ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Słupsk I - sezon 2010/2011



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Słupia Kobylnica 18 47 15 2 1 70 - 12
2. KS Włynkówko 18 42 13 3 2 60 - 16
3. Słupia Charnowo 18 35 10 5 3 52 - 31
4. Sokół Kuleszewo 18 32 9 5 4 57 - 31
5. Słupia Kwakowo 18 28 8 4 6 35 - 27
6. Bistal Machowino 18 27 8 3 7 41 - 29
7. Studnica Przytocko 18 19 5 4 9 37 - 42
8. Szansa Siemianice 18 16 5 1 12 31 - 51
9. Inter Świerzenko 18 7 2 1 15 12 - 54
10. Victoria Słupsk 18 3 1 0 17 17 - 119
Ostatni komentarz dodał Wyrwiszmat 27.08.2011, 19:27:33



Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Victoria Słupsk 0 - 8 Bistal Machowino 29 sierpnia 2010 - 11:00
2. Słupia Kobylnica 2 - 1 Studnica Przytocko 28 sierpnia 2010 - 17:00
3. Sokół Kuleszewo 4 - 3 Szansa Siemianice 29 sierpnia 2010 - 14:00
4. Słupia Charnowo 1 - 0 KS Włynkówko 29 sierpnia 2010 - 15:00
5. Inter Świerzenko 1 - 5 Słupia Kwakowo 29 sierpnia 2010 - 15:00
Kolejka 2 - 4/5. września 2010 [szczegóły] Komentarze (20) 
9. KS Włynkówko 3 - 0 Inter Świerzenko 5 września 2010 - 12:00
10. Szansa Siemianice 1 - 3 Słupia Charnowo 4 września 2010 - 16:30
11. Studnica Przytocko 2 - 2 Sokół Kuleszewo 4 września 2010 - 16:00
12. Victoria Słupsk 0 - 8 Słupia Kobylnica 5 września 2010 - 11:00
Pauza: Słupia Kwakowo, Bistal Machowino,
Kolejka 3 - 11/12. września 2010 [szczegóły] Komentarze (61) 
13. Słupia Kobylnica 4 - 0 Bistal Machowino 11 września 2010 - 17:00
14. Sokół Kuleszewo 11 - 0 Victoria Słupsk 12 września 2010 - 14:00
15. Słupia Charnowo 2 - 2 Studnica Przytocko 12 września 2010 - 15:00
16. Inter Świerzenko 1 - 1 Szansa Siemianice 12 września 2010 - 15:00
Pauza: Słupia Kwakowo, KS Włynkówko,
Kolejka 4 - 18/19. września 2010 [szczegóły] Komentarze (33) 
19. Bistal Machowino 0 - 0 Słupia Kwakowo 19 września 2010 - 17:00
22. Studnica Przytocko 4 - 0 Inter Świerzenko 18 września 2010 - 16:00
23. Victoria Słupsk 4 - 8 Słupia Charnowo 19 września 2010 - 11:00
24. Słupia Kobylnica 3 - 0 Sokół Kuleszewo 18 września 2010 - 16:30
Pauza: Szansa Siemianice, KS Włynkówko,
Kolejka 5 - 25/26. września 2010 [szczegóły] Komentarze (50) 
25. Sokół Kuleszewo 3 - 0 Bistal Machowino 26 września 2010 - 14:00
26. Słupia Charnowo 0 - 1 Słupia Kobylnica 26 września 2010 - 15:00
27. Inter Świerzenko 5 - 1 Victoria Słupsk 26 września 2010 - 15:00
30. Słupia Kwakowo 0 - 1 KS Włynkówko 26 września 2010 - 13:30
Pauza: Szansa Siemianice, Studnica Przytocko,
Kolejka 6 - 2/3. października 2010 [szczegóły] Komentarze (38) 
31. Bistal Machowino 1 - 1 KS Włynkówko 3 października 2010 - 16:00
32. Szansa Siemianice 0 - 5 Słupia Kwakowo 2 października 2010 - 16:30
35. Słupia Kobylnica 7 - 1 Inter Świerzenko 2 października 2010 - 14:00
36. Sokół Kuleszewo 8 - 3 Słupia Charnowo 3 października 2010 - 14:00
Pauza: Victoria Słupsk, Studnica Przytocko,
Kolejka 7 - 9/10. października 2010 [szczegóły] Komentarze (33) 
37. Słupia Charnowo 1 - 3 Bistal Machowino 10 października 2010 - 15:00
38. Inter Świerzenko 2 - 1 Sokół Kuleszewo 10 października 2010 - 15:00
41. Słupia Kwakowo 3 - 0 Studnica Przytocko 10 października 2010 - 13:00
42. KS Włynkówko 4 - 1 Szansa Siemianice 10 października 2010 - 12:00
Pauza: Victoria Słupsk, Słupia Kobylnica,
Kolejka 8 - 16/17. października 2010 [szczegóły] Komentarze (41) 
43. Bistal Machowino 1 - 0 Szansa Siemianice 17 października 2010 - 15:00
44. Studnica Przytocko 0 - 9 KS Włynkówko 16 października 2010 - 14:00
45. Victoria Słupsk 0 - 4 Słupia Kwakowo 17 października 2010 - 11:00
48. Słupia Charnowo 2 - 1 Inter Świerzenko 17 października 2010 - 15:00
Pauza: Sokół Kuleszewo, Słupia Kobylnica,
Kolejka 9 - 23/24. października 2010 [szczegóły] Komentarze (33) 
49. Inter Świerzenko 1 - 3 Bistal Machowino 24 października 2010 - 15:00
52. Słupia Kwakowo 0 - 4 Słupia Kobylnica 24 października 2010 - 13:00
53. KS Włynkówko 10 - 0 Victoria Słupsk 24 października 2010 - 12:00
54. Szansa Siemianice 3 - 2 Studnica Przytocko 23 października 2010 - 16:30
Pauza: Sokół Kuleszewo, Słupia Charnowo,
Kolejka 10 - 30/31. października 2010 [szczegóły] Komentarze (33) 
55. Bistal Machowino 3 - 1 Studnica Przytocko 31 października 2010 - 15:00
56. Victoria Słupsk 2 - 6 Szansa Siemianice 31 października 2010 - 11:00
57. Słupia Kobylnica 2 - 4 KS Włynkówko 30 października 2010 - 15:00
58. Sokół Kuleszewo 3 - 1 Słupia Kwakowo 31 października 2010 - 12:30
Pauza: Inter Świerzenko, Słupia Charnowo,
Kolejka 11 - 6/7. listopada 2010 [szczegóły] Komentarze (11) 
63. Słupia Kwakowo 0 - 0 Słupia Charnowo 7 listopada 2010 - 13:00
64. KS Włynkówko 3 - 2 Sokół Kuleszewo 7 listopada 2010 - 12:00
65. Szansa Siemianice 1 - 9 Słupia Kobylnica 6 listopada 2010 - 14:30
66. Studnica Przytocko 4 - 1 Victoria Słupsk 2 października 2010 - 15:00
Pauza: Inter Świerzenko, Bistal Machowino,
Kolejka 12 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (33) 
67. Bistal Machowino 7 - 0 Victoria Słupsk 3 kwietnia 2011 - 14:00
68. Studnica Przytocko 1 - 3 Słupia Kobylnica 2 kwietnia 2011 - 15:00
69. Szansa Siemianice 0 - 2 Sokół Kuleszewo 3 kwietnia 2011 - 14:00
70. KS Włynkówko 1 - 1 Słupia Charnowo 3 kwietnia 2011 - 12:00
71. Słupia Kwakowo 3 - 0 Inter Świerzenko 3 kwietnia 2011 - 14:00
drużyna gości ma zawieszoną licencję
Kolejka 13 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (23) 
75. Inter Świerzenko 0 - 3 KS Włynkówko 10 kwietnia 2011 - 12:00
drużyna gospodarzy ma zawieszoną licencję
76. Słupia Charnowo 4 - 2 Szansa Siemianice
77. Sokół Kuleszewo 3 - 3 Studnica Przytocko 10 kwietnia 2011 - 13:00
78. Słupia Kobylnica 11 - 1 Victoria Słupsk 9 kwietnia 2011 - 17:00
Pauza: Słupia Kwakowo, Bistal Machowino,
Kolejka 14 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (23) 
79. Bistal Machowino 0 - 2 Słupia Kobylnica 17 kwietnia 2011 - 14:00
80. Victoria Słupsk 3 - 6 Sokół Kuleszewo 16 kwietnia 2011 - 15:30
81. Studnica Przytocko 2 - 3 Słupia Charnowo 16 kwietnia 2011 - 16:00
82. Szansa Siemianice 3 - 0 Inter Świerzenko 17 kwietnia 2011 - 14:00
drużyna gości ma zawieszoną licencję
Pauza: Słupia Kwakowo, KS Włynkówko,
Kolejka 15 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (6) 
85. Słupia Kwakowo 3 - 0 Bistal Machowino 30 kwietnia 2011 - 16:00
88. Inter Świerzenko 0 - 3 Studnica Przytocko
89. Słupia Charnowo 10 - 0 Victoria Słupsk 1 maja 2011 - 15:00
90. Sokół Kuleszewo 1 - 1 Słupia Kobylnica 1 maja 2011 - 13:00
Pauza: Szansa Siemianice, KS Włynkówko,
Kolejka 16 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (15) 
91. Bistal Machowino 2 - 2 Sokół Kuleszewo 8 maja 2011 - 16:00
92. Słupia Kobylnica 1 - 1 Słupia Charnowo 7 maja 2011 - 14:30
93. Victoria Słupsk 3 - 0 Inter Świerzenko 7 maja 2011 - 12:00
96. KS Włynkówko 0 - 0 Słupia Kwakowo 8 maja 2011 - 12:00
Pauza: Szansa Siemianice, Studnica Przytocko,
Kolejka 17 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (21) 
97. KS Włynkówko 4 - 3 Bistal Machowino 15 maja 2011 - 12:00
98. Słupia Kwakowo 2 - 0 Szansa Siemianice 15 maja 2011 - 14:00
101. Inter Świerzenko 0 - 3 Słupia Kobylnica
102. Słupia Charnowo 1 - 1 Sokół Kuleszewo
Pauza: Victoria Słupsk, Studnica Przytocko,
Kolejka 18 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (7) 
103. Bistal Machowino 1 - 2 Słupia Charnowo 22 maja 2011 - 14:00
104. Sokół Kuleszewo 3 - 0 Inter Świerzenko 22 maja 2011 - 13:00
107. Studnica Przytocko 1 - 1 Słupia Kwakowo 21 maja 2011 - 17:00
108. Szansa Siemianice 0 - 2 KS Włynkówko 22 maja 2011 - 14:00
Pauza: Victoria Słupsk, Słupia Kobylnica,
Kolejka 19 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (13) 
109. Szansa Siemianice 1 - 6 Bistal Machowino 29 maja 2011 - 14:00
110. KS Włynkówko 3 - 2 Studnica Przytocko 29 maja 2011 - 12:00
111. Słupia Kwakowo 3 - 2 Victoria Słupsk 29 maja 2011 - 14:00
114. Inter Świerzenko 0 - 3 Słupia Charnowo
Pauza: Sokół Kuleszewo, Słupia Kobylnica,
Kolejka 20 - 4/5. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (12) 
115. Bistal Machowino 3 - 0 Inter Świerzenko 5 czerwca 2011 - 12:00
118. Słupia Kobylnica 4 - 0 Słupia Kwakowo 4 czerwca 2011 - 17:00
119. Victoria Słupsk 0 - 9 KS Włynkówko 4 czerwca 2011 - 15:30
120. Studnica Przytocko 1 - 4 Szansa Siemianice 4 czerwca 2011 - 17:00
Pauza: Sokół Kuleszewo, Słupia Charnowo,
Kolejka 21 - 12. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (15) 
121. Studnica Przytocko 4 - 0 Bistal Machowino 12 czerwca 2011 - 12:00
122. Szansa Siemianice 5 - 0 Victoria Słupsk 12 czerwca 2011 - 12:00
123. KS Włynkówko 1 - 2 Słupia Kobylnica 12 czerwca 2011 - 12:00
124. Słupia Kwakowo 2 - 4 Sokół Kuleszewo 12 czerwca 2011 - 12:00
Pauza: Inter Świerzenko, Słupia Charnowo,
Kolejka 22 - 19. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (55) 
129. Słupia Charnowo 7 - 3 Słupia Kwakowo 19 czerwca 2011 - 12:00
130. Sokół Kuleszewo 1 - 2 KS Włynkówko 19 czerwca 2011 - 12:00
131. Słupia Kobylnica 3 - 0 Szansa Siemianice 19 czerwca 2011 - 12:00
132. Victoria Słupsk 0 - 4 Studnica Przytocko 19 czerwca 2011 - 12:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE