POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - SENIORZY - 5 WOLNYCH MIEJSC
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) 10:00 - 15:00 - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów D1 - grupa Gdańsk I - sezon 2012/2013



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka Gdynia SI 22 66 22 0 0 281 - 6
2. Sztorm Gdynia 21 51 17 0 4 111 - 32
3. Stolem Gniewino 21 49 16 1 4 77 - 38
4. Klif Chłapowo 22 46 15 1 6 108 - 48
5. Bałtyk II Gdynia 22 39 13 0 9 67 - 39
6. GOSRiT Luzino 22 36 12 0 10 76 - 78
7. Gryf Wejherowo 22 30 9 3 10 51 - 68
8. Korona Żelistrzewo 22 21 6 3 13 35 - 101
9. Lider Dębogórze 22 17 5 2 15 29 - 142
10. Cisowa Gdynia 22 15 5 0 17 43 - 113
11. Kaszubia Starzyno 21 7 2 1 18 18 - 112
12. AP Gdynia Dąbrowa 21 7 2 1 18 14 - 133
Ostatni komentarz dodał virgo. 25.04.2013, 07:29:51



Kolejka 1 - 1/2. września 2012 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Sztorm Gdynia 0 - 4 Arka Gdynia SI
2. Stolem Gniewino 2 - 0 Bałtyk II Gdynia
3. Lider Dębogórze 5 - 2 Cisowa Gdynia
4. Korona Żelistrzewo 3 - 3 AP Gdynia Dąbrowa
5. Klif Chłapowo 6 - 3 GOSRiT Luzino
6. Kaszubia Starzyno 1 - 1 Gryf Wejherowo
Kolejka 2 - 8/9. września 2012 [szczegóły] Komentarze (2) 
7. Arka Gdynia SI 17 - 1 Gryf Wejherowo
8. GOSRiT Luzino 6 - 0 Kaszubia Starzyno
9. AP Gdynia Dąbrowa 0 - 6 Klif Chłapowo
10. Cisowa Gdynia 3 - 1 Korona Żelistrzewo
11. Bałtyk II Gdynia 0 - 1 Lider Dębogórze
12. Sztorm Gdynia 5 - 0 Stolem Gniewino
Kolejka 3 - 15/16. września 2012 [szczegóły] Komentarze (2) 
13. Stolem Gniewino 1 - 8 Arka Gdynia SI
14. Lider Dębogórze 1 - 5 Sztorm Gdynia
15. Korona Żelistrzewo 0 - 8 Bałtyk II Gdynia
16. Klif Chłapowo 4 - 2 Cisowa Gdynia
17. Kaszubia Starzyno 3 - 1 AP Gdynia Dąbrowa
18. Gryf Wejherowo 2 - 8 GOSRiT Luzino
Kolejka 4 - 22/23. września 2012 [szczegóły] Komentarze (2) 
19. Arka Gdynia SI 22 - 0 GOSRiT Luzino
20. AP Gdynia Dąbrowa 1 - 6 Gryf Wejherowo
21. Cisowa Gdynia 5 - 1 Kaszubia Starzyno
22. Bałtyk II Gdynia 1 - 0 Klif Chłapowo
23. Sztorm Gdynia 9 - 1 Korona Żelistrzewo
24. Stolem Gniewino 3 - 1 Lider Dębogórze
Kolejka 5 - 29/30. września 2012 [szczegóły] Komentarze (1) 
25. Lider Dębogórze 0 - 17 Arka Gdynia SI
26. Korona Żelistrzewo 1 - 3 Stolem Gniewino
27. Klif Chłapowo 0 - 5 Sztorm Gdynia
28. Kaszubia Starzyno 1 - 4 Bałtyk II Gdynia
29. Gryf Wejherowo 4 - 3 Cisowa Gdynia
30. GOSRiT Luzino 11 - 1 AP Gdynia Dąbrowa
Kolejka 6 - 6/7. października 2012 [szczegóły] Komentarze (2) 
31. Arka Gdynia SI 19 - 0 AP Gdynia Dąbrowa
32. Cisowa Gdynia 0 - 3 GOSRiT Luzino
33. Bałtyk II Gdynia 2 - 0 Gryf Wejherowo
34. Sztorm Gdynia 12 - 0 Kaszubia Starzyno
