MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Pomorska Liga Juniorów D2 - sezon 2011/2012



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Akademia Piłkarska LG 26 76 25 1 0 113 - 11
2. Sparta Sycewice 26 64 21 1 4 171 - 42
3. Orlęta Reda 26 48 15 3 8 68 - 29
4. Gryf 2009 Tczew 26 46 14 4 8 52 - 25
5. Orkan Rumia MKS 26 45 14 3 9 43 - 56
6. Pogoń Lębork 26 40 11 7 8 48 - 54
7. Gryf Wejherowo 26 39 12 3 11 48 - 38
8. Bałtyk Gdynia 26 35 11 2 13 35 - 37
9. Czarni Pruszcz Gdański 26 34 9 7 10 39 - 50
10. Gedania Gdańsk 26 24 6 6 14 34 - 75
11. KP Starogard Gdański 26 23 6 5 15 37 - 80
12. GKS Kolbudy 26 20 6 2 18 24 - 85
13. GKS Żukowo 26 17 5 2 19 24 - 75
14. Iskra Gdynia 26 11 3 2 21 20 - 99
Ostatni komentarz dodał milakamila 01.04.2012, 18:52:10



Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Bałtyk Gdynia 0 - 6 Akademia Piłkarska LG 28 sierpnia 2011 - 09:00
2. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 8 Sparta Sycewice 27 sierpnia 2011 - 14:30
3. Gryf Wejherowo 3 - 0 Pogoń Lębork 28 sierpnia 2011 - 11:00
4. KP Starogard Gdański 2 - 6 Gedania Gdańsk 28 sierpnia 2011 - 12:30
5. GKS Żukowo 1 - 3 GKS Kolbudy 28 sierpnia 2011 - 10:00
6. Gryf 2009 Tczew 0 - 1 Orlęta Reda 27 sierpnia 2011 - 11:00
7. Orkan Rumia MKS 4 - 2 Iskra Gdynia 27 sierpnia 2011 - 11:00
Kolejka 2 - 3/4. września 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Akademia Piłkarska LG 6 - 0 Iskra Gdynia 4 września 2011 - 13:00
9. Orlęta Reda 9 - 0 Orkan Rumia MKS 4 września 2011 - 11:00
10. GKS Kolbudy 0 - 3 Gryf 2009 Tczew 4 września 2011 - 10:00
11. Gedania Gdańsk 1 - 2 GKS Żukowo 4 września 2011 - 16:30
12. Pogoń Lębork 1 - 0 KP Starogard Gdański 3 września 2011 - 13:30
13. Sparta Sycewice 5 - 3 Gryf Wejherowo 3 września 2011 - 11:00
14. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 3 września 2011 - 17:00
Kolejka 3 - 10/11. września 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 2 Akademia Piłkarska LG 11 września 2011 - 12:00
16. Gryf Wejherowo 0 - 1 Bałtyk Gdynia 11 września 2011 - 15:00
17. KP Starogard Gdański 3 - 10 Sparta Sycewice 10 września 2011 - 12:30
18. GKS Żukowo 2 - 5 Pogoń Lębork 10 września 2011 - 12:30
19. Gryf 2009 Tczew 1 - 1 Gedania Gdańsk 11 września 2011 - 11:00
20. Orkan Rumia MKS 1 - 1 GKS Kolbudy 10 września 2011 - 11:00
21. Iskra Gdynia 0 - 7 Orlęta Reda 10 września 2011 - 11:00
Kolejka 4 - 14. września 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Akademia Piłkarska LG 2 - 1 Orlęta Reda 21 września 2011 - 17:30
23. GKS Kolbudy 4 - 2 Iskra Gdynia 14 września 2011 - 17:30
24. Gedania Gdańsk 0 - 2 Orkan Rumia MKS 13 września 2011 - 16:45
25. Pogoń Lębork 0 - 0 Gryf 2009 Tczew 14 września 2011 - 16:00
26. Sparta Sycewice 0 - 3 GKS Żukowo
brak powiadomienia o terminie i miejscu zawodów
27. Bałtyk Gdynia 1 - 1 KP Starogard Gdański 14 września 2011 - 15:00
28. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 1 Gryf Wejherowo 14 września 2011 - 16:00
Kolejka 5 - 17/18. września 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Gryf Wejherowo 1 - 3 Akademia Piłkarska LG 17 września 2011 - 15:00
30. KP Starogard Gdański 2 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 17 września 2011 - 12:30
31. GKS Żukowo 0 - 0 Bałtyk Gdynia 17 września 2011 - 15:00
32. Gryf 2009 Tczew 1 - 3 Sparta Sycewice 17 września 2011 - 11:00
33. Orkan Rumia MKS 2 - 2 Pogoń Lębork 17 września 2011 - 11:00
34. Iskra Gdynia 0 - 1 Gedania Gdańsk 17 września 2011 - 11:00
35. Orlęta Reda 7 - 0 GKS Kolbudy 18 września 2011 - 11:00
Kolejka 6 - 24/25. września 2011 [szczegóły] Komentarze (1) 
36. Akademia Piłkarska LG 2 - 0 GKS Kolbudy 25 września 2011 - 11:00
37. Gedania Gdańsk 1 - 1 Orlęta Reda 25 września 2011 - 15:00
38. Pogoń Lębork 1 - 1 Iskra Gdynia 24 września 2011 - 13:30
39. Sparta Sycewice 6 - 0 Orkan Rumia MKS
40. Bałtyk Gdynia 0 - 1 Gryf 2009 Tczew 24 września 2011 - 13:00
41. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 GKS Żukowo 25 września 2011 - 13:00
42. Gryf Wejherowo 7 - 1 KP Starogard Gdański 24 września 2011 - 16:00
Kolejka 7 - 28. września 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. KP Starogard Gdański 1 - 10 Akademia Piłkarska LG 28 września 2011 - 17:30
44. GKS Żukowo 1 - 0 Gryf Wejherowo
45. Gryf 2009 Tczew 1 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 28 września 2011 - 17:00
46. Orkan Rumia MKS 2 - 0 Bałtyk Gdynia 28 września 2011 - 16:00
47. Iskra Gdynia 2 - 1 Sparta Sycewice 28 września 2011 - 17:00
48. Orlęta Reda 5 - 0 Pogoń Lębork 28 września 2011 - 17:00
49. GKS Kolbudy 3 - 1 Gedania Gdańsk 28 września 2011 - 15:00
Kolejka 8 - 1/2. października 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Akademia Piłkarska LG 2 - 0 Gedania Gdańsk 2 października 2011 - 11:00
51. Pogoń Lębork 1 - 0 GKS Kolbudy 2 października 2011 - 13:00
52. Sparta Sycewice 2 - 0 Orlęta Reda
53. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Iskra Gdynia 1 października 2011 - 09:00
54. Czarni Pruszcz Gdański 5 - 1 Orkan Rumia MKS
55. Gryf Wejherowo 1 - 0 Gryf 2009 Tczew 1 października 2011 - 15:00
56. KP Starogard Gdański 1 - 5 GKS Żukowo 1 października 2011 - 12:30
Kolejka 9 - 8/9. października 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. GKS Żukowo 0 - 6 Akademia Piłkarska LG
58. Gryf 2009 Tczew 4 - 0 KP Starogard Gdański 9 października 2011 - 11:00
59. Orkan Rumia MKS 0 - 4 Gryf Wejherowo 8 października 2011 - 11:00
60. Iskra Gdynia 2 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 8 października 2011 - 11:00
61. Orlęta Reda 3 - 0 Bałtyk Gdynia 9 października 2011 - 11:00
62. GKS Kolbudy 2 - 14 Sparta Sycewice 9 października 2011 - 13:00
63. Gedania Gdańsk 4 - 2 Pogoń Lębork
Kolejka 10 - 15/16. października 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Akademia Piłkarska LG 3 - 1 Pogoń Lębork 15 października 2011 - 14:00
65. Sparta Sycewice 10 - 0 Gedania Gdańsk 15 października 2011 - 11:00
66. Bałtyk Gdynia 2 - 0 GKS Kolbudy 15 października 2011 - 13:00
67. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 4 Orlęta Reda 16 października 2011 - 12:30
68. Gryf Wejherowo 3 - 2 Iskra Gdynia 15 października 2011 - 15:00
69. KP Starogard Gdański 1 - 2 Orkan Rumia MKS 15 października 2011 - 11:30
70. GKS Żukowo 1 - 1 Gryf 2009 Tczew 15 października 2011 - 12:30
Kolejka 11 - 22/23. października 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Gryf 2009 Tczew 0 - 5 Akademia Piłkarska LG 22 października 2011 - 11:00
72. Orkan Rumia MKS 3 - 2 GKS Żukowo 22 października 2011 - 11:00
73. Iskra Gdynia 1 - 2 KP Starogard Gdański 22 października 2011 - 11:00
74. Orlęta Reda 3 - 2 Gryf Wejherowo 23 października 2011 - 11:00
75. GKS Kolbudy 0 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 23 października 2011 - 10:00
76. Gedania Gdańsk 1 - 2 Bałtyk Gdynia 22 października 2011 - 13:30
77. Pogoń Lębork 1 - 4 Sparta Sycewice 22 października 2011 - 13:00
Kolejka 12 - 29/30. października 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Akademia Piłkarska LG 3 - 0 Sparta Sycewice 29 października 2011 - 14:00
79. Bałtyk Gdynia 1 - 2 Pogoń Lębork 29 października 2011 - 15:00
80. Czarni Pruszcz Gdański 5 - 0 Gedania Gdańsk 30 października 2011 - 13:00
81. Gryf Wejherowo 2 - 0 GKS Kolbudy 30 października 2011 - 13:00
82. KP Starogard Gdański 0 - 3 Orlęta Reda 30 października 2011 - 16:30
83. GKS Żukowo 1 - 0 Iskra Gdynia 30 października 2011 - 15:30
84. Gryf 2009 Tczew 1 - 0 Orkan Rumia MKS 30 października 2011 - 11:00
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Orkan Rumia MKS 1 - 6 Akademia Piłkarska LG 5 listopada 2011 - 11:00
86. Iskra Gdynia 0 - 3 Gryf 2009 Tczew 5 listopada 2011 - 11:00
87. Orlęta Reda 4 - 0 GKS Żukowo 6 listopada 2011 - 11:00
88. GKS Kolbudy 3 - 1 KP Starogard Gdański 5 listopada 2011 - 11:00
89. Gedania Gdańsk 0 - 3 Gryf Wejherowo 6 listopada 2011 - 09:00
90. Pogoń Lębork 0 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 5 listopada 2011 - 13:30
91. Sparta Sycewice 3 - 0 Bałtyk Gdynia 6 listopada 2011 - 12:00
Kolejka 14 - 24/25. marca 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. Akademia Piłkarska LG 2 - 0 Bałtyk Gdynia
93. Sparta Sycewice 10 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
94. Pogoń Lębork 2 - 1 Gryf Wejherowo
95. Gedania Gdańsk 0 - 0 KP Starogard Gdański
96. GKS Kolbudy 1 - 0 GKS Żukowo
97. Orlęta Reda 1 - 0 Gryf 2009 Tczew
98. Iskra Gdynia 0 - 3 Orkan Rumia MKS
Kolejka 15 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (1) 
99. Iskra Gdynia 0 - 4 Akademia Piłkarska LG
100. Orkan Rumia MKS 3 - 1 Orlęta Reda
101. Gryf 2009 Tczew 3 - 0 GKS Kolbudy
102. GKS Żukowo 0 - 2 Gedania Gdańsk
103. KP Starogard Gdański 1 - 1 Pogoń Lębork
104. Gryf Wejherowo 2 - 6 Sparta Sycewice
105. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 Bałtyk Gdynia
Kolejka 16 - 7. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. Akademia Piłkarska LG 4 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
107. Bałtyk Gdynia 4 - 0 Gryf Wejherowo
108. Sparta Sycewice 8 - 3 KP Starogard Gdański
109. Pogoń Lębork 2 - 0 GKS Żukowo
110. Gedania Gdańsk 0 - 1 Gryf 2009 Tczew
111. GKS Kolbudy 0 - 5 Orkan Rumia MKS
112. Orlęta Reda 4 - 1 Iskra Gdynia
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Orlęta Reda 0 - 1 Akademia Piłkarska LG
114. Iskra Gdynia 0 - 1 GKS Kolbudy
115. Orkan Rumia MKS 3 - 0 Gedania Gdańsk
116. Gryf 2009 Tczew 7 - 0 Pogoń Lębork
117. GKS Żukowo 2 - 10 Sparta Sycewice
118. KP Starogard Gdański 0 - 2 Bałtyk Gdynia
119. Gryf Wejherowo 1 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
120. Akademia Piłkarska LG 1 - 0 Gryf Wejherowo
121. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 4 KP Starogard Gdański
122. Bałtyk Gdynia 3 - 2 GKS Żukowo
123. Sparta Sycewice 6 - 2 Gryf 2009 Tczew
124. Pogoń Lębork 0 - 2 Orkan Rumia MKS
125. Gedania Gdańsk 1 - 3 Iskra Gdynia
126. GKS Kolbudy 0 - 3 Orlęta Reda
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. GKS Kolbudy 0 - 7 Akademia Piłkarska LG
128. Orlęta Reda 4 - 4 Gedania Gdańsk
129. Iskra Gdynia 0 - 4 Pogoń Lębork
130. Orkan Rumia MKS 0 - 10 Sparta Sycewice
131. Gryf 2009 Tczew 1 - 0 Bałtyk Gdynia
132. GKS Żukowo 1 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
133. KP Starogard Gdański 0 - 1 Gryf Wejherowo
Kolejka 20 - 3. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
134. Akademia Piłkarska LG 6 - 0 KP Starogard Gdański
135. Gryf Wejherowo 2 - 0 GKS Żukowo
136. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 1 Gryf 2009 Tczew
137. Bałtyk Gdynia 3 - 1 Orkan Rumia MKS
138. Sparta Sycewice 19 - 1 Iskra Gdynia
139. Pogoń Lębork 5 - 2 Orlęta Reda
140. Gedania Gdańsk 2 - 0 GKS Kolbudy
Kolejka 21 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. Gedania Gdańsk 1 - 8 Akademia Piłkarska LG
142. GKS Kolbudy 2 - 5 Pogoń Lębork
143. Orlęta Reda 2 - 4 Sparta Sycewice
144. Iskra Gdynia 0 - 3 Bałtyk Gdynia
145. Orkan Rumia MKS 1 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
146. Gryf 2009 Tczew 2 - 0 Gryf Wejherowo
147. GKS Żukowo 0 - 2 KP Starogard Gdański
Kolejka 22 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. Akademia Piłkarska LG 12 - 0 GKS Żukowo
149. KP Starogard Gdański 1 - 3 Gryf 2009 Tczew
150. Gryf Wejherowo 0 - 3 Orkan Rumia MKS
151. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 Iskra Gdynia
152. Bałtyk Gdynia 0 - 1 Orlęta Reda
153. Sparta Sycewice 12 - 1 GKS Kolbudy
154. Pogoń Lębork 3 - 3 Gedania Gdańsk
Kolejka 23 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. Pogoń Lębork 0 - 5 Akademia Piłkarska LG
156. Gedania Gdańsk 0 - 10 Sparta Sycewice
157. GKS Kolbudy 0 - 2 Bałtyk Gdynia
158. Orlęta Reda 0 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
159. Iskra Gdynia 0 - 3 Gryf Wejherowo
160. Orkan Rumia MKS 0 - 0 KP Starogard Gdański
161. Gryf 2009 Tczew 7 - 0 GKS Żukowo
Kolejka 24 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. Akademia Piłkarska LG 2 - 0 Gryf 2009 Tczew
163. GKS Żukowo 0 - 1 Orkan Rumia MKS
164. KP Starogard Gdański 8 - 1 Iskra Gdynia
165. Gryf Wejherowo 0 - 0 Orlęta Reda
166. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 GKS Kolbudy
167. Bałtyk Gdynia 1 - 3 Gedania Gdańsk
168. Sparta Sycewice 4 - 4 Pogoń Lębork
Kolejka 25 - 2/3. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Sparta Sycewice 2 - 3 Akademia Piłkarska LG
170. Pogoń Lębork 3 - 2 Bałtyk Gdynia
171. Gedania Gdańsk 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
172. GKS Kolbudy 2 - 2 Gryf Wejherowo
173. Orlęta Reda 0 - 1 KP Starogard Gdański
174. Iskra Gdynia 2 - 1 GKS Żukowo
175. Orkan Rumia MKS 2 - 1 Gryf 2009 Tczew
Kolejka 26 - 6. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
176. Akademia Piłkarska LG 2 - 1 Orkan Rumia MKS
177. Gryf 2009 Tczew 8 - 0 Iskra Gdynia
178. GKS Żukowo 0 - 2 Orlęta Reda
179. KP Starogard Gdański 2 - 1 GKS Kolbudy
180. Gryf Wejherowo 6 - 1 Gedania Gdańsk
181. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 3 Pogoń Lębork
182. Bałtyk Gdynia 2 - 4 Sparta Sycewice




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE