ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów A - grupa Malbork III - sezon 2011/2012



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. AP Malbork 16 46 15 1 0 92 - 13
2. Żuławy Nowy Dwór Gdański 16 34 11 1 4 54 - 29
3. Wierzyca Pelplin 16 33 10 3 3 54 - 32
4. Powiśle Dzierzgoń 16 30 10 0 6 46 - 35
5. Pogoń Prabuty 16 21 7 0 9 39 - 48
6. Czarni Przemysław 16 18 6 0 10 33 - 58
7. Olimpia Sztum 16 15 5 0 11 34 - 51
8. KP II Starogard Gdański 16 13 4 1 11 25 - 51
9. Wisła Korzeniewo 16 3 1 0 15 9 - 69
Ostatni komentarz dodał raDi_WP 01.06.2012, 21:35:14
* Wisła Korzeniewo wycofała się po rundzie jesiennej



Kolejka 1 - 3/4. września 2011 [szczegóły] Komentarze (17) 
1. AP Malbork 9 - 0 Czarni Przemysław 3 września 2011 - 10:00
2. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 0 KP II Starogard Gdański 3 września 2011 - 13:00
3. Wisła Korzeniewo 2 - 5 Wierzyca Pelplin 4 września 2011 - 14:00
5. Pogoń Prabuty 2 - 6 Olimpia Sztum 4 września 2011 - 11:00
Pauza: Powiśle Dzierzgoń,
Kolejka 2 - 10/11. września 2011 [szczegóły] Komentarze (11) 
6. Czarni Przemysław 1 - 2 Olimpia Sztum 11 września 2011 - 12:00
7. Powiśle Dzierzgoń 5 - 1 Pogoń Prabuty 11 września 2011 - 13:30
9. KP II Starogard Gdański 4 - 2 Wisła Korzeniewo 10 września 2011 - 15:00
10. AP Malbork 3 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 10 września 2011 - 10:00
Pauza: Wierzyca Pelplin,
Kolejka 3 - 17/18. września 2011 [szczegóły] Komentarze (25) 
11. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Czarni Przemysław 17 września 2011 - 12:00
12. Wisła Korzeniewo 0 - 14 AP Malbork 18 września 2011 - 14:00
14. Pogoń Prabuty 1 - 3 Wierzyca Pelplin 18 września 2011 - 11:00
15. Olimpia Sztum 1 - 3 Powiśle Dzierzgoń 18 września 2011 - 11:00
Pauza: KP II Starogard Gdański,
Kolejka 4 - 24/25. września 2011 [szczegóły] Komentarze (6) 
16. Czarni Przemysław 1 - 5 Powiśle Dzierzgoń 25 września 2011 - 12:00
17. Wierzyca Pelplin 4 - 2 Olimpia Sztum 25 września 2011 - 11:00
18. KP II Starogard Gdański 1 - 4 Pogoń Prabuty 24 września 2011 - 13:00
20. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Wisła Korzeniewo 24 września 2011 - 11:00
goście nie przyjechali
Pauza: AP Malbork,
Kolejka 5 - 1/2. października 2011 [szczegóły] Komentarze (29) 
21. Wisła Korzeniewo 0 - 4 Czarni Przemysław 2 października 2011 - 14:00
23. Pogoń Prabuty 1 - 2 AP Malbork 2 października 2011 - 14:30
24. Olimpia Sztum 4 - 0 KP II Starogard Gdański 2 października 2011 - 11:00
zdekompletowanie składu
25. Powiśle Dzierzgoń 2 - 1 Wierzyca Pelplin 2 października 2011 - 13:30
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 6 - 8/9. października 2011 [szczegóły] Komentarze (14) 
26. Czarni Przemysław 5 - 3 Wierzyca Pelplin 9 października 2011 - 10:00
27. KP II Starogard Gdański 3 - 0 Powiśle Dzierzgoń 8 października 2011 - 13:00
28. AP Malbork 4 - 1 Olimpia Sztum 8 października 2011 - 10:00
29. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 1 Pogoń Prabuty 9 października 2011 - 13:00
Pauza: Wisła Korzeniewo,
Kolejka 7 - 15/16. października 2011 [szczegóły] Komentarze (6) 
32. Pogoń Prabuty 6 - 2 Wisła Korzeniewo 16 października 2011 - 11:00
33. Olimpia Sztum 1 - 7 Żuławy Nowy Dwór Gdański 15 października 2011 - 10:00
34. Powiśle Dzierzgoń 0 - 8 AP Malbork 16 października 2011 - 11:00
35. Wierzyca Pelplin 3 - 1 KP II Starogard Gdański 16 października 2011 - 11:00
Pauza: Czarni Przemysław,
Kolejka 8 - 22/23. października 2011 [szczegóły] Komentarze (17) 
36. Czarni Przemysław 3 - 1 KP II Starogard Gdański 23 października 2011 - 10:00
37. AP Malbork 3 - 3 Wierzyca Pelplin 22 października 2011 - 12:00
38. Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 - 0 Powiśle Dzierzgoń 21 października 2011 - 15:30
39. Wisła Korzeniewo 3 - 2 Olimpia Sztum 23 października 2011 - 14:00
Pauza: Pogoń Prabuty,
Kolejka 9 - 29/30. października 2011 [szczegóły] Komentarze (11) 
41. Pogoń Prabuty 4 - 2 Czarni Przemysław 30 października 2011 - 11:00
43. Powiśle Dzierzgoń 7 - 0 Wisła Korzeniewo 30 października 2011 - 11:00
44. Wierzyca Pelplin 3 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 30 października 2011 - 11:00
45. KP II Starogard Gdański 1 - 6 AP Malbork 29 października 2011 - 10:00
Pauza: Olimpia Sztum,
Kolejka 10 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (9) 
46. Czarni Przemysław 2 - 9 AP Malbork
47. KP II Starogard Gdański 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
48. Wierzyca Pelplin 3 - 0 Wisła Korzeniewo
50. Olimpia Sztum 2 - 8 Pogoń Prabuty
Pauza: Powiśle Dzierzgoń,
Kolejka 11 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (8) 
51. Olimpia Sztum 2 - 5 Czarni Przemysław
52. Pogoń Prabuty 1 - 0 Powiśle Dzierzgoń
54. Wisła Korzeniewo 0 - 3 KP II Starogard Gdański
55. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 6 AP Malbork
Pauza: Wierzyca Pelplin,
Kolejka 12 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (4) 
56. Czarni Przemysław 2 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański
57. AP Malbork 3 - 0 Wisła Korzeniewo
59. Wierzyca Pelplin 5 - 1 Pogoń Prabuty
60. Powiśle Dzierzgoń 2 - 1 Olimpia Sztum
Pauza: KP II Starogard Gdański,
Kolejka 13 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (4) 
61. Powiśle Dzierzgoń 5 - 0 Czarni Przemysław
62. Olimpia Sztum 1 - 5 Wierzyca Pelplin
63. Pogoń Prabuty 3 - 1 KP II Starogard Gdański
65. Wisła Korzeniewo 0 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pauza: AP Malbork,
Kolejka 14 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (8) 
66. Czarni Przemysław 3 - 0 Wisła Korzeniewo
68. AP Malbork 9 - 0 Pogoń Prabuty
69. KP II Starogard Gdański 2 - 5 Olimpia Sztum
70. Wierzyca Pelplin 5 - 1 Powiśle Dzierzgoń
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 15 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (7) 
71. Wierzyca Pelplin 7 - 3 Czarni Przemysław
72. Powiśle Dzierzgoń 5 - 1 KP II Starogard Gdański
73. Olimpia Sztum 1 - 2 AP Malbork
74. Pogoń Prabuty 2 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pauza: Wisła Korzeniewo,
Kolejka 16 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (9) 
77. Wisła Korzeniewo 0 - 3 Pogoń Prabuty
78. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Olimpia Sztum
goście nie przyjechali
79. AP Malbork 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń
80. KP II Starogard Gdański 1 - 1 Wierzyca Pelplin
Pauza: Czarni Przemysław,
Kolejka 17 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (2) 
81. KP II Starogard Gdański 3 - 0 Czarni Przemysław
goście nie przyjechali
82. Wierzyca Pelplin 0 - 4 AP Malbork
83. Powiśle Dzierzgoń 7 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
84. Olimpia Sztum 3 - 0 Wisła Korzeniewo
Pauza: Pogoń Prabuty,
Kolejka 18 - 2/3. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (5) 
86. Czarni Przemysław 2 - 1 Pogoń Prabuty 20 maja 2012
88. Wisła Korzeniewo 0 - 3 Powiśle Dzierzgoń
89. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 3 Wierzyca Pelplin
90. AP Malbork 8 - 2 KP II Starogard Gdański




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE