
Rodło Trzciano | 9 - 1 | Balaton Klasztorek | ||
Powiśle II Dzierzgoń | 1 - 4 | GKS Kwidzyn | ||
Kolejka 8 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Błyskawica Postolin | 3 - 3 | GKS Kwidzyn | ||
Balaton Klasztorek | 2 - 4 | Powiśle II Dzierzgoń | ||
Zacisze Pawlice | 4 - 1 | Rodło Trzciano | ||
Zawisza Czarne Dolne | 0 - 2 | LZS Mikołajki Pomorskie | ||
GKS Straszewo | 1 - 2 | Orzeł Watkowice | ||
Kolejka 9 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Orzeł Watkowice | 2 - 6 | Błyskawica Postolin | ||
LZS Mikołajki Pomorskie | 1 - 0 | GKS Straszewo | ||
Rodło Trzciano | 0 - 3 | Zawisza Czarne Dolne | ||
Powiśle II Dzierzgoń | 3 - 0 | Zacisze Pawlice | ||
GKS Kwidzyn | 0 - 5 | Balaton Klasztorek | ||
Kolejka 10 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Błyskawica Postolin | 4 - 1 | Balaton Klasztorek | ||
GKS Kwidzyn | 1 - 1 | Zacisze Pawlice | ||
Powiśle II Dzierzgoń | 1 - 2 | Zawisza Czarne Dolne | ||
Rodło Trzciano | 5 - 0 | GKS Straszewo | ||
LZS Mikołajki Pomorskie | 4 - 1 | Orzeł Watkowice | ||
Kolejka 11 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
LZS Mikołajki Pomorskie | 2 - 0 | Błyskawica Postolin | ||
Orzeł Watkowice | 1 - 1 | Rodło Trzciano | ||
GKS Straszewo | 1 - 3 | Powiśle II Dzierzgoń | ||
Zawisza Czarne Dolne | 2 - 0 | GKS Kwidzyn | ||
Zacisze Pawlice | 0 - 3 | Balaton Klasztorek | ||
Kolejka 12 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Błyskawica Postolin | 3 - 0 | Zacisze Pawlice | ||
goście nie przyjechali | ||||
Balaton Klasztorek | 0 - 2 | Zawisza Czarne Dolne | ||
GKS Kwidzyn | 3 - 3 | GKS Straszewo | ||
Powiśle II Dzierzgoń | 6 - 0 | Orzeł Watkowice | ||
Rodło Trzciano | 1 - 2 | LZS Mikołajki Pomorskie | ||
Kolejka 13 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Rodło Trzciano | 0 - 3 | Błyskawica Postolin | ||
LZS Mikołajki Pomorskie | 0 - 0 | Powiśle II Dzierzgoń | ||
Orzeł Watkowice | 1 - 0 | GKS Kwidzyn | ||
GKS Straszewo | 2 - 0 | Balaton Klasztorek | ||
Zawisza Czarne Dolne | 1 - 1 | Zacisze Pawlice | ||
Kolejka 14 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Błyskawica Postolin | 4 - 3 | Zawisza Czarne Dolne | ||
Zacisze Pawlice | 6 - 1 | GKS Straszewo | ||
Balaton Klasztorek | 2 - 2 | Orzeł Watkowice | ||
GKS Kwidzyn | 0 - 3 | LZS Mikołajki Pomorskie | ||
Gospodarze nie stawili się na zawody | ||||
Powiśle II Dzierzgoń | 3 - 0 | Rodło Trzciano | ||
Kolejka 15 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Powiśle II Dzierzgoń | 1 - 3 | Błyskawica Postolin | ||
Rodło Trzciano | 3 - 0 | GKS Kwidzyn | ||
na boisku 2-2, nieuprawniony zawodnik | ||||
LZS Mikołajki Pomorskie | 0 - 0 | Balaton Klasztorek | ||
Orzeł Watkowice | 1 - 1 | Zacisze Pawlice | ||
GKS Straszewo | 1 - 1 | Zawisza Czarne Dolne | ||
Kolejka 16 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Błyskawica Postolin | 6 - 1 | GKS Straszewo | ||
Zawisza Czarne Dolne | 1 - 0 | Orzeł Watkowice | ||
Zacisze Pawlice | 0 - 4 | LZS Mikołajki Pomorskie | ||
Balaton Klasztorek | 2 - 3 | Rodło Trzciano | ||
GKS Kwidzyn | 3 - 2 | Powiśle II Dzierzgoń | ||
Kolejka 17 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
GKS Kwidzyn | 6 - 1 | Błyskawica Postolin | ||
Powiśle II Dzierzgoń | 3 - 0 | Balaton Klasztorek | ||
Rodło Trzciano | 3 - 2 | Zacisze Pawlice | ||
LZS Mikołajki Pomorskie | 1 - 1 | Zawisza Czarne Dolne | ||
Orzeł Watkowice | 1 - 1 | GKS Straszewo | ||
Kolejka 18 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Błyskawica Postolin | 8 - 1 | Orzeł Watkowice | ||
GKS Straszewo | 5 - 4 | LZS Mikołajki Pomorskie | ||
Zawisza Czarne Dolne | 8 - 1 | Rodło Trzciano | ||
Zacisze Pawlice | 1 - 2 | Powiśle II Dzierzgoń | ||
Balaton Klasztorek | 1 - 3 | GKS Kwidzyn | ||
|