35. Stolem Gniewino 5 - 3 Klif Chłapowo
36. Lider Dębogórze 1 - 1 Korona Żelistrzewo
Kolejka 7 - 13/14. października 2012 [szczegóły] Komentarze (1) 
37. Korona Żelistrzewo 0 - 20 Arka Gdynia SI
38. Klif Chłapowo 14 - 1 Lider Dębogórze
39. Kaszubia Starzyno 0 - 5 Stolem Gniewino
40. Gryf Wejherowo 1 - 4 Sztorm Gdynia
41. GOSRiT Luzino 2 - 0 Bałtyk II Gdynia
42. AP Gdynia Dąbrowa 1 - 6 Cisowa Gdynia
Kolejka 8 - 20/21. października 2012 [szczegóły] Komentarze (1) 
43. Arka Gdynia SI 20 - 0 Cisowa Gdynia
44. Bałtyk II Gdynia 8 - 1 AP Gdynia Dąbrowa
45. Sztorm Gdynia 2 - 1 GOSRiT Luzino
46. Stolem Gniewino 5 - 0 Gryf Wejherowo
47. Lider Dębogórze 5 - 0 Kaszubia Starzyno
48. Korona Żelistrzewo 0 - 4 Klif Chłapowo
Kolejka 9 - 27/28. października 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Klif Chłapowo 1 - 9 Arka Gdynia SI
50. Kaszubia Starzyno 0 - 4 Korona Żelistrzewo
51. Gryf Wejherowo 3 - 3 Lider Dębogórze
52. GOSRiT Luzino 0 - 6 Stolem Gniewino
53. AP Gdynia Dąbrowa 0 - 6 Sztorm Gdynia
54. Cisowa Gdynia 0 - 5 Bałtyk II Gdynia
Kolejka 10 - 3/4. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Arka Gdynia SI 6 - 0 Bałtyk II Gdynia
56. Sztorm Gdynia 11 - 1 Cisowa Gdynia
57. Stolem Gniewino 10 - 0 AP Gdynia Dąbrowa
58. Lider Dębogórze 0 - 4 GOSRiT Luzino
59. Korona Żelistrzewo 2 - 2 Gryf Wejherowo
60. Klif Chłapowo 5 - 0 Kaszubia Starzyno
Kolejka 11 - 10/11. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Kaszubia Starzyno 1 - 7 Arka Gdynia SI
62. Gryf Wejherowo 0 - 1 Klif Chłapowo
63. GOSRiT Luzino 4 - 2 Korona Żelistrzewo
64. AP Gdynia Dąbrowa 0 - 1 Lider Dębogórze
65. Cisowa Gdynia 0 - 3 Stolem Gniewino
66. Bałtyk II Gdynia 1 - 4 Sztorm Gdynia
Kolejka 12 - 13/14. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (1) 
67. Arka Gdynia SI 7 - 0 Sztorm Gdynia 15 maja 2013
68. Bałtyk II Gdynia 1 - 2 Stolem Gniewino
69. Cisowa Gdynia 4 - 2 Lider Dębogórze
70. AP Gdynia Dąbrowa 0 - 1 Korona Żelistrzewo 12 czerwca 2013
71. GOSRiT Luzino 1 - 5 Klif Chłapowo
72. Gryf Wejherowo 3 - 0 Kaszubia Starzyno
Kolejka 13 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Gryf Wejherowo 0 - 5 Arka Gdynia SI
74. Kaszubia Starzyno 0 - 4 GOSRiT Luzino
75. Klif Chłapowo 14 - 0 AP Gdynia Dąbrowa
76. Korona Żelistrzewo 3 - 1 Cisowa Gdynia
77. Lider Dębogórze 0 - 9 Bałtyk II Gdynia
78. Stolem Gniewino 1 - 4 Sztorm Gdynia
Kolejka 14 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Arka Gdynia SI 10 - 0 Stolem Gniewino
80. Sztorm Gdynia 9 - 0 Lider Dębogórze
81. Bałtyk II Gdynia 2 - 0 Korona Żelistrzewo
82. Cisowa Gdynia 1 - 6 Klif Chłapowo
83. AP Gdynia Dąbrowa 1 - 0 Kaszubia Starzyno
84. GOSRiT Luzino 1 - 2 Gryf Wejherowo
Kolejka 15 - 30 kwietnia /1. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. GOSRiT Luzino 1 - 10 Arka Gdynia SI
86. Gryf Wejherowo 3 - 0 AP Gdynia Dąbrowa
87. Kaszubia Starzyno 4 - 3 Cisowa Gdynia
88. Klif Chłapowo 7 - 1 Bałtyk II Gdynia
89. Korona Żelistrzewo 1 - 10 Sztorm Gdynia
90. Lider Dębogórze 1 - 8 Stolem Gniewino
Kolejka 16 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Arka Gdynia SI 29 - 0 Lider Dębogórze
92. Stolem Gniewino 5 - 0 Korona Żelistrzewo
93. Sztorm Gdynia 4 - 3 Klif Chłapowo
94. Bałtyk II Gdynia 5 - 0 Kaszubia Starzyno
95. Cisowa Gdynia 2 - 9 Gryf Wejherowo
96. AP Gdynia Dąbrowa 1 - 7 GOSRiT Luzino
Kolejka 17 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. AP Gdynia Dąbrowa 0 - 13 Arka Gdynia SI
98. GOSRiT Luzino 5 - 3 Cisowa Gdynia
99. Gryf Wejherowo 0 - 5 Bałtyk II Gdynia
100. Kaszubia Starzyno - Sztorm Gdynia 22 maja 2013
101. Klif Chłapowo 1 - 1 Stolem Gniewino
102. Korona Żelistrzewo 4 - 1 Lider Dębogórze
Kolejka 18 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. Arka Gdynia SI 12 - 0 Korona Żelistrzewo
104. Lider Dębogórze 1 - 12 Klif Chłapowo
105. Stolem Gniewino 5 - 1 Kaszubia Starzyno
106. Sztorm Gdynia 1 - 3 Gryf Wejherowo
107. Bałtyk II Gdynia 2 - 1 GOSRiT Luzino
108. Cisowa Gdynia 3 - 1 AP Gdynia Dąbrowa
Kolejka 19 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Cisowa Gdynia 0 - 12 Arka Gdynia SI
110. AP Gdynia Dąbrowa 0 - 5 Bałtyk II Gdynia
111. GOSRiT Luzino 4 - 3 Sztorm Gdynia
112. Gryf Wejherowo 2 - 3 Stolem Gniewino
113. Kaszubia Starzyno 4 - 5 Lider Dębogórze
114. Klif Chłapowo 6 - 3 Korona Żelistrzewo
Kolejka 20 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. Arka Gdynia SI 8 - 0 Klif Chłapowo
116. Korona Żelistrzewo 3 - 2 Kaszubia Starzyno
117. Lider Dębogórze 0 - 5 Gryf Wejherowo
118. Stolem Gniewino 6 - 0 GOSRiT Luzino
119. Sztorm Gdynia 8 - 1 AP Gdynia Dąbrowa
120. Bałtyk II Gdynia 7 - 2 Cisowa Gdynia
Kolejka 21 - 5. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Bałtyk II Gdynia 1 - 4 Arka Gdynia SI 12 czerwca 2013
122. Cisowa Gdynia 2 - 3 Sztorm Gdynia
123. AP Gdynia Dąbrowa - Stolem Gniewino
124. GOSRiT Luzino 7 - 0 Lider Dębogórze
125. Gryf Wejherowo 2 - 0 Korona Żelistrzewo
126. Kaszubia Starzyno 0 - 6 Klif Chłapowo
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Arka Gdynia SI 22 - 0 Kaszubia Starzyno
128. Klif Chłapowo 4 - 2 Gryf Wejherowo
129. Korona Żelistrzewo 5 - 3 GOSRiT Luzino
130. Lider Dębogórze 0 - 2 AP Gdynia Dąbrowa
131. Stolem Gniewino 3 - 0 Cisowa Gdynia
132. Sztorm Gdynia 6 - 0 Bałtyk II Gdynia




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE