MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów A - grupa Gdańsk II - sezon 2010/2011



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Murkam Przodkowo 14 34 11 1 2 47 - 12
2. Radunia Stężyca 14 30 10 0 4 40 - 19
3. Ceramik Łubiana 14 27 8 3 3 35 - 21
4. Wietcisa Skarszewy 14 21 6 3 5 39 - 27
5. KS Sulmin 14 19 6 1 7 35 - 42
6. GKS Kowale 14 19 6 1 7 24 - 32
7. Kaszubia Kościerzyna 14 10 3 1 10 19 - 38
8. Mestwin Swornegacie 14 3 1 0 13 13 - 61
Ostatni komentarz dodał murkam15 29.05.2011, 18:51:24



Kolejka 1 - 4/5. września 2010 [szczegóły] Komentarze (31) 
1. Murkam Przodkowo 6 - 0 Radunia Stężyca 5 września 2010 - 11:00
3. Mestwin Swornegacie 1 - 2 KS Sulmin 5 września 2010 - 16:00
5. GKS Kowale 1 - 1 Wietcisa Skarszewy 5 września 2010 - 15:00
Pauza: Ceramik Łubiana, Kaszubia Kościerzyna,
Kolejka 2 - 11/12. września 2010 [szczegóły] Komentarze (14) 
6. Radunia Stężyca 4 - 0 Wietcisa Skarszewy 12 września 2010 - 14:00
7. Ceramik Łubiana 2 - 3 GKS Kowale 12 września 2010 - 11:00
9. Kaszubia Kościerzyna 6 - 1 Mestwin Swornegacie 12 września 2010 - 11:00
Pauza: Murkam Przodkowo, KS Sulmin,
Kolejka 3 - 18/19. września 2010 [szczegóły] Komentarze (14) 
12. Mestwin Swornegacie 0 - 7 Murkam Przodkowo 19 września 2010 - 15:00
14. GKS Kowale 0 - 2 KS Sulmin 18 września 2010 - 15:00
15. Wietcisa Skarszewy 1 - 1 Ceramik Łubiana 19 września 2010 - 13:00
Pauza: Kaszubia Kościerzyna, Radunia Stężyca,
Kolejka 4 - 25/26. września 2010 [szczegóły] Komentarze (66) 
16. Radunia Stężyca 2 - 0 Ceramik Łubiana 24 września 2010 - 17:00
17. KS Sulmin 3 - 3 Wietcisa Skarszewy 26 września 2010 - 15:00
18. Kaszubia Kościerzyna 4 - 0 GKS Kowale 26 września 2010 - 11:00
Pauza: Mestwin Swornegacie, Murkam Przodkowo,
Kolejka 5 - 2/3. października 2010 [szczegóły] Komentarze (19) 
21. Mestwin Swornegacie 2 - 4 Radunia Stężyca
23. GKS Kowale 1 - 2 Murkam Przodkowo
24. Wietcisa Skarszewy 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna
25. Ceramik Łubiana 4 - 1 KS Sulmin
Kolejka 6 - 9/10. października 2010 [szczegóły] Komentarze (8) 
26. Radunia Stężyca 5 - 2 KS Sulmin 13 października 2010 - 17:00
27. Kaszubia Kościerzyna 3 - 3 Ceramik Łubiana
28. Murkam Przodkowo 3 - 1 Wietcisa Skarszewy
Pauza: Mestwin Swornegacie, GKS Kowale,
Kolejka 7 - 16/17. października 2010 [szczegóły] Komentarze (12) 
32. GKS Kowale 4 - 2 Mestwin Swornegacie
34. Ceramik Łubiana 1 - 1 Murkam Przodkowo
35. KS Sulmin 8 - 3 Kaszubia Kościerzyna
Pauza: Wietcisa Skarszewy, Radunia Stężyca,
Kolejka 8 - 23/24. października 2010 [szczegóły] Komentarze (16) 
36. Radunia Stężyca 3 - 0 Kaszubia Kościerzyna
vo,w druzynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:4
37. Murkam Przodkowo 0 - 1 KS Sulmin
39. Mestwin Swornegacie 0 - 8 Wietcisa Skarszewy
Pauza: GKS Kowale, Ceramik Łubiana,
Kolejka 9 - 30/31. października 2010 [szczegóły] Komentarze (12) 
41. GKS Kowale 1 - 0 Radunia Stężyca
43. Ceramik Łubiana 4 - 0 Mestwin Swornegacie
45. Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 Murkam Przodkowo
Pauza: KS Sulmin, Wietcisa Skarszewy,
Kolejka 10 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (48) 
46. Radunia Stężyca 1 - 2 Murkam Przodkowo
47. KS Sulmin 5 - 1 Mestwin Swornegacie
48. Wietcisa Skarszewy 3 - 0 GKS Kowale
49. Ceramik Łubiana 3 - 0 Kaszubia Kościerzyna
Kolejka 11 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (9) 
50. Murkam Przodkowo 3 - 0 Kaszubia Kościerzyna
51. GKS Kowale 1 - 3 Ceramik Łubiana
52. Wietcisa Skarszewy 6 - 0 Mestwin Swornegacie
53. KS Sulmin 1 - 3 Radunia Stężyca
Kolejka 12 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (5) 
54. KS Sulmin 1 - 5 Murkam Przodkowo
55. Wietcisa Skarszewy 2 - 5 Radunia Stężyca
56. Mestwin Swornegacie 0 - 3 Ceramik Łubiana
57. GKS Kowale 3 - 0 Kaszubia Kościerzyna
Kolejka 13 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (9) 
58. Murkam Przodkowo 7 - 1 Ceramik Łubiana
59. Kaszubia Kościerzyna 0 - 3 Wietcisa Skarszewy
60. KS Sulmin 4 - 6 GKS Kowale
61. Radunia Stężyca 8 - 1 Mestwin Swornegacie
Kolejka 14 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (17) 
62. Murkam Przodkowo 6 - 1 GKS Kowale
63. Mestwin Swornegacie 3 - 0 Kaszubia Kościerzyna
64. Ceramik Łubiana 2 - 1 Radunia Stężyca
65. Wietcisa Skarszewy 7 - 1 KS Sulmin
Kolejka 15 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (8) 
66. Wietcisa Skarszewy 2 - 4 Murkam Przodkowo
67. KS Sulmin 1 - 4 Ceramik Łubiana
68. Kaszubia Kościerzyna 0 - 3 Radunia Stężyca
69. Mestwin Swornegacie 2 - 3 GKS Kowale
Kolejka 16 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (4) 
70. Murkam Przodkowo 1 - 0 Mestwin Swornegacie
71. Radunia Stężyca 1 - 0 GKS Kowale
72. Kaszubia Kościerzyna 0 - 3 KS Sulmin
73. Ceramik Łubiana 4 - 0 Wietcisa Skarszewy




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE