Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (64) |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 - 0 |
GKS Kołczygłowy |
28 sierpnia 2010
28.08 - 16:00 |
Drzewiarz Rzeczenica |
1 - 0 |
Granit Koczała |
29 sierpnia 2010
29.08 - 14:00 |
Koral II Dębnica |
4 - 1 |
Sokół Wyczechy |
28 sierpnia 2010
28.08 - 14:00 |
Kaszubia Studzienice |
1 - 3 |
Orkan Gostkowo |
29 sierpnia 2010
29.08 - 15:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
0 - 5 |
Brda Przechlewo |
29 sierpnia 2010
29.08 - 14:00 |
Start Miastko |
1 - 1 |
Dąb Kusowo |
28 sierpnia 2010
28.08 - 16:00 |
Kolejka 2 - 4/5. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (62) |
GKS Kołczygłowy |
3 - 2 |
Dąb Kusowo |
4 września 2010
4.09 - 15:30 |
Brda Przechlewo |
5 - 2 |
Start Miastko |
5 września 2010
5.09 - 12:00 |
Orkan Gostkowo |
0 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
5 września 2010
5.09 - 15:00 |
Sokół Wyczechy |
2 - 3 |
Kaszubia Studzienice |
4 września 2010
4.09 - 10:00 |
Granit Koczała |
3 - 2 |
Koral II Dębnica |
4 września 2010
4.09 - 17:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
2 - 4 |
Drzewiarz Rzeczenica |
4 września 2010
4.09 - 16:00 |
Kolejka 3 - 11/12. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (52) |
Drzewiarz Rzeczenica |
4 - 0 |
GKS Kołczygłowy |
12 września 2010
12.09 - 14:00 |
Koral II Dębnica |
3 - 1 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
11 września 2010
11.09 - 14:00 |
Kaszubia Studzienice |
1 - 1 |
Granit Koczała |
12 września 2010
12.09 - 15:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
0 - 1 |
Sokół Wyczechy |
12 września 2010
12.09 - 14:00 |
Start Miastko |
3 - 2 |
Orkan Gostkowo |
11 września 2010
11.09 - 16:00 |
Dąb Kusowo |
0 - 1 |
Brda Przechlewo |
11 września 2010
11.09 - 16:00 |
Kolejka 4 - 18/19. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (114) |
GKS Kołczygłowy |
0 - 2 |
Brda Przechlewo |
18 września 2010
18.09 - 15:30 |
Orkan Gostkowo |
5 - 0 |
Dąb Kusowo |
19 września 2010
19.09 - 15:00 |
Sokół Wyczechy |
2 - 2 |
Start Miastko |
19 września 2010
19.09 - 12:00 |
Granit Koczała |
7 - 2 |
Myśliwiec Tuchomie |
18 września 2010
18.09 - 16:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
3 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
18 września 2010
18.09 - 16:00 |
Drzewiarz Rzeczenica |
6 - 1 |
Koral II Dębnica |
19 września 2010
19.09 - 14:00 |
Kolejka 5 - 25/26. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (63) |
Koral II Dębnica |
4 - 0 |
GKS Kołczygłowy |
25 września 2010
25.09 - 13:00 |
Kaszubia Studzienice |
2 - 3 |
Drzewiarz Rzeczenica |
26 września 2010
26.09 - 15:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 2 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
26 września 2010
26.09 - 14:00 |
Start Miastko |
3 - 1 |
Granit Koczała |
25 września 2010
25.09 - 16:00 |
Dąb Kusowo |
1 - 0 |
Sokół Wyczechy |
25 września 2010
25.09 - 16:00 |
Brda Przechlewo |
5 - 0 |
Orkan Gostkowo |
26 września 2010
26.09 - 12:00 |
Kolejka 6 - 2/3. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (99) |
GKS Kołczygłowy |
3 - 4 |
Orkan Gostkowo |
2 października 2010
2.10 - 14:00 |
Sokół Wyczechy |
1 - 1 |
Brda Przechlewo |
3 października 2010
3.10 - 12:00 |
Granit Koczała |
2 - 2 |
Dąb Kusowo |
2 października 2010
2.10 - 16:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 - 3 |
Start Miastko |
2 października 2010
2.10 - 15:00 |
Drzewiarz Rzeczenica |
1 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
2 października 2010
2.10 - 15:00 |
Koral II Dębnica |
3 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
2 października 2010
2.10 - 11:00 |
Kolejka 7 - 9/10. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (86) |
Kaszubia Studzienice |
3 - 0 |
GKS Kołczygłowy |
10 października 2010
10.10 - 15:00 |
vo,zdekomletowanie drużyny gości,na boisku 2:0 |
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 1 |
Koral II Dębnica |
10 października 2010
10.10 - 14:00 |
Start Miastko |
0 - 2 |
Drzewiarz Rzeczenica |
10 października 2010
10.10 - 14:00 |
Dąb Kusowo |
5 - 3 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
9 października 2010
9.10 - 16:00 |
Brda Przechlewo |
4 - 0 |
Granit Koczała |
10 października 2010
10.10 - 12:00 |
Orkan Gostkowo |
1 - 0 |
Sokół Wyczechy |
10 października 2010
10.10 - 13:00 |
Kolejka 8 - 16/17. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (61) |
GKS Kołczygłowy |
3 - 1 |
Sokół Wyczechy |
16 października 2010
16.10 - 14:00 |
Granit Koczała |
3 - 2 |
Orkan Gostkowo |
16 października 2010
16.10 - 16:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 - 5 |
Brda Przechlewo |
16 października 2010
16.10 - 15:00 |
Drzewiarz Rzeczenica |
3 - 0 |
Dąb Kusowo |
16 października 2010
16.10 - 15:00 |
Koral II Dębnica |
0 - 3 |
Start Miastko |
16 października 2010
16.10 - 11:00 |
Kaszubia Studzienice |
3 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
17 października 2010
17.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 23/24. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (88) |
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 1 |
GKS Kołczygłowy |
24 października 2010
24.10 - 14:00 |
Start Miastko |
3 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
24 października 2010
24.10 - 14:00 |
Dąb Kusowo |
2 - 6 |
Koral II Dębnica |
23 października 2010
23.10 - 16:00 |
Brda Przechlewo |
2 - 1 |
Drzewiarz Rzeczenica |
24 października 2010
24.10 - 12:00 |
Orkan Gostkowo |
2 - 2 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
24 października 2010
24.10 - 13:00 |
Sokół Wyczechy |
1 - 1 |
Granit Koczała |
24 października 2010
24.10 - 12:00 |
Kolejka 10 - 30/31. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (54) |
GKS Kołczygłowy |
0 - 4 |
Granit Koczała |
30 października 2010
30.10 - 14:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:4 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
3 - 1 |
Sokół Wyczechy |
30 października 2010
30.10 - 15:00 |
Drzewiarz Rzeczenica |
0 - 2 |
Orkan Gostkowo |
30 października 2010
30.10 - 15:00 |
Koral II Dębnica |
2 - 3 |
Brda Przechlewo |
30 października 2010
30.10 - 13:30 |
Kaszubia Studzienice |
4 - 1 |
Dąb Kusowo |
31 października 2010
31.10 - 14:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 3 |
Start Miastko |
31 października 2010
31.10 - 14:00 |
Kolejka 11 - 6/7. listopada 2010 [szczegóły] | Komentarze (66) |
Start Miastko |
4 - 0 |
GKS Kołczygłowy |
7 listopada 2010
7.11 - 14:00 |
Dąb Kusowo |
4 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
6 listopada 2010
6.11 - 14:00 |
Brda Przechlewo |
3 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
7 listopada 2010
7.11 - 12:00 |
Orkan Gostkowo |
3 - 0 |
Koral II Dębnica |
7 listopada 2010
7.11 - 13:00 |
Sokół Wyczechy |
0 - 3 |
Drzewiarz Rzeczenica |
7 listopada 2010
7.11 - 12:00 |
Granit Koczała |
7 - 2 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
7 listopada 2010
7.11 - 14:00 |
Kolejka 12 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (127) |
GKS Kołczygłowy |
4 - 0 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
3 kwietnia 2011
3.04 - 15:00 |
Granit Koczała |
0 - 0 |
Drzewiarz Rzeczenica |
2 kwietnia 2011
2.04 - 16:30 |
Sokół Wyczechy |
0 - 0 |
Koral II Dębnica |
3 kwietnia 2011
3.04 - 13:00 |
Orkan Gostkowo |
1 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
3 kwietnia 2011
3.04 - 13:00 |
Brda Przechlewo |
6 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
2 kwietnia 2011
2.04 - 14:00 |
Dąb Kusowo |
0 - 1 |
Start Miastko |
2 kwietnia 2011
2.04 - 15:00 |
Kolejka 13 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (49) |
Dąb Kusowo |
1 - 1 |
GKS Kołczygłowy |
9 kwietnia 2011
9.04 - 16:00 |
Start Miastko |
1 - 3 |
Brda Przechlewo |
9 kwietnia 2011
9.04 - 16:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 3 |
Orkan Gostkowo |
10 kwietnia 2011
10.04 - 14:00 |
Kaszubia Studzienice |
3 - 1 |
Sokół Wyczechy |
10 kwietnia 2011
10.04 - 15:30 |
Koral II Dębnica |
3 - 1 |
Granit Koczała |
9 kwietnia 2011
9.04 - 16:30 |
Drzewiarz Rzeczenica |
1 - 2 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
10 kwietnia 2011
10.04 - 15:00 |
Kolejka 14 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (62) |
GKS Kołczygłowy |
1 - 3 |
Drzewiarz Rzeczenica |
17 kwietnia 2011
17.04 - 15:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 - 2 |
Koral II Dębnica |
16 kwietnia 2011
16.04 - 16:00 |
Granit Koczała |
4 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
16 kwietnia 2011
16.04 - 16:30 |
Sokół Wyczechy |
2 - 2 |
Myśliwiec Tuchomie |
16 kwietnia 2011
16.04 - 11:00 |
Orkan Gostkowo |
0 - 2 |
Start Miastko |
17 kwietnia 2011
17.04 - 13:00 |
Brda Przechlewo |
3 - 0 |
Dąb Kusowo |
16 kwietnia 2011
16.04 - 15:00 |
Kolejka 15 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (38) |
Brda Przechlewo |
5 - 2 |
GKS Kołczygłowy |
30 kwietnia 2011
30.04 - 16:00 |
Dąb Kusowo |
0 - 2 |
Orkan Gostkowo |
30 kwietnia 2011
30.04 - 15:30 |
Start Miastko |
1 - 2 |
Sokół Wyczechy |
30 kwietnia 2011
30.04 - 16:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 1 |
Granit Koczała |
1 maja 2011
1.05 - 14:00 |
Kaszubia Studzienice |
2 - 1 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 maja 2011
1.05 - 15:30 |
Koral II Dębnica |
2 - 2 |
Drzewiarz Rzeczenica |
30 kwietnia 2011
30.04 - 15:00 |
Kolejka 16 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (33) |
GKS Kołczygłowy |
1 - 1 |
Koral II Dębnica |
8 maja 2011
8.05 - 15:00 |
Drzewiarz Rzeczenica |
4 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
8 maja 2011
8.05 - 15:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
2 - 4 |
Myśliwiec Tuchomie |
7 maja 2011
7.05 - 16:00 |
Granit Koczała |
1 - 2 |
Start Miastko |
7 maja 2011
7.05 - 16:30 |
Sokół Wyczechy |
2 - 2 |
Dąb Kusowo |
8 maja 2011
8.05 - 14:00 |
Orkan Gostkowo |
2 - 2 |
Brda Przechlewo |
8 maja 2011
8.05 - 13:00 |
Kolejka 17 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (67) |
Orkan Gostkowo |
2 - 1 |
GKS Kołczygłowy |
15 maja 2011
15.05 - 13:00 |
Brda Przechlewo |
3 - 2 |
Sokół Wyczechy |
14 maja 2011
14.05 - 16:00 |
Dąb Kusowo |
2 - 1 |
Granit Koczała |
14 maja 2011
14.05 - 16:00 |
Start Miastko |
2 - 1 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
14 maja 2011
14.05 - 16:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 0 |
Drzewiarz Rzeczenica |
15 maja 2011
15.05 - 14:00 |
Kaszubia Studzienice |
2 - 2 |
Koral II Dębnica |
15 maja 2011
15.05 - 15:30 |
Kolejka 18 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (99) |
GKS Kołczygłowy |
1 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
22 maja 2011
22.05 - 15:00 |
Koral II Dębnica |
2 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
22 maja 2011
22.05 - 13:00 |
Drzewiarz Rzeczenica |
1 - 1 |
Start Miastko |
22 maja 2011
22.05 - 15:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
0 - 2 |
Dąb Kusowo |
21 maja 2011
21.05 - 16:00 |
Granit Koczała |
1 - 3 |
Brda Przechlewo |
21 maja 2011
21.05 - 16:30 |
Sokół Wyczechy |
1 - 2 |
Orkan Gostkowo |
22 maja 2011
22.05 - 13:00 |
Kolejka 19 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (107) |
Sokół Wyczechy |
1 - 1 |
GKS Kołczygłowy |
29 maja 2011
29.05 - 13:00 |
Orkan Gostkowo |
0 - 0 |
Granit Koczała |
29 maja 2011
29.05 - 13:00 |
Brda Przechlewo |
2 - 1 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
28 maja 2011
28.05 - 17:00 |
Dąb Kusowo |
1 - 3 |
Drzewiarz Rzeczenica |
28 maja 2011
28.05 - 16:00 |
Start Miastko |
5 - 0 |
Koral II Dębnica |
28 maja 2011
28.05 - 16:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
25 maja 2011
25.05 - 18:00 |
Kolejka 20 - 4/5. czerwca 2011 [szczegóły] | Komentarze (172) |
GKS Kołczygłowy |
2 - 5 |
Myśliwiec Tuchomie |
5 czerwca 2011
5.06 - 15:00 |
Kaszubia Studzienice |
1 - 5 |
Start Miastko |
5 czerwca 2011
5.06 - 15:00 |
Koral II Dębnica |
3 - 1 |
Dąb Kusowo |
4 czerwca 2011
4.06 - 16:30 |
Drzewiarz Rzeczenica |
3 - 1 |
Brda Przechlewo |
5 czerwca 2011
5.06 - 12:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 - 2 |
Orkan Gostkowo |
4 czerwca 2011
4.06 - 16:00 |
Granit Koczała |
3 - 3 |
Sokół Wyczechy |
4 czerwca 2011
4.06 - 16:30 |
Kolejka 21 - 12. czerwca 2011 [szczegóły] | Komentarze (117) |
Granit Koczała |
3 - 0 |
GKS Kołczygłowy |
12 czerwca 2011
12.06 - 16:00 |
Sokół Wyczechy |
0 - 3 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
12 czerwca 2011
12.06 - 16:00 |
Orkan Gostkowo |
1 - 2 |
Drzewiarz Rzeczenica |
12 czerwca 2011
12.06 - 16:00 |
Brda Przechlewo |
0 - 0 |
Koral II Dębnica |
12 czerwca 2011
12.06 - 16:00 |
Dąb Kusowo |
1 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
12 czerwca 2011
12.06 - 16:00 |
Start Miastko |
4 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
12 czerwca 2011
12.06 - 16:00 |
Kolejka 22 - 19. czerwca 2011 [szczegóły] | Komentarze (247) |
GKS Kołczygłowy |
1 - 3 |
Start Miastko |
19 czerwca 2011
19.06 - 16:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
3 - 2 |
Dąb Kusowo |
19 czerwca 2011
19.06 - 16:00 |
Kaszubia Studzienice |
2 - 2 |
Brda Przechlewo |
19 czerwca 2011
19.06 - 16:00 |
Koral II Dębnica |
4 - 1 |
Orkan Gostkowo |
19 czerwca 2011
19.06 - 16:00 |
Drzewiarz Rzeczenica |
3 - 1 |
Sokół Wyczechy |
19 czerwca 2011
19.06 - 16:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
3 - 2 |
Granit Koczała |
19 czerwca 2011
19.06 - 16:00 |
|