SPARINGI - LATO 2017
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA

Liga Juniorów E2 - grupa I - rocznik 1995/1996 - sezon 2004/2005



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jedynka Reda 21 54 17 3 1 95 - 10
2. Gedania Gdańsk 21 45 14 3 4 91 - 35
3. SWSiEMP Arka Gdynia 20 43 13 4 3 119 - 25
4. Olivia Gdańsk 21 40 13 1 7 67 - 57
5. Lechia Gdańsk 20 37 11 4 5 57 - 45
6. Champion Gdańsk 20 32 9 5 6 48 - 38
7. Gedania II Gdańsk 20 30 9 3 8 41 - 47
8. Jantar Pruszcz Gdański 21 28 8 4 9 45 - 37
9. Beniaminek 03 Starogard Gdański 21 11 3 2 16 27 - 83
10. Kaszuby Połchowo 21 10 3 1 17 17 - 108
11. Polonia Gdańsk 11 7 2 1 8 19 - 39
12. Lechia II Gdańsk 21 4 1 1 19 22 - 124
Ostatni komentarz dodał marianBG 03.06.2009, 19:15:14
* Polonia Gdańsk brała udział tylko w rozgrywkach rundy wiosennej

Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Kaszuby Połchowo 0 - 9 Jedynka Reda
2. Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 3 Champion Gdańsk
3. Gedania Gdańsk 1 - 1 SWSiEMP Arka Gdynia
4. Gedania II Gdańsk 3 - 0 Lechia II Gdańsk
vo
5. Jantar Pruszcz Gdański 0 - 0 Lechia Gdańsk
6. Olivia Gdańsk - Polonia Gdańsk
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (1) 
7. Jedynka Reda 4 - 0 Lechia Gdańsk
8. Lechia II Gdańsk 0 - 3 Jantar Pruszcz Gdański
vo
9. SWSiEMP Arka Gdynia 4 - 0 Gedania II Gdańsk
10. Champion Gdańsk 6 - 0 Olivia Gdańsk
11. Kaszuby Połchowo 0 - 8 Beniaminek 03 Starogard Gdański
12. Gedania Gdańsk - Polonia Gdańsk
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 9 Jedynka Reda
14. Olivia Gdańsk 5 - 0 Kaszuby Połchowo
15. Gedania Gdańsk 7 - 1 Champion Gdańsk
16. Jantar Pruszcz Gdański 1 - 1 SWSiEMP Arka Gdynia
17. Lechia Gdańsk 9 - 1 Lechia II Gdańsk
18. Gedania II Gdańsk - Polonia Gdańsk
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Jedynka Reda 3 - 0 Lechia II Gdańsk
20. SWSiEMP Arka Gdynia 8 - 0 Lechia Gdańsk
21. Champion Gdańsk 0 - 3 Gedania II Gdańsk
22. Kaszuby Połchowo 0 - 7 Gedania Gdańsk
23. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 2 Olivia Gdańsk
24. Jantar Pruszcz Gdański - Polonia Gdańsk
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Olivia Gdańsk 0 - 4 Jedynka Reda
26. Gedania Gdańsk 14 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
27. Gedania II Gdańsk 1 - 0 Kaszuby Połchowo
28. Jantar Pruszcz Gdański 2 - 3 Champion Gdańsk
29. Lechia II Gdańsk 0 - 11 SWSiEMP Arka Gdynia
30. Lechia Gdańsk - Polonia Gdańsk
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Jedynka Reda 1 - 1 SWSiEMP Arka Gdynia
32. Champion Gdańsk 1 - 1 Lechia Gdańsk
33. Kaszuby Połchowo 0 - 6 Jantar Pruszcz Gdański
34. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 2 Gedania II Gdańsk
35. Olivia Gdańsk 0 - 2 Gedania Gdańsk
36. Lechia II Gdańsk - Polonia Gdańsk
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Gedania Gdańsk 1 - 1 Jedynka Reda
38. Gedania II Gdańsk 1 - 2 Olivia Gdańsk
39. Jantar Pruszcz Gdański 3 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
40. Lechia Gdańsk 6 - 3 Kaszuby Połchowo
41. Lechia II Gdańsk 3 - 7 Champion Gdańsk
42. SWSiEMP Arka Gdynia - Polonia Gdańsk
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Champion Gdańsk 3 - 1 SWSiEMP Arka Gdynia
44. Kaszuby Połchowo 3 - 0 Lechia II Gdańsk
45. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 1 Lechia Gdańsk
46. Olivia Gdańsk 1 - 5 Jantar Pruszcz Gdański
47. Gedania Gdańsk 2 - 1 Gedania II Gdańsk
48. Jedynka Reda - Polonia Gdańsk
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Gedania II Gdańsk 1 - 6 Jedynka Reda
50. Jantar Pruszcz Gdański 0 - 3 Gedania Gdańsk
51. Lechia Gdańsk 6 - 3 Olivia Gdańsk
52. Lechia II Gdańsk 5 - 6 Beniaminek 03 Starogard Gdański
53. SWSiEMP Arka Gdynia 14 - 0 Kaszuby Połchowo
54. Champion Gdańsk - Polonia Gdańsk
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Jedynka Reda 3 - 0 Champion Gdańsk
56. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 4 SWSiEMP Arka Gdynia
57. Olivia Gdańsk 2 - 2 Lechia II Gdańsk
58. Gedania Gdańsk 3 - 3 Lechia Gdańsk
59. Gedania II Gdańsk 2 - 2 Jantar Pruszcz Gdański
60. Kaszuby Połchowo - Polonia Gdańsk
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Jantar Pruszcz Gdański 0 - 1 Jedynka Reda
62. Lechia Gdańsk 3 - 3 Gedania II Gdańsk
63. Lechia II Gdańsk 0 - 11 Gedania Gdańsk
64. SWSiEMP Arka Gdynia 9 - 0 Olivia Gdańsk
65. Champion Gdańsk 3 - 0 Kaszuby Połchowo
66. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Polonia Gdańsk
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. Jedynka Reda 13 - 0 Kaszuby Połchowo
68. Champion Gdańsk 2 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
69. Polonia Gdańsk 4 - 8 Olivia Gdańsk
70. SWSiEMP Arka Gdynia 5 - 3 Gedania Gdańsk
71. Lechia II Gdańsk 3 - 6 Gedania II Gdańsk
72. Lechia Gdańsk 2 - 1 Jantar Pruszcz Gdański
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Lechia Gdańsk 0 - 3 Jedynka Reda
74. Jantar Pruszcz Gdański 7 - 1 Lechia II Gdańsk
75. Gedania II Gdańsk 4 - 3 SWSiEMP Arka Gdynia
76. Gedania Gdańsk 7 - 3 Polonia Gdańsk
77. Olivia Gdańsk 7 - 4 Champion Gdańsk
78. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 3 Kaszuby Połchowo
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Jedynka Reda 4 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
80. Kaszuby Połchowo 1 - 3 Olivia Gdańsk
81. Champion Gdańsk 1 - 2 Gedania Gdańsk
82. Polonia Gdańsk 2 - 4 Gedania II Gdańsk
83. SWSiEMP Arka Gdynia 11 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
84. Lechia II Gdańsk 0 - 3 Lechia Gdańsk
vo
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Lechia II Gdańsk 1 - 11 Jedynka Reda
86. Lechia Gdańsk 2 - 6 SWSiEMP Arka Gdynia
87. Jantar Pruszcz Gdański 3 - 0 Polonia Gdańsk
88. Gedania II Gdańsk 1 - 1 Champion Gdańsk
89. Gedania Gdańsk 10 - 2 Kaszuby Połchowo
90. Olivia Gdańsk 6 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Jedynka Reda 3 - 1 Olivia Gdańsk
92. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 4 Gedania Gdańsk
93. Kaszuby Połchowo 0 - 4 Gedania II Gdańsk
94. Champion Gdańsk 3 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
95. Polonia Gdańsk 0 - 3 Lechia Gdańsk
96. SWSiEMP Arka Gdynia 18 - 0 Lechia II Gdańsk
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. SWSiEMP Arka Gdynia 3 - 3 Jedynka Reda
98. Lechia II Gdańsk 3 - 2 Polonia Gdańsk
99. Lechia Gdańsk 2 - 1 Champion Gdańsk
100. Jantar Pruszcz Gdański 6 - 0 Kaszuby Połchowo
101. Gedania II Gdańsk 4 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
102. Gedania Gdańsk 0 - 5 Olivia Gdańsk
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. Jedynka Reda 5 - 0 Gedania Gdańsk
104. Olivia Gdańsk 3 - 0 Gedania II Gdańsk
105. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 1 Jantar Pruszcz Gdański
106. Kaszuby Połchowo 0 - 2 Lechia Gdańsk
107. Champion Gdańsk 5 - 0 Lechia II Gdańsk
108. Polonia Gdańsk 0 - 4 SWSiEMP Arka Gdynia
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Polonia Gdańsk 0 - 3 Jedynka Reda
110. SWSiEMP Arka Gdynia - Champion Gdańsk
111. Lechia II Gdańsk 0 - 2 Kaszuby Połchowo
112. Lechia Gdańsk 8 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
113. Jantar Pruszcz Gdański 1 - 2 Olivia Gdańsk
114. Gedania II Gdańsk 1 - 6 Gedania Gdańsk
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. Jedynka Reda 6 - 0 Gedania II Gdańsk
116. Gedania Gdańsk 2 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
117. Olivia Gdańsk 6 - 2 Lechia Gdańsk
118. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 0 Lechia II Gdańsk
119. Kaszuby Połchowo 0 - 6 SWSiEMP Arka Gdynia
120. Champion Gdańsk 2 - 2 Polonia Gdańsk
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Champion Gdańsk 1 - 0 Jedynka Reda
122. Polonia Gdańsk 3 - 2 Kaszuby Połchowo
123. SWSiEMP Arka Gdynia 5 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
124. Lechia II Gdańsk 2 - 6 Olivia Gdańsk
125. Lechia Gdańsk 4 - 1 Gedania Gdańsk
126. Jantar Pruszcz Gdański 3 - 0 Gedania II Gdańsk
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Jedynka Reda 3 - 1 Jantar Pruszcz Gdański
128. Gedania II Gdańsk - Lechia Gdańsk
129. Gedania Gdańsk 5 - 1 Lechia II Gdańsk
130. Olivia Gdańsk 5 - 4 SWSiEMP Arka Gdynia
131. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 3 Polonia Gdańsk
132. Kaszuby Połchowo 1 - 1 Champion Gdańsk
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.07