MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Słupsk II - sezon 2011/2012



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. SSPN Malczkowo 22 46 14 4 4 65 - 30
2. Zenit Redkowice 22 42 12 6 4 55 - 26
3. Pomorze II Potęgowo 22 41 12 5 5 73 - 34
4. Start Łebień 22 39 11 6 5 53 - 23
5. Sokół Szczypkowice 22 37 10 7 5 68 - 36
6. Baza 44 Siemirowice 22 34 10 4 8 52 - 38
7. Smoki Podole Małe 22 32 8 8 6 39 - 29
8. Błękitni Główczyce 22 31 8 7 7 55 - 31
9. WKS Nożyno 22 30 9 3 10 40 - 54
10. Koral Maszewo 22 18 5 3 14 23 - 58
11. Krokusy Stowięcino 22 13 3 4 15 41 - 70
12. Dom-Star Domaradz 22 4 1 1 20 27 - 162
Ostatni komentarz dodał Fanstart 23.07.2012, 20:48:11



Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (11) 
1. Dom-Star Domaradz 1 - 2 Baza 44 Siemirowice 28 sierpnia 2011 - 15:00
2. Sokół Szczypkowice 4 - 2 Pomorze II Potęgowo 28 sierpnia 2011 - 11:30
3. Zenit Redkowice 1 - 2 SSPN Malczkowo 28 sierpnia 2011 - 14:00
4. Start Łebień 0 - 1 Błękitni Główczyce 28 sierpnia 2011 - 12:00
5. Krokusy Stowięcino 1 - 2 Koral Maszewo 28 sierpnia 2011 - 14:00
6. WKS Nożyno 1 - 3 Smoki Podole Małe 28 sierpnia 2011 - 14:00
Kolejka 2 - 3/4. września 2011 [szczegóły] Komentarze (17) 
7. Baza 44 Siemirowice 1 - 0 Smoki Podole Małe 4 września 2011 - 13:00
8. Koral Maszewo 1 - 4 WKS Nożyno 4 września 2011 - 14:00
9. Błękitni Główczyce 1 - 1 Krokusy Stowięcino 4 września 2011 - 13:00
10. SSPN Malczkowo 1 - 0 Start Łebień 3 września 2011 - 16:00
11. Pomorze II Potęgowo 1 - 0 Zenit Redkowice 4 września 2011 - 15:30
12. Dom-Star Domaradz 2 - 3 Sokół Szczypkowice 4 września 2011 - 15:00
Kolejka 3 - 10/11. września 2011 [szczegóły] Komentarze (6) 
13. Sokół Szczypkowice 2 - 1 Baza 44 Siemirowice 11 września 2011 - 11:30
14. Zenit Redkowice 4 - 3 Dom-Star Domaradz 11 września 2011 - 14:00
15. Start Łebień 4 - 2 Pomorze II Potęgowo 10 września 2011 - 17:00
16. Krokusy Stowięcino 4 - 6 SSPN Malczkowo 11 września 2011 - 14:00
17. WKS Nożyno 1 - 2 Błękitni Główczyce 11 września 2011 - 14:00
18. Smoki Podole Małe 0 - 0 Koral Maszewo 11 września 2011 - 13:00
Kolejka 4 - 17/18. września 2011 [szczegóły] Komentarze (11) 
19. Baza 44 Siemirowice 4 - 0 Koral Maszewo 17 września 2011 - 14:00
20. Błękitni Główczyce 0 - 0 Smoki Podole Małe 18 września 2011 - 13:00
21. SSPN Malczkowo 4 - 4 WKS Nożyno 17 września 2011 - 16:00
22. Pomorze II Potęgowo 2 - 1 Krokusy Stowięcino 18 września 2011 - 15:00
23. Dom-Star Domaradz 2 - 1 Start Łebień 18 września 2011 - 15:00
24. Sokół Szczypkowice 1 - 1 Zenit Redkowice 18 września 2011 - 11:30
Kolejka 5 - 24/25. września 2011 [szczegóły] Komentarze (11) 
25. Zenit Redkowice 1 - 1 Baza 44 Siemirowice 25 września 2011 - 14:00
26. Start Łebień 3 - 1 Sokół Szczypkowice 25 września 2011 - 14:00
27. Krokusy Stowięcino 10 - 1 Dom-Star Domaradz 25 września 2011 - 14:00
28. WKS Nożyno 1 - 2 Pomorze II Potęgowo 25 września 2011 - 14:00
29. Smoki Podole Małe 0 - 0 SSPN Malczkowo 25 września 2011 - 13:00
30. Koral Maszewo 0 - 4 Błękitni Główczyce 25 września 2011 - 13:00
Kolejka 6 - 1/2. października 2011 [szczegóły] Komentarze (22) 
31. Baza 44 Siemirowice 2 - 2 Błękitni Główczyce 2 października 2011 - 13:00
32. SSPN Malczkowo 5 - 1 Koral Maszewo 1 października 2011 - 16:00
33. Pomorze II Potęgowo 1 - 2 Smoki Podole Małe 2 października 2011 - 15:30
34. Dom-Star Domaradz 1 - 2 WKS Nożyno 2 października 2011 - 15:00
35. Sokół Szczypkowice 3 - 1 Krokusy Stowięcino 2 października 2011 - 11:00
36. Zenit Redkowice 5 - 1 Start Łebień 2 października 2011 - 14:00
Kolejka 7 - 8/9. października 2011 [szczegóły] Komentarze (33) 
37. Start Łebień 1 - 2 Baza 44 Siemirowice 9 października 2011 - 14:00
38. Krokusy Stowięcino 1 - 1 Zenit Redkowice 9 października 2011 - 14:00
39. WKS Nożyno 1 - 0 Sokół Szczypkowice 9 października 2011 - 14:00
40. Smoki Podole Małe 7 - 3 Dom-Star Domaradz 9 października 2011 - 13:00
41. Koral Maszewo 1 - 6 Pomorze II Potęgowo 9 października 2011 - 15:00
42. Błękitni Główczyce 0 - 1 SSPN Malczkowo 9 października 2011 - 13:00
Kolejka 8 - 15/16. października 2011 [szczegóły] Komentarze (18) 
43. Baza 44 Siemirowice 3 - 1 SSPN Malczkowo 15 października 2011 - 15:00
w Malczkowie
44. Pomorze II Potęgowo 2 - 2 Błękitni Główczyce 16 października 2011 - 15:00
45. Dom-Star Domaradz 0 - 0 Koral Maszewo 16 października 2011 - 15:00
46. Sokół Szczypkowice 2 - 2 Smoki Podole Małe 16 października 2011 - 11:30
47. Zenit Redkowice 4 - 1 WKS Nożyno 16 października 2011 - 14:00
48. Start Łebień 4 - 1 Krokusy Stowięcino 16 października 2011 - 14:00
Kolejka 9 - 22/23. października 2011 [szczegóły] Komentarze (12) 
49. Krokusy Stowięcino 3 - 3 Baza 44 Siemirowice 23 października 2011 - 14:00
50. WKS Nożyno 1 - 1 Start Łebień 23 października 2011 - 14:00
51. Smoki Podole Małe 3 - 0 Zenit Redkowice 23 października 2011 - 13:00
52. Koral Maszewo 2 - 8 Sokół Szczypkowice 23 października 2011 - 11:30
53. Błękitni Główczyce 7 - 0 Dom-Star Domaradz 23 października 2011 - 13:00
54. SSPN Malczkowo 2 - 0 Pomorze II Potęgowo 22 października 2011 - 15:00
Kolejka 10 - 29/30. października 2011 [szczegóły] Komentarze (27) 
55. Baza 44 Siemirowice 2 - 7 Pomorze II Potęgowo 30 października 2011 - 14:00
56. Dom-Star Domaradz 0 - 6 SSPN Malczkowo 30 października 2011 - 13:00
57. Sokół Szczypkowice 0 - 0 Błękitni Główczyce 30 października 2011 - 11:30
58. Zenit Redkowice 2 - 1 Koral Maszewo 30 października 2011 - 14:00
59. Start Łebień 1 - 1 Smoki Podole Małe 30 października 2011 - 14:00
60. Krokusy Stowięcino 4 - 2 WKS Nożyno 30 października 2011 - 13:00
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2011 [szczegóły] Komentarze (24) 
61. WKS Nożyno 2 - 1 Baza 44 Siemirowice 6 listopada 2011 - 14:00
62. Smoki Podole Małe 1 - 1 Krokusy Stowięcino 6 listopada 2011 - 13:00
63. Koral Maszewo 0 - 2 Start Łebień 6 listopada 2011 - 14:00
64. Błękitni Główczyce 1 - 1 Zenit Redkowice 6 listopada 2011 - 13:00
65. SSPN Malczkowo 4 - 3 Sokół Szczypkowice 5 listopada 2011 - 14:00
66. Pomorze II Potęgowo 9 - 1 Dom-Star Domaradz 6 listopada 2011 - 14:00
Kolejka 12 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (28) 
67. Baza 44 Siemirowice 9 - 1 Dom-Star Domaradz
68. Pomorze II Potęgowo 1 - 1 Sokół Szczypkowice
69. SSPN Malczkowo 3 - 0 Zenit Redkowice
70. Błękitni Główczyce 1 - 4 Start Łebień
71. Koral Maszewo 3 - 2 Krokusy Stowięcino
72. Smoki Podole Małe 3 - 2 WKS Nożyno
Kolejka 13 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (22) 
73. Smoki Podole Małe 0 - 2 Baza 44 Siemirowice
74. WKS Nożyno 2 - 1 Koral Maszewo
75. Krokusy Stowięcino 0 - 4 Błękitni Główczyce
76. Start Łebień 1 - 0 SSPN Malczkowo
77. Zenit Redkowice 2 - 1 Pomorze II Potęgowo
78. Sokół Szczypkowice 17 - 2 Dom-Star Domaradz
Kolejka 14 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (10) 
79. Baza 44 Siemirowice 3 - 3 Sokół Szczypkowice
80. Dom-Star Domaradz 0 - 13 Zenit Redkowice
81. Pomorze II Potęgowo 1 - 1 Start Łebień
82. SSPN Malczkowo 6 - 0 Krokusy Stowięcino
83. Błękitni Główczyce 1 - 2 WKS Nożyno
84. Koral Maszewo 1 - 0 Smoki Podole Małe
Kolejka 15 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (12) 
85. Koral Maszewo 1 - 5 Baza 44 Siemirowice
86. Smoki Podole Małe 2 - 1 Błękitni Główczyce
87. WKS Nożyno 2 - 2 SSPN Malczkowo
88. Krokusy Stowięcino 0 - 9 Pomorze II Potęgowo
89. Start Łebień 17 - 1 Dom-Star Domaradz
90. Zenit Redkowice 1 - 0 Sokół Szczypkowice
Kolejka 16 - 3. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (17) 
91. Baza 44 Siemirowice 0 - 2 Zenit Redkowice
92. Sokół Szczypkowice 0 - 0 Start Łebień
93. Dom-Star Domaradz 3 - 6 Krokusy Stowięcino
94. Pomorze II Potęgowo 6 - 2 WKS Nożyno
95. SSPN Malczkowo 2 - 1 Smoki Podole Małe
96. Błękitni Główczyce 4 - 2 Koral Maszewo
Kolejka 17 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (31) 
97. Błękitni Główczyce 0 - 3 Baza 44 Siemirowice
98. Koral Maszewo 1 - 0 SSPN Malczkowo
99. Smoki Podole Małe 3 - 4 Pomorze II Potęgowo
100. WKS Nożyno 3 - 0 Dom-Star Domaradz
101. Krokusy Stowięcino 1 - 4 Sokół Szczypkowice
102. Start Łebień 1 - 1 Zenit Redkowice
Kolejka 18 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (26) 
103. Baza 44 Siemirowice 2 - 3 Start Łebień
104. Zenit Redkowice 4 - 2 Krokusy Stowięcino
105. Sokół Szczypkowice 6 - 1 WKS Nożyno
106. Dom-Star Domaradz 3 - 6 Smoki Podole Małe
107. Pomorze II Potęgowo 2 - 2 Koral Maszewo
108. SSPN Malczkowo 5 - 1 Błękitni Główczyce
Kolejka 19 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (52) 
109. SSPN Malczkowo 2 - 1 Baza 44 Siemirowice
110. Błękitni Główczyce 0 - 1 Pomorze II Potęgowo
111. Koral Maszewo 3 - 0 Dom-Star Domaradz
goście nie przyjechali
112. Smoki Podole Małe 2 - 2 Sokół Szczypkowice
113. WKS Nożyno 0 - 5 Zenit Redkowice
114. Krokusy Stowięcino 0 - 2 Start Łebień
Kolejka 20 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (37) 
115. Baza 44 Siemirowice 3 - 0 Krokusy Stowięcino
116. Start Łebień 4 - 0 WKS Nożyno
117. Zenit Redkowice 2 - 1 Smoki Podole Małe
118. Sokół Szczypkowice 2 - 1 Koral Maszewo
119. Dom-Star Domaradz 1 - 19 Błękitni Główczyce
120. Pomorze II Potęgowo 1 - 1 SSPN Malczkowo
Kolejka 21 - 2/3. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (56) 
121. Pomorze II Potęgowo 4 - 1 Baza 44 Siemirowice
122. SSPN Malczkowo 9 - 1 Dom-Star Domaradz
123. Błękitni Główczyce 2 - 1 Sokół Szczypkowice
124. Koral Maszewo 0 - 3 Zenit Redkowice
125. Smoki Podole Małe 0 - 0 Start Łebień
126. WKS Nożyno 4 - 2 Krokusy Stowięcino
Kolejka 22 - 9/10. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (51) 
127. Baza 44 Siemirowice 1 - 2 WKS Nożyno
128. Krokusy Stowięcino 0 - 2 Smoki Podole Małe
129. Start Łebień 2 - 0 Koral Maszewo
130. Zenit Redkowice 2 - 2 Błękitni Główczyce
131. Sokół Szczypkowice 5 - 3 SSPN Malczkowo
132. Dom-Star Domaradz 1 - 9 Pomorze II Potęgowo




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE