POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - SENIORZY - 5 WOLNYCH MIEJSC
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) 10:00 - 15:00 - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Gdańsk IV - sezon 2012/2013



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GTS Rokitnica 18 42 13 3 2 65 - 25
2. Wisła Drewnica 18 40 12 4 2 59 - 33
3. GTS Mokry Dwór 18 38 12 2 4 51 - 20
4. GTS Rotmanka 18 38 11 5 2 40 - 20
5. Ogniwo Borkowo 18 32 10 2 6 42 - 42
6. GLKS Różyny 18 24 7 3 8 49 - 43
7. Świt Dąbrówka Tczewska 18 16 4 4 10 55 - 52
8. GTS Goszyn 18 16 5 1 12 37 - 61
9. Lisovia Lisewo 18 6 2 0 16 29 - 88
10. GTS Świńcz 18 5 1 2 15 29 - 72
Ostatni komentarz dodał siwek09 17.07.2013, 15:05:49



Kolejka 1 - 1/2. września 2012 [szczegóły] Komentarze (15) 
3. Świt Dąbrówka Tczewska 3 - 3 GLKS Różyny 1 września 2012 - 16:00
4. Lisovia Lisewo 1 - 2 GTS Goszyn 2 września 2012 - 12:30
5. GTS Świńcz 0 - 1 GTS Mokry Dwór 2 września 2012 - 14:00
6. GTS Rotmanka 0 - 1 GTS Rokitnica 2 września 2012 - 14:00
Pauza: Ogniwo Borkowo, Wisła Drewnica,
Kolejka 2 - 8/9. września 2012 [szczegóły] Komentarze (7) 
8. GTS Mokry Dwór 2 - 3 GTS Rotmanka 8 września 2012 - 16:00
9. GTS Goszyn 5 - 0 GTS Świńcz 8 września 2012 - 16:00
10. GLKS Różyny 6 - 0 Lisovia Lisewo 8 września 2012 - 17:00
12. Wisła Drewnica 1 - 3 Ogniwo Borkowo 8 września 2012 - 16:00
Pauza: Świt Dąbrówka Tczewska, GTS Rokitnica,
Kolejka 3 - 15/16. września 2012 [szczegóły] Komentarze (11) 
14. Świt Dąbrówka Tczewska 3 - 4 Wisła Drewnica 15 września 2012 - 16:00
16. GTS Świńcz 3 - 4 GLKS Różyny 16 września 2012 - 14:00
17. GTS Rotmanka 2 - 0 GTS Goszyn 15 września 2012 - 16:00
18. GTS Rokitnica 4 - 0 GTS Mokry Dwór 15 września 2012 - 16:00
Pauza: Lisovia Lisewo, Ogniwo Borkowo,
Kolejka 4 - 22/23. września 2012 [szczegóły] Komentarze (2) 
20. GTS Goszyn 3 - 1 GTS Rokitnica 22 września 2012 - 16:00
21. GLKS Różyny 1 - 1 GTS Rotmanka 22 września 2012 - 17:00
23. Wisła Drewnica 2 - 0 Lisovia Lisewo 22 września 2012 - 15:00
24. Ogniwo Borkowo 2 - 1 Świt Dąbrówka Tczewska 23 września 2012 - 13:00
Pauza: GTS Świńcz, GTS Mokry Dwór,
Kolejka 5 - 29/30. września 2012 [szczegóły] Komentarze (7) 
26. Lisovia Lisewo 2 - 5 Ogniwo Borkowo 30 września 2012 - 12:30
27. GTS Świńcz 6 - 6 Wisła Drewnica 30 września 2012 - 14:00
29. GTS Rokitnica 9 - 0 GLKS Różyny 29 września 2012 - 15:00
30. GTS Mokry Dwór 4 - 0 GTS Goszyn 30 września 2012 - 15:00
Pauza: GTS Rotmanka, Świt Dąbrówka Tczewska,
Kolejka 6 - 6/7. października 2012 [szczegóły] Komentarze (7) 
32. GLKS Różyny 1 - 7 GTS Mokry Dwór 6 października 2012 - 16:00
34. Wisła Drewnica 1 - 1 GTS Rotmanka 6 października 2012 - 16:00
35. Ogniwo Borkowo 2 - 0 GTS Świńcz 7 października 2012 - 13:00
36. Świt Dąbrówka Tczewska 11 - 2 Lisovia Lisewo 6 października 2012 - 16:00
Pauza: GTS Rokitnica, GTS Goszyn,
Kolejka 7 - 13/14. października 2012 [szczegóły] Komentarze (9) 
38. GTS Świńcz 0 - 2 Świt Dąbrówka Tczewska 14 października 2012 - 14:00
39. GTS Rotmanka 2 - 2 Ogniwo Borkowo 13 października 2012 - 16:00
40. GTS Rokitnica 1 - 1 Wisła Drewnica 14 października 2012 - 14:00
42. GTS Goszyn 1 - 2 GLKS Różyny 13 października 2012 - 16:00
Pauza: GTS Mokry Dwór, Lisovia Lisewo,
Kolejka 8 - 20/21. października 2012 [szczegóły] Komentarze (6) 
45. Wisła Drewnica 3 - 2 GTS Mokry Dwór 20 października 2012 - 16:00
46. Ogniwo Borkowo 0 - 3 GTS Rokitnica 21 października 2012 - 13:00
47. Świt Dąbrówka Tczewska 2 - 3 GTS Rotmanka 20 października 2012 - 16:00
48. Lisovia Lisewo 4 - 1 GTS Świńcz 21 października 2012 - 12:30
Pauza: GTS Goszyn, GLKS Różyny,
Kolejka 9 - 27/28. października 2012 [szczegóły] Komentarze (4) 
50. GTS Rotmanka 4 - 1 Lisovia Lisewo 27 października 2012 - 15:00
51. GTS Rokitnica 4 - 4 Świt Dąbrówka Tczewska 28 października 2012 - 13:00
52. GTS Mokry Dwór 5 - 0 Ogniwo Borkowo 27 października 2012 - 14:00
53. GTS Goszyn 2 - 4 Wisła Drewnica 27 października 2012 - 14:00
Pauza: GLKS Różyny, GTS Świńcz,
Kolejka 10 - 3/4. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (14) 
56. Wisła Drewnica 2 - 1 GLKS Różyny 3 listopada 2012 - 16:00
57. Ogniwo Borkowo 6 - 4 GTS Goszyn 4 listopada 2012 - 13:00
58. Świt Dąbrówka Tczewska 2 - 4 GTS Mokry Dwór 3 listopada 2012 - 15:00
59. Lisovia Lisewo 1 - 6 GTS Rokitnica 4 listopada 2012 - 12:30
60. GTS Świńcz 1 - 1 GTS Rotmanka 4 listopada 2012 - 14:00
Kolejka 11 - 10/11. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (4) 
62. GTS Rokitnica 5 - 2 GTS Świńcz 10 listopada 2012 - 14:00
63. GTS Mokry Dwór 3 - 0 Lisovia Lisewo 10 listopada 2012 - 11:00
64. GTS Goszyn 2 - 1 Świt Dąbrówka Tczewska 10 listopada 2012 - 13:00
65. GLKS Różyny 7 - 0 Ogniwo Borkowo 11 listopada 2012 - 13:00
Pauza: Wisła Drewnica, GTS Rotmanka,
Kolejka 12 - 6/7. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (8) 
69. GLKS Różyny 1 - 1 Świt Dąbrówka Tczewska 1 maja 2013 - 17:00
70. GTS Goszyn 4 - 5 Lisovia Lisewo 22 maja 2013 - 18:00
71. GTS Mokry Dwór 3 - 0 GTS Świńcz 28 kwietnia 2013 - 14:00
72. GTS Rokitnica 1 - 0 GTS Rotmanka 22 maja 2013 - 18:00
Pauza: Ogniwo Borkowo, Wisła Drewnica,
Kolejka 13 - 13/14. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (4) 
74. GTS Rotmanka 1 - 0 GTS Mokry Dwór 13 kwietnia 2013 - 16:00
75. GTS Świńcz 0 - 3 GTS Goszyn 14 kwietnia 2013 - 14:00
76. Lisovia Lisewo 1 - 7 GLKS Różyny 14 kwietnia 2013 - 12:30
78. Ogniwo Borkowo 3 - 4 Wisła Drewnica 14 kwietnia 2013 - 14:00
Pauza: Świt Dąbrówka Tczewska, GTS Rokitnica,
Kolejka 14 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (6) 
80. Wisła Drewnica 3 - 1 Świt Dąbrówka Tczewska 20 kwietnia 2013 - 17:00
82. GLKS Różyny 9 - 0 GTS Świńcz 20 kwietnia 2013 - 17:00
83. GTS Goszyn 0 - 6 GTS Rotmanka 20 kwietnia 2013 - 14:00
84. GTS Mokry Dwór 2 - 2 GTS Rokitnica 20 kwietnia 2013 - 14:00
Pauza: Lisovia Lisewo, Ogniwo Borkowo,
Kolejka 15 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (10) 
86. GTS Rokitnica 2 - 1 GTS Goszyn 27 kwietnia 2013 - 15:30
87. GTS Rotmanka 2 - 1 GLKS Różyny 27 kwietnia 2013 - 16:00
89. Lisovia Lisewo 0 - 5 Wisła Drewnica 28 kwietnia 2013 - 12:30
90. Świt Dąbrówka Tczewska 0 - 1 Ogniwo Borkowo 27 kwietnia 2013 - 16:00
Pauza: GTS Świńcz, GTS Mokry Dwór,
Kolejka 16 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (2) 
92. Ogniwo Borkowo 9 - 1 Lisovia Lisewo 5 maja 2013 - 14:00
93. Wisła Drewnica 3 - 1 GTS Świńcz 4 maja 2013 - 17:00
95. GLKS Różyny 2 - 3 GTS Rokitnica 4 maja 2013 - 17:00
96. GTS Goszyn 0 - 6 GTS Mokry Dwór 4 maja 2013 - 14:00
Pauza: GTS Rotmanka, Świt Dąbrówka Tczewska,
Kolejka 17 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (3) 
98. GTS Mokry Dwór 4 - 0 GLKS Różyny 11 maja 2013 - 16:00
100. GTS Rotmanka 2 - 2 Wisła Drewnica 11 maja 2013 - 16:00
101. GTS Świńcz 1 - 3 Ogniwo Borkowo 12 maja 2013 - 14:00
102. Lisovia Lisewo 2 - 8 Świt Dąbrówka Tczewska 12 maja 2013 - 12:30
Pauza: GTS Rokitnica, GTS Goszyn,
Kolejka 18 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (3) 
104. Świt Dąbrówka Tczewska 8 - 4 GTS Świńcz 18 maja 2013 - 16:00
105. Ogniwo Borkowo 0 - 1 GTS Rotmanka 19 maja 2013 - 14:00
106. Wisła Drewnica 2 - 1 GTS Rokitnica 18 maja 2013 - 17:00
108. GLKS Różyny 2 - 1 GTS Goszyn 18 maja 2013 - 17:00
Pauza: GTS Mokry Dwór, Lisovia Lisewo,
Kolejka 19 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (5) 
111. GTS Mokry Dwór 2 - 1 Wisła Drewnica 25 maja 2013 - 18:00
112. GTS Rokitnica 6 - 0 Ogniwo Borkowo 25 maja 2013 - 15:30
113. GTS Rotmanka 4 - 2 Świt Dąbrówka Tczewska 25 maja 2013 - 16:00
114. GTS Świńcz 5 - 4 Lisovia Lisewo 26 maja 2013 - 14:00
Pauza: GTS Goszyn, GLKS Różyny,
Kolejka 20 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (9) 
116. Lisovia Lisewo 1 - 2 GTS Rotmanka 2 czerwca 2013 - 12:30
117. Świt Dąbrówka Tczewska 0 - 6 GTS Rokitnica 1 czerwca 2013 - 16:00
118. Ogniwo Borkowo 1 - 1 GTS Mokry Dwór 2 czerwca 2013 - 14:00
119. Wisła Drewnica 11 - 2 GTS Goszyn 1 czerwca 2013 - 17:00
Pauza: GLKS Różyny, GTS Świńcz,
Kolejka 21 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (6) 
122. GLKS Różyny 2 - 4 Wisła Drewnica 8 czerwca 2013 - 17:00
123. GTS Goszyn 3 - 4 Ogniwo Borkowo 8 czerwca 2013 - 14:00
124. GTS Mokry Dwór 3 - 2 Świt Dąbrówka Tczewska 9 czerwca 2013 - 14:00
125. GTS Rokitnica 6 - 4 Lisovia Lisewo 8 czerwca 2013 - 15:30
126. GTS Rotmanka 5 - 2 GTS Świńcz 8 czerwca 2013 - 16:00
Kolejka 22 - 16. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (5) 
128. GTS Świńcz 3 - 4 GTS Rokitnica 16 czerwca 2013 - 17:00
129. Lisovia Lisewo 0 - 2 GTS Mokry Dwór 16 czerwca 2013 - 17:00
130. Świt Dąbrówka Tczewska 4 - 4 GTS Goszyn 16 czerwca 2013 - 17:00
131. Ogniwo Borkowo 1 - 0 GLKS Różyny 16 czerwca 2013 - 17:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE