Kolejka 1 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszuby Połchowo |
0 - 9 |
Jedynka Reda |
|
|
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
3 - 3 |
Champion Gdańsk |
|
|
Gedania Gdańsk |
1 - 1 |
SWSiEMP Arka Gdynia |
|
|
Gedania II Gdańsk |
3 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
|
vo
|
Jantar Pruszcz Gdański |
0 - 0 |
Lechia Gdańsk |
|
|
Olivia Gdańsk |
- |
Polonia Gdańsk |
|
|
Kolejka 2 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Jedynka Reda |
4 - 0 |
Lechia Gdańsk |
|
|
Lechia II Gdańsk |
0 - 3 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
vo
|
SWSiEMP Arka Gdynia |
4 - 0 |
Gedania II Gdańsk |
|
|
Champion Gdańsk |
6 - 0 |
Olivia Gdańsk |
|
|
Kaszuby Połchowo |
0 - 8 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
|
Gedania Gdańsk |
- |
Polonia Gdańsk |
|
|
Kolejka 3 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 9 |
Jedynka Reda |
|
Olivia Gdańsk |
5 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
|
Gedania Gdańsk |
7 - 1 |
Champion Gdańsk |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
1 - 1 |
SWSiEMP Arka Gdynia |
|
Lechia Gdańsk |
9 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
|
Gedania II Gdańsk |
- |
Polonia Gdańsk |
|
Kolejka 4 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka Reda |
3 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
|
|
SWSiEMP Arka Gdynia |
8 - 0 |
Lechia Gdańsk |
|
|
Champion Gdańsk |
0 - 3 |
Gedania II Gdańsk |
|
|
Kaszuby Połchowo |
0 - 7 |
Gedania Gdańsk |
|
|
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 2 |
Olivia Gdańsk |
|
|
Jantar Pruszcz Gdański |
- |
Polonia Gdańsk |
|
|
Kolejka 5 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olivia Gdańsk |
0 - 4 |
Jedynka Reda |
|
|
Gedania Gdańsk |
14 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
|
Gedania II Gdańsk |
1 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
|
|
Jantar Pruszcz Gdański |
2 - 3 |
Champion Gdańsk |
|
|
Lechia II Gdańsk |
0 - 11 |
SWSiEMP Arka Gdynia |
|
|
Lechia Gdańsk |
- |
Polonia Gdańsk |
|
|
Kolejka 6 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka Reda |
1 - 1 |
SWSiEMP Arka Gdynia |
|
|
Champion Gdańsk |
1 - 1 |
Lechia Gdańsk |
|
|
Kaszuby Połchowo |
0 - 6 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
|
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
|
|
Olivia Gdańsk |
0 - 2 |
Gedania Gdańsk |
|
|
Lechia II Gdańsk |
- |
Polonia Gdańsk |
|
|
Kolejka 7 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania Gdańsk |
1 - 1 |
Jedynka Reda |
|
|
Gedania II Gdańsk |
1 - 2 |
Olivia Gdańsk |
|
|
Jantar Pruszcz Gdański |
3 - 1 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
|
Lechia Gdańsk |
6 - 3 |
Kaszuby Połchowo |
|
|
Lechia II Gdańsk |
3 - 7 |
Champion Gdańsk |
|
|
SWSiEMP Arka Gdynia |
- |
Polonia Gdańsk |
|
|
Kolejka 8 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Champion Gdańsk |
3 - 1 |
SWSiEMP Arka Gdynia |
|
|
Kaszuby Połchowo |
3 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
|
|
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 1 |
Lechia Gdańsk |
|
|
Olivia Gdańsk |
1 - 5 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
|
Gedania Gdańsk |
2 - 1 |
Gedania II Gdańsk |
|
|
Jedynka Reda |
- |
Polonia Gdańsk |
|
|
Kolejka 9 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania II Gdańsk |
1 - 6 |
Jedynka Reda |
|
|
Jantar Pruszcz Gdański |
0 - 3 |
Gedania Gdańsk |
|
|
Lechia Gdańsk |
6 - 3 |
Olivia Gdańsk |
|
|
Lechia II Gdańsk |
5 - 6 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
|
SWSiEMP Arka Gdynia |
14 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
|
|
Champion Gdańsk |
- |
Polonia Gdańsk |
|
|
Kolejka 10 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka Reda |
3 - 0 |
Champion Gdańsk |
|
|
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 - 4 |
SWSiEMP Arka Gdynia |
|
|
Olivia Gdańsk |
2 - 2 |
Lechia II Gdańsk |
|
|
Gedania Gdańsk |
3 - 3 |
Lechia Gdańsk |
|
|
Gedania II Gdańsk |
2 - 2 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
|
Kaszuby Połchowo |
- |
Polonia Gdańsk |
|
|
Kolejka 11 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jantar Pruszcz Gdański |
0 - 1 |
Jedynka Reda |
|
|
Lechia Gdańsk |
3 - 3 |
Gedania II Gdańsk |
|
|
Lechia II Gdańsk |
0 - 11 |
Gedania Gdańsk |
|
|
SWSiEMP Arka Gdynia |
9 - 0 |
Olivia Gdańsk |
|
|
Champion Gdańsk |
3 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
|
|
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
- |
Polonia Gdańsk |
|
|
Kolejka 12 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka Reda |
13 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
|
Champion Gdańsk |
2 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Polonia Gdańsk |
4 - 8 |
Olivia Gdańsk |
|
SWSiEMP Arka Gdynia |
5 - 3 |
Gedania Gdańsk |
|
Lechia II Gdańsk |
3 - 6 |
Gedania II Gdańsk |
|
Lechia Gdańsk |
2 - 1 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Kolejka 13 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia Gdańsk |
0 - 3 |
Jedynka Reda |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
7 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
|
Gedania II Gdańsk |
4 - 3 |
SWSiEMP Arka Gdynia |
|
Gedania Gdańsk |
7 - 3 |
Polonia Gdańsk |
|
Olivia Gdańsk |
7 - 4 |
Champion Gdańsk |
|
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 - 3 |
Kaszuby Połchowo |
|
Kolejka 14 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka Reda |
4 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Kaszuby Połchowo |
1 - 3 |
Olivia Gdańsk |
|
Champion Gdańsk |
1 - 2 |
Gedania Gdańsk |
|
Polonia Gdańsk |
2 - 4 |
Gedania II Gdańsk |
|
SWSiEMP Arka Gdynia |
11 - 0 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Lechia II Gdańsk |
0 - 3 |
Lechia Gdańsk |
|
vo |
Kolejka 15 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia II Gdańsk |
1 - 11 |
Jedynka Reda |
|
Lechia Gdańsk |
2 - 6 |
SWSiEMP Arka Gdynia |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
3 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Gedania II Gdańsk |
1 - 1 |
Champion Gdańsk |
|
Gedania Gdańsk |
10 - 2 |
Kaszuby Połchowo |
|
Olivia Gdańsk |
6 - 1 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Kolejka 16 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka Reda |
3 - 1 |
Olivia Gdańsk |
|
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 - 4 |
Gedania Gdańsk |
|
Kaszuby Połchowo |
0 - 4 |
Gedania II Gdańsk |
|
Champion Gdańsk |
3 - 0 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Polonia Gdańsk |
0 - 3 |
Lechia Gdańsk |
|
SWSiEMP Arka Gdynia |
18 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
|
Kolejka 17 [szczegóły] | Komentarze (0) |
SWSiEMP Arka Gdynia |
3 - 3 |
Jedynka Reda |
|
Lechia II Gdańsk |
3 - 2 |
Polonia Gdańsk |
|
Lechia Gdańsk |
2 - 1 |
Champion Gdańsk |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
6 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
|
Gedania II Gdańsk |
4 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Gedania Gdańsk |
0 - 5 |
Olivia Gdańsk |
|
Kolejka 18 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka Reda |
5 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
Olivia Gdańsk |
3 - 0 |
Gedania II Gdańsk |
|
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 - 1 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Kaszuby Połchowo |
0 - 2 |
Lechia Gdańsk |
|
Champion Gdańsk |
5 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
|
Polonia Gdańsk |
0 - 4 |
SWSiEMP Arka Gdynia |
|
Kolejka 19 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Gdańsk |
0 - 3 |
Jedynka Reda |
|
SWSiEMP Arka Gdynia |
- |
Champion Gdańsk |
|
Lechia II Gdańsk |
0 - 2 |
Kaszuby Połchowo |
|
Lechia Gdańsk |
8 - 1 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
1 - 2 |
Olivia Gdańsk |
|
Gedania II Gdańsk |
1 - 6 |
Gedania Gdańsk |
|
Kolejka 20 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka Reda |
6 - 0 |
Gedania II Gdańsk |
|
Gedania Gdańsk |
2 - 0 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Olivia Gdańsk |
6 - 2 |
Lechia Gdańsk |
|
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
|
Kaszuby Połchowo |
0 - 6 |
SWSiEMP Arka Gdynia |
|
Champion Gdańsk |
2 - 2 |
Polonia Gdańsk |
|
Kolejka 21 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Champion Gdańsk |
1 - 0 |
Jedynka Reda |
|
Polonia Gdańsk |
3 - 2 |
Kaszuby Połchowo |
|
SWSiEMP Arka Gdynia |
5 - 1 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Lechia II Gdańsk |
2 - 6 |
Olivia Gdańsk |
|
Lechia Gdańsk |
4 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
3 - 0 |
Gedania II Gdańsk |
|
Kolejka 22 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka Reda |
3 - 1 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Gedania II Gdańsk |
- |
Lechia Gdańsk |
|
Gedania Gdańsk |
5 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
|
Olivia Gdańsk |
5 - 4 |
SWSiEMP Arka Gdynia |
|
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 3 |
Polonia Gdańsk |
|
Kaszuby Połchowo |
1 - 1 |
Champion Gdańsk |
|
|