MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa A - grupa Słupsk II - sezon 2010/2011



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Brda Przechlewo 22 55 17 4 1 66 - 23
2. Drzewiarz Rzeczenica 22 48 15 3 4 50 - 20
3. Start Miastko 22 48 15 3 4 54 - 27
4. Orkan Gostkowo 22 40 12 4 6 40 - 31
5. Koral II Dębnica 22 35 10 5 7 45 - 39
6. Granit Koczała 22 28 7 7 8 46 - 38
7. Kaszubia Studzienice 22 27 8 3 11 35 - 46
8. Myśliwiec Tuchomie 22 24 7 3 12 31 - 52
9. Dolina Gałąźnia Wielka 22 22 7 1 14 36 - 55
10. Dąb Kusowo 22 19 5 4 13 30 - 50
11. Sokół Wyczechy 22 14 2 8 12 25 - 45
12. GKS Kołczygłowy 22 12 3 3 16 25 - 57
Ostatni komentarz dodał czerwononiebieski 24.07.2011, 20:21:06



Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (64) 
1. Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 0 GKS Kołczygłowy 28 sierpnia 2010 - 16:00
2. Drzewiarz Rzeczenica 1 - 0 Granit Koczała 29 sierpnia 2010 - 14:00
3. Koral II Dębnica 4 - 1 Sokół Wyczechy 28 sierpnia 2010 - 14:00
4. Kaszubia Studzienice 1 - 3 Orkan Gostkowo 29 sierpnia 2010 - 15:00
5. Myśliwiec Tuchomie 0 - 5 Brda Przechlewo 29 sierpnia 2010 - 14:00
6. Start Miastko 1 - 1 Dąb Kusowo 28 sierpnia 2010 - 16:00
Kolejka 2 - 4/5. września 2010 [szczegóły] Komentarze (62) 
7. GKS Kołczygłowy 3 - 2 Dąb Kusowo 4 września 2010 - 15:30
8. Brda Przechlewo 5 - 2 Start Miastko 5 września 2010 - 12:00
9. Orkan Gostkowo 0 - 0 Myśliwiec Tuchomie 5 września 2010 - 15:00
10. Sokół Wyczechy 2 - 3 Kaszubia Studzienice 4 września 2010 - 10:00
11. Granit Koczała 3 - 2 Koral II Dębnica 4 września 2010 - 17:00
12. Dolina Gałąźnia Wielka 2 - 4 Drzewiarz Rzeczenica 4 września 2010 - 16:00
Kolejka 3 - 11/12. września 2010 [szczegóły] Komentarze (52) 
13. Drzewiarz Rzeczenica 4 - 0 GKS Kołczygłowy 12 września 2010 - 14:00
14. Koral II Dębnica 3 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 11 września 2010 - 14:00
15. Kaszubia Studzienice 1 - 1 Granit Koczała 12 września 2010 - 15:00
16. Myśliwiec Tuchomie 0 - 1 Sokół Wyczechy 12 września 2010 - 14:00
17. Start Miastko 3 - 2 Orkan Gostkowo 11 września 2010 - 16:00
18. Dąb Kusowo 0 - 1 Brda Przechlewo 11 września 2010 - 16:00
Kolejka 4 - 18/19. września 2010 [szczegóły] Komentarze (114) 
19. GKS Kołczygłowy 0 - 2 Brda Przechlewo 18 września 2010 - 15:30
20. Orkan Gostkowo 5 - 0 Dąb Kusowo 19 września 2010 - 15:00
21. Sokół Wyczechy 2 - 2 Start Miastko 19 września 2010 - 12:00
22. Granit Koczała 7 - 2 Myśliwiec Tuchomie 18 września 2010 - 16:00
23. Dolina Gałąźnia Wielka 3 - 1 Kaszubia Studzienice 18 września 2010 - 16:00
24. Drzewiarz Rzeczenica 6 - 1 Koral II Dębnica 19 września 2010 - 14:00
Kolejka 5 - 25/26. września 2010 [szczegóły] Komentarze (63) 
25. Koral II Dębnica 4 - 0 GKS Kołczygłowy 25 września 2010 - 13:00
26. Kaszubia Studzienice 2 - 3 Drzewiarz Rzeczenica 26 września 2010 - 15:00
27. Myśliwiec Tuchomie 1 - 2 Dolina Gałąźnia Wielka 26 września 2010 - 14:00
28. Start Miastko 3 - 1 Granit Koczała 25 września 2010 - 16:00
29. Dąb Kusowo 1 - 0 Sokół Wyczechy 25 września 2010 - 16:00
30. Brda Przechlewo 5 - 0 Orkan Gostkowo 26 września 2010 - 12:00
Kolejka 6 - 2/3. października 2010 [szczegóły] Komentarze (99) 
31. GKS Kołczygłowy 3 - 4 Orkan Gostkowo 2 października 2010 - 14:00
32. Sokół Wyczechy 1 - 1 Brda Przechlewo 3 października 2010 - 12:00
33. Granit Koczała 2 - 2 Dąb Kusowo 2 października 2010 - 16:00
34. Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 3 Start Miastko 2 października 2010 - 15:00
35. Drzewiarz Rzeczenica 1 - 0 Myśliwiec Tuchomie 2 października 2010 - 15:00
36. Koral II Dębnica 3 - 0 Kaszubia Studzienice 2 października 2010 - 11:00
Kolejka 7 - 9/10. października 2010 [szczegóły] Komentarze (86) 
37. Kaszubia Studzienice 3 - 0 GKS Kołczygłowy 10 października 2010 - 15:00
vo,zdekomletowanie drużyny gości,na boisku 2:0
38. Myśliwiec Tuchomie 2 - 1 Koral II Dębnica 10 października 2010 - 14:00
39. Start Miastko 0 - 2 Drzewiarz Rzeczenica 10 października 2010 - 14:00
40. Dąb Kusowo 5 - 3 Dolina Gałąźnia Wielka 9 października 2010 - 16:00
41. Brda Przechlewo 4 - 0 Granit Koczała 10 października 2010 - 12:00
42. Orkan Gostkowo 1 - 0 Sokół Wyczechy 10 października 2010 - 13:00
Kolejka 8 - 16/17. października 2010 [szczegóły] Komentarze (61) 
43. GKS Kołczygłowy 3 - 1 Sokół Wyczechy 16 października 2010 - 14:00
44. Granit Koczała 3 - 2 Orkan Gostkowo 16 października 2010 - 16:00
45. Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 5 Brda Przechlewo 16 października 2010 - 15:00
46. Drzewiarz Rzeczenica 3 - 0 Dąb Kusowo 16 października 2010 - 15:00
47. Koral II Dębnica 0 - 3 Start Miastko 16 października 2010 - 11:00
48. Kaszubia Studzienice 3 - 1 Myśliwiec Tuchomie 17 października 2010 - 15:00
Kolejka 9 - 23/24. października 2010 [szczegóły] Komentarze (88) 
49. Myśliwiec Tuchomie 2 - 1 GKS Kołczygłowy 24 października 2010 - 14:00
50. Start Miastko 3 - 1 Kaszubia Studzienice 24 października 2010 - 14:00
51. Dąb Kusowo 2 - 6 Koral II Dębnica 23 października 2010 - 16:00
52. Brda Przechlewo 2 - 1 Drzewiarz Rzeczenica 24 października 2010 - 12:00
53. Orkan Gostkowo 2 - 2 Dolina Gałąźnia Wielka 24 października 2010 - 13:00
54. Sokół Wyczechy 1 - 1 Granit Koczała 24 października 2010 - 12:00
Kolejka 10 - 30/31. października 2010 [szczegóły] Komentarze (54) 
55. GKS Kołczygłowy 0 - 4 Granit Koczała 30 października 2010 - 14:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:4
56. Dolina Gałąźnia Wielka 3 - 1 Sokół Wyczechy 30 października 2010 - 15:00
57. Drzewiarz Rzeczenica 0 - 2 Orkan Gostkowo 30 października 2010 - 15:00
58. Koral II Dębnica 2 - 3 Brda Przechlewo 30 października 2010 - 13:30
59. Kaszubia Studzienice 4 - 1 Dąb Kusowo 31 października 2010 - 14:00
60. Myśliwiec Tuchomie 2 - 3 Start Miastko 31 października 2010 - 14:00
Kolejka 11 - 6/7. listopada 2010 [szczegóły] Komentarze (66) 
61. Start Miastko 4 - 0 GKS Kołczygłowy 7 listopada 2010 - 14:00
62. Dąb Kusowo 4 - 1 Myśliwiec Tuchomie 6 listopada 2010 - 14:00
63. Brda Przechlewo 3 - 1 Kaszubia Studzienice 7 listopada 2010 - 12:00
64. Orkan Gostkowo 3 - 0 Koral II Dębnica 7 listopada 2010 - 13:00
65. Sokół Wyczechy 0 - 3 Drzewiarz Rzeczenica 7 listopada 2010 - 12:00
66. Granit Koczała 7 - 2 Dolina Gałąźnia Wielka 7 listopada 2010 - 14:00
Kolejka 12 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (127) 
67. GKS Kołczygłowy 4 - 0 Dolina Gałąźnia Wielka 3 kwietnia 2011 - 15:00
68. Granit Koczała 0 - 0 Drzewiarz Rzeczenica 2 kwietnia 2011 - 16:30
69. Sokół Wyczechy 0 - 0 Koral II Dębnica 3 kwietnia 2011 - 13:00
70. Orkan Gostkowo 1 - 0 Kaszubia Studzienice 3 kwietnia 2011 - 13:00
71. Brda Przechlewo 6 - 1 Myśliwiec Tuchomie 2 kwietnia 2011 - 14:00
72. Dąb Kusowo 0 - 1 Start Miastko 2 kwietnia 2011 - 15:00
Kolejka 13 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (49) 
73. Dąb Kusowo 1 - 1 GKS Kołczygłowy 9 kwietnia 2011 - 16:00
74. Start Miastko 1 - 3 Brda Przechlewo 9 kwietnia 2011 - 16:00
75. Myśliwiec Tuchomie 1 - 3 Orkan Gostkowo 10 kwietnia 2011 - 14:00
76. Kaszubia Studzienice 3 - 1 Sokół Wyczechy 10 kwietnia 2011 - 15:30
77. Koral II Dębnica 3 - 1 Granit Koczała 9 kwietnia 2011 - 16:30
78. Drzewiarz Rzeczenica 1 - 2 Dolina Gałąźnia Wielka 10 kwietnia 2011 - 15:00
Kolejka 14 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (62) 
79. GKS Kołczygłowy 1 - 3 Drzewiarz Rzeczenica 17 kwietnia 2011 - 15:00
80. Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 2 Koral II Dębnica 16 kwietnia 2011 - 16:00
81. Granit Koczała 4 - 1 Kaszubia Studzienice 16 kwietnia 2011 - 16:30
82. Sokół Wyczechy 2 - 2 Myśliwiec Tuchomie 16 kwietnia 2011 - 11:00
83. Orkan Gostkowo 0 - 2 Start Miastko 17 kwietnia 2011 - 13:00
84. Brda Przechlewo 3 - 0 Dąb Kusowo 16 kwietnia 2011 - 15:00
Kolejka 15 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (38) 
85. Brda Przechlewo 5 - 2 GKS Kołczygłowy 30 kwietnia 2011 - 16:00
86. Dąb Kusowo 0 - 2 Orkan Gostkowo 30 kwietnia 2011 - 15:30
87. Start Miastko 1 - 2 Sokół Wyczechy 30 kwietnia 2011 - 16:00
88. Myśliwiec Tuchomie 1 - 1 Granit Koczała 1 maja 2011 - 14:00
89. Kaszubia Studzienice 2 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 1 maja 2011 - 15:30
90. Koral II Dębnica 2 - 2 Drzewiarz Rzeczenica 30 kwietnia 2011 - 15:00
Kolejka 16 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (33) 
91. GKS Kołczygłowy 1 - 1 Koral II Dębnica 8 maja 2011 - 15:00
92. Drzewiarz Rzeczenica 4 - 0 Kaszubia Studzienice 8 maja 2011 - 15:00
93. Dolina Gałąźnia Wielka 2 - 4 Myśliwiec Tuchomie 7 maja 2011 - 16:00
94. Granit Koczała 1 - 2 Start Miastko 7 maja 2011 - 16:30
95. Sokół Wyczechy 2 - 2 Dąb Kusowo 8 maja 2011 - 14:00
96. Orkan Gostkowo 2 - 2 Brda Przechlewo 8 maja 2011 - 13:00
Kolejka 17 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (67) 
97. Orkan Gostkowo 2 - 1 GKS Kołczygłowy 15 maja 2011 - 13:00
98. Brda Przechlewo 3 - 2 Sokół Wyczechy 14 maja 2011 - 16:00
99. Dąb Kusowo 2 - 1 Granit Koczała 14 maja 2011 - 16:00
100. Start Miastko 2 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 14 maja 2011 - 16:00
101. Myśliwiec Tuchomie 1 - 0 Drzewiarz Rzeczenica 15 maja 2011 - 14:00
102. Kaszubia Studzienice 2 - 2 Koral II Dębnica 15 maja 2011 - 15:30
Kolejka 18 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (99) 
103. GKS Kołczygłowy 1 - 2 Kaszubia Studzienice 22 maja 2011 - 15:00
104. Koral II Dębnica 2 - 1 Myśliwiec Tuchomie 22 maja 2011 - 13:00
105. Drzewiarz Rzeczenica 1 - 1 Start Miastko 22 maja 2011 - 15:00
106. Dolina Gałąźnia Wielka 0 - 2 Dąb Kusowo 21 maja 2011 - 16:00
107. Granit Koczała 1 - 3 Brda Przechlewo 21 maja 2011 - 16:30
108. Sokół Wyczechy 1 - 2 Orkan Gostkowo 22 maja 2011 - 13:00
Kolejka 19 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (107) 
109. Sokół Wyczechy 1 - 1 GKS Kołczygłowy 29 maja 2011 - 13:00
110. Orkan Gostkowo 0 - 0 Granit Koczała 29 maja 2011 - 13:00
111. Brda Przechlewo 2 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 28 maja 2011 - 17:00
112. Dąb Kusowo 1 - 3 Drzewiarz Rzeczenica 28 maja 2011 - 16:00
113. Start Miastko 5 - 0 Koral II Dębnica 28 maja 2011 - 16:00
114. Myśliwiec Tuchomie 1 - 0 Kaszubia Studzienice 25 maja 2011 - 18:00
Kolejka 20 - 4/5. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (172) 
115. GKS Kołczygłowy 2 - 5 Myśliwiec Tuchomie 5 czerwca 2011 - 15:00
116. Kaszubia Studzienice 1 - 5 Start Miastko 5 czerwca 2011 - 15:00
117. Koral II Dębnica 3 - 1 Dąb Kusowo 4 czerwca 2011 - 16:30
118. Drzewiarz Rzeczenica 3 - 1 Brda Przechlewo 5 czerwca 2011 - 12:00
119. Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 2 Orkan Gostkowo 4 czerwca 2011 - 16:00
120. Granit Koczała 3 - 3 Sokół Wyczechy 4 czerwca 2011 - 16:30
Kolejka 21 - 12. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (117) 
121. Granit Koczała 3 - 0 GKS Kołczygłowy 12 czerwca 2011 - 16:00
122. Sokół Wyczechy 0 - 3 Dolina Gałąźnia Wielka 12 czerwca 2011 - 16:00
123. Orkan Gostkowo 1 - 2 Drzewiarz Rzeczenica 12 czerwca 2011 - 16:00
124. Brda Przechlewo 0 - 0 Koral II Dębnica 12 czerwca 2011 - 16:00
125. Dąb Kusowo 1 - 2 Kaszubia Studzienice 12 czerwca 2011 - 16:00
126. Start Miastko 4 - 0 Myśliwiec Tuchomie 12 czerwca 2011 - 16:00
Kolejka 22 - 19. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (247) 
127. GKS Kołczygłowy 1 - 3 Start Miastko 19 czerwca 2011 - 16:00
128. Myśliwiec Tuchomie 3 - 2 Dąb Kusowo 19 czerwca 2011 - 16:00
129. Kaszubia Studzienice 2 - 2 Brda Przechlewo 19 czerwca 2011 - 16:00
130. Koral II Dębnica 4 - 1 Orkan Gostkowo 19 czerwca 2011 - 16:00
131. Drzewiarz Rzeczenica 3 - 1 Sokół Wyczechy 19 czerwca 2011 - 16:00
132. Dolina Gałąźnia Wielka 3 - 2 Granit Koczała 19 czerwca 2011 - 16:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE