MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Pomorska Liga Juniorów D2 - sezon 2010/2011



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia Gdańsk 21 59 19 2 0 89 - 3
2. Czarni Pruszcz Gdański 20 50 16 2 2 53 - 11
3. Żuławy Nowy Dwór Gdański 22 39 11 6 5 28 - 21
4. Arka Gdynia SI 22 35 11 2 9 31 - 21
5. Bałtyk Gdynia 22 33 10 3 9 37 - 23
6. Concordia Wierciny 21 33 10 3 8 33 - 32
7. Gryf Wejherowo 22 32 9 5 8 26 - 35
8. KP Starogard Gdański 21 29 9 2 10 26 - 24
9. Orlęta Reda 22 21 6 3 13 21 - 39
10. Gedania Gdańsk 21 20 5 5 11 18 - 31
11. Santos Gdańsk 22 14 4 2 16 16 - 47
12. Borowiak Czersk 22 4 1 1 20 14 - 105
Ostatni komentarz dodał pawcio5557 11.04.2011, 13:21:52



Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (4) 
1. Arka Gdynia SI 0 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
2. Borowiak Czersk 3 - 5 Concordia Wierciny
3. Gedania Gdańsk 1 - 0 Santos Gdańsk
4. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 1 KP Starogard Gdański
5. Gryf Wejherowo 3 - 2 Orlęta Reda
6. Lechia Gdańsk 0 - 0 Bałtyk Gdynia
Kolejka 2 - 4/5. września 2010 [szczegóły] Komentarze (1) 
7. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 1 Bałtyk Gdynia
8. Orlęta Reda 0 - 2 Lechia Gdańsk
9. KP Starogard Gdański 2 - 1 Gryf Wejherowo
10. Santos Gdańsk 0 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
11. Concordia Wierciny 0 - 0 Gedania Gdańsk
12. Arka Gdynia SI 5 - 1 Borowiak Czersk
Kolejka 3 - 11/12. września 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Borowiak Czersk 0 - 8 Czarni Pruszcz Gdański
14. Gedania Gdańsk 0 - 1 Arka Gdynia SI
15. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 1 Concordia Wierciny
16. Gryf Wejherowo 2 - 0 Santos Gdańsk
17. Lechia Gdańsk 2 - 0 KP Starogard Gdański
18. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Orlęta Reda
Kolejka 4 - 18/19. września 2010 [szczegóły] Komentarze (2) 
19. Czarni Pruszcz Gdański 5 - 0 Orlęta Reda
20. KP Starogard Gdański 3 - 1 Bałtyk Gdynia
21. Santos Gdańsk 0 - 9 Lechia Gdańsk
22. Concordia Wierciny 1 - 1 Gryf Wejherowo
23. Arka Gdynia SI 0 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
24. Borowiak Czersk 1 - 3 Gedania Gdańsk
Kolejka 5 - 25/26. września 2010 [szczegóły] Komentarze (3) 
25. Gedania Gdańsk 2 - 4 Czarni Pruszcz Gdański
26. Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 - 0 Borowiak Czersk
27. Gryf Wejherowo 1 - 5 Arka Gdynia SI
28. Lechia Gdańsk 8 - 0 Concordia Wierciny
29. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Santos Gdańsk
30. Orlęta Reda 0 - 0 KP Starogard Gdański
Kolejka 6 - 2/3. października 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 KP Starogard Gdański
32. Santos Gdańsk 0 - 4 Orlęta Reda
33. Concordia Wierciny 2 - 0 Bałtyk Gdynia
34. Arka Gdynia SI 0 - 5 Lechia Gdańsk
35. Borowiak Czersk 2 - 2 Gryf Wejherowo
36. Gedania Gdańsk 2 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 7 - 9/10. października 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
38. Gryf Wejherowo 0 - 0 Gedania Gdańsk
39. Lechia Gdańsk 7 - 0 Borowiak Czersk
40. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Arka Gdynia SI
41. Orlęta Reda 0 - 1 Concordia Wierciny
42. KP Starogard Gdański 2 - 1 Santos Gdańsk
Kolejka 8 - 16/17. października 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Czarni Pruszcz Gdański 7 - 0 Santos Gdańsk
44. Concordia Wierciny 0 - 1 KP Starogard Gdański
45. Arka Gdynia SI 2 - 0 Orlęta Reda
46. Borowiak Czersk 3 - 0 Bałtyk Gdynia
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gości
47. Gedania Gdańsk 0 - 1 Lechia Gdańsk
48. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 1 Gryf Wejherowo
Kolejka 9 - 23/24. października 2010 [szczegóły] Komentarze (1) 
49. Gryf Wejherowo 0 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
50. Lechia Gdańsk 5 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
51. Bałtyk Gdynia 4 - 0 Gedania Gdańsk
52. Orlęta Reda 2 - 1 Borowiak Czersk
53. KP Starogard Gdański 1 - 0 Arka Gdynia SI
54. Santos Gdańsk 0 - 2 Concordia Wierciny
Kolejka 10 - 30/31. października 2010 [szczegóły] Komentarze (3) 
55. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 1 Concordia Wierciny
56. Arka Gdynia SI 3 - 0 Santos Gdańsk
57. Borowiak Czersk 0 - 2 KP Starogard Gdański
58. Gedania Gdańsk 0 - 0 Orlęta Reda
59. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 1 Bałtyk Gdynia
60. Gryf Wejherowo 0 - 9 Lechia Gdańsk
Kolejka 11 - 6/7. listopada 2010 [szczegóły] Komentarze (2) 
61. Lechia Gdańsk 3 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
62. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Gryf Wejherowo
63. Orlęta Reda 0 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
64. KP Starogard Gdański 3 - 0 Gedania Gdańsk
65. Santos Gdańsk 6 - 2 Borowiak Czersk
66. Concordia Wierciny 0 - 1 Arka Gdynia SI
Kolejka 12 - 26/27. marca 2011 [szczegóły] Komentarze (1) 
67. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 Arka Gdynia SI
68. Concordia Wierciny 10 - 0 Borowiak Czersk
69. Santos Gdańsk 2 - 0 Gedania Gdańsk
70. KP Starogard Gdański 1 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
71. Orlęta Reda 2 - 0 Gryf Wejherowo
72. Bałtyk Gdynia 1 - 4 Lechia Gdańsk
Kolejka 13 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (1) 
73. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
74. Lechia Gdańsk 6 - 0 Orlęta Reda
75. Gryf Wejherowo 1 - 0 KP Starogard Gdański
76. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 0 Santos Gdańsk
77. Gedania Gdańsk 0 - 0 Concordia Wierciny
78. Borowiak Czersk 1 - 5 Arka Gdynia SI
Kolejka 14 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (1) 
79. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 Borowiak Czersk
80. Arka Gdynia SI 3 - 0 Gedania Gdańsk
81. Concordia Wierciny 1 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
82. Santos Gdańsk 1 - 2 Gryf Wejherowo
83. KP Starogard Gdański 0 - 2 Lechia Gdańsk
84. Orlęta Reda 0 - 5 Bałtyk Gdynia
Kolejka 15 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Orlęta Reda 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
86. Bałtyk Gdynia 0 - 1 KP Starogard Gdański
87. Lechia Gdańsk 0 - 0 Santos Gdańsk
88. Gryf Wejherowo 2 - 1 Concordia Wierciny
89. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 0 Arka Gdynia SI
90. Gedania Gdańsk 4 - 0 Borowiak Czersk
Kolejka 16 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 Gedania Gdańsk
92. Borowiak Czersk 0 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
93. Arka Gdynia SI 0 - 1 Gryf Wejherowo
94. Concordia Wierciny 0 - 5 Lechia Gdańsk
95. Santos Gdańsk 0 - 0 Bałtyk Gdynia
96. KP Starogard Gdański 0 - 1 Orlęta Reda
Kolejka 17 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. KP Starogard Gdański 0 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
98. Orlęta Reda 1 - 0 Santos Gdańsk
99. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Concordia Wierciny
100. Lechia Gdańsk 3 - 0 Arka Gdynia SI
101. Gryf Wejherowo 4 - 0 Borowiak Czersk
102. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 0 Gedania Gdańsk
Kolejka 18 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
104. Gedania Gdańsk 0 - 1 Gryf Wejherowo
105. Borowiak Czersk 0 - 6 Lechia Gdańsk
106. Arka Gdynia SI 0 - 2 Bałtyk Gdynia
107. Concordia Wierciny 1 - 0 Orlęta Reda
108. Santos Gdańsk 2 - 1 KP Starogard Gdański
Kolejka 19 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Santos Gdańsk 0 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
110. KP Starogard Gdański 1 - 3 Concordia Wierciny
111. Orlęta Reda 0 - 1 Arka Gdynia SI
112. Bałtyk Gdynia 11 - 0 Borowiak Czersk
113. Lechia Gdańsk 5 - 1 Gedania Gdańsk
114. Gryf Wejherowo 0 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 20 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 Gryf Wejherowo
116. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 5 Lechia Gdańsk
117. Gedania Gdańsk 0 - 1 Bałtyk Gdynia
118. Borowiak Czersk 0 - 5 Orlęta Reda
119. Arka Gdynia SI 4 - 0 KP Starogard Gdański
120. Concordia Wierciny 3 - 1 Santos Gdańsk
Kolejka 21 - 4/5. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Concordia Wierciny - Czarni Pruszcz Gdański
122. Santos Gdańsk 0 - 1 Arka Gdynia SI
123. KP Starogard Gdański 7 - 0 Borowiak Czersk
124. Orlęta Reda 2 - 5 Gedania Gdańsk
125. Bałtyk Gdynia 0 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
126. Lechia Gdańsk 2 - 1 Gryf Wejherowo
Kolejka 22 - 11/12. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (1) 
127. Czarni Pruszcz Gdański - Lechia Gdańsk
128. Gryf Wejherowo 3 - 1 Bałtyk Gdynia
129. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 1 Orlęta Reda
130. Gedania Gdańsk - KP Starogard Gdański
131. Borowiak Czersk 0 - 3 Santos Gdańsk
132. Arka Gdynia SI 0 - 1 Concordia Wierciny




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE