ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów C - grupa Słupsk I - sezon 2011/2012



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Garbarnia Kępice 18 52 17 1 0 96 - 9
2. Gryf Słupsk 18 49 16 1 1 148 - 11
3. Jantar Ustka 18 35 11 2 5 118 - 27
4. Byki Słupsk 18 33 10 3 5 43 - 27
5. Stal Jezierzyce 18 26 8 2 8 36 - 41
6. Sparta Sycewice 18 22 7 1 10 55 - 89
7. Echo Biesowice 18 14 4 2 12 43 - 99
8. Skotawia Dębnica Kaszubska 18 11 3 2 13 20 - 102
9. Karol Pęplino 18 10 3 1 14 25 - 96
10. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 18 9 2 3 13 32 - 115
Ostatni komentarz dodał lukasbrusk 17.10.2011, 16:35:55



Kolejka 1 - 3/4. września 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Byki Słupsk 4 - 1 Echo Biesowice 3 września 2011 - 11:00
2. Jantar Ustka 20 - 0 Karol Pęplino 3 września 2011 - 13:00
3. Garbarnia Kępice 0 - 0 Gryf Słupsk 4 września 2011 - 11:00
4. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 6 Sparta Sycewice 3 września 2011 - 13:00
5. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0 - 6 Stal Jezierzyce 4 września 2011 - 11:00
Kolejka 2 - 10/11. września 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
6. Echo Biesowice 0 - 6 Stal Jezierzyce 10 września 2011 - 15:00
7. Sparta Sycewice 6 - 4 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 11 września 2011 - 12:00
8. Gryf Słupsk 9 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 11 września 2011 - 17:30
9. Karol Pęplino 1 - 11 Garbarnia Kępice 11 września 2011 - 11:00
10. Byki Słupsk 1 - 1 Jantar Ustka 10 września 2011 - 11:00
Kolejka 3 - 17/18. września 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
11. Jantar Ustka 10 - 2 Echo Biesowice 17 września 2011 - 13:00
12. Garbarnia Kępice 3 - 1 Byki Słupsk 18 września 2011 - 11:00
13. Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 0 Karol Pęplino 22 września 2011 - 17:00
14. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0 - 12 Gryf Słupsk 17 września 2011 - 11:00
15. Stal Jezierzyce 2 - 7 Sparta Sycewice 19 września 2011 - 17:30
Kolejka 4 - 24/25. września 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Echo Biesowice 4 - 7 Sparta Sycewice 24 września 2011 - 12:00
17. Gryf Słupsk 7 - 0 Stal Jezierzyce 25 września 2011 - 17:30
18. Karol Pęplino 4 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 25 września 2011 - 11:00
19. Byki Słupsk 2 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 24 września 2011 - 11:00
20. Jantar Ustka 0 - 1 Garbarnia Kępice 24 września 2011 - 13:00
Kolejka 5 - 1/2. października 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Garbarnia Kępice 6 - 0 Echo Biesowice 2 października 2011 - 11:00
22. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 13 Jantar Ustka 1 października 2011 - 13:00
23. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0 - 9 Byki Słupsk 2 października 2011 - 11:00
24. Stal Jezierzyce 3 - 0 Karol Pęplino 2 października 2011 - 15:00
25. Sparta Sycewice 0 - 10 Gryf Słupsk 1 października 2011 - 13:30
Kolejka 6 - 8/9. października 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Echo Biesowice 0 - 7 Gryf Słupsk 8 października 2011 - 12:00
27. Karol Pęplino 3 - 4 Sparta Sycewice 8 października 2011 - 11:00
28. Byki Słupsk 1 - 0 Stal Jezierzyce 8 października 2011 - 11:00
29. Jantar Ustka 10 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 8 października 2011 - 13:00
30. Garbarnia Kępice 12 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 9 października 2011 - 11:00
Kolejka 7 - 15/16. października 2011 [szczegóły] Komentarze (1) 
31. Skotawia Dębnica Kaszubska 6 - 0 Echo Biesowice 15 października 2011 - 16:00
32. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 - 4 Garbarnia Kępice 16 października 2011 - 11:00
33. Stal Jezierzyce 3 - 1 Jantar Ustka 15 października 2011 - 13:00
34. Sparta Sycewice 0 - 1 Byki Słupsk 15 października 2011 - 13:30
35. Gryf Słupsk 10 - 0 Karol Pęplino 16 października 2011 - 11:00
Kolejka 8 - 22/23. października 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Echo Biesowice 3 - 1 Karol Pęplino 21 października 2011 - 15:30
37. Byki Słupsk 0 - 3 Gryf Słupsk 22 października 2011 - 11:00
38. Jantar Ustka 10 - 3 Sparta Sycewice 22 października 2011 - 13:00
39. Garbarnia Kępice 7 - 0 Stal Jezierzyce 23 października 2011 - 13:30
40. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 22 października 2011 - 13:00
Kolejka 9 - 29/30. października 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 6 - 5 Echo Biesowice 29 października 2011 - 11:00
42. Stal Jezierzyce 4 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska 29 października 2011 - 13:00
43. Sparta Sycewice 2 - 5 Garbarnia Kępice 29 października 2011 - 11:00
44. Gryf Słupsk 6 - 2 Jantar Ustka 30 października 2011 - 11:00
45. Karol Pęplino 0 - 3 Byki Słupsk 30 października 2011 - 11:00
Kolejka 10 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Echo Biesowice 2 - 2 Byki Słupsk
47. Karol Pęplino 1 - 8 Jantar Ustka
48. Gryf Słupsk 0 - 1 Garbarnia Kępice
49. Sparta Sycewice 3 - 3 Skotawia Dębnica Kaszubska
50. Stal Jezierzyce 0 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Kolejka 11 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Stal Jezierzyce 3 - 0 Echo Biesowice
52. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 - 5 Sparta Sycewice
53. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 14 Gryf Słupsk
54. Garbarnia Kępice 8 - 0 Karol Pęplino
55. Jantar Ustka 1 - 1 Byki Słupsk
Kolejka 12 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. Echo Biesowice 2 - 3 Jantar Ustka
57. Byki Słupsk 1 - 3 Garbarnia Kępice
58. Karol Pęplino 2 - 3 Skotawia Dębnica Kaszubska
59. Gryf Słupsk 20 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
60. Sparta Sycewice 0 - 5 Stal Jezierzyce
Kolejka 13 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Sparta Sycewice 5 - 9 Echo Biesowice
62. Stal Jezierzyce 1 - 9 Gryf Słupsk
63. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 4 - 5 Karol Pęplino
64. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 2 Byki Słupsk
65. Garbarnia Kępice 3 - 1 Jantar Ustka
Kolejka 14 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
66. Echo Biesowice 0 - 7 Garbarnia Kępice
67. Jantar Ustka 13 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska
68. Byki Słupsk 4 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 kwietnia 2012
69. Karol Pęplino 1 - 1 Stal Jezierzyce
70. Gryf Słupsk 8 - 1 Sparta Sycewice
Kolejka 15 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Gryf Słupsk 17 - 1 Echo Biesowice
72. Sparta Sycewice 2 - 3 Karol Pęplino
73. Stal Jezierzyce 0 - 2 Byki Słupsk
74. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0 - 13 Jantar Ustka
75. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 5 Garbarnia Kępice
Kolejka 16 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
76. Echo Biesowice 8 - 4 Skotawia Dębnica Kaszubska
77. Garbarnia Kępice 8 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
78. Jantar Ustka 1 - 0 Stal Jezierzyce
79. Byki Słupsk 2 - 3 Sparta Sycewice
80. Karol Pęplino 0 - 4 Gryf Słupsk
Kolejka 17 - 2/3. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Karol Pęplino 2 - 3 Echo Biesowice
82. Gryf Słupsk 8 - 2 Byki Słupsk
83. Sparta Sycewice 0 - 10 Jantar Ustka
84. Stal Jezierzyce 0 - 4 Garbarnia Kępice
85. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 7 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska
Kolejka 18 - 9/10. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Echo Biesowice 3 - 3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
87. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 2 Stal Jezierzyce
88. Garbarnia Kępice 8 - 1 Sparta Sycewice
89. Jantar Ustka 1 - 4 Gryf Słupsk
90. Byki Słupsk 5 - 2 Karol Pęplino




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE