ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2007/2008 - 25.11.2018 (NIEDZIELA) - 1 WOLNE MIEJSCE
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2002/2003 - 02.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2005/2006 - 08.12.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2008/2009 - 09.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa A - grupa Gdańsk I - sezon 2011/2012



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Stolem Gniewino 22 59 19 2 1 71 - 17
2. Bałtyk II Gdynia 22 50 16 2 4 67 - 24
3. Korona Żelistrzewo 22 47 14 5 3 68 - 19
4. KP Sopot 22 39 11 6 5 51 - 30
5. Orkan Rumia MKS 22 37 11 4 7 57 - 37
6. Kaszubia Starzyno 22 31 9 4 9 51 - 43
7. MKS Władysławowo 22 31 9 4 9 46 - 41
8. Eko-Prod Szemud 22 29 9 2 11 48 - 50
9. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 22 19 5 4 13 43 - 64
10. Sztorm Mosty 22 16 4 4 14 30 - 60
11. FC Gowidlino 22 15 5 0 17 35 - 98
12. Zatoka Puck 22 3 0 3 19 13 - 97
Ostatni komentarz dodał Grajek23 18.07.2012, 22:25:39



Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (109) 
1. Bałtyk II Gdynia 0 - 3 Stolem Gniewino 21 sierpnia 2011 - 17:00
2. Eko-Prod Szemud 1 - 2 Orkan Rumia MKS 20 sierpnia 2011 - 17:00
3. FC Gowidlino 0 - 4 KP Sopot
4. MKS Władysławowo 1 - 2 Korona Żelistrzewo 20 sierpnia 2011 - 14:00
5. Sztorm Mosty 3 - 1 Kaszubia Starzyno 20 sierpnia 2011 - 18:00
6. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 - 1 Zatoka Puck 20 sierpnia 2011 - 18:00
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (34) 
7. Stolem Gniewino 4 - 0 Zatoka Puck 27 sierpnia 2011 - 17:00
8. Kaszubia Starzyno 4 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 28 sierpnia 2011 - 13:00
9. Korona Żelistrzewo 0 - 0 Sztorm Mosty 27 sierpnia 2011 - 13:00
10. KP Sopot 1 - 0 MKS Władysławowo 27 sierpnia 2011 - 11:00
11. Orkan Rumia MKS 4 - 0 FC Gowidlino 28 sierpnia 2011 - 17:00
12. Bałtyk II Gdynia 4 - 1 Eko-Prod Szemud 28 sierpnia 2011 - 11:00
Kolejka 3 - 3/4. września 2011 [szczegóły] Komentarze (32) 
13. Eko-Prod Szemud 0 - 1 Stolem Gniewino 4 września 2011 - 11:00
14. FC Gowidlino 0 - 5 Bałtyk II Gdynia
15. MKS Władysławowo 4 - 2 Orkan Rumia MKS 3 września 2011 - 14:00
16. Sztorm Mosty 1 - 4 KP Sopot 3 września 2011 - 17:00
17. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 2 Korona Żelistrzewo 3 września 2011 - 18:00
18. Zatoka Puck 0 - 4 Kaszubia Starzyno
Kolejka 4 - 10/11. września 2011 [szczegóły] Komentarze (21) 
19. Stolem Gniewino 5 - 2 Kaszubia Starzyno 11 września 2011 - 12:00
20. Korona Żelistrzewo 7 - 0 Zatoka Puck 11 września 2011 - 15:00
21. KP Sopot 5 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 10 września 2011 - 11:00
22. Orkan Rumia MKS 7 - 1 Sztorm Mosty 11 września 2011 - 11:00
23. Bałtyk II Gdynia 2 - 1 MKS Władysławowo 11 września 2011 - 17:00
24. Eko-Prod Szemud 3 - 1 FC Gowidlino 11 września 2011 - 11:00
Kolejka 5 - 17/18. września 2011 [szczegóły] Komentarze (17) 
25. FC Gowidlino 0 - 6 Stolem Gniewino
26. MKS Władysławowo 4 - 2 Eko-Prod Szemud 17 września 2011 - 14:00
27. Sztorm Mosty 0 - 5 Bałtyk II Gdynia 17 września 2011 - 17:00
28. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 4 Orkan Rumia MKS 17 września 2011 - 17:00
29. Zatoka Puck 1 - 8 KP Sopot
30. Kaszubia Starzyno 3 - 3 Korona Żelistrzewo 18 września 2011 - 13:00
Kolejka 6 - 24/25. września 2011 [szczegóły] Komentarze (13) 
31. Stolem Gniewino 4 - 0 Korona Żelistrzewo 24 września 2011 - 16:00
32. KP Sopot 2 - 2 Kaszubia Starzyno 24 września 2011 - 11:00
33. Orkan Rumia MKS 9 - 0 Zatoka Puck 25 września 2011 - 11:00
34. Bałtyk II Gdynia 3 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
35. Eko-Prod Szemud 2 - 0 Sztorm Mosty 25 września 2011 - 11:00
36. FC Gowidlino 4 - 2 MKS Władysławowo
Kolejka 7 - 1/2. października 2011 [szczegóły] Komentarze (30) 
37. MKS Władysławowo 1 - 2 Stolem Gniewino 1 października 2011 - 14:00
38. Sztorm Mosty 4 - 0 FC Gowidlino 2 października 2011 - 14:00
39. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 3 Eko-Prod Szemud 1 października 2011 - 16:00
40. Zatoka Puck 0 - 3 Bałtyk II Gdynia 1 października 2011 - 16:00
41. Kaszubia Starzyno 1 - 1 Orkan Rumia MKS 2 października 2011 - 13:00
42. Korona Żelistrzewo 1 - 0 KP Sopot 1 października 2011 - 16:00
Kolejka 8 - 8/9. października 2011 [szczegóły] Komentarze (39) 
43. Stolem Gniewino 3 - 0 KP Sopot 9 października 2011 - 15:30
44. Orkan Rumia MKS 1 - 0 Korona Żelistrzewo 9 października 2011 - 11:00
45. Bałtyk II Gdynia 3 - 1 Kaszubia Starzyno 9 października 2011 - 17:00
46. Eko-Prod Szemud 4 - 0 Zatoka Puck 9 października 2011 - 11:00
47. FC Gowidlino 6 - 5 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 9 października 2011 - 16:00
48. MKS Władysławowo 2 - 2 Sztorm Mosty 8 października 2011 - 14:00
Kolejka 9 - 15/16. października 2011 [szczegóły] Komentarze (21) 
49. Sztorm Mosty 1 - 3 Stolem Gniewino 16 października 2011 - 13:00
50. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 2 MKS Władysławowo 15 października 2011 - 16:00
51. Zatoka Puck 2 - 4 FC Gowidlino
52. Kaszubia Starzyno 3 - 1 Eko-Prod Szemud 16 października 2011 - 13:00
53. Korona Żelistrzewo 3 - 0 Bałtyk II Gdynia 15 października 2011 - 12:00
54. KP Sopot 0 - 0 Orkan Rumia MKS 15 października 2011 - 11:00
Kolejka 10 - 22/23. października 2011 [szczegóły] Komentarze (44) 
55. Stolem Gniewino 3 - 2 Orkan Rumia MKS 22 października 2011 - 13:00
56. Bałtyk II Gdynia 3 - 3 KP Sopot 23 października 2011 - 17:00
57. Eko-Prod Szemud 3 - 0 Korona Żelistrzewo 23 października 2011 - 11:00
58. FC Gowidlino 2 - 5 Kaszubia Starzyno 23 października 2011 - 15:00
59. MKS Władysławowo 5 - 0 Zatoka Puck 22 października 2011 - 14:00
60. Sztorm Mosty 1 - 3 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 23 października 2011 - 13:00
Kolejka 11 - 29/30. października 2011 [szczegóły] Komentarze (54) 
61. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 - 2 Stolem Gniewino 29 października 2011 - 15:00
62. Zatoka Puck 2 - 8 Sztorm Mosty 30 października 2011 - 15:00
63. Kaszubia Starzyno 0 - 5 MKS Władysławowo 30 października 2011 - 13:00
64. Korona Żelistrzewo 11 - 0 FC Gowidlino 29 października 2011 - 14:00
65. KP Sopot 4 - 2 Eko-Prod Szemud 29 października 2011 - 11:00
66. Orkan Rumia MKS 3 - 2 Bałtyk II Gdynia 29 października 2011 - 14:00
Kolejka 12 - 5/6. listopada 2011 [szczegóły] Komentarze (45) 
67. Stolem Gniewino 2 - 1 Bałtyk II Gdynia 5 listopada 2011 - 12:30
68. Orkan Rumia MKS 2 - 2 Eko-Prod Szemud 6 listopada 2011 - 11:00
69. KP Sopot 5 - 1 FC Gowidlino 5 listopada 2011 - 11:00
70. Korona Żelistrzewo 4 - 1 MKS Władysławowo 5 listopada 2011 - 14:00
71. Kaszubia Starzyno 6 - 0 Sztorm Mosty 6 listopada 2011 - 13:00
72. Zatoka Puck 3 - 3 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 5 listopada 2011 - 14:00
Kolejka 13 - 24/25. marca 2012 [szczegóły] Komentarze (29) 
73. Zatoka Puck 0 - 3 Stolem Gniewino 25 marca 2012 - 15:00
74. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 - 0 Kaszubia Starzyno 24 marca 2012 - 15:00
75. Sztorm Mosty 0 - 2 Korona Żelistrzewo 24 marca 2012 - 16:00
76. MKS Władysławowo 1 - 0 KP Sopot 25 marca 2012 - 12:00
77. FC Gowidlino 1 - 6 Orkan Rumia MKS 25 marca 2012 - 16:00
78. Eko-Prod Szemud 1 - 2 Bałtyk II Gdynia 25 marca 2012 - 11:00
Kolejka 14 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (31) 
79. Stolem Gniewino 4 - 0 Eko-Prod Szemud 7 kwietnia 2012 - 16:00
80. Bałtyk II Gdynia 4 - 1 FC Gowidlino 31 marca 2012 - 15:00
81. Orkan Rumia MKS 2 - 0 MKS Władysławowo 1 kwietnia 2012 - 11:00
82. KP Sopot 4 - 1 Sztorm Mosty 31 marca 2012 - 11:00
83. Korona Żelistrzewo 6 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 31 marca 2012 - 16:00
84. Kaszubia Starzyno 7 - 0 Zatoka Puck 1 kwietnia 2012 - 14:00
Kolejka 15 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (29) 
85. Kaszubia Starzyno 2 - 0 Stolem Gniewino 15 kwietnia 2012 - 14:00
86. Zatoka Puck 0 - 3 Korona Żelistrzewo 14 kwietnia 2012 - 16:00
87. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 3 KP Sopot 14 kwietnia 2012 - 15:00
88. Sztorm Mosty 1 - 3 Orkan Rumia MKS 14 kwietnia 2012 - 17:00
89. MKS Władysławowo 1 - 4 Bałtyk II Gdynia 14 kwietnia 2012 - 13:00
90. FC Gowidlino 2 - 4 Eko-Prod Szemud 15 kwietnia 2012 - 17:00
Kolejka 16 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (23) 
91. Stolem Gniewino 7 - 0 FC Gowidlino 21 kwietnia 2012 - 16:00
92. Eko-Prod Szemud 2 - 3 MKS Władysławowo
93. Bałtyk II Gdynia 4 - 0 Sztorm Mosty 22 kwietnia 2012 - 17:00
94. Orkan Rumia MKS 1 - 3 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 22 kwietnia 2012 - 11:00
95. KP Sopot 1 - 1 Zatoka Puck 21 kwietnia 2012 - 11:00
96. Korona Żelistrzewo 2 - 0 Kaszubia Starzyno 21 kwietnia 2012 - 16:00
Kolejka 17 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (26) 
97. Korona Żelistrzewo 2 - 2 Stolem Gniewino 28 kwietnia 2012 - 16:00
98. Kaszubia Starzyno 0 - 1 KP Sopot 29 kwietnia 2012 - 11:00
99. Zatoka Puck 0 - 1 Orkan Rumia MKS 28 kwietnia 2012 - 16:00
100. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 4 Bałtyk II Gdynia 29 kwietnia 2012 - 15:00
w Gdyni
101. Sztorm Mosty 0 - 2 Eko-Prod Szemud 28 kwietnia 2012 - 17:00
102. MKS Władysławowo 4 - 2 FC Gowidlino 28 kwietnia 2012 - 11:00
Kolejka 18 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (22) 
103. Stolem Gniewino 2 - 1 MKS Władysławowo 5 maja 2012 - 16:30
104. FC Gowidlino 3 - 1 Sztorm Mosty 6 maja 2012 - 17:00
105. Eko-Prod Szemud 6 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 6 maja 2012 - 11:00
106. Bałtyk II Gdynia 8 - 0 Zatoka Puck 6 maja 2012 - 17:00
107. Orkan Rumia MKS 3 - 4 Kaszubia Starzyno 6 maja 2012 - 11:00
108. KP Sopot 0 - 0 Korona Żelistrzewo 5 maja 2012 - 11:00
Kolejka 19 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (26) 
109. KP Sopot 2 - 4 Stolem Gniewino 12 maja 2012 - 11:00
110. Korona Żelistrzewo 3 - 1 Orkan Rumia MKS 12 maja 2012 - 16:00
111. Kaszubia Starzyno 0 - 2 Bałtyk II Gdynia 12 maja 2012 - 16:00
112. Zatoka Puck 2 - 2 Eko-Prod Szemud
113. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 5 - 1 FC Gowidlino 12 maja 2012 - 17:00
114. Sztorm Mosty 2 - 2 MKS Władysławowo 12 maja 2012 - 17:00
Kolejka 20 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (22) 
115. Stolem Gniewino 3 - 0 Sztorm Mosty 19 maja 2012 - 17:00
116. MKS Władysławowo 4 - 4 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 19 maja 2012 - 11:00
117. FC Gowidlino 6 - 0 Zatoka Puck 20 maja 2012 - 17:00
118. Eko-Prod Szemud 5 - 1 Kaszubia Starzyno
119. Bałtyk II Gdynia 0 - 0 Korona Żelistrzewo 20 maja 2012 - 17:00
120. Orkan Rumia MKS 1 - 1 KP Sopot 20 maja 2012 - 11:00
Kolejka 21 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (26) 
121. Orkan Rumia MKS 1 - 6 Stolem Gniewino 27 maja 2012 - 11:00
122. KP Sopot 1 - 4 Bałtyk II Gdynia 26 maja 2012 - 11:00
123. Korona Żelistrzewo 10 - 1 Eko-Prod Szemud 26 maja 2012 - 16:00
124. Kaszubia Starzyno 4 - 0 FC Gowidlino 27 maja 2012 - 14:00
125. Zatoka Puck 0 - 1 MKS Władysławowo 27 maja 2012 - 15:00
126. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 1 Sztorm Mosty 26 maja 2012 - 17:00
Kolejka 22 - 2/3. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (74) 
127. Stolem Gniewino 2 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 czerwca 2012 - 13:00
128. Sztorm Mosty 3 - 1 Zatoka Puck 3 czerwca 2012 - 13:00
129. MKS Władysławowo 1 - 1 Kaszubia Starzyno 3 czerwca 2012 - 13:00
130. FC Gowidlino 1 - 7 Korona Żelistrzewo 3 czerwca 2012 - 13:00
131. Eko-Prod Szemud 1 - 2 KP Sopot 3 czerwca 2012 - 13:00
132. Bałtyk II Gdynia 4 - 1 Orkan Rumia MKS 3 czerwca 2012 - 13:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE