ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
TRÓJMIEJSKA LIGA JUNIORÓW - JESIEŃ 2017 - JEDNODNIOWE TURNIEJE - ROCZNIKI 2007 - 2012
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA


Liga Juniorów C2 - grupa Malbork III - sezon 2012/2013



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Rodło Kwidzyn 20 56 18 2 0 165 - 14
2. Chojniczanka Chojnice 19 53 17 2 0 122 - 9
3. Powiśle Stary Targ 20 43 14 1 5 93 - 28
4. Powiśle Dzierzgoń 20 42 14 0 6 118 - 53
5. Błękitni Stare Pole 20 34 11 1 8 83 - 79
6. Powiśle Czernin 20 19 6 1 13 55 - 66
7. Jurand Lasowice 19 16 5 1 13 29 - 79
8. Olimpico Malbork 20 16 5 1 14 43 - 98
9. Ruch Gościszewo 19 16 5 1 13 22 - 79
10. Grom Nowy Staw 18 14 4 2 12 45 - 119
11. LKS Waplewo 19 5 1 2 16 10 - 161
Ostatni komentarz dodał GromekNS 02.06.2013, 16:46:50
* Powiśle Czernin wycofało się po rundzie jesiennej

Kolejka 1 - 1/2. września 2012 [szczegóły] Komentarze (9) 
1. Ruch Gościszewo 0 - 3 Olimpico Malbork
2. Rodło Kwidzyn 3 - 3 Chojniczanka Chojnice
4. Powiśle Stary Targ 3 - 0 Jurand Lasowice
5. Powiśle Dzierzgoń 12 - 0 LKS Waplewo
6. Powiśle Czernin 4 - 4 Błękitni Stare Pole
Pauza: Grom Nowy Staw,
Kolejka 2 - 8/9. września 2012 [szczegóły] Komentarze (10) 
7. Olimpico Malbork 2 - 3 Błękitni Stare Pole
8. LKS Waplewo 0 - 18 Powiśle Czernin
9. Jurand Lasowice 1 - 4 Powiśle Dzierzgoń
10. Grom Nowy Staw 4 - 4 Powiśle Stary Targ
12. Ruch Gościszewo 0 - 4 Rodło Kwidzyn
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 3 - 15/16. września 2012 [szczegóły] Komentarze (14) 
13. Rodło Kwidzyn 6 - 0 Olimpico Malbork
15. Powiśle Stary Targ 1 - 2 Chojniczanka Chojnice
16. Powiśle Dzierzgoń 7 - 1 Grom Nowy Staw
17. Powiśle Czernin 3 - 0 Jurand Lasowice
18. Błękitni Stare Pole 20 - 1 LKS Waplewo
Pauza: Ruch Gościszewo,
Kolejka 4 - 22/23. września 2012 [szczegóły] Komentarze (5) 
19. Olimpico Malbork 0 - 0 LKS Waplewo
20. Jurand Lasowice 2 - 3 Błękitni Stare Pole
21. Grom Nowy Staw 2 - 7 Powiśle Czernin
22. Chojniczanka Chojnice 9 - 2 Powiśle Dzierzgoń
23. Ruch Gościszewo 1 - 9 Powiśle Stary Targ
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 5 - 29/30. września 2012 [szczegóły] Komentarze (4) 
26. Powiśle Stary Targ 2 - 3 Rodło Kwidzyn
27. Powiśle Dzierzgoń 6 - 0 Ruch Gościszewo
28. Powiśle Czernin 1 - 8 Chojniczanka Chojnice
29. Błękitni Stare Pole 6 - 3 Grom Nowy Staw
30. LKS Waplewo 0 - 5 Jurand Lasowice
Pauza: Olimpico Malbork,
Kolejka 6 - 6/7. października 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Olimpico Malbork 5 - 1 Jurand Lasowice
32. Grom Nowy Staw 2 - 2 LKS Waplewo
33. Chojniczanka Chojnice 5 - 0 Błękitni Stare Pole
34. Ruch Gościszewo 1 - 8 Powiśle Czernin
35. Rodło Kwidzyn 9 - 2 Powiśle Dzierzgoń
Pauza: Powiśle Stary Targ,
Kolejka 7 - 13/14. października 2012 [szczegóły] Komentarze (2) 
37. Powiśle Stary Targ 3 - 0 Olimpico Malbork
39. Powiśle Czernin 3 - 10 Rodło Kwidzyn
40. Błękitni Stare Pole 12 - 0 Ruch Gościszewo
41. LKS Waplewo 0 - 12 Chojniczanka Chojnice
42. Jurand Lasowice 3 - 2 Grom Nowy Staw
Pauza: Powiśle Dzierzgoń,
Kolejka 8 - 20/21. października 2012 [szczegóły] Komentarze (2) 
43. Olimpico Malbork 4 - 3 Grom Nowy Staw
44. Chojniczanka Chojnice 11 - 0 Jurand Lasowice
45. Ruch Gościszewo 3 - 1 LKS Waplewo
46. Rodło Kwidzyn 13 - 0 Błękitni Stare Pole
48. Powiśle Stary Targ 5 - 1 Powiśle Dzierzgoń
Pauza: Powiśle Czernin,
Kolejka 9 - 27/28. października 2012 [szczegóły] Komentarze (1) 
49. Powiśle Dzierzgoń 7 - 3 Olimpico Malbork
50. Powiśle Czernin 4 - 2 Powiśle Stary Targ
52. LKS Waplewo 0 - 11 Rodło Kwidzyn
53. Jurand Lasowice 1 - 1 Ruch Gościszewo
54. Grom Nowy Staw 0 - 14 Chojniczanka Chojnice
Pauza: Błękitni Stare Pole,
Kolejka 10 - 3/4. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Olimpico Malbork 0 - 7 Chojniczanka Chojnice
56. Ruch Gościszewo 3 - 1 Grom Nowy Staw
57. Rodło Kwidzyn 9 - 1 Jurand Lasowice
59. Powiśle Stary Targ 8 - 1 Błękitni Stare Pole
60. Powiśle Dzierzgoń 5 - 2 Powiśle Czernin
Pauza: LKS Waplewo,
Kolejka 11 - 10/11. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (1) 
61. Powiśle Czernin 5 - 4 Olimpico Malbork
62. Błękitni Stare Pole 3 - 5 Powiśle Dzierzgoń
63. LKS Waplewo 0 - 12 Powiśle Stary Targ
65. Grom Nowy Staw 2 - 18 Rodło Kwidzyn
66. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Ruch Gościszewo
Pauza: Jurand Lasowice,
Kolejka 12 - 15/16. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. Olimpico Malbork 1 - 3 Ruch Gościszewo
68. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Rodło Kwidzyn
70. Jurand Lasowice 0 - 5 Powiśle Stary Targ
71. LKS Waplewo 1 - 11 Powiśle Dzierzgoń
72. Błękitni Stare Pole 3 - 0 Powiśle Czernin
Pauza: Grom Nowy Staw,
Kolejka 13 - 13/14. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (2) 
73. Błękitni Stare Pole 8 - 4 Olimpico Malbork 29 maja 2013
74. Powiśle Czernin 0 - 3 LKS Waplewo
75. Powiśle Dzierzgoń 16 - 0 Jurand Lasowice
76. Powiśle Stary Targ 11 - 0 Grom Nowy Staw 5 czerwca 2013
78. Rodło Kwidzyn 10 - 0 Ruch Gościszewo
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 14 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (2) 
79. Olimpico Malbork 0 - 15 Rodło Kwidzyn
81. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Powiśle Stary Targ
82. Grom Nowy Staw 1 - 15 Powiśle Dzierzgoń
83. Jurand Lasowice 3 - 0 Powiśle Czernin
84. LKS Waplewo 0 - 4 Błękitni Stare Pole
Pauza: Ruch Gościszewo,
Kolejka 15 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (2) 
85. LKS Waplewo 1 - 4 Olimpico Malbork
86. Błękitni Stare Pole 4 - 3 Jurand Lasowice
87. Powiśle Czernin 0 - 3 Grom Nowy Staw
88. Powiśle Dzierzgoń 0 - 3 Chojniczanka Chojnice
89. Powiśle Stary Targ 3 - 2 Ruch Gościszewo
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 16 - 30 kwietnia /1. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (2) 
92. Rodło Kwidzyn 4 - 0 Powiśle Stary Targ
93. Ruch Gościszewo 1 - 4 Powiśle Dzierzgoń
94. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Powiśle Czernin
95. Grom Nowy Staw 2 - 5 Błękitni Stare Pole
96. Jurand Lasowice - LKS Waplewo
Pauza: Olimpico Malbork,
Kolejka 17 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Jurand Lasowice 5 - 2 Olimpico Malbork
98. LKS Waplewo 1 - 9 Grom Nowy Staw
99. Błękitni Stare Pole 0 - 7 Chojniczanka Chojnice
100. Powiśle Czernin 0 - 3 Ruch Gościszewo
101. Powiśle Dzierzgoń 0 - 3 Rodło Kwidzyn
Pauza: Powiśle Stary Targ,
Kolejka 18 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (1) 
103. Olimpico Malbork 1 - 4 Powiśle Stary Targ 15 maja 2013
105. Rodło Kwidzyn 3 - 0 Powiśle Czernin
106. Ruch Gościszewo 1 - 3 Błękitni Stare Pole
107. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 LKS Waplewo
108. Grom Nowy Staw 3 - 2 Jurand Lasowice
Pauza: Powiśle Dzierzgoń,
Kolejka 19 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (3) 
109. Grom Nowy Staw 7 - 3 Olimpico Malbork
110. Jurand Lasowice 0 - 6 Chojniczanka Chojnice
111. LKS Waplewo 0 - 3 Ruch Gościszewo
112. Błękitni Stare Pole 0 - 7 Rodło Kwidzyn
114. Powiśle Dzierzgoń 2 - 4 Powiśle Stary Targ
Pauza: Powiśle Czernin,
Kolejka 20 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. Olimpico Malbork 3 - 6 Powiśle Dzierzgoń
116. Powiśle Stary Targ 3 - 0 Powiśle Czernin
118. Rodło Kwidzyn 20 - 0 LKS Waplewo
119. Ruch Gościszewo 0 - 2 Jurand Lasowice
120. Chojniczanka Chojnice - Grom Nowy Staw
Pauza: Błękitni Stare Pole,
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (1) 
121. Chojniczanka Chojnice 14 - 1 Olimpico Malbork
122. Grom Nowy Staw - Ruch Gościszewo
123. Jurand Lasowice 0 - 2 Rodło Kwidzyn
125. Błękitni Stare Pole 0 - 2 Powiśle Stary Targ
126. Powiśle Czernin 0 - 3 Powiśle Dzierzgoń
Pauza: LKS Waplewo,
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Olimpico Malbork 3 - 0 Powiśle Czernin
128. Powiśle Dzierzgoń 10 - 4 Błękitni Stare Pole
129. Powiśle Stary Targ 12 - 0 LKS Waplewo
131. Rodło Kwidzyn 14 - 0 Grom Nowy Staw
132. Ruch Gościszewo 0 - 8 Chojniczanka Chojnice
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03