MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Malbork IX - sezon 2010/2011



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Zieloni Marzęcino 22 55 18 1 3 77 - 21
2. Powiśle Czernin 22 52 17 1 4 82 - 15
3. GKS Gardeja 22 52 17 1 4 69 - 30
4. Sokół Mareza 22 49 15 4 3 77 - 29
5. Nogat Malbork 22 35 10 5 7 56 - 48
6. Błyskawica Postolin 22 34 10 4 8 43 - 41
7. Rodło Trzciano 22 31 10 1 11 43 - 47
8. Balaton Klasztorek 22 23 7 2 13 52 - 65
9. Żuławy II Nowy Dwór Gdański 22 21 7 0 15 50 - 56
10. GKS Straszewo 22 18 5 3 14 36 - 59
11. Lisovia Lisewo 22 11 3 2 17 35 - 137
12. Unia Wielki Garc-Gręblin 22 3 1 0 21 24 - 96
Ostatni komentarz dodał Rasiak99 23.07.2011, 11:10:08



Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (39) 
1. Powiśle Czernin 4 - 1 Zieloni Marzęcino 29 sierpnia 2010 - 13:00
2. Żuławy II Nowy Dwór Gdański 5 - 4 Sokół Mareza 29 sierpnia 2010 - 14:00
3. Unia Wielki Garc-Gręblin 1 - 3 GKS Straszewo 28 sierpnia 2010 - 16:00
4. Nogat Malbork 5 - 4 Rodło Trzciano 28 sierpnia 2010 - 13:00
5. Lisovia Lisewo 0 - 2 Błyskawica Postolin 28 sierpnia 2010 - 17:00
6. Balaton Klasztorek 0 - 2 GKS Gardeja 29 sierpnia 2010 - 16:00
w Gardei
Kolejka 2 - 4/5. września 2010 [szczegóły] Komentarze (34) 
7. Zieloni Marzęcino 1 - 0 GKS Gardeja 4 września 2010 - 17:00
w Kmiecinie
8. Błyskawica Postolin 1 - 1 Balaton Klasztorek 5 września 2010 - 14:00
9. Rodło Trzciano 5 - 4 Lisovia Lisewo 5 września 2010 - 14:00
10. GKS Straszewo 0 - 2 Nogat Malbork 4 września 2010 - 11:00
11. Sokół Mareza 4 - 0 Unia Wielki Garc-Gręblin 4 września 2010 - 17:00
12. Powiśle Czernin 3 - 1 Żuławy II Nowy Dwór Gdański 5 września 2010 - 17:00
Kolejka 3 - 11/12. września 2010 [szczegóły] Komentarze (30) 
13. Żuławy II Nowy Dwór Gdański 0 - 7 Zieloni Marzęcino 12 września 2010 - 10:00
14. Unia Wielki Garc-Gręblin 0 - 3 Powiśle Czernin 12 września 2010 - 16:00
15. Nogat Malbork 2 - 9 Sokół Mareza 12 września 2010 - 13:00
16. Lisovia Lisewo 1 - 4 GKS Straszewo 12 września 2010 - 13:00
17. Balaton Klasztorek 3 - 0 Rodło Trzciano 11 września 2010 - 16:00
vo,niepoddanie się sprawdzeniu tożsamości przez zawodnika drużyny gości,na boisku 0:2
18. GKS Gardeja 4 - 2 Błyskawica Postolin 12 września 2010 - 16:00
Kolejka 4 - 18/19. września 2010 [szczegóły] Komentarze (48) 
19. Zieloni Marzęcino 5 - 1 Błyskawica Postolin 19 września 2010 - 15:00
20. Rodło Trzciano 2 - 5 GKS Gardeja 19 września 2010 - 14:00
21. GKS Straszewo 1 - 5 Balaton Klasztorek 18 września 2010 - 16:00
22. Sokół Mareza 10 - 3 Lisovia Lisewo 18 września 2010 - 17:00
23. Powiśle Czernin 2 - 1 Nogat Malbork 19 września 2010 - 16:00
24. Żuławy II Nowy Dwór Gdański 5 - 0 Unia Wielki Garc-Gręblin 19 września 2010 - 14:00
Kolejka 5 - 25/26. września 2010 [szczegóły] Komentarze (54) 
25. Unia Wielki Garc-Gręblin 0 - 4 Zieloni Marzęcino 26 września 2010 - 16:00
26. Nogat Malbork 3 - 1 Żuławy II Nowy Dwór Gdański 26 września 2010 - 13:00
27. Lisovia Lisewo 0 - 7 Powiśle Czernin 26 września 2010 - 13:00
28. Balaton Klasztorek 1 - 6 Sokół Mareza 25 września 2010 - 16:00
29. GKS Gardeja 2 - 0 GKS Straszewo 26 września 2010 - 16:00
30. Błyskawica Postolin 0 - 1 Rodło Trzciano 26 września 2010 - 14:00
Kolejka 6 - 2/3. października 2010 [szczegóły] Komentarze (139) 
31. Zieloni Marzęcino 5 - 1 Rodło Trzciano 3 października 2010 - 16:00
32. GKS Straszewo 2 - 3 Błyskawica Postolin 2 października 2010 - 11:00
33. Sokół Mareza 1 - 3 GKS Gardeja 2 października 2010 - 16:00
34. Powiśle Czernin 3 - 0 Balaton Klasztorek 3 października 2010 - 16:00
vo,brak dokumentów tożsamości zawodnika drużyny gości,na boisku 0:0
35. Żuławy II Nowy Dwór Gdański 26 - 0 Lisovia Lisewo 3 października 2010 - 14:00
36. Unia Wielki Garc-Gręblin 0 - 2 Nogat Malbork 3 października 2010 - 14:00
Kolejka 7 - 9/10. października 2010 [szczegóły] Komentarze (82) 
37. Nogat Malbork 1 - 1 Zieloni Marzęcino
38. Lisovia Lisewo 4 - 3 Unia Wielki Garc-Gręblin
39. Balaton Klasztorek 0 - 3 Żuławy II Nowy Dwór Gdański
40. GKS Gardeja 2 - 1 Powiśle Czernin
41. Błyskawica Postolin 1 - 1 Sokół Mareza
42. Rodło Trzciano 4 - 0 GKS Straszewo
Kolejka 8 - 16/17. października 2010 [szczegóły] Komentarze (75) 
43. Zieloni Marzęcino 8 - 2 GKS Straszewo
44. Sokół Mareza 3 - 3 Rodło Trzciano
45. Powiśle Czernin 0 - 2 Błyskawica Postolin
46. Żuławy II Nowy Dwór Gdański 5 - 2 GKS Gardeja
47. Unia Wielki Garc-Gręblin 0 - 2 Balaton Klasztorek
48. Nogat Malbork 6 - 1 Lisovia Lisewo
Kolejka 9 - 23/24. października 2010 [szczegóły] Komentarze (62) 
49. Lisovia Lisewo 1 - 5 Zieloni Marzęcino 24 października 2010 - 13:00
50. Balaton Klasztorek 1 - 3 Nogat Malbork 23 października 2010 - 14:00
51. GKS Gardeja 5 - 1 Unia Wielki Garc-Gręblin 24 października 2010 - 14:00
52. Błyskawica Postolin 3 - 0 Żuławy II Nowy Dwór Gdański 24 października 2010 - 14:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:4
53. Rodło Trzciano 1 - 2 Powiśle Czernin 24 października 2010 - 14:00
54. GKS Straszewo 2 - 2 Sokół Mareza 23 października 2010 - 11:00
Kolejka 10 - 30/31. października 2010 [szczegóły] Komentarze (37) 
55. Zieloni Marzęcino 4 - 2 Sokół Mareza 31 października 2010 - 14:00
56. Powiśle Czernin 2 - 0 GKS Straszewo 31 października 2010 - 13:00
57. Żuławy II Nowy Dwór Gdański 2 - 0 Rodło Trzciano 31 października 2010 - 14:00
58. Unia Wielki Garc-Gręblin 2 - 4 Błyskawica Postolin 31 października 2010 - 13:00
59. Nogat Malbork 1 - 1 GKS Gardeja 31 października 2010 - 13:00
60. Lisovia Lisewo 3 - 3 Balaton Klasztorek 30 października 2010 - 15:00
Kolejka 11 - 6/7. listopada 2010 [szczegóły] Komentarze (75) 
61. Balaton Klasztorek 0 - 10 Zieloni Marzęcino
62. GKS Gardeja 9 - 2 Lisovia Lisewo
63. Błyskawica Postolin 3 - 3 Nogat Malbork
64. Rodło Trzciano 3 - 0 Unia Wielki Garc-Gręblin
vo,niestawienie się na zawody
65. GKS Straszewo 1 - 2 Żuławy II Nowy Dwór Gdański
66. Sokół Mareza 3 - 0 Powiśle Czernin
Kolejka 12 - 26/27. marca 2011 [szczegóły] Komentarze (106) 
67. Zieloni Marzęcino 2 - 1 Powiśle Czernin 26 marca 2011 - 15:00
w Kmiecinie
68. Sokół Mareza 3 - 0 Żuławy II Nowy Dwór Gdański
vo, drużyna Żuław wycofała się z rozgrywek
69. GKS Straszewo 5 - 0 Unia Wielki Garc-Gręblin 26 marca 2011 - 15:30
70. Rodło Trzciano 1 - 0 Nogat Malbork 27 marca 2011 - 15:00
71. Błyskawica Postolin 4 - 3 Lisovia Lisewo 26 marca 2011 - 16:00
72. GKS Gardeja 1 - 0 Balaton Klasztorek 26 marca 2011 - 15:00
Kolejka 13 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (31) 
73. GKS Gardeja 1 - 0 Zieloni Marzęcino 2 kwietnia 2011 - 15:00
74. Balaton Klasztorek 3 - 4 Błyskawica Postolin 3 kwietnia 2011 - 15:00
75. Lisovia Lisewo 0 - 4 Rodło Trzciano 3 kwietnia 2011 - 13:00
76. Nogat Malbork 3 - 3 GKS Straszewo 3 kwietnia 2011 - 14:00
77. Unia Wielki Garc-Gręblin 0 - 5 Sokół Mareza 3 kwietnia 2011 - 15:00
vo, gra nieuprawnionych zawodników: Morawczynski Mateusz- cz.k. , Czajkowski Rafał- 4 ż.k. , Skowroński Bartosz - 4 ż.k.
78. Żuławy II Nowy Dwór Gdański 0 - 3 Powiśle Czernin
vo, drużyna Żuław wycofała się z rozgrywek
Kolejka 14 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (49) 
79. Zieloni Marzęcino 3 - 0 Żuławy II Nowy Dwór Gdański
vo, drużyna Żuław wycofała się z rozgrywek
80. Powiśle Czernin 13 - 0 Unia Wielki Garc-Gręblin 10 kwietnia 2011 - 16:00
vo, gra nieuprawnionego zawodnika Morawczyński Mateusz - cz.k.
81. Sokół Mareza 3 - 2 Nogat Malbork 9 kwietnia 2011 - 16:00
82. GKS Straszewo 2 - 1 Lisovia Lisewo 9 kwietnia 2011 - 16:00
83. Rodło Trzciano 2 - 1 Balaton Klasztorek 10 kwietnia 2011 - 15:00
84. Błyskawica Postolin 0 - 2 GKS Gardeja 9 kwietnia 2011 - 16:30
Kolejka 15 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (62) 
85. Błyskawica Postolin 1 - 2 Zieloni Marzęcino 16 kwietnia 2011 - 16:30
86. GKS Gardeja 1 - 0 Rodło Trzciano 16 kwietnia 2011 - 16:00
87. Balaton Klasztorek 3 - 2 GKS Straszewo 17 kwietnia 2011 - 15:00
88. Lisovia Lisewo 0 - 3 Sokół Mareza 17 kwietnia 2011 - 13:00
89. Nogat Malbork 0 - 5 Powiśle Czernin 17 kwietnia 2011 - 17:00
90. Unia Wielki Garc-Gręblin 3 - 0 Żuławy II Nowy Dwór Gdański
vo, drużyna Żuław wycofała się z rozgrywek
Kolejka 16 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (47) 
91. Zieloni Marzęcino 3 - 0 Unia Wielki Garc-Gręblin 30 kwietnia 2011 - 16:00
goście nie przyjechali
92. Żuławy II Nowy Dwór Gdański 0 - 3 Nogat Malbork
vo, drużyna Żuław wycofała się z rozgrywek
93. Powiśle Czernin 11 - 0 Lisovia Lisewo 30 kwietnia 2011 - 16:00
Mecz zakończony około 60 minuty z powodu nieprzepisowej liczby zawodników gości na boisku.
94. Sokół Mareza 6 - 2 Balaton Klasztorek 30 kwietnia 2011
95. GKS Straszewo 2 - 3 GKS Gardeja 30 kwietnia 2011
96. Rodło Trzciano 1 - 3 Błyskawica Postolin 1 maja 2011 - 15:00
Kolejka 17 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (43) 
97. Rodło Trzciano 0 - 4 Zieloni Marzęcino 8 maja 2011 - 15:00
98. Błyskawica Postolin 2 - 2 GKS Straszewo 7 maja 2011 - 16:30
99. GKS Gardeja 0 - 1 Sokół Mareza
100. Balaton Klasztorek 0 - 2 Powiśle Czernin
101. Lisovia Lisewo 3 - 0 Żuławy II Nowy Dwór Gdański
vo, drużyna Żuław wycofała się z rozgrywek
102. Nogat Malbork 7 - 2 Unia Wielki Garc-Gręblin
Kolejka 18 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (47) 
103. Zieloni Marzęcino 2 - 1 Nogat Malbork 14 maja 2011 - 16:00
w Kmiecinie
104. Unia Wielki Garc-Gręblin 4 - 5 Lisovia Lisewo
105. Żuławy II Nowy Dwór Gdański 0 - 3 Balaton Klasztorek
vo, drużyna Żuław wycofała się z rozgrywek
106. Powiśle Czernin 6 - 0 GKS Gardeja 15 maja 2011 - 16:00
107. Sokół Mareza 3 - 0 Błyskawica Postolin
vo, goście nie wyszli na boisko
108. GKS Straszewo 0 - 4 Rodło Trzciano 14 maja 2011 - 11:00
Kolejka 19 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (75) 
109. GKS Straszewo 1 - 2 Zieloni Marzęcino
110. Rodło Trzciano 0 - 2 Sokół Mareza 22 maja 2011 - 15:00
111. Błyskawica Postolin 0 - 2 Powiśle Czernin 21 maja 2011 - 16:30
112. GKS Gardeja 3 - 0 Żuławy II Nowy Dwór Gdański
vo, drużyna Żuław wycofała się z rozgrywek
113. Balaton Klasztorek 6 - 5 Unia Wielki Garc-Gręblin
114. Lisovia Lisewo 1 - 1 Nogat Malbork 22 maja 2011 - 13:00
Kolejka 20 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (35) 
115. Zieloni Marzęcino 3 - 0 Lisovia Lisewo 28 maja 2011 - 16:00
vo, goście nie stawili się na zawody
116. Nogat Malbork 6 - 3 Balaton Klasztorek
117. Unia Wielki Garc-Gręblin 3 - 7 GKS Gardeja
118. Żuławy II Nowy Dwór Gdański 0 - 3 Błyskawica Postolin
vo, drużyna Żuław wycofała się z rozgrywek
119. Powiśle Czernin 7 - 1 Rodło Trzciano 29 maja 2011 - 16:00
120. Sokół Mareza 4 - 0 GKS Straszewo
Kolejka 21 - 4/5. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (38) 
121. Sokół Mareza 2 - 1 Zieloni Marzęcino
122. GKS Straszewo 1 - 5 Powiśle Czernin
123. Rodło Trzciano 3 - 0 Żuławy II Nowy Dwór Gdański
vo, drużyna Żuław wycofała się z rozgrywek
124. Błyskawica Postolin 3 - 0 Unia Wielki Garc-Gręblin 4 czerwca 2011 - 16:30
vo, drużyna Unii nie stawiła się na zawodach
125. GKS Gardeja 4 - 0 Nogat Malbork 4 czerwca 2011 - 17:00
126. Balaton Klasztorek 13 - 1 Lisovia Lisewo 5 czerwca 2011 - 13:00
Kolejka 22 - 11/12. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (91) 
127. Zieloni Marzęcino 4 - 2 Balaton Klasztorek 11 czerwca 2011 - 16:00
w Kmiecinie
128. Lisovia Lisewo 2 - 12 GKS Gardeja 11 czerwca 2011 - 16:00
129. Nogat Malbork 4 - 1 Błyskawica Postolin 11 czerwca 2011 - 16:00
130. Unia Wielki Garc-Gręblin 0 - 3 Rodło Trzciano
vo, drużyna Unii została wycofana z rozgrywek
131. Żuławy II Nowy Dwór Gdański 0 - 3 GKS Straszewo
vo, drużyna Żuław wycofała się z rozgrywek
132. Powiśle Czernin 0 - 0 Sokół Mareza 11 czerwca 2011 - 16:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE