ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




V liga - grupa Słupsk - sezon 2011/2012



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Anioły Garczegorze 26 66 21 3 2 77 - 24
2. Bytovia II Bytów 26 62 20 2 4 81 - 20
3. Karol Pęplino 26 51 15 6 5 60 - 34
4. Echo Biesowice 26 44 13 5 8 60 - 56
5. Brda Przechlewo 26 40 11 7 8 50 - 35
6. Diament Trzebielino 26 38 11 5 10 50 - 45
7. Gryf II Słupsk 26 35 10 5 11 58 - 52
8. Skotawia Dębnica Kaszubska 26 34 10 4 12 44 - 51
9. Drzewiarz Rzeczenica 26 30 8 6 12 36 - 48
10. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 26 30 9 3 14 43 - 57
11. Piast Człuchów 26 29 7 8 11 36 - 46
12. Wybrzeże Objazda 26 22 6 4 16 30 - 75
13. Chrobry Charbrowo 26 21 6 3 17 46 - 66
14. Sparta Sycewice 26 13 4 1 21 29 - 91
Ostatni komentarz dodał Bar281 21.07.2012, 21:31:36



Kolejka 1 - 13/14. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (136) 
1. Wybrzeże Objazda 3 - 1 Sparta Sycewice 13 sierpnia 2011 - 17:00
2. Gryf II Słupsk 2 - 0 Bytovia II Bytów 14 sierpnia 2011 - 15:00
3. Drzewiarz Rzeczenica 1 - 1 Piast Człuchów 13 sierpnia 2011 - 18:00
4. Anioły Garczegorze 5 - 3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 14 sierpnia 2011 - 14:30
5. Brda Przechlewo 5 - 0 Karol Pęplino 13 sierpnia 2011 - 11:00
6. Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 1 Chrobry Charbrowo 14 sierpnia 2011 - 17:00
7. Echo Biesowice 3 - 2 Diament Trzebielino 13 sierpnia 2011 - 17:00
Kolejka 2 - 20/21. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (56) 
8. Sparta Sycewice 1 - 2 Diament Trzebielino 20 sierpnia 2011 - 16:00
9. Chrobry Charbrowo 2 - 2 Echo Biesowice 20 sierpnia 2011 - 17:00
10. Karol Pęplino 5 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska 20 sierpnia 2011 - 11:00
11. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 - 4 Brda Przechlewo 20 sierpnia 2011 - 16:00
12. Piast Człuchów 0 - 3 Anioły Garczegorze 20 sierpnia 2011 - 16:00
13. Bytovia II Bytów 4 - 0 Drzewiarz Rzeczenica 21 sierpnia 2011 - 17:00
14. Wybrzeże Objazda 1 - 1 Gryf II Słupsk 20 sierpnia 2011 - 17:00
Kolejka 3 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (100) 
15. Gryf II Słupsk 7 - 0 Sparta Sycewice 28 sierpnia 2011 - 15:00
16. Drzewiarz Rzeczenica 6 - 2 Wybrzeże Objazda 28 sierpnia 2011 - 14:00
17. Anioły Garczegorze 2 - 3 Bytovia II Bytów 28 sierpnia 2011 - 14:00
18. Brda Przechlewo 1 - 1 Piast Człuchów 27 sierpnia 2011 - 17:00
19. Skotawia Dębnica Kaszubska 5 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 27 sierpnia 2011 - 17:00
20. Echo Biesowice 4 - 8 Karol Pęplino 27 sierpnia 2011 - 17:00
21. Diament Trzebielino 3 - 2 Chrobry Charbrowo 27 sierpnia 2011 - 17:00
Kolejka 4 - 31. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (83) 
22. Sparta Sycewice 0 - 4 Chrobry Charbrowo 31 sierpnia 2011 - 16:00
23. Karol Pęplino 2 - 2 Diament Trzebielino 31 sierpnia 2011 - 17:00
24. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0 - 2 Echo Biesowice 31 sierpnia 2011 - 17:00
25. Piast Człuchów 0 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 31 sierpnia 2011 - 17:00
26. Bytovia II Bytów 4 - 0 Brda Przechlewo 31 sierpnia 2011 - 17:30
27. Wybrzeże Objazda 2 - 6 Anioły Garczegorze 31 sierpnia 2011 - 17:00
28. Gryf II Słupsk 2 - 2 Drzewiarz Rzeczenica 31 sierpnia 2011 - 18:00
Kolejka 5 - 3/4. września 2011 [szczegóły] Komentarze (104) 
29. Drzewiarz Rzeczenica 3 - 0 Sparta Sycewice 3 września 2011 - 14:00
30. Anioły Garczegorze 4 - 2 Gryf II Słupsk 3 września 2011 - 16:00
31. Brda Przechlewo 9 - 1 Wybrzeże Objazda 3 września 2011 - 17:00
32. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 2 Bytovia II Bytów 3 września 2011 - 16:00
33. Echo Biesowice 3 - 0 Piast Człuchów 3 września 2011 - 17:00
34. Diament Trzebielino 3 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 3 września 2011 - 16:30
35. Chrobry Charbrowo 0 - 2 Karol Pęplino 3 września 2011 - 17:00
Kolejka 6 - 10/11. września 2011 [szczegóły] Komentarze (52) 
36. Sparta Sycewice 0 - 3 Karol Pęplino 10 września 2011 - 16:00
37. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 5 - 1 Chrobry Charbrowo 10 września 2011 - 16:00
38. Piast Człuchów 2 - 2 Diament Trzebielino 10 września 2011 - 16:00
39. Bytovia II Bytów 7 - 0 Echo Biesowice 11 września 2011 - 11:00
40. Wybrzeże Objazda 3 - 4 Skotawia Dębnica Kaszubska 11 września 2011 - 13:00
41. Gryf II Słupsk 3 - 0 Brda Przechlewo 11 września 2011 - 15:00
42. Drzewiarz Rzeczenica 0 - 3 Anioły Garczegorze 11 września 2011 - 14:00
Kolejka 7 - 17/18. września 2011 [szczegóły] Komentarze (79) 
43. Anioły Garczegorze 5 - 0 Sparta Sycewice 18 września 2011 - 14:00
44. Brda Przechlewo 3 - 0 Drzewiarz Rzeczenica 17 września 2011 - 16:00
45. Skotawia Dębnica Kaszubska 3 - 1 Gryf II Słupsk 17 września 2011 - 16:00
46. Echo Biesowice 5 - 1 Wybrzeże Objazda 17 września 2011 - 16:00
47. Diament Trzebielino 0 - 1 Bytovia II Bytów 17 września 2011 - 16:30
48. Chrobry Charbrowo 2 - 1 Piast Człuchów 17 września 2011 - 17:00
49. Karol Pęplino 2 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 17 września 2011 - 16:00
Kolejka 8 - 24/25. września 2011 [szczegóły] Komentarze (116) 
50. Sparta Sycewice 2 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 24 września 2011 - 16:00
51. Piast Człuchów 1 - 4 Karol Pęplino 24 września 2011 - 16:00
52. Bytovia II Bytów 8 - 1 Chrobry Charbrowo 25 września 2011 - 13:00
53. Wybrzeże Objazda 2 - 1 Diament Trzebielino 25 września 2011 - 13:00
54. Gryf II Słupsk 7 - 4 Echo Biesowice 25 września 2011 - 15:00
55. Drzewiarz Rzeczenica 1 - 7 Skotawia Dębnica Kaszubska 25 września 2011 - 14:00
56. Anioły Garczegorze 3 - 1 Brda Przechlewo 25 września 2011 - 14:00
Kolejka 9 - 1/2. października 2011 [szczegóły] Komentarze (58) 
57. Brda Przechlewo 3 - 1 Sparta Sycewice 1 października 2011 - 16:00
58. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 3 Anioły Garczegorze 1 października 2011 - 16:00
59. Echo Biesowice 2 - 1 Drzewiarz Rzeczenica 1 października 2011 - 16:00
60. Diament Trzebielino 1 - 1 Gryf II Słupsk 1 października 2011 - 16:00
61. Chrobry Charbrowo 0 - 1 Wybrzeże Objazda 1 października 2011 - 16:00
62. Karol Pęplino 1 - 0 Bytovia II Bytów 1 października 2011 - 16:00
63. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 - 0 Piast Człuchów 1 października 2011 - 15:00
Kolejka 10 - 8/9. października 2011 [szczegóły] Komentarze (54) 
64. Sparta Sycewice 5 - 3 Piast Człuchów 8 października 2011 - 16:00
65. Bytovia II Bytów 6 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 9 października 2011 - 13:00
66. Wybrzeże Objazda 0 - 1 Karol Pęplino 9 października 2011 - 13:00
67. Gryf II Słupsk 5 - 0 Chrobry Charbrowo 9 października 2011 - 15:00
68. Drzewiarz Rzeczenica 0 - 1 Diament Trzebielino 9 października 2011 - 15:30
69. Anioły Garczegorze 1 - 1 Echo Biesowice 9 października 2011 - 14:00
70. Brda Przechlewo 5 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 8 października 2011 - 15:00
Kolejka 11 - 15/16. października 2011 [szczegóły] Komentarze (62) 
71. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 0 Sparta Sycewice 15 października 2011 - 16:00
72. Echo Biesowice 0 - 0 Brda Przechlewo 15 października 2011 - 16:00
73. Diament Trzebielino 1 - 3 Anioły Garczegorze 15 października 2011 - 16:00
74. Chrobry Charbrowo 2 - 2 Drzewiarz Rzeczenica 15 października 2011 - 16:00
75. Karol Pęplino 2 - 1 Gryf II Słupsk 15 października 2011 - 15:00
76. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0 - 1 Wybrzeże Objazda 15 października 2011 - 15:00
77. Piast Człuchów 1 - 1 Bytovia II Bytów 15 października 2011 - 10:30
Kolejka 12 - 22/23. października 2011 [szczegóły] Komentarze (72) 
78. Sparta Sycewice 0 - 3 Bytovia II Bytów 22 października 2011 - 15:00
79. Wybrzeże Objazda 0 - 3 Piast Człuchów 23 października 2011 - 13:00
80. Gryf II Słupsk 4 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 23 października 2011 - 13:00
81. Drzewiarz Rzeczenica 1 - 0 Karol Pęplino 23 października 2011 - 14:00
82. Anioły Garczegorze 2 - 0 Chrobry Charbrowo 23 października 2011 - 14:00
83. Brda Przechlewo 0 - 1 Diament Trzebielino 22 października 2011 - 11:00
84. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 2 Echo Biesowice 22 października 2011 - 15:30
Kolejka 13 - 29/30. października 2011 [szczegóły] Komentarze (48) 
85. Echo Biesowice 6 - 1 Sparta Sycewice 29 października 2011 - 15:00
86. Diament Trzebielino 2 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 29 października 2011 - 14:00
87. Chrobry Charbrowo 0 - 1 Brda Przechlewo 29 października 2011 - 15:00
88. Karol Pęplino 2 - 2 Anioły Garczegorze 29 października 2011 - 14:00
89. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 3 Drzewiarz Rzeczenica 29 października 2011 - 15:00
90. Piast Człuchów 2 - 2 Gryf II Słupsk 29 października 2011 - 14:00
91. Bytovia II Bytów 4 - 0 Wybrzeże Objazda 30 października 2011 - 13:00
Kolejka 14 - 5/6. listopada 2011 [szczegóły] Komentarze (87) 
92. Sparta Sycewice 3 - 2 Wybrzeże Objazda 5 listopada 2011 - 15:00
93. Bytovia II Bytów 4 - 1 Gryf II Słupsk 6 listopada 2011 - 13:00
94. Piast Człuchów 3 - 2 Drzewiarz Rzeczenica 5 listopada 2011 - 13:00
95. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 2 Anioły Garczegorze 5 listopada 2011 - 13:00
96. Karol Pęplino 4 - 0 Brda Przechlewo 5 listopada 2011 - 13:00
97. Chrobry Charbrowo 0 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska 5 listopada 2011 - 14:00
98. Diament Trzebielino 2 - 3 Echo Biesowice 5 listopada 2011 - 14:00
Kolejka 15 - 12/13. listopada 2011 [szczegóły] Komentarze (68) 
99. Diament Trzebielino 7 - 1 Sparta Sycewice 12 listopada 2011 - 14:00
100. Echo Biesowice 7 - 1 Chrobry Charbrowo 12 listopada 2011 - 14:00
101. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 5 Karol Pęplino 12 listopada 2011 - 15:00
102. Brda Przechlewo 0 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 12 listopada 2011 - 13:00
103. Anioły Garczegorze 2 - 1 Piast Człuchów 13 listopada 2011 - 14:00
104. Drzewiarz Rzeczenica 0 - 1 Bytovia II Bytów 12 listopada 2011 - 13:00
105. Gryf II Słupsk 6 - 1 Wybrzeże Objazda 13 listopada 2011 - 13:00
Kolejka 16 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (138) 
106. Sparta Sycewice 2 - 0 Gryf II Słupsk 31 marca 2012 - 16:00
107. Wybrzeże Objazda 0 - 1 Drzewiarz Rzeczenica 31 marca 2012 - 12:00
108. Bytovia II Bytów 2 - 1 Anioły Garczegorze 1 kwietnia 2012 - 13:00
109. Piast Człuchów 2 - 1 Brda Przechlewo 31 marca 2012 - 16:00
110. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 31 marca 2012 - 16:00
111. Karol Pęplino 1 - 2 Echo Biesowice 31 marca 2012 - 16:00
112. Chrobry Charbrowo 2 - 3 Diament Trzebielino 31 marca 2012 - 17:00
Kolejka 17 - 7. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (48) 
113. Chrobry Charbrowo 4 - 1 Sparta Sycewice 7 kwietnia 2012 - 17:00
114. Diament Trzebielino 2 - 3 Karol Pęplino 7 kwietnia 2012 - 13:15
115. Echo Biesowice 3 - 4 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 6 kwietnia 2012 - 16:15
116. Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 0 Piast Człuchów 7 kwietnia 2012 - 16:00
117. Brda Przechlewo 1 - 0 Bytovia II Bytów 7 kwietnia 2012 - 16:00
118. Anioły Garczegorze 5 - 0 Wybrzeże Objazda 7 kwietnia 2012 - 13:00
119. Drzewiarz Rzeczenica 1 - 1 Gryf II Słupsk 7 kwietnia 2012 - 17:30
w Słupsku
Kolejka 18 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (46) 
120. Sparta Sycewice 1 - 2 Drzewiarz Rzeczenica 14 kwietnia 2012 - 17:00
121. Gryf II Słupsk 1 - 2 Anioły Garczegorze 15 kwietnia 2012 - 15:00
122. Wybrzeże Objazda 2 - 0 Brda Przechlewo 14 kwietnia 2012 - 12:00
123. Bytovia II Bytów 2 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 15 kwietnia 2012 - 13:00
124. Piast Człuchów 4 - 0 Echo Biesowice 14 kwietnia 2012 - 16:00
125. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 4 - 1 Diament Trzebielino 14 kwietnia 2012 - 16:00
126. Karol Pęplino 5 - 1 Chrobry Charbrowo 14 kwietnia 2012 - 16:00
Kolejka 19 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (38) 
127. Karol Pęplino 3 - 1 Sparta Sycewice 21 kwietnia 2012 - 17:00
128. Chrobry Charbrowo 1 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 21 kwietnia 2012 - 17:00
129. Diament Trzebielino 2 - 1 Piast Człuchów 21 kwietnia 2012 - 17:00
130. Echo Biesowice 0 - 1 Bytovia II Bytów 21 kwietnia 2012 - 16:00
131. Skotawia Dębnica Kaszubska 4 - 0 Wybrzeże Objazda 21 kwietnia 2012 - 16:00
132. Brda Przechlewo 2 - 0 Gryf II Słupsk 21 kwietnia 2012 - 16:00
133. Anioły Garczegorze 3 - 0 Drzewiarz Rzeczenica 22 kwietnia 2012 - 14:00
Kolejka 20 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (28) 
134. Sparta Sycewice 1 - 4 Anioły Garczegorze 28 kwietnia 2012 - 17:00
135. Drzewiarz Rzeczenica 1 - 1 Brda Przechlewo 28 kwietnia 2012 - 14:00
136. Gryf II Słupsk 2 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska 29 kwietnia 2012 - 15:00
137. Wybrzeże Objazda 1 - 0 Echo Biesowice 28 kwietnia 2012 - 16:00
138. Bytovia II Bytów 6 - 1 Diament Trzebielino 29 kwietnia 2012 - 13:30
139. Piast Człuchów 3 - 2 Chrobry Charbrowo 28 kwietnia 2012 - 16:00
140. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 1 Karol Pęplino 28 kwietnia 2012 - 16:00
Kolejka 21 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (25) 
141. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 4 - 1 Sparta Sycewice 5 maja 2012 - 16:00
142. Karol Pęplino 1 - 1 Piast Człuchów 5 maja 2012 - 17:00
143. Chrobry Charbrowo 1 - 2 Bytovia II Bytów 5 maja 2012 - 17:00
144. Diament Trzebielino 4 - 0 Wybrzeże Objazda 5 maja 2012 - 17:00
145. Echo Biesowice 2 - 0 Gryf II Słupsk 5 maja 2012 - 16:00
146. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 3 Drzewiarz Rzeczenica 5 maja 2012 - 16:00
147. Brda Przechlewo 1 - 1 Anioły Garczegorze 5 maja 2012 - 11:00
Kolejka 22 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (47) 
148. Sparta Sycewice 2 - 5 Brda Przechlewo 12 maja 2012 - 17:00
149. Anioły Garczegorze 4 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 12 maja 2012 - 16:00
150. Drzewiarz Rzeczenica 0 - 2 Echo Biesowice 12 maja 2012 - 14:00
151. Gryf II Słupsk 1 - 0 Diament Trzebielino 13 maja 2012 - 15:00
152. Wybrzeże Objazda 1 - 4 Chrobry Charbrowo 12 maja 2012 - 16:00
153. Bytovia II Bytów 4 - 1 Karol Pęplino 13 maja 2012 - 13:30
154. Piast Człuchów 1 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 12 maja 2012 - 16:00
Kolejka 23 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (35) 
155. Piast Człuchów 0 - 0 Sparta Sycewice 19 maja 2012 - 16:00
156. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 3 - 2 Bytovia II Bytów 19 maja 2012 - 16:00
157. Karol Pęplino 1 - 1 Wybrzeże Objazda 19 maja 2012 - 17:00
158. Chrobry Charbrowo 10 - 1 Gryf II Słupsk 19 maja 2012 - 17:00
159. Diament Trzebielino 4 - 1 Drzewiarz Rzeczenica 19 maja 2012 - 17:00
160. Echo Biesowice 0 - 5 Anioły Garczegorze 19 maja 2012 - 16:00
161. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 2 Brda Przechlewo 19 maja 2012 - 16:00
Kolejka 24 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (26) 
162. Sparta Sycewice 3 - 5 Skotawia Dębnica Kaszubska 26 maja 2012 - 17:00
163. Brda Przechlewo 1 - 1 Echo Biesowice 26 maja 2012 - 17:00
164. Anioły Garczegorze 3 - 1 Diament Trzebielino 27 maja 2012 - 14:00
165. Drzewiarz Rzeczenica 2 - 3 Chrobry Charbrowo 26 maja 2012 - 14:00
166. Gryf II Słupsk 1 - 2 Karol Pęplino 27 maja 2012 - 15:00
167. Wybrzeże Objazda 2 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 27 maja 2012 - 13:00
168. Bytovia II Bytów 3 - 1 Piast Człuchów 27 maja 2012 - 14:30
Kolejka 25 - 2. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (35) 
169. Bytovia II Bytów 9 - 0 Sparta Sycewice 2 czerwca 2012 - 15:00
170. Piast Człuchów 2 - 1 Wybrzeże Objazda 2 czerwca 2012 - 16:00
171. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 4 - 2 Gryf II Słupsk 2 czerwca 2012 - 17:00
172. Karol Pęplino 0 - 0 Drzewiarz Rzeczenica 2 czerwca 2012 - 17:00
173. Chrobry Charbrowo 0 - 1 Anioły Garczegorze 2 czerwca 2012 - 16:00
174. Diament Trzebielino 2 - 2 Brda Przechlewo 2 czerwca 2012 - 17:00
175. Echo Biesowice 3 - 3 Skotawia Dębnica Kaszubska 2 czerwca 2012 - 11:00
Kolejka 26 - 9. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (73) 
176. Sparta Sycewice 2 - 3 Echo Biesowice 7 czerwca 2012 - 17:00
177. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 0 Diament Trzebielino 7 czerwca 2012 - 17:00
178. Brda Przechlewo 2 - 2 Chrobry Charbrowo 7 czerwca 2012 - 17:00
179. Anioły Garczegorze 2 - 1 Karol Pęplino 7 czerwca 2012 - 17:00
180. Drzewiarz Rzeczenica 3 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 7 czerwca 2012 - 17:00
181. Gryf II Słupsk 4 - 2 Piast Człuchów 7 czerwca 2012 - 17:00
182. Wybrzeże Objazda 2 - 2 Bytovia II Bytów 7 czerwca 2012 - 17:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE