ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA


Liga Juniorów D2 - grupa I - rocznik 1993 - sezon 2004/2005



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Cisowa Gdynia 21 53 17 2 2 66 - 10
2. Lechia II Gdańsk 21 47 15 2 4 66 - 11
3. Murkam Przodkowo 21 40 12 4 5 47 - 30
4. SWSiEMP Arka II Gdynia 21 38 11 5 5 90 - 27
5. Orkan Rumia 21 37 12 1 8 50 - 32
6. Wisła Tczew 21 31 9 4 8 52 - 23
7. Gryf Wejherowo 21 27 8 3 10 47 - 55
8. Lechia III Gdańsk 11 20 6 2 3 30 - 22
9. Iskra Gdynia 21 17 4 5 12 20 - 42
10. Start Mrzezino 21 14 4 2 15 22 - 63
11. OKS Janowo 21 11 2 5 14 13 - 53
12. Lisovia Lisewo 21 10 3 1 17 16 - 127

Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Murkam Przodkowo 4 - 3 Orkan Rumia
2. Wisła Tczew 1 - 1 Cisowa Gdynia
3. SWSiEMP Arka II Gdynia 11 - 1 Start Mrzezino
4. OKS Janowo 2 - 1 Lisovia Lisewo
5. Gryf Wejherowo 0 - 9 Lechia II Gdańsk
6. Iskra Gdynia - Lechia III Gdańsk
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Orkan Rumia 0 - 4 Lechia II Gdańsk
8. Lisovia Lisewo 1 - 3 Gryf Wejherowo
9. Iskra Gdynia 4 - 2 OKS Janowo
10. Cisowa Gdynia 1 - 0 SWSiEMP Arka II Gdynia
11. Murkam Przodkowo 3 - 2 Wisła Tczew
12. Start Mrzezino - Lechia III Gdańsk
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Wisła Tczew 3 - 1 Orkan Rumia
14. SWSiEMP Arka II Gdynia 6 - 2 Murkam Przodkowo
15. OKS Janowo 1 - 1 Start Mrzezino
16. Gryf Wejherowo 2 - 3 Iskra Gdynia
17. Lechia II Gdańsk 13 - 1 Lisovia Lisewo
18. Cisowa Gdynia - Lechia III Gdańsk
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Orkan Rumia 10 - 0 Lisovia Lisewo
20. Iskra Gdynia 0 - 2 Lechia II Gdańsk
21. Start Mrzezino 1 - 8 Gryf Wejherowo
22. Cisowa Gdynia 4 - 1 OKS Janowo
23. Wisła Tczew 1 - 1 SWSiEMP Arka II Gdynia
24. Murkam Przodkowo - Lechia III Gdańsk
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. SWSiEMP Arka II Gdynia 3 - 1 Orkan Rumia
26. OKS Janowo 0 - 3 Murkam Przodkowo
27. Gryf Wejherowo 1 - 1 Cisowa Gdynia
28. Lechia II Gdańsk 3 - 0 Start Mrzezino
vo
29. Lisovia Lisewo 2 - 0 Iskra Gdynia
30. Wisła Tczew - Lechia III Gdańsk
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Orkan Rumia 2 - 1 Iskra Gdynia
32. Start Mrzezino 7 - 1 Lisovia Lisewo
33. Cisowa Gdynia 1 - 0 Lechia II Gdańsk
34. Murkam Przodkowo 1 - 3 Gryf Wejherowo
35. Wisła Tczew 3 - 0 OKS Janowo
36. SWSiEMP Arka II Gdynia - Lechia III Gdańsk
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. OKS Janowo 2 - 2 SWSiEMP Arka II Gdynia
38. Gryf Wejherowo 3 - 0 Wisła Tczew
39. Lechia II Gdańsk 1 - 0 Murkam Przodkowo
40. Lisovia Lisewo 0 - 8 Cisowa Gdynia
41. Iskra Gdynia 3 - 0 Start Mrzezino
42. Orkan Rumia - Lechia III Gdańsk
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Orkan Rumia 5 - 0 Start Mrzezino
44. Cisowa Gdynia 2 - 0 Iskra Gdynia
45. Murkam Przodkowo 4 - 0 Lisovia Lisewo
46. Wisła Tczew 1 - 5 Lechia II Gdańsk
47. SWSiEMP Arka II Gdynia 3 - 2 Gryf Wejherowo
48. Lechia III Gdańsk - OKS Janowo
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. OKS Janowo 0 - 1 Orkan Rumia
50. Lechia II Gdańsk 1 - 0 SWSiEMP Arka II Gdynia
51. Lisovia Lisewo 0 - 7 Wisła Tczew
52. Iskra Gdynia 1 - 2 Murkam Przodkowo
53. Start Mrzezino 0 - 2 Cisowa Gdynia
54. Gryf Wejherowo - Lechia III Gdańsk
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Orkan Rumia 0 - 4 Cisowa Gdynia
56. Murkam Przodkowo 1 - 0 Start Mrzezino
57. Wisła Tczew 1 - 1 Iskra Gdynia
58. SWSiEMP Arka II Gdynia 22 - 0 Lisovia Lisewo
59. OKS Janowo 1 - 4 Gryf Wejherowo
60. Lechia II Gdańsk - Lechia III Gdańsk
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Gryf Wejherowo 2 - 1 Orkan Rumia
62. Lechia II Gdańsk 6 - 0 OKS Janowo
63. Iskra Gdynia 0 - 1 SWSiEMP Arka II Gdynia
64. Start Mrzezino 0 - 4 Wisła Tczew
65. Cisowa Gdynia 0 - 1 Murkam Przodkowo
66. Lisovia Lisewo - Lechia III Gdańsk
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. Orkan Rumia 2 - 1 Murkam Przodkowo
68. Cisowa Gdynia 1 - 0 Wisła Tczew
69. Start Mrzezino 6 - 1 SWSiEMP Arka II Gdynia
70. Iskra Gdynia 2 - 2 Lechia III Gdańsk
71. Lisovia Lisewo 3 - 0 OKS Janowo
vo
72. Lechia II Gdańsk 1 - 0 Gryf Wejherowo
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Lechia II Gdańsk 5 - 0 Orkan Rumia
74. Gryf Wejherowo 8 - 1 Lisovia Lisewo
75. OKS Janowo 0 - 0 Iskra Gdynia
76. Lechia III Gdańsk 3 - 0 Start Mrzezino
vo
77. SWSiEMP Arka II Gdynia 1 - 2 Cisowa Gdynia
78. Wisła Tczew 0 - 2 Murkam Przodkowo
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Orkan Rumia 2 - 1 Wisła Tczew
80. Murkam Przodkowo 2 - 2 SWSiEMP Arka II Gdynia
81. Cisowa Gdynia 4 - 0 Lechia III Gdańsk
82. Start Mrzezino 3 - 0 OKS Janowo
vo
83. Iskra Gdynia 1 - 2 Gryf Wejherowo
84. Lisovia Lisewo 0 - 1 Lechia II Gdańsk
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Lisovia Lisewo 0 - 3 Orkan Rumia
86. Lechia II Gdańsk 1 - 1 Iskra Gdynia
87. Gryf Wejherowo 1 - 1 Start Mrzezino
88. OKS Janowo 1 - 3 Cisowa Gdynia
89. Lechia III Gdańsk 3 - 3 Murkam Przodkowo
90. SWSiEMP Arka II Gdynia 0 - 0 Wisła Tczew
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Orkan Rumia 0 - 0 SWSiEMP Arka II Gdynia
92. Wisła Tczew 1 - 0 Lechia III Gdańsk
93. Murkam Przodkowo 0 - 0 OKS Janowo
94. Cisowa Gdynia 7 - 0 Gryf Wejherowo
95. Start Mrzezino 0 - 6 Lechia II Gdańsk
96. Iskra Gdynia 1 - 1 Lisovia Lisewo
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Iskra Gdynia 0 - 2 Orkan Rumia
98. Lisovia Lisewo 3 - 0 Start Mrzezino
vo
99. Lechia II Gdańsk 0 - 1 Cisowa Gdynia
100. Gryf Wejherowo 0 - 3 Murkam Przodkowo
101. OKS Janowo 0 - 2 Wisła Tczew
102. Lechia III Gdańsk 4 - 2 SWSiEMP Arka II Gdynia
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. Orkan Rumia 7 - 1 Lechia III Gdańsk
104. SWSiEMP Arka II Gdynia 4 - 0 OKS Janowo
105. Wisła Tczew 3 - 0 Gryf Wejherowo
vo
106. Murkam Przodkowo 2 - 2 Lechia II Gdańsk
107. Cisowa Gdynia 15 - 0 Lisovia Lisewo
108. Start Mrzezino 2 - 0 Iskra Gdynia
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Start Mrzezino 0 - 1 Orkan Rumia
110. Iskra Gdynia 0 - 3 Cisowa Gdynia
111. Lisovia Lisewo 1 - 5 Murkam Przodkowo
112. Lechia II Gdańsk 1 - 0 Wisła Tczew
113. Gryf Wejherowo 2 - 5 SWSiEMP Arka II Gdynia
114. OKS Janowo 0 - 2 Lechia III Gdańsk
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. Orkan Rumia 0 - 1 OKS Janowo
116. Lechia III Gdańsk 4 - 2 Gryf Wejherowo
117. SWSiEMP Arka II Gdynia 2 - 0 Lechia II Gdańsk
118. Wisła Tczew 18 - 0 Lisovia Lisewo
119. Murkam Przodkowo 3 - 0 Iskra Gdynia
120. Cisowa Gdynia 2 - 0 Start Mrzezino
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Cisowa Gdynia 0 - 3 Orkan Rumia
122. Start Mrzezino 0 - 4 Murkam Przodkowo
123. Iskra Gdynia 2 - 1 Wisła Tczew
124. Lisovia Lisewo 0 - 15 SWSiEMP Arka II Gdynia
125. Lechia II Gdańsk 0 - 2 Lechia III Gdańsk
126. Gryf Wejherowo 2 - 2 OKS Janowo
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Orkan Rumia 6 - 2 Gryf Wejherowo
128. OKS Janowo 0 - 5 Lechia II Gdańsk
129. Lechia III Gdańsk 9 - 1 Lisovia Lisewo
130. SWSiEMP Arka II Gdynia 9 - 0 Iskra Gdynia
131. Wisła Tczew 3 - 0 Start Mrzezino
vo
132. Murkam Przodkowo 1 - 4 Cisowa Gdynia
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.05