MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Gdańsk I - sezon 2010/2011



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. MKS Władysławowo 26 72 24 0 2 139 - 36
2. Sztorm Mosty 26 57 18 3 5 73 - 36
3. Klif Chłapowo 26 52 16 4 6 83 - 50
4. Relaks Mechowo 26 50 16 2 8 85 - 57
5. Wicher Łebcz 26 50 16 2 8 78 - 55
6. Wicher Wierzchucino 26 42 13 3 10 81 - 71
7. Zryw Sławoszyno 26 33 10 3 13 69 - 68
8. Korona II Żelistrzewo 26 33 10 3 13 66 - 77
9. Huragan Smolno 26 31 10 1 15 51 - 81
10. Arka Prusewo 26 30 9 3 14 56 - 80
11. Walbud 2009 Puck 26 25 8 1 17 33 - 63
12. Orzeł II Choczewo 26 18 5 3 18 25 - 69
13. Kaszuby Połchowo 26 17 4 5 17 33 - 90
14. Joker Karlikowo Krokowa 26 16 5 1 20 52 - 97
Ostatni komentarz dodał Mariusz1980 29.07.2011, 14:49:54
* Walbud 2009 Puck wycofał się po rundzie jesiennej
* Orzeł II Choczewo wycofał się po rundzie jesiennej



Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (25) 
1. Walbud 2009 Puck 4 - 0 Joker Karlikowo Krokowa 29 sierpnia 2010 - 15:00
2. Wicher Łebcz 1 - 6 MKS Władysławowo 29 sierpnia 2010 - 14:00
3. Klif Chłapowo 3 - 1 Zryw Sławoszyno 29 sierpnia 2010 - 14:00
4. Arka Prusewo 2 - 2 Wicher Wierzchucino 28 sierpnia 2010 - 17:00
5. Huragan Smolno 1 - 5 Relaks Mechowo 28 listopada 2010 - 11:00
6. Kaszuby Połchowo 1 - 3 Sztorm Mosty 28 sierpnia 2010 - 17:00
7. Korona II Żelistrzewo 0 - 0 Orzeł II Choczewo 29 sierpnia 2010 - 15:00
Kolejka 2 - 4/5. września 2010 [szczegóły] Komentarze (32) 
8. Joker Karlikowo Krokowa 1 - 2 Orzeł II Choczewo 5 września 2010 - 13:00
9. Sztorm Mosty 2 - 1 Korona II Żelistrzewo 4 września 2010 - 17:00
10. Relaks Mechowo 2 - 2 Kaszuby Połchowo 5 września 2010 - 13:00
11. Wicher Wierzchucino 5 - 2 Huragan Smolno 4 września 2010 - 17:00
12. Zryw Sławoszyno 2 - 3 Arka Prusewo 4 września 2010 - 17:00
13. MKS Władysławowo 3 - 0 Klif Chłapowo 4 września 2010 - 14:00
14. Walbud 2009 Puck 6 - 0 Wicher Łebcz 5 września 2010 - 15:00
Kolejka 3 - 8. września 2010 [szczegóły] Komentarze (25) 
15. Wicher Łebcz 4 - 0 Joker Karlikowo Krokowa 8 września 2010 - 17:00
16. Klif Chłapowo 1 - 3 Walbud 2009 Puck 8 września 2010 - 17:30
17. Arka Prusewo 3 - 6 MKS Władysławowo 8 września 2010 - 17:00
18. Huragan Smolno 1 - 6 Zryw Sławoszyno 8 września 2010 - 17:00
19. Kaszuby Połchowo 2 - 4 Wicher Wierzchucino 8 września 2010 - 17:00
20. Korona II Żelistrzewo 3 - 5 Relaks Mechowo 8 września 2010 - 17:30
21. Orzeł II Choczewo 2 - 2 Sztorm Mosty 8 września 2010 - 17:00
Kolejka 4 - 11/12. września 2010 [szczegóły] Komentarze (25) 
22. Joker Karlikowo Krokowa 3 - 4 Sztorm Mosty 12 września 2010 - 13:00
23. Relaks Mechowo 2 - 0 Orzeł II Choczewo 12 września 2010 - 13:00
24. Wicher Wierzchucino 8 - 0 Korona II Żelistrzewo 11 września 2010 - 17:00
25. Zryw Sławoszyno 2 - 2 Kaszuby Połchowo 11 września 2010 - 17:00
26. MKS Władysławowo 10 - 0 Huragan Smolno 11 września 2010 - 15:00
27. Walbud 2009 Puck 3 - 1 Arka Prusewo 12 września 2010 - 15:00
28. Wicher Łebcz 2 - 4 Klif Chłapowo 12 września 2010 - 14:00
Kolejka 5 - 18/19. września 2010 [szczegóły] Komentarze (18) 
29. Klif Chłapowo 6 - 1 Joker Karlikowo Krokowa 19 września 2010 - 14:00
30. Arka Prusewo 3 - 8 Wicher Łebcz 18 września 2010 - 16:00
31. Huragan Smolno 3 - 1 Walbud 2009 Puck 19 września 2010 - 12:00
32. Kaszuby Połchowo 0 - 9 MKS Władysławowo 18 września 2010 - 16:00
33. Korona II Żelistrzewo 3 - 3 Zryw Sławoszyno 19 września 2010 - 15:00
34. Orzeł II Choczewo 4 - 2 Wicher Wierzchucino 19 września 2010 - 14:00
35. Sztorm Mosty 1 - 1 Relaks Mechowo 18 września 2010 - 17:00
Kolejka 6 - 25/26. września 2010 [szczegóły] Komentarze (12) 
36. Joker Karlikowo Krokowa 3 - 4 Relaks Mechowo 26 września 2010 - 13:00
37. Wicher Wierzchucino 3 - 5 Sztorm Mosty 26 września 2010 - 14:00
38. Zryw Sławoszyno 6 - 1 Orzeł II Choczewo 25 września 2010 - 17:00
39. MKS Władysławowo 7 - 3 Korona II Żelistrzewo 26 września 2010 - 15:00
40. Walbud 2009 Puck 2 - 1 Kaszuby Połchowo 26 września 2010 - 14:00
41. Wicher Łebcz 2 - 1 Huragan Smolno 26 września 2010 - 14:00
42. Klif Chłapowo 1 - 1 Arka Prusewo 26 września 2010 - 14:00
Kolejka 7 - 2/3. października 2010 [szczegóły] Komentarze (9) 
43. Arka Prusewo 6 - 1 Joker Karlikowo Krokowa 3 października 2010 - 11:00
44. Huragan Smolno 2 - 6 Klif Chłapowo 3 października 2010 - 12:00
45. Kaszuby Połchowo 1 - 5 Wicher Łebcz 2 października 2010 - 16:00
46. Korona II Żelistrzewo 1 - 5 Walbud 2009 Puck 3 października 2010 - 15:00
47. Orzeł II Choczewo 0 - 3 MKS Władysławowo 3 października 2010 - 14:00
48. Sztorm Mosty 3 - 1 Zryw Sławoszyno 2 października 2010 - 15:00
49. Relaks Mechowo 6 - 3 Wicher Wierzchucino 3 października 2010 - 13:00
Kolejka 8 - 9/10. października 2010 [szczegóły] Komentarze (17) 
50. Joker Karlikowo Krokowa 3 - 7 Wicher Wierzchucino 10 października 2010 - 13:00
51. Zryw Sławoszyno 5 - 4 Relaks Mechowo 9 października 2010 - 16:00
52. MKS Władysławowo 1 - 0 Sztorm Mosty 9 października 2010 - 14:00
53. Walbud 2009 Puck 1 - 1 Orzeł II Choczewo 10 października 2010 - 14:00
54. Wicher Łebcz 1 - 3 Korona II Żelistrzewo 10 października 2010 - 14:00
55. Klif Chłapowo 3 - 1 Kaszuby Połchowo 10 października 2010 - 14:00
56. Arka Prusewo 5 - 3 Huragan Smolno 10 października 2010 - 11:00
Kolejka 9 - 16/17. października 2010 [szczegóły] Komentarze (44) 
57. Huragan Smolno 5 - 4 Joker Karlikowo Krokowa 17 października 2010 - 12:00
58. Kaszuby Połchowo 0 - 5 Arka Prusewo 16 października 2010 - 15:30
59. Korona II Żelistrzewo 2 - 2 Klif Chłapowo 17 października 2010 - 15:00
60. Orzeł II Choczewo 0 - 2 Wicher Łebcz 17 października 2010 - 14:00
61. Sztorm Mosty 3 - 2 Walbud 2009 Puck 16 października 2010 - 14:00
62. Relaks Mechowo 4 - 2 MKS Władysławowo 17 października 2010 - 13:00
63. Wicher Wierzchucino 3 - 2 Zryw Sławoszyno 17 października 2010 - 14:00
Kolejka 10 - 23/24. października 2010 [szczegóły] Komentarze (24) 
64. Joker Karlikowo Krokowa 2 - 3 Zryw Sławoszyno 24 października 2010 - 13:00
65. MKS Władysławowo 12 - 2 Wicher Wierzchucino 23 października 2010 - 14:00
66. Walbud 2009 Puck 2 - 1 Relaks Mechowo 24 października 2010 - 14:00
67. Wicher Łebcz 3 - 1 Sztorm Mosty 24 października 2010 - 14:00
68. Klif Chłapowo 3 - 4 Orzeł II Choczewo 24 października 2010 - 14:00
69. Arka Prusewo 1 - 3 Korona II Żelistrzewo 24 października 2010 - 11:00
70. Huragan Smolno 0 - 0 Kaszuby Połchowo 24 października 2010 - 12:00
Kolejka 11 - 30/31. października 2010 [szczegóły] Komentarze (28) 
71. Kaszuby Połchowo 2 - 2 Joker Karlikowo Krokowa 31 października 2010 - 12:00
72. Korona II Żelistrzewo 5 - 2 Huragan Smolno 31 października 2010 - 15:00
73. Orzeł II Choczewo 2 - 3 Arka Prusewo 31 października 2010 - 14:00
74. Sztorm Mosty 1 - 1 Klif Chłapowo 31 października 2010 - 13:00
75. Relaks Mechowo 1 - 5 Wicher Łebcz 31 października 2010 - 13:00
76. Wicher Wierzchucino 2 - 0 Walbud 2009 Puck 31 października 2010 - 11:00
77. Zryw Sławoszyno 3 - 6 MKS Władysławowo 31 października 2010 - 13:00
Kolejka 12 - 6/7. listopada 2010 [szczegóły] Komentarze (25) 
78. Joker Karlikowo Krokowa 1 - 9 MKS Władysławowo 7 listopada 2010 - 13:00
79. Walbud 2009 Puck 3 - 2 Zryw Sławoszyno 7 listopada 2010 - 14:00
80. Wicher Łebcz 4 - 4 Wicher Wierzchucino 7 listopada 2010 - 14:00
81. Klif Chłapowo 5 - 4 Relaks Mechowo 7 listopada 2010 - 14:00
82. Arka Prusewo 1 - 4 Sztorm Mosty 7 listopada 2010 - 11:00
83. Huragan Smolno 3 - 6 Orzeł II Choczewo 7 listopada 2010 - 12:00
84. Kaszuby Połchowo 0 - 5 Korona II Żelistrzewo 7 listopada 2010 - 12:00
Kolejka 13 - 13/14. listopada 2010 [szczegóły] Komentarze (67) 
85. Korona II Żelistrzewo 2 - 1 Joker Karlikowo Krokowa 14 listopada 2010 - 14:00
86. Orzeł II Choczewo 3 - 2 Kaszuby Połchowo 14 listopada 2010 - 14:00
87. Sztorm Mosty 2 - 0 Huragan Smolno 14 listopada 2010 - 12:00
88. Relaks Mechowo 2 - 3 Arka Prusewo 14 listopada 2010 - 13:00
89. Wicher Wierzchucino 4 - 3 Klif Chłapowo 14 listopada 2010 - 11:00
90. Zryw Sławoszyno 4 - 3 Wicher Łebcz 14 listopada 2010 - 13:00
91. MKS Władysławowo 8 - 1 Walbud 2009 Puck 13 listopada 2010 - 13:00
Kolejka 14 - 19/20. marca 2011 [szczegóły] Komentarze (16) 
92. Joker Karlikowo Krokowa 3 - 0 Walbud 2009 Puck
93. MKS Władysławowo 4 - 1 Wicher Łebcz 19 marca 2011 - 14:00
94. Zryw Sławoszyno 2 - 4 Klif Chłapowo 19 marca 2011 - 15:30
95. Wicher Wierzchucino 3 - 1 Arka Prusewo 19 marca 2011 - 16:00
96. Relaks Mechowo 7 - 2 Huragan Smolno 20 marca 2011 - 11:00
97. Sztorm Mosty 4 - 1 Kaszuby Połchowo 19 marca 2011 - 15:00
98. Orzeł II Choczewo 0 - 3 Korona II Żelistrzewo
Kolejka 15 - 26/27. marca 2011 [szczegóły] Komentarze (8) 
99. Orzeł II Choczewo 0 - 3 Joker Karlikowo Krokowa
100. Korona II Żelistrzewo 3 - 4 Sztorm Mosty 27 marca 2011 - 15:00
101. Kaszuby Połchowo 2 - 4 Relaks Mechowo 27 marca 2011 - 14:00
102. Huragan Smolno 3 - 2 Wicher Wierzchucino 27 marca 2011 - 12:00
103. Arka Prusewo 3 - 2 Zryw Sławoszyno 27 marca 2011 - 11:00
104. Klif Chłapowo 2 - 7 MKS Władysławowo 27 marca 2011 - 14:00
105. Wicher Łebcz 3 - 0 Walbud 2009 Puck
Kolejka 16 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (6) 
106. Joker Karlikowo Krokowa 2 - 3 Wicher Łebcz 3 kwietnia 2011 - 12:00
107. Walbud 2009 Puck 0 - 3 Klif Chłapowo
108. MKS Władysławowo 5 - 2 Arka Prusewo 2 kwietnia 2011 - 14:30
109. Zryw Sławoszyno 2 - 4 Huragan Smolno 2 kwietnia 2011 - 16:00
110. Wicher Wierzchucino 6 - 0 Kaszuby Połchowo 2 kwietnia 2011 - 17:00
111. Relaks Mechowo 4 - 2 Korona II Żelistrzewo 3 kwietnia 2011 - 11:00
112. Sztorm Mosty 3 - 0 Orzeł II Choczewo
Kolejka 17 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (7) 
113. Sztorm Mosty 8 - 0 Joker Karlikowo Krokowa 9 kwietnia 2011 - 17:00
114. Orzeł II Choczewo 0 - 3 Relaks Mechowo
115. Korona II Żelistrzewo 0 - 4 Wicher Wierzchucino 10 kwietnia 2011 - 15:00
116. Kaszuby Połchowo 4 - 2 Zryw Sławoszyno 10 kwietnia 2011 - 14:00
117. Huragan Smolno 3 - 1 MKS Władysławowo 10 kwietnia 2011 - 12:00
118. Arka Prusewo 3 - 0 Walbud 2009 Puck
119. Klif Chłapowo 2 - 1 Wicher Łebcz 10 kwietnia 2011 - 14:00
Kolejka 18 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (17) 
120. Joker Karlikowo Krokowa 2 - 5 Klif Chłapowo
121. Wicher Łebcz 3 - 1 Arka Prusewo 17 kwietnia 2011 - 14:00
122. Walbud 2009 Puck 0 - 3 Huragan Smolno
123. MKS Władysławowo 5 - 0 Kaszuby Połchowo 16 kwietnia 2011 - 14:30
124. Zryw Sławoszyno 2 - 0 Korona II Żelistrzewo 16 kwietnia 2011 - 17:00
125. Wicher Wierzchucino 3 - 0 Orzeł II Choczewo
126. Relaks Mechowo 0 - 3 Sztorm Mosty 17 kwietnia 2011 - 11:00
Kolejka 19 - 23. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (20) 
127. Relaks Mechowo 4 - 1 Joker Karlikowo Krokowa 23 kwietnia 2011 - 11:00
128. Sztorm Mosty 3 - 0 Wicher Wierzchucino 23 kwietnia 2011 - 17:00
nieuprawniony zawodnik, na boisku 0-1
129. Orzeł II Choczewo 0 - 3 Zryw Sławoszyno
130. Korona II Żelistrzewo 1 - 6 MKS Władysławowo 23 kwietnia 2011 - 14:00
131. Kaszuby Połchowo 3 - 0 Walbud 2009 Puck
132. Huragan Smolno 0 - 3 Wicher Łebcz 23 kwietnia 2011 - 17:00
133. Arka Prusewo 0 - 2 Klif Chłapowo 23 kwietnia 2011 - 17:00
Kolejka 20 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (9) 
134. Joker Karlikowo Krokowa 5 - 1 Arka Prusewo 1 maja 2011 - 12:00
135. Klif Chłapowo 3 - 0 Huragan Smolno 1 maja 2011 - 14:00
136. Wicher Łebcz 6 - 0 Kaszuby Połchowo 1 maja 2011 - 14:00
137. Walbud 2009 Puck 0 - 3 Korona II Żelistrzewo
138. MKS Władysławowo 3 - 0 Orzeł II Choczewo
139. Zryw Sławoszyno 1 - 3 Sztorm Mosty 30 kwietnia 2011 - 17:00
140. Wicher Wierzchucino 0 - 3 Relaks Mechowo 30 kwietnia 2011 - 17:00
nieuprawniony zawodnik, na boisku 2-0
Kolejka 21 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (68) 
141. Wicher Wierzchucino 0 - 3 Joker Karlikowo Krokowa 7 maja 2011 - 17:00
nieuprawniony zawodnik, na boisku 1-6
142. Relaks Mechowo 2 - 0 Zryw Sławoszyno 7 maja 2011 - 17:00
143. Sztorm Mosty 1 - 4 MKS Władysławowo 7 maja 2011 - 18:00
144. Orzeł II Choczewo - - - Walbud 2009 Puck
145. Korona II Żelistrzewo 2 - 3 Wicher Łebcz 8 maja 2011 - 15:00
146. Kaszuby Połchowo 0 - 3 Klif Chłapowo 8 maja 2011 - 14:00
147. Huragan Smolno 2 - 1 Arka Prusewo 8 maja 2011 - 12:00
Kolejka 22 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (30) 
148. Joker Karlikowo Krokowa 1 - 4 Huragan Smolno 15 maja 2011 - 12:00
149. Arka Prusewo 1 - 1 Kaszuby Połchowo 14 maja 2011 - 18:00
150. Klif Chłapowo 9 - 0 Korona II Żelistrzewo 15 maja 2011 - 14:00
151. Wicher Łebcz 3 - 0 Orzeł II Choczewo
152. Walbud 2009 Puck 0 - 3 Sztorm Mosty
153. MKS Władysławowo 4 - 0 Relaks Mechowo 14 maja 2011 - 14:30
154. Zryw Sławoszyno 2 - 1 Wicher Wierzchucino 14 maja 2011 - 17:00
Kolejka 23 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (23) 
155. Zryw Sławoszyno 4 - 3 Joker Karlikowo Krokowa 22 maja 2011 - 13:00
156. Wicher Wierzchucino 2 - 5 MKS Władysławowo 21 maja 2011 - 17:00
157. Relaks Mechowo 3 - 0 Walbud 2009 Puck
158. Sztorm Mosty 0 - 3 Wicher Łebcz 21 maja 2011 - 18:00
vo, na boisku 1-0
159. Orzeł II Choczewo 0 - 3 Klif Chłapowo
160. Korona II Żelistrzewo 7 - 2 Arka Prusewo 22 maja 2011 - 15:00
161. Kaszuby Połchowo 3 - 1 Huragan Smolno 22 maja 2011 - 14:00
Kolejka 24 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (20) 
162. Joker Karlikowo Krokowa 3 - 2 Kaszuby Połchowo 29 maja 2011 - 12:00
163. Huragan Smolno 3 - 0 Korona II Żelistrzewo 29 maja 2011 - 12:00
164. Arka Prusewo 3 - 0 Orzeł II Choczewo
165. Klif Chłapowo 3 - 0 Sztorm Mosty 29 maja 2011 - 14:00
vo, na boisku 2-5
166. Wicher Łebcz 4 - 3 Relaks Mechowo 29 maja 2011 - 14:00
167. Walbud 2009 Puck 0 - 3 Wicher Wierzchucino
168. MKS Władysławowo 6 - 5 Zryw Sławoszyno 28 maja 2011 - 14:30
Kolejka 25 - 4/5. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (43) 
169. MKS Władysławowo 4 - 1 Joker Karlikowo Krokowa 4 czerwca 2011 - 14:00
170. Zryw Sławoszyno 3 - 0 Walbud 2009 Puck
171. Wicher Wierzchucino 6 - 4 Wicher Łebcz 4 czerwca 2011 - 17:00
172. Relaks Mechowo 7 - 4 Klif Chłapowo 4 czerwca 2011 - 18:00
173. Sztorm Mosty 9 - 1 Arka Prusewo 4 czerwca 2011 - 18:00
174. Orzeł II Choczewo 0 - 3 Huragan Smolno
175. Korona II Żelistrzewo 10 - 0 Kaszuby Połchowo 5 czerwca 2011 - 15:00
Kolejka 26 - 11/12. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (8) 
176. Joker Karlikowo Krokowa 3 - 4 Korona II Żelistrzewo 12 czerwca 2011 - 12:00
177. Kaszuby Połchowo 3 - 0 Orzeł II Choczewo
178. Huragan Smolno 0 - 1 Sztorm Mosty 12 czerwca 2011 - 12:00
179. Arka Prusewo 0 - 4 Relaks Mechowo 9 kwietnia 2011 - 17:00
180. Klif Chłapowo 2 - 2 Wicher Wierzchucino 12 czerwca 2011 - 14:00
181. Wicher Łebcz 1 - 1 Zryw Sławoszyno 12 czerwca 2011 - 14:00
182. Walbud 2009 Puck 0 - 3 MKS Władysławowo




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE