ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Pomorska Liga Juniorów D1 - sezon 2010/2011



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia Gdańsk 21 53 17 2 2 84 - 14
2. Gryf 2009 Tczew 22 52 17 1 4 78 - 33
3. Arka Gdynia SI 21 50 16 2 3 74 - 25
4. KP Starogard Gdański 21 41 13 2 6 48 - 31
5. Bałtyk Gdynia 21 39 12 3 6 65 - 37
6. U-2 Bytów 20 35 11 2 7 49 - 29
7. Chojniczanka Chojnice 22 27 8 3 11 31 - 47
8. Gedania Gdańsk 21 25 8 1 12 33 - 45
9. GKS Żukowo 22 20 5 5 12 40 - 68
10. Stolem Gniewino 20 17 4 5 11 37 - 54
11. Iskra Gdynia 22 4 1 1 20 12 - 78
12. Gryf Wejherowo 21 4 1 1 19 18 - 108
Ostatni komentarz dodał Łukaszz 11.06.2011, 21:09:00
* Iskra Gdynia wycofała się po rundzie jesiennej



Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (5) 
1. Arka Gdynia SI 3 - 0 U-2 Bytów
2. Chojniczanka Chojnice 1 - 3 Stolem Gniewino
3. Gedania Gdańsk 3 - 0 GKS Żukowo
4. Gryf 2009 Tczew 5 - 0 KP Starogard Gdański
5. Gryf Wejherowo 1 - 1 Iskra Gdynia
6. Lechia Gdańsk 3 - 1 Bałtyk Gdynia
Kolejka 2 - 4/5. września 2010 [szczegóły] Komentarze (6) 
7. U-2 Bytów 3 - 3 Bałtyk Gdynia
8. Iskra Gdynia 0 - 11 Lechia Gdańsk
9. KP Starogard Gdański 6 - 1 Gryf Wejherowo
10. GKS Żukowo 2 - 4 Gryf 2009 Tczew
11. Stolem Gniewino 1 - 2 Gedania Gdańsk
12. Arka Gdynia SI 4 - 1 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 3 - 11/12. września 2010 [szczegóły] Komentarze (4) 
13. Chojniczanka Chojnice 1 - 4 U-2 Bytów
14. Gedania Gdańsk 0 - 4 Arka Gdynia SI
15. Gryf 2009 Tczew 4 - 0 Stolem Gniewino
16. Gryf Wejherowo 3 - 5 GKS Żukowo
17. Lechia Gdańsk 5 - 0 KP Starogard Gdański
18. Bałtyk Gdynia 5 - 1 Iskra Gdynia
Kolejka 4 - 18/19. września 2010 [szczegóły] Komentarze (5) 
19. U-2 Bytów 2 - 1 Iskra Gdynia
20. KP Starogard Gdański 2 - 0 Bałtyk Gdynia
21. GKS Żukowo 0 - 13 Lechia Gdańsk
22. Stolem Gniewino 9 - 1 Gryf Wejherowo
23. Arka Gdynia SI 2 - 1 Gryf 2009 Tczew
24. Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Gedania Gdańsk
Kolejka 5 - 25/26. września 2010 [szczegóły] Komentarze (2) 
25. Gedania Gdańsk 0 - 3 U-2 Bytów
26. Gryf 2009 Tczew 3 - 1 Chojniczanka Chojnice
27. Gryf Wejherowo 0 - 6 Arka Gdynia SI
28. Lechia Gdańsk 5 - 0 Stolem Gniewino
29. Bałtyk Gdynia 4 - 2 GKS Żukowo
30. Iskra Gdynia 1 - 4 KP Starogard Gdański
Kolejka 6 - 2/3. października 2010 [szczegóły] Komentarze (1) 
31. U-2 Bytów 0 - 3 KP Starogard Gdański
32. GKS Żukowo 5 - 0 Iskra Gdynia
33. Stolem Gniewino 2 - 6 Bałtyk Gdynia
34. Arka Gdynia SI 2 - 4 Lechia Gdańsk
35. Chojniczanka Chojnice 4 - 1 Gryf Wejherowo
36. Gedania Gdańsk 0 - 3 Gryf 2009 Tczew
Kolejka 7 - 9/10. października 2010 [szczegóły] Komentarze (3) 
37. Gryf 2009 Tczew 2 - 1 U-2 Bytów
38. Gryf Wejherowo 2 - 4 Gedania Gdańsk
39. Lechia Gdańsk 1 - 1 Chojniczanka Chojnice
40. Bałtyk Gdynia 3 - 1 Arka Gdynia SI
41. Iskra Gdynia 3 - 0 Stolem Gniewino
42. KP Starogard Gdański 4 - 0 GKS Żukowo
Kolejka 8 - 16/17. października 2010 [szczegóły] Komentarze (4) 
43. U-2 Bytów 4 - 2 GKS Żukowo
44. Stolem Gniewino 2 - 3 KP Starogard Gdański
45. Arka Gdynia SI 11 - 2 Iskra Gdynia
46. Chojniczanka Chojnice 1 - 3 Bałtyk Gdynia
47. Gedania Gdańsk 3 - 0 Lechia Gdańsk
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gości
48. Gryf 2009 Tczew 3 - 0 Gryf Wejherowo
Kolejka 9 - 23/24. października 2010 [szczegóły] Komentarze (3) 
49. Gryf Wejherowo 0 - 7 U-2 Bytów
50. Lechia Gdańsk 4 - 2 Gryf 2009 Tczew
51. Bałtyk Gdynia 4 - 1 Gedania Gdańsk
52. Iskra Gdynia 0 - 1 Chojniczanka Chojnice
53. KP Starogard Gdański 0 - 2 Arka Gdynia SI
54. GKS Żukowo 2 - 0 Stolem Gniewino
Kolejka 10 - 30/31. października 2010 [szczegóły] Komentarze (3) 
55. U-2 Bytów 3 - 0 Stolem Gniewino
56. Arka Gdynia SI 5 - 0 GKS Żukowo
57. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 KP Starogard Gdański
58. Gedania Gdańsk 2 - 1 Iskra Gdynia
59. Gryf 2009 Tczew 2 - 1 Bałtyk Gdynia
60. Gryf Wejherowo 0 - 5 Lechia Gdańsk
Kolejka 11 - 6/7. listopada 2010 [szczegóły] Komentarze (2) 
61. Lechia Gdańsk 1 - 0 U-2 Bytów
62. Bałtyk Gdynia 7 - 0 Gryf Wejherowo
63. Iskra Gdynia 2 - 3 Gryf 2009 Tczew
64. KP Starogard Gdański 4 - 1 Gedania Gdańsk
65. GKS Żukowo 3 - 3 Chojniczanka Chojnice
66. Stolem Gniewino 2 - 2 Arka Gdynia SI
Kolejka 12 - 26/27. marca 2011 [szczegóły] Komentarze (4) 
67. U-2 Bytów 2 - 3 Arka Gdynia SI
68. Stolem Gniewino 1 - 2 Chojniczanka Chojnice
69. GKS Żukowo 1 - 2 Gedania Gdańsk
70. KP Starogard Gdański 2 - 4 Gryf 2009 Tczew 26 kwietnia 2011
71. Iskra Gdynia 0 - 3 Gryf Wejherowo
72. Bałtyk Gdynia 1 - 3 Lechia Gdańsk
Kolejka 13 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (5) 
73. Bałtyk Gdynia 4 - 0 U-2 Bytów
74. Lechia Gdańsk 3 - 0 Iskra Gdynia
75. Gryf Wejherowo 2 - 4 KP Starogard Gdański
76. Gryf 2009 Tczew 6 - 1 GKS Żukowo
77. Gedania Gdańsk 2 - 2 Stolem Gniewino
78. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Arka Gdynia SI
Kolejka 14 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (3) 
79. U-2 Bytów 3 - 0 Chojniczanka Chojnice
80. Arka Gdynia SI 4 - 0 Gedania Gdańsk
81. Stolem Gniewino 1 - 6 Gryf 2009 Tczew
82. GKS Żukowo 2 - 0 Gryf Wejherowo
83. KP Starogard Gdański 1 - 0 Lechia Gdańsk
84. Iskra Gdynia 0 - 3 Bałtyk Gdynia
Kolejka 15 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (2) 
85. Iskra Gdynia 0 - 3 U-2 Bytów
86. Bałtyk Gdynia 1 - 3 KP Starogard Gdański
87. Lechia Gdańsk 4 - 1 GKS Żukowo
88. Gryf Wejherowo 0 - 5 Stolem Gniewino
89. Gryf 2009 Tczew 1 - 2 Arka Gdynia SI
90. Gedania Gdańsk 1 - 2 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 16 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (3) 
91. U-2 Bytów 4 - 1 Gedania Gdańsk
92. Chojniczanka Chojnice 2 - 4 Gryf 2009 Tczew
93. Arka Gdynia SI 9 - 0 Gryf Wejherowo
94. Stolem Gniewino 1 - 7 Lechia Gdańsk
95. GKS Żukowo 2 - 3 Bałtyk Gdynia
96. KP Starogard Gdański 3 - 0 Iskra Gdynia
Kolejka 17 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (2) 
97. KP Starogard Gdański 0 - 2 U-2 Bytów
98. Iskra Gdynia 0 - 3 GKS Żukowo
99. Bałtyk Gdynia 2 - 2 Stolem Gniewino
100. Lechia Gdańsk 1 - 1 Arka Gdynia SI 24 maja 2011
101. Gryf Wejherowo 1 - 2 Chojniczanka Chojnice
102. Gryf 2009 Tczew 4 - 3 Gedania Gdańsk
Kolejka 18 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (3) 
103. U-2 Bytów 0 - 4 Gryf 2009 Tczew
104. Gedania Gdańsk 5 - 0 Gryf Wejherowo
105. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Lechia Gdańsk
106. Arka Gdynia SI 4 - 3 Bałtyk Gdynia
107. Stolem Gniewino 3 - 0 Iskra Gdynia
108. GKS Żukowo 2 - 2 KP Starogard Gdański
Kolejka 19 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (5) 
109. GKS Żukowo 1 - 1 U-2 Bytów
110. KP Starogard Gdański 1 - 1 Stolem Gniewino
111. Iskra Gdynia 0 - 3 Arka Gdynia SI
112. Bałtyk Gdynia 5 - 1 Chojniczanka Chojnice
113. Lechia Gdańsk 3 - 0 Gedania Gdańsk
114. Gryf Wejherowo 3 - 10 Gryf 2009 Tczew
Kolejka 20 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (2) 
115. U-2 Bytów 7 - 0 Gryf Wejherowo
116. Gryf 2009 Tczew 0 - 2 Lechia Gdańsk
117. Gedania Gdańsk 0 - 2 Bałtyk Gdynia
118. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Iskra Gdynia
119. Arka Gdynia SI 2 - 1 KP Starogard Gdański
120. Stolem Gniewino 2 - 2 GKS Żukowo
Kolejka 21 - 4/5. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (3) 
121. Stolem Gniewino - U-2 Bytów
122. GKS Żukowo 2 - 3 Arka Gdynia SI
123. KP Starogard Gdański 3 - 0 Chojniczanka Chojnice
124. Iskra Gdynia 0 - 3 Gedania Gdańsk
125. Bałtyk Gdynia 4 - 4 Gryf 2009 Tczew
126. Lechia Gdańsk 7 - 0 Gryf Wejherowo
Kolejka 22 - 11/12. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (2) 
127. U-2 Bytów - Lechia Gdańsk
128. Gryf Wejherowo - Bałtyk Gdynia
129. Gryf 2009 Tczew 3 - 0 Iskra Gdynia
130. Gedania Gdańsk - KP Starogard Gdański
131. Chojniczanka Chojnice 2 - 2 GKS Żukowo
132. Arka Gdynia SI - Stolem Gniewino




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE