ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
WOLNE MIEJSCA W POMORSKI FUTBOL CUP - ROCZNIK 2009/2010 (03.12.2017)
ROCZNIK 2003/2004 (09.12.2017), ROCZNIK 2001 i 1999 (10.12.2017)
12:00 RELACJA LIVE: STOLEM GNIEWINO - GKS KOLBUDY
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Pomorski Liga Juniorów D1 - Rocznik 1992 - sezon 2004/2005



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. SWSiEMP Arka Gdynia 21 58 19 1 1 80 - 11
2. Gedania Gdańsk 22 45 14 3 5 56 - 30
3. Chojniczanka Chojnice 22 44 14 2 6 67 - 29
4. Gryf Wejherowo 22 43 13 4 5 51 - 25
5. Lechia Gdańsk 22 36 11 3 8 47 - 34
6. Polonia Gdańsk 22 33 9 6 7 36 - 28
7. Wisła Tczew 21 33 10 3 8 46 - 43
8. Rodło Kwidzyn 22 30 9 3 10 50 - 44
9. Wierzyca Starogard Gdański 22 22 6 4 12 35 - 51
10. Olimpia Sztum 22 19 6 1 15 31 - 77
11. Pomezania Malbork 22 11 3 2 17 25 - 79
12. Bałtyk Gdynia 22 3 1 0 21 16 - 89

Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 0 Lechia Gdańsk
2. Gryf Wejherowo 10 - 1 Pomezania Malbork
3. Olimpia Sztum 1 - 2 Chojniczanka Chojnice
4. Bałtyk Gdynia 2 - 4 Rodło Kwidzyn
5. Gedania Gdańsk 0 - 0 Polonia Gdańsk
6. SWSiEMP Arka Gdynia 8 - 1 Wisła Tczew
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Lechia Gdańsk 3 - 2 Wisła Tczew
8. Polonia Gdańsk 0 - 3 SWSiEMP Arka Gdynia
9. Rodło Kwidzyn 1 - 3 Gedania Gdańsk
10. Chojniczanka Chojnice 7 - 0 Bałtyk Gdynia
11. Pomezania Malbork 3 - 2 Olimpia Sztum
12. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 1 Gryf Wejherowo
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Gryf Wejherowo 0 - 1 Lechia Gdańsk
14. Olimpia Sztum 4 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
15. Bałtyk Gdynia 4 - 3 Pomezania Malbork
16. Gedania Gdańsk 2 - 1 Chojniczanka Chojnice
17. SWSiEMP Arka Gdynia 4 - 2 Rodło Kwidzyn
18. Wisła Tczew 1 - 1 Polonia Gdańsk
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Lechia Gdańsk 2 - 2 Polonia Gdańsk
20. Rodło Kwidzyn 3 - 1 Wisła Tczew
21. Chojniczanka Chojnice 2 - 3 SWSiEMP Arka Gdynia
22. Pomezania Malbork 1 - 3 Gedania Gdańsk
23. Wierzyca Starogard Gdański 6 - 0 Bałtyk Gdynia
24. Gryf Wejherowo 7 - 2 Olimpia Sztum
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Olimpia Sztum 2 - 6 Lechia Gdańsk
26. Bałtyk Gdynia 0 - 2 Gryf Wejherowo
27. Gedania Gdańsk 5 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
28. SWSiEMP Arka Gdynia 6 - 0 Pomezania Malbork
29. Wisła Tczew 1 - 5 Chojniczanka Chojnice
30. Polonia Gdańsk 3 - 0 Rodło Kwidzyn
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Lechia Gdańsk 2 - 5 Rodło Kwidzyn
32. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Polonia Gdańsk
33. Pomezania Malbork 1 - 3 Wisła Tczew
34. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 1 SWSiEMP Arka Gdynia
35. Gryf Wejherowo 1 - 2 Gedania Gdańsk
36. Olimpia Sztum 3 - 2 Bałtyk Gdynia
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Bałtyk Gdynia 1 - 9 Lechia Gdańsk
38. Gedania Gdańsk 7 - 0 Olimpia Sztum
39. SWSiEMP Arka Gdynia 8 - 0 Gryf Wejherowo
40. Wisła Tczew 1 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
41. Polonia Gdańsk 3 - 0 Pomezania Malbork
42. Rodło Kwidzyn 2 - 0 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Lechia Gdańsk 3 - 2 Chojniczanka Chojnice
44. Pomezania Malbork 1 - 12 Rodło Kwidzyn
45. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 2 Polonia Gdańsk
46. Gryf Wejherowo 4 - 1 Wisła Tczew
47. Olimpia Sztum 1 - 7 SWSiEMP Arka Gdynia
48. Bałtyk Gdynia 0 - 7 Gedania Gdańsk
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Gedania Gdańsk 1 - 0 Lechia Gdańsk
50. SWSiEMP Arka Gdynia 6 - 0 Bałtyk Gdynia
51. Wisła Tczew 4 - 2 Olimpia Sztum
52. Polonia Gdańsk 0 - 3 Gryf Wejherowo
53. Rodło Kwidzyn 4 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
54. Chojniczanka Chojnice 6 - 0 Pomezania Malbork
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Lechia Gdańsk 2 - 2 Pomezania Malbork
56. Wierzyca Starogard Gdański 3 - 2 Chojniczanka Chojnice
57. Gryf Wejherowo 2 - 0 Rodło Kwidzyn
58. Olimpia Sztum 3 - 1 Polonia Gdańsk
59. Bałtyk Gdynia 2 - 4 Wisła Tczew
60. Gedania Gdańsk 1 - 2 SWSiEMP Arka Gdynia
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. SWSiEMP Arka Gdynia 2 - 1 Lechia Gdańsk
62. Wisła Tczew 0 - 1 Gedania Gdańsk
63. Polonia Gdańsk 4 - 0 Bałtyk Gdynia
64. Rodło Kwidzyn 3 - 0 Olimpia Sztum
65. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Gryf Wejherowo
66. Pomezania Malbork 0 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. Lechia Gdańsk 3 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
68. Pomezania Malbork 2 - 2 Gryf Wejherowo
69. Chojniczanka Chojnice 5 - 0 Olimpia Sztum
70. Rodło Kwidzyn 4 - 0 Bałtyk Gdynia
71. Polonia Gdańsk 0 - 1 Gedania Gdańsk
72. Wisła Tczew - SWSiEMP Arka Gdynia
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Wisła Tczew 4 - 0 Lechia Gdańsk
74. SWSiEMP Arka Gdynia 5 - 1 Polonia Gdańsk
75. Gedania Gdańsk 0 - 1 Rodło Kwidzyn
76. Bałtyk Gdynia 0 - 3 Chojniczanka Chojnice
77. Olimpia Sztum 3 - 0 Pomezania Malbork
vo
78. Gryf Wejherowo 3 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Lechia Gdańsk 0 - 3 Gryf Wejherowo
vo
80. Wierzyca Starogard Gdański 5 - 0 Olimpia Sztum
81. Pomezania Malbork 2 - 0 Bałtyk Gdynia
82. Chojniczanka Chojnice 7 - 3 Gedania Gdańsk
83. Rodło Kwidzyn 0 - 1 SWSiEMP Arka Gdynia
84. Polonia Gdańsk 1 - 0 Wisła Tczew
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Polonia Gdańsk 1 - 0 Lechia Gdańsk
86. Wisła Tczew 2 - 1 Rodło Kwidzyn
87. SWSiEMP Arka Gdynia 3 - 0 Chojniczanka Chojnice
88. Gedania Gdańsk 7 - 1 Pomezania Malbork
89. Bałtyk Gdynia 1 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
90. Olimpia Sztum 0 - 3 Gryf Wejherowo
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Lechia Gdańsk 7 - 1 Olimpia Sztum
92. Gryf Wejherowo 2 - 0 Bałtyk Gdynia
93. Wierzyca Starogard Gdański 4 - 4 Gedania Gdańsk
94. Pomezania Malbork 0 - 3 SWSiEMP Arka Gdynia
95. Chojniczanka Chojnice 3 - 2 Wisła Tczew
96. Rodło Kwidzyn 1 - 1 Polonia Gdańsk
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Rodło Kwidzyn 0 - 2 Lechia Gdańsk
98. Polonia Gdańsk 0 - 0 Chojniczanka Chojnice
99. Wisła Tczew 4 - 3 Pomezania Malbork
100. SWSiEMP Arka Gdynia 6 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
101. Gedania Gdańsk 0 - 3 Gryf Wejherowo
102. Bałtyk Gdynia 0 - 1 Olimpia Sztum
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. Lechia Gdańsk 2 - 0 Bałtyk Gdynia
104. Olimpia Sztum 0 - 3 Gedania Gdańsk
105. Gryf Wejherowo 0 - 0 SWSiEMP Arka Gdynia
106. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 4 Wisła Tczew
107. Pomezania Malbork 1 - 2 Polonia Gdańsk
108. Chojniczanka Chojnice 10 - 1 Rodło Kwidzyn
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Lechia Gdańsk
110. Rodło Kwidzyn 1 - 3 Pomezania Malbork
111. Polonia Gdańsk 7 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
112. Wisła Tczew 2 - 1 Gryf Wejherowo
113. SWSiEMP Arka Gdynia 3 - 0 Olimpia Sztum
vo
114. Gedania Gdańsk 3 - 1 Bałtyk Gdynia
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. Lechia Gdańsk 1 - 2 Gedania Gdańsk
116. Bałtyk Gdynia 1 - 6 SWSiEMP Arka Gdynia
117. Olimpia Sztum 1 - 3 Wisła Tczew
118. Gryf Wejherowo 2 - 1 Polonia Gdańsk
119. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 1 Rodło Kwidzyn
120. Pomezania Malbork 1 - 2 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Pomezania Malbork 0 - 1 Lechia Gdańsk
122. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
123. Rodło Kwidzyn 1 - 1 Gryf Wejherowo
124. Polonia Gdańsk 1 - 1 Olimpia Sztum
125. Wisła Tczew 5 - 0 Bałtyk Gdynia
126. SWSiEMP Arka Gdynia 3 - 0 Gedania Gdańsk
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Lechia Gdańsk 1 - 0 SWSiEMP Arka Gdynia
128. Gedania Gdańsk 1 - 1 Wisła Tczew
129. Bałtyk Gdynia 2 - 4 Polonia Gdańsk
130. Olimpia Sztum 4 - 3 Rodło Kwidzyn
131. Gryf Wejherowo 1 - 1 Chojniczanka Chojnice
132. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 0 Pomezania Malbork
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE