MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




V liga - grupa Gdańsk I - sezon 2011/2012



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. KS Chwaszczyno 26 65 21 2 3 69 - 31
2. GKS Kolbudy 26 57 18 3 5 77 - 31
3. GKS Sierakowice 26 46 14 4 8 46 - 37
4. Cartusia II Kartuzy 26 41 13 2 11 55 - 42
5. Czarni Pruszcz Gdański 26 41 13 2 11 48 - 59
6. GKS Kowale 26 40 12 4 10 49 - 44
7. Wikęd Kębłowo 26 40 12 4 10 46 - 44
8. Gryf II Wejherowo 26 39 12 3 11 64 - 57
9. Gedania Gdańsk 26 34 10 4 12 47 - 43
10. Olimpia Osowa 26 34 11 1 14 53 - 54
11. Amator Kiełpino 26 34 10 4 12 48 - 61
12. Start Mrzezino 26 23 7 2 17 43 - 66
13. Orzeł Trąbki Wielkie 26 21 7 0 19 38 - 63
14. Orzeł Choczewo 26 12 3 3 20 19 - 70
Ostatni komentarz dodał rastin_LG 16.07.2012, 22:54:44



Kolejka 1 - 13/14. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (73) 
1. Amator Kiełpino 5 - 4 GKS Sierakowice 14 sierpnia 2011 - 13:00
2. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Wikęd Kębłowo 13 sierpnia 2011 - 17:00
3. Gedania Gdańsk 1 - 0 Start Mrzezino 13 sierpnia 2011 - 17:00
4. GKS Kowale 3 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 13 sierpnia 2011 - 12:00
5. GKS Kolbudy 2 - 1 Orzeł Choczewo 13 sierpnia 2011 - 17:00
6. Gryf II Wejherowo 5 - 2 KS Chwaszczyno 14 sierpnia 2011 - 12:00
7. Olimpia Osowa 3 - 2 Cartusia II Kartuzy 13 sierpnia 2011 - 17:00
Kolejka 2 - 20/21. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (63) 
8. GKS Sierakowice 0 - 3 Cartusia II Kartuzy 20 sierpnia 2011 - 17:00
9. KS Chwaszczyno 2 - 1 Olimpia Osowa 20 sierpnia 2011 - 16:00
10. Orzeł Choczewo 2 - 2 Gryf II Wejherowo 20 sierpnia 2011 - 16:00
11. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 2 GKS Kolbudy 20 sierpnia 2011 - 17:00
12. Start Mrzezino 1 - 2 GKS Kowale 20 sierpnia 2011 - 17:00
13. Wikęd Kębłowo 0 - 1 Gedania Gdańsk 21 sierpnia 2011 - 17:00
14. Amator Kiełpino 3 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 21 sierpnia 2011 - 13:00
Kolejka 3 - 24. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (55) 
15. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 GKS Sierakowice 24 sierpnia 2011 - 18:00
16. Gedania Gdańsk 2 - 0 Amator Kiełpino 24 sierpnia 2011 - 18:00
w Kiełpinie
17. GKS Kowale 2 - 0 Wikęd Kębłowo 24 sierpnia 2011 - 18:00
18. GKS Kolbudy 5 - 1 Start Mrzezino 7 września 2011 - 17:00
19. Gryf II Wejherowo 9 - 4 Orzeł Trąbki Wielkie 24 sierpnia 2011 - 17:00
20. Olimpia Osowa 3 - 0 Orzeł Choczewo 24 sierpnia 2011 - 17:00
21. Cartusia II Kartuzy 1 - 0 KS Chwaszczyno 24 sierpnia 2011 - 18:00
Kolejka 4 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (35) 
22. GKS Sierakowice 2 - 3 KS Chwaszczyno 27 sierpnia 2011 - 17:00
23. Orzeł Choczewo 3 - 2 Cartusia II Kartuzy 27 sierpnia 2011 - 14:00
24. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 5 Olimpia Osowa 27 sierpnia 2011 - 17:00
25. Start Mrzezino 0 - 3 Gryf II Wejherowo 27 sierpnia 2011 - 16:00
26. Wikęd Kębłowo 1 - 5 GKS Kolbudy 27 sierpnia 2011 - 17:00
27. Amator Kiełpino 2 - 3 GKS Kowale 28 sierpnia 2011 - 13:00
28. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 1 Gedania Gdańsk 27 sierpnia 2011 - 17:00
Kolejka 5 - 3/4. września 2011 [szczegóły] Komentarze (60) 
29. Gedania Gdańsk 0 - 1 GKS Sierakowice 3 września 2011 - 17:00
w Sierakowicach
30. GKS Kowale 1 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 3 września 2011 - 12:00
31. GKS Kolbudy 8 - 1 Amator Kiełpino 3 września 2011 - 17:00
32. Gryf II Wejherowo 1 - 1 Wikęd Kębłowo 3 września 2011 - 17:00
33. Olimpia Osowa 3 - 1 Start Mrzezino 3 września 2011 - 16:00
34. Cartusia II Kartuzy 4 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 4 września 2011 - 16:00
35. KS Chwaszczyno 0 - 0 Orzeł Choczewo 3 września 2011 - 16:00
Kolejka 6 - 10/11. września 2011 [szczegóły] Komentarze (40) 
36. GKS Sierakowice 2 - 1 Orzeł Choczewo 10 września 2011 - 17:00
37. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 3 KS Chwaszczyno 10 września 2011 - 16:30
38. Start Mrzezino 1 - 4 Cartusia II Kartuzy 10 września 2011 - 16:00
39. Wikęd Kębłowo 3 - 1 Olimpia Osowa 10 września 2011 - 17:00
40. Amator Kiełpino 1 - 4 Gryf II Wejherowo 10 września 2011 - 17:00
41. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 GKS Kolbudy 10 września 2011 - 17:00
42. Gedania Gdańsk 1 - 2 GKS Kowale 10 września 2011 - 17:00
Kolejka 7 - 17/18. września 2011 [szczegóły] Komentarze (31) 
43. GKS Kowale 1 - 2 GKS Sierakowice 17 września 2011 - 12:00
44. GKS Kolbudy 4 - 2 Gedania Gdańsk 17 września 2011 - 16:00
45. Gryf II Wejherowo 4 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 18 września 2011 - 11:00
46. Olimpia Osowa 6 - 0 Amator Kiełpino 18 września 2011 - 14:00
47. Cartusia II Kartuzy 1 - 1 Wikęd Kębłowo 18 września 2011 - 15:30
48. KS Chwaszczyno 7 - 2 Start Mrzezino 17 września 2011 - 16:00
49. Orzeł Choczewo 0 - 4 Orzeł Trąbki Wielkie 17 września 2011 - 15:00
Kolejka 8 - 24/25. września 2011 [szczegóły] Komentarze (45) 
50. GKS Sierakowice 3 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 25 września 2011 - 14:00
51. Start Mrzezino 4 - 2 Orzeł Choczewo 24 września 2011 - 15:00
52. Wikęd Kębłowo 4 - 3 KS Chwaszczyno 24 września 2011 - 16:00
53. Amator Kiełpino 0 - 4 Cartusia II Kartuzy 24 września 2011 - 16:00
54. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 Olimpia Osowa 24 września 2011 - 11:00
55. Gedania Gdańsk 2 - 4 Gryf II Wejherowo 24 września 2011 - 18:00
56. GKS Kowale 2 - 2 GKS Kolbudy 24 września 2011 - 11:00
Kolejka 9 - 1/2. października 2011 [szczegóły] Komentarze (30) 
57. GKS Kolbudy 1 - 0 GKS Sierakowice 1 października 2011 - 15:00
58. Gryf II Wejherowo 3 - 0 GKS Kowale 2 października 2011 - 11:00
59. Olimpia Osowa 2 - 1 Gedania Gdańsk 2 października 2011 - 14:00
60. Cartusia II Kartuzy 5 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 2 października 2011 - 15:00
61. KS Chwaszczyno 1 - 0 Amator Kiełpino 1 października 2011 - 16:00
62. Orzeł Choczewo 2 - 1 Wikęd Kębłowo 1 października 2011 - 14:00
63. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 1 Start Mrzezino 1 października 2011 - 15:00
Kolejka 10 - 8/9. października 2011 [szczegóły] Komentarze (17) 
64. GKS Sierakowice 4 - 2 Start Mrzezino 9 października 2011 - 14:00
65. Wikęd Kębłowo 1 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 8 października 2011 - 16:00
66. Amator Kiełpino 2 - 2 Orzeł Choczewo 9 października 2011 - 13:00
67. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 4 KS Chwaszczyno 8 października 2011 - 11:00
68. Gedania Gdańsk 1 - 1 Cartusia II Kartuzy 9 października 2011 - 14:00
przy ul. Marynarki Polskiej
69. GKS Kowale 4 - 1 Olimpia Osowa 8 października 2011 - 12:00
70. GKS Kolbudy 4 - 2 Gryf II Wejherowo 8 października 2011 - 14:00
Kolejka 11 - 15/16. października 2011 [szczegóły] Komentarze (37) 
71. Gryf II Wejherowo 1 - 2 GKS Sierakowice 16 października 2011 - 11:00
72. Olimpia Osowa 1 - 6 GKS Kolbudy 16 października 2011 - 14:00
73. Cartusia II Kartuzy 1 - 0 GKS Kowale 16 października 2011 - 14:30
74. KS Chwaszczyno 3 - 2 Gedania Gdańsk 15 października 2011 - 16:00
75. Orzeł Choczewo 5 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 15 października 2011 - 14:00
76. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 2 Amator Kiełpino 15 października 2011 - 15:00
77. Start Mrzezino 0 - 0 Wikęd Kębłowo 15 października 2011 - 14:00
Kolejka 12 - 22/23. października 2011 [szczegóły] Komentarze (27) 
78. GKS Sierakowice 3 - 3 Wikęd Kębłowo 22 października 2011 - 15:00
79. Amator Kiełpino 1 - 3 Start Mrzezino 23 października 2011 - 13:00
80. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 22 października 2011 - 15:00
81. Gedania Gdańsk 6 - 0 Orzeł Choczewo 22 października 2011 - 18:00
82. GKS Kowale 1 - 2 KS Chwaszczyno 22 października 2011 - 12:00
83. GKS Kolbudy 5 - 2 Cartusia II Kartuzy 22 października 2011 - 14:00
84. Gryf II Wejherowo 3 - 2 Olimpia Osowa 23 października 2011 - 15:00
Kolejka 13 - 29/30. października 2011 [szczegóły] Komentarze (32) 
85. Olimpia Osowa 0 - 3 GKS Sierakowice 29 października 2011 - 16:00
86. Cartusia II Kartuzy 1 - 2 Gryf II Wejherowo 30 października 2011 - 14:30
87. KS Chwaszczyno 4 - 2 GKS Kolbudy 29 października 2011 - 11:00
88. Orzeł Choczewo 1 - 3 GKS Kowale 29 października 2011 - 14:00
89. Orzeł Trąbki Wielkie 4 - 0 Gedania Gdańsk 29 października 2011 - 14:00
90. Start Mrzezino 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 29 października 2011 - 14:00
91. Wikęd Kębłowo 1 - 3 Amator Kiełpino 29 października 2011 - 15:00
Kolejka 14 - 5/6. listopada 2011 [szczegóły] Komentarze (25) 
92. GKS Sierakowice 4 - 0 Amator Kiełpino 6 listopada 2011 - 14:00
93. Wikęd Kębłowo 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 5 listopada 2011 - 14:00
94. Start Mrzezino 3 - 5 Gedania Gdańsk 5 listopada 2011 - 15:00
95. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 2 GKS Kowale 5 listopada 2011 - 13:00
96. Orzeł Choczewo 0 - 1 GKS Kolbudy 5 listopada 2011 - 14:00
97. KS Chwaszczyno 3 - 2 Gryf II Wejherowo 5 listopada 2011 - 11:00
98. Cartusia II Kartuzy 2 - 0 Olimpia Osowa 6 listopada 2011 - 14:30
Kolejka 15 - 12/13. listopada 2011 [szczegóły] Komentarze (26) 
99. Cartusia II Kartuzy 1 - 2 GKS Sierakowice 13 listopada 2011 - 14:30
100. Olimpia Osowa 0 - 2 KS Chwaszczyno 12 listopada 2011 - 11:00
101. Gryf II Wejherowo 3 - 0 Orzeł Choczewo 13 listopada 2011 - 12:00
102. GKS Kolbudy 6 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 12 listopada 2011 - 14:00
103. GKS Kowale 3 - 3 Start Mrzezino 12 listopada 2011 - 12:00
104. Gedania Gdańsk 3 - 2 Wikęd Kębłowo 12 listopada 2011 - 16:00
105. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 1 Amator Kiełpino 12 listopada 2011 - 14:00
Kolejka 16 - 24/25. marca 2012 [szczegóły] Komentarze (44) 
106. GKS Sierakowice 2 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 25 marca 2012 - 14:00
107. Amator Kiełpino 4 - 2 Gedania Gdańsk 25 marca 2012 - 17:00
ul. Traugutta
108. Wikęd Kębłowo 2 - 1 GKS Kowale 7 kwietnia 2012 - 12:00
w Kowalach
109. Start Mrzezino 0 - 3 GKS Kolbudy 24 marca 2012 - 16:00
110. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 2 Gryf II Wejherowo 24 marca 2012 - 14:00
111. Orzeł Choczewo 0 - 3 Olimpia Osowa
112. KS Chwaszczyno 1 - 0 Cartusia II Kartuzy 24 marca 2012 - 11:00
Kolejka 17 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (13) 
113. KS Chwaszczyno 3 - 0 GKS Sierakowice 31 marca 2012 - 15:30
114. Cartusia II Kartuzy 3 - 0 Orzeł Choczewo 1 kwietnia 2012 - 14:00
115. Olimpia Osowa 1 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 31 marca 2012 - 17:00
116. Gryf II Wejherowo 4 - 3 Start Mrzezino 31 marca 2012 - 16:00
117. GKS Kolbudy 0 - 1 Wikęd Kębłowo 31 marca 2012 - 16:00
118. GKS Kowale 0 - 0 Amator Kiełpino 31 marca 2012 - 12:00
119. Gedania Gdańsk 6 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 31 marca 2012 - 17:00
Kolejka 18 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (27) 
120. GKS Sierakowice 1 - 0 Gedania Gdańsk 15 kwietnia 2012 - 17:00
121. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 1 GKS Kowale 14 kwietnia 2012 - 11:00
122. Amator Kiełpino 1 - 1 GKS Kolbudy 15 kwietnia 2012 - 13:00
123. Wikęd Kębłowo 2 - 0 Gryf II Wejherowo 14 kwietnia 2012 - 16:00
124. Start Mrzezino 5 - 2 Olimpia Osowa 14 kwietnia 2012 - 16:00
125. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 3 Cartusia II Kartuzy 14 kwietnia 2012 - 14:00
126. Orzeł Choczewo 0 - 3 KS Chwaszczyno
Kolejka 19 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (29) 
127. Orzeł Choczewo 0 - 3 GKS Sierakowice
128. KS Chwaszczyno 3 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 21 kwietnia 2012 - 15:30
129. Cartusia II Kartuzy 3 - 0 Start Mrzezino 22 kwietnia 2012 - 15:00
130. Olimpia Osowa 1 - 3 Wikęd Kębłowo 22 kwietnia 2012 - 15:00
131. Gryf II Wejherowo 1 - 3 Amator Kiełpino 22 kwietnia 2012 - 11:00
132. GKS Kolbudy 5 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 21 kwietnia 2012 - 11:00
133. GKS Kowale 1 - 0 Gedania Gdańsk 21 kwietnia 2012 - 12:00
Kolejka 20 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (19) 
134. GKS Sierakowice 1 - 1 GKS Kowale 29 kwietnia 2012 - 14:00
135. Gedania Gdańsk 3 - 1 GKS Kolbudy 28 kwietnia 2012 - 17:00
136. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Gryf II Wejherowo 28 kwietnia 2012 - 16:00
137. Amator Kiełpino 4 - 0 Olimpia Osowa 29 kwietnia 2012 - 13:00
138. Wikęd Kębłowo 1 - 3 Cartusia II Kartuzy 28 kwietnia 2012 - 16:00
139. Start Mrzezino 0 - 1 KS Chwaszczyno 28 kwietnia 2012 - 16:00
140. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 0 Orzeł Choczewo
Kolejka 21 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (30) 
141. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 1 GKS Sierakowice 5 maja 2012 - 17:00
142. Orzeł Choczewo 0 - 3 Start Mrzezino
143. KS Chwaszczyno 5 - 0 Wikęd Kębłowo 5 maja 2012 - 15:30
144. Cartusia II Kartuzy 1 - 4 Amator Kiełpino 6 maja 2012 - 15:00
145. Olimpia Osowa 7 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 6 maja 2012 - 14:00
146. Gryf II Wejherowo 1 - 1 Gedania Gdańsk 6 maja 2012 - 11:00
147. GKS Kolbudy 2 - 1 GKS Kowale 5 maja 2012 - 18:00
Kolejka 22 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (25) 
148. GKS Sierakowice 0 - 0 GKS Kolbudy 13 maja 2012 - 14:00
149. GKS Kowale 4 - 2 Gryf II Wejherowo 12 maja 2012 - 12:00
150. Gedania Gdańsk 1 - 1 Olimpia Osowa 12 maja 2012 - 17:00
151. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 Cartusia II Kartuzy 12 maja 2012 - 11:00
152. Amator Kiełpino 1 - 2 KS Chwaszczyno 13 maja 2012 - 13:00
153. Wikęd Kębłowo 3 - 0 Orzeł Choczewo
154. Start Mrzezino 0 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie 12 maja 2012 - 17:00
Kolejka 23 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (12) 
155. Start Mrzezino 4 - 0 GKS Sierakowice 19 maja 2012 - 17:00
156. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 3 Wikęd Kębłowo 19 maja 2012 - 17:00
157. Orzeł Choczewo 0 - 3 Amator Kiełpino
158. KS Chwaszczyno 4 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 19 maja 2012 - 15:30
159. Cartusia II Kartuzy 4 - 2 Gedania Gdańsk 20 maja 2012 - 15:00
160. Olimpia Osowa 3 - 1 GKS Kowale 20 maja 2012 - 14:00
161. Gryf II Wejherowo 1 - 4 GKS Kolbudy 20 maja 2012 - 11:00
Kolejka 24 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (15) 
162. GKS Sierakowice 3 - 0 Gryf II Wejherowo 27 maja 2012 - 14:00
goście nie przyjechali
163. GKS Kolbudy 3 - 2 Olimpia Osowa 26 maja 2012 - 17:00
164. GKS Kowale 5 - 3 Cartusia II Kartuzy 26 maja 2012 - 12:00
165. Gedania Gdańsk 0 - 0 KS Chwaszczyno 26 maja 2012 - 15:30
166. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 Orzeł Choczewo
167. Amator Kiełpino 3 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 27 maja 2012 - 13:00
168. Wikęd Kębłowo 1 - 2 Start Mrzezino 23 maja 2012 - 18:00
w Mrzezinie
Kolejka 25 - 2. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (17) 
169. Wikęd Kębłowo 4 - 0 GKS Sierakowice 2 czerwca 2012 - 17:00
170. Start Mrzezino 2 - 1 Amator Kiełpino 2 czerwca 2012 - 17:00
171. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 2 czerwca 2012 - 17:00
172. Orzeł Choczewo 0 - 3 Gedania Gdańsk
173. KS Chwaszczyno 6 - 2 GKS Kowale 2 czerwca 2012 - 17:00
174. Cartusia II Kartuzy 0 - 3 GKS Kolbudy 2 czerwca 2012 - 17:00
175. Olimpia Osowa 4 - 1 Gryf II Wejherowo 2 czerwca 2012 - 17:00
Kolejka 26 - 6. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (12) 
176. GKS Sierakowice 3 - 1 Olimpia Osowa 6 czerwca 2012 - 18:00
177. Gryf II Wejherowo 3 - 1 Cartusia II Kartuzy 6 czerwca 2012 - 18:00
178. GKS Kolbudy 1 - 2 KS Chwaszczyno 6 czerwca 2012 - 18:00
179. GKS Kowale 3 - 0 Orzeł Choczewo
180. Gedania Gdańsk 1 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 6 czerwca 2012 - 18:00
181. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 1 Start Mrzezino 6 czerwca 2012 - 18:00
182. Amator Kiełpino 3 - 5 Wikęd Kębłowo 6 czerwca 2012 - 18:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE