MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów D1 - grupa Malbork IV - sezon 2011/2012



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Orły Tczew 16 42 14 0 2 78 - 6
2. Rodło Kwidzyn 16 42 14 0 2 82 - 14
3. Powiśle Stary Targ 17 40 13 1 3 58 - 20
4. Powiśle Czernin 16 28 9 1 6 53 - 36
5. Grom Nowy Staw 16 24 8 0 8 41 - 39
6. Lisovia Lisewo 18 22 7 1 10 56 - 65
7. Błękitni Stare Pole 16 21 7 0 9 48 - 43
8. Jurand Lasowice 15 15 4 3 8 20 - 45
9. Motława Suchy Dąb 16 12 4 0 12 15 - 89
10. Zawisza Czarne Dolne 16 10 3 1 12 17 - 49
11. Ruch Gościszewo 18 7 2 1 15 13 - 81
Ostatni komentarz dodał Rodło_KKS 03.06.2012, 21:44:15



Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Grom Nowy Staw 3 - 2 Błękitni Stare Pole 28 sierpnia 2011 - 11:00
3. Lisovia Lisewo 1 - 6 Orły Tczew 20 sierpnia 2011 - 11:00
4. Motława Suchy Dąb 3 - 0 Zawisza Czarne Dolne 20 sierpnia 2011 - 13:00
5. Powiśle Czernin 1 - 9 Rodło Kwidzyn
6. Powiśle Stary Targ 2 - 0 Ruch Gościszewo 21 sierpnia 2011 - 14:00
Pauza: Jurand Lasowice,
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (1) 
7. Błękitni Stare Pole 3 - 0 Ruch Gościszewo 27 sierpnia 2011 - 11:00
8. Rodło Kwidzyn 2 - 3 Powiśle Stary Targ 28 sierpnia 2011 - 13:30
9. Zawisza Czarne Dolne - - - Powiśle Czernin 27 sierpnia 2011 - 11:00
Obustronny walkower.
10. Orły Tczew 13 - 0 Motława Suchy Dąb 27 sierpnia 2011 - 11:00
11. Jurand Lasowice 2 - 7 Lisovia Lisewo 28 sierpnia 2011 - 13:00
Pauza: Grom Nowy Staw,
Kolejka 3 - 3/4. września 2011 [szczegóły] Komentarze (8) 
14. Lisovia Lisewo 3 - 4 Grom Nowy Staw 3 września 2011 - 11:00
15. Motława Suchy Dąb 0 - 3 Jurand Lasowice 4 września 2011 - 12:00
16. Powiśle Czernin 2 - 1 Orły Tczew
17. Powiśle Stary Targ 6 - 0 Zawisza Czarne Dolne 4 września 2011 - 14:00
18. Ruch Gościszewo 0 - 10 Rodło Kwidzyn 3 września 2011 - 16:00
Pauza: Błękitni Stare Pole,
Kolejka 4 - 10/11. września 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Błękitni Stare Pole 0 - 4 Rodło Kwidzyn 10 września 2011 - 11:00
20. Zawisza Czarne Dolne 5 - 0 Ruch Gościszewo 10 września 2011 - 11:00
21. Orły Tczew 6 - 1 Powiśle Stary Targ 11 września 2011 - 11:00
22. Jurand Lasowice 2 - 6 Powiśle Czernin 11 września 2011 - 13:00
23. Grom Nowy Staw 3 - 0 Motława Suchy Dąb 11 września 2011 - 14:00
vo,niestawienie się na zawody
Pauza: Lisovia Lisewo,
Kolejka 5 - 17/18. września 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Lisovia Lisewo 3 - 2 Błękitni Stare Pole 17 września 2011 - 11:00
27. Powiśle Czernin 2 - 0 Grom Nowy Staw 18 września 2011 - 12:00
28. Powiśle Stary Targ 9 - 1 Jurand Lasowice 18 września 2011 - 14:00
29. Ruch Gościszewo 0 - 7 Orły Tczew 18 września 2011 - 14:00
30. Rodło Kwidzyn 8 - 0 Zawisza Czarne Dolne 18 września 2011 - 15:30
Pauza: Motława Suchy Dąb,
Kolejka 6 - 24/25. września 2011 [szczegóły] Komentarze (7) 
31. Błękitni Stare Pole 5 - 1 Zawisza Czarne Dolne 24 września 2011 - 11:00
32. Orły Tczew 4 - 0 Rodło Kwidzyn 25 września 2011 - 11:00
33. Jurand Lasowice 1 - 1 Ruch Gościszewo 25 września 2011 - 13:00
34. Grom Nowy Staw 0 - 2 Powiśle Stary Targ 25 września 2011 - 14:00
36. Lisovia Lisewo 13 - 1 Motława Suchy Dąb 24 września 2011 - 11:00
Pauza: Powiśle Czernin,
Kolejka 7 - 1/2. października 2011 [szczegóły] Komentarze (8) 
37. Motława Suchy Dąb 0 - 12 Błękitni Stare Pole 1 października 2011 - 10:00
38. Powiśle Czernin 3 - 1 Lisovia Lisewo 2 października 2011 - 12:00
40. Ruch Gościszewo 1 - 2 Grom Nowy Staw 1 października 2011 - 15:30
41. Rodło Kwidzyn 2 - 1 Jurand Lasowice 2 października 2011 - 15:30
42. Zawisza Czarne Dolne 0 - 1 Orły Tczew 1 października 2011 - 11:00
Pauza: Powiśle Stary Targ,
Kolejka 8 - 8/9. października 2011 [szczegóły] Komentarze (6) 
43. Błękitni Stare Pole 0 - 6 Orły Tczew 8 października 2011 - 11:00
44. Jurand Lasowice 3 - 3 Zawisza Czarne Dolne 9 października 2011 - 13:00
45. Grom Nowy Staw 2 - 5 Rodło Kwidzyn 9 października 2011 - 14:00
47. Lisovia Lisewo 2 - 2 Powiśle Stary Targ 8 października 2011 - 11:00
48. Motława Suchy Dąb 1 - 12 Powiśle Czernin 8 października 2011 - 11:00
Pauza: Ruch Gościszewo,
Kolejka 9 - 15/16. października 2011 [szczegóły] Komentarze (3) 
49. Powiśle Czernin 5 - 3 Błękitni Stare Pole 16 października 2011 - 12:00
50. Powiśle Stary Targ 2 - 0 Motława Suchy Dąb 16 października 2011 - 14:00
51. Ruch Gościszewo 1 - 7 Lisovia Lisewo 16 października 2011 - 14:00
53. Zawisza Czarne Dolne 4 - 1 Grom Nowy Staw 15 października 2011 - 11:00
54. Orły Tczew 6 - 0 Jurand Lasowice 15 października 2011 - 11:00
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 10 - 22/23. października 2011 [szczegóły] Komentarze (4) 
55. Błękitni Stare Pole 2 - 1 Jurand Lasowice 22 października 2011 - 11:00
56. Grom Nowy Staw 0 - 4 Orły Tczew 22 października 2011 - 13:00
58. Lisovia Lisewo 2 - 5 Rodło Kwidzyn 22 października 2011 - 11:00
59. Motława Suchy Dąb 2 - 1 Ruch Gościszewo 22 października 2011 - 11:00
60. Powiśle Czernin 1 - 2 Powiśle Stary Targ 23 października 2011 - 12:00
Pauza: Zawisza Czarne Dolne,
Kolejka 11 - 29/30. października 2011 [szczegóły] Komentarze (17) 
61. Powiśle Stary Targ 7 - 0 Błękitni Stare Pole 30 października 2011 - 13:00
62. Ruch Gościszewo 0 - 7 Powiśle Czernin 30 października 2011 - 13:00
63. Rodło Kwidzyn 12 - 0 Motława Suchy Dąb 29 października 2011 - 13:00
64. Zawisza Czarne Dolne 4 - 1 Lisovia Lisewo 29 października 2011 - 11:00
66. Jurand Lasowice 3 - 1 Grom Nowy Staw 30 października 2011 - 13:00
Pauza: Orły Tczew,
Kolejka 12 - 24/25. marca 2012 [szczegóły] Komentarze (4) 
67. Błękitni Stare Pole 2 - 3 Grom Nowy Staw
69. Orły Tczew 7 - 0 Lisovia Lisewo
70. Zawisza Czarne Dolne 0 - 3 Motława Suchy Dąb
71. Rodło Kwidzyn 5 - 1 Powiśle Czernin
72. Ruch Gościszewo 0 - 5 Powiśle Stary Targ
Pauza: Jurand Lasowice,
Kolejka 13 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (2) 
73. Ruch Gościszewo 0 - 6 Błękitni Stare Pole
74. Powiśle Stary Targ 0 - 3 Rodło Kwidzyn
75. Powiśle Czernin 3 - 0 Zawisza Czarne Dolne
76. Motława Suchy Dąb 0 - 3 Orły Tczew
77. Lisovia Lisewo 3 - 0 Jurand Lasowice
goście nie przyjechali
Pauza: Grom Nowy Staw,
Kolejka 14 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (3) 
80. Grom Nowy Staw 10 - 0 Lisovia Lisewo
81. Jurand Lasowice 2 - 0 Motława Suchy Dąb
82. Orły Tczew 3 - 0 Powiśle Czernin
83. Zawisza Czarne Dolne 0 - 3 Powiśle Stary Targ
84. Rodło Kwidzyn 8 - 0 Ruch Gościszewo
Pauza: Błękitni Stare Pole,
Kolejka 15 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (4) 
85. Rodło Kwidzyn 5 - 0 Błękitni Stare Pole
86. Ruch Gościszewo 3 - 0 Zawisza Czarne Dolne
87. Powiśle Stary Targ 0 - 2 Orły Tczew
88. Powiśle Czernin 0 - 0 Jurand Lasowice
89. Motława Suchy Dąb 2 - 0 Grom Nowy Staw
Pauza: Lisovia Lisewo,
Kolejka 16 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (7) 
91. Błękitni Stare Pole 2 - 3 Lisovia Lisewo
93. Grom Nowy Staw 5 - 3 Powiśle Czernin
94. Jurand Lasowice 0 - 5 Powiśle Stary Targ
95. Orły Tczew 9 - 1 Ruch Gościszewo
96. Zawisza Czarne Dolne 0 - 3 Rodło Kwidzyn
Pauza: Motława Suchy Dąb,
Kolejka 17 - 1. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (6) 
97. Zawisza Czarne Dolne 0 - 3 Błękitni Stare Pole
98. Rodło Kwidzyn 1 - 0 Orły Tczew
99. Ruch Gościszewo 0 - 1 Jurand Lasowice
100. Powiśle Stary Targ 3 - 2 Grom Nowy Staw
102. Motława Suchy Dąb 1 - 7 Lisovia Lisewo
Pauza: Powiśle Czernin,
Kolejka 18 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (7) 
103. Błękitni Stare Pole 6 - 2 Motława Suchy Dąb
104. Lisovia Lisewo 1 - 7 Powiśle Czernin
106. Grom Nowy Staw 5 - 3 Ruch Gościszewo
107. Jurand Lasowice - Rodło Kwidzyn
108. Orły Tczew - Zawisza Czarne Dolne
Pauza: Powiśle Stary Targ,
Kolejka 19 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (5) 
109. Orły Tczew - Błękitni Stare Pole
110. Zawisza Czarne Dolne - Jurand Lasowice
111. Rodło Kwidzyn - Grom Nowy Staw
113. Powiśle Stary Targ 6 - 1 Lisovia Lisewo
114. Powiśle Czernin - Motława Suchy Dąb
Pauza: Ruch Gościszewo,
Kolejka 20 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (2) 
115. Błękitni Stare Pole - Powiśle Czernin
116. Motława Suchy Dąb - Powiśle Stary Targ
117. Lisovia Lisewo 1 - 2 Ruch Gościszewo
119. Grom Nowy Staw - Zawisza Czarne Dolne
120. Jurand Lasowice - Orły Tczew
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 21 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (4) 
121. Jurand Lasowice - Błękitni Stare Pole
122. Orły Tczew - Grom Nowy Staw
124. Rodło Kwidzyn - Lisovia Lisewo
125. Ruch Gościszewo - Motława Suchy Dąb
126. Powiśle Stary Targ - Powiśle Czernin
Pauza: Zawisza Czarne Dolne,
Kolejka 22 - 2/3. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (1) 
127. Błękitni Stare Pole - Powiśle Stary Targ
128. Powiśle Czernin - Ruch Gościszewo
129. Motława Suchy Dąb - Rodło Kwidzyn
130. Lisovia Lisewo - Zawisza Czarne Dolne
132. Grom Nowy Staw - Jurand Lasowice




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE