MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




III liga Bałtycka - sezon 2010/2011



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Bytovia Bytów 30 69 21 6 3 49 - 20
2. Błękitni Stargard Szczeciński 30 57 16 9 5 49 - 27
3. Kotwica Kołobrzeg 30 48 14 6 10 47 - 31
4. Dąb Dębno 30 47 12 11 7 29 - 30
5. Orkan Rumia 30 45 13 6 11 50 - 37
6. Pogoń Barlinek 30 45 14 3 13 33 - 31
7. Gryf Wejherowo 30 43 12 7 11 42 - 32
8. Lechia II Gdańsk 30 43 12 7 11 37 - 31
9. Cartusia Kartuzy 30 43 11 10 9 35 - 34
10. Kaszubia Kościerzyna 30 41 10 11 9 38 - 33
11. Gwardia Koszalin 30 41 11 8 11 45 - 48
12. Chemik Police 30 37 9 10 11 35 - 46
13. Gryf 95 Słupsk 30 34 8 10 12 43 - 42
14. Energetyk Gryfino 30 28 6 10 14 25 - 41
15. Rega Trzebiatów 30 20 4 8 18 28 - 62
16. Orlęta Reda 30 15 3 6 21 18 - 58
Ostatni komentarz dodał Baurus 27.06.2011, 05:57:17



Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (188) 
1. Dąb Dębno 0 - 2 Chemik Police 15 września 2010 - 17:30
2. Kotwica Kołobrzeg 4 - 1 Gryf 95 Słupsk 14 sierpnia 2010 - 18:00
3. Lechia II Gdańsk 2 - 0 Rega Trzebiatów 15 sierpnia 2010 - 15:00
4. Orlęta Reda 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna 15 sierpnia 2010 - 15:00
5. Gryf Wejherowo 2 - 1 Orkan Rumia 15 sierpnia 2010 - 17:00
6. Błękitni Stargard Szczeciński 2 - 0 Energetyk Gryfino 14 sierpnia 2010 - 15:00
7. Gwardia Koszalin 0 - 0 Cartusia Kartuzy 14 sierpnia 2010 - 17:00
8. Bytovia Bytów 4 - 1 Pogoń Barlinek 14 sierpnia 2010 - 16:00
Kolejka 2 - 21/22. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (75) 
9. Chemik Police 1 - 2 Pogoń Barlinek 21 sierpnia 2010 - 17:00
10. Cartusia Kartuzy 0 - 2 Bytovia Bytów 21 sierpnia 2010 - 14:00
11. Energetyk Gryfino 1 - 2 Gwardia Koszalin 21 sierpnia 2010 - 17:00
12. Orkan Rumia 4 - 0 Błękitni Stargard Szczeciński 21 sierpnia 2010 - 17:00
13. Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Gryf Wejherowo 21 sierpnia 2010 - 16:00
14. Rega Trzebiatów 4 - 0 Orlęta Reda 21 sierpnia 2010 - 17:00
15. Gryf 95 Słupsk 0 - 1 Lechia II Gdańsk 21 sierpnia 2010 - 17:00
16. Dąb Dębno 0 - 0 Kotwica Kołobrzeg 21 sierpnia 2010 - 16:00
Kolejka 3 - 25. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (118) 
17. Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Chemik Police 25 sierpnia 2010 - 18:00
18. Lechia II Gdańsk 2 - 4 Dąb Dębno 25 sierpnia 2010 - 17:00
19. Orlęta Reda 0 - 0 Gryf 95 Słupsk 25 sierpnia 2010 - 17:00
20. Gryf Wejherowo 2 - 1 Rega Trzebiatów 25 sierpnia 2010 - 18:00
21. Błękitni Stargard Szczeciński 2 - 0 Kaszubia Kościerzyna 25 sierpnia 2010 - 17:30
22. Gwardia Koszalin 1 - 0 Orkan Rumia 25 sierpnia 2010 - 17:00
23. Bytovia Bytów 2 - 1 Energetyk Gryfino 25 sierpnia 2010 - 17:00
24. Cartusia Kartuzy 1 - 0 Pogoń Barlinek 25 sierpnia 2010 - 17:00
Kolejka 4 - 28/29. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (96) 
25. Chemik Police 0 - 1 Cartusia Kartuzy 28 sierpnia 2010 - 17:00
26. Energetyk Gryfino 3 - 2 Pogoń Barlinek 28 sierpnia 2010 - 17:00
27. Orkan Rumia 3 - 1 Bytovia Bytów 28 sierpnia 2010 - 17:00
28. Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Gwardia Koszalin 29 sierpnia 2010 - 16:00
29. Rega Trzebiatów 1 - 1 Błękitni Stargard Szczeciński 28 sierpnia 2010 - 17:00
30. Gryf 95 Słupsk 0 - 0 Gryf Wejherowo 28 sierpnia 2010 - 17:00
31. Dąb Dębno 1 - 0 Orlęta Reda 28 sierpnia 2010 - 16:00
32. Kotwica Kołobrzeg 2 - 2 Lechia II Gdańsk 28 sierpnia 2010 - 18:00
Kolejka 5 - 4/5. września 2010 [szczegóły] Komentarze (59) 
33. Lechia II Gdańsk 4 - 0 Chemik Police 4 września 2010 - 16:00
34. Orlęta Reda 1 - 2 Kotwica Kołobrzeg 4 września 2010 - 14:00
35. Gryf Wejherowo 0 - 1 Dąb Dębno 4 września 2010 - 17:00
36. Błękitni Stargard Szczeciński 0 - 0 Gryf 95 Słupsk 4 września 2010 - 15:00
37. Gwardia Koszalin 2 - 2 Rega Trzebiatów 4 września 2010 - 16:00
38. Bytovia Bytów 2 - 0 Kaszubia Kościerzyna 4 września 2010 - 16:00
39. Pogoń Barlinek 1 - 0 Orkan Rumia 4 września 2010 - 17:00
40. Cartusia Kartuzy 1 - 0 Energetyk Gryfino 4 września 2010 - 14:00
Kolejka 6 - 11/12. września 2010 [szczegóły] Komentarze (145) 
41. Chemik Police 1 - 3 Energetyk Gryfino 11 września 2010 - 17:00
42. Orkan Rumia 4 - 1 Cartusia Kartuzy 11 września 2010 - 17:00
43. Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Pogoń Barlinek 11 września 2010 - 15:00
44. Rega Trzebiatów 0 - 3 Bytovia Bytów 11 września 2010 - 17:00
45. Gryf 95 Słupsk 4 - 4 Gwardia Koszalin 12 marca 2011 - 15:00
przełożony na wiosnę
46. Dąb Dębno 0 - 4 Błękitni Stargard Szczeciński 8 września 2010 - 17:30
47. Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 Gryf Wejherowo 11 września 2010 - 17:00
48. Lechia II Gdańsk 3 - 1 Orlęta Reda 12 września 2010 - 12:00
Kolejka 7 - 18/19. września 2010 [szczegóły] Komentarze (112) 
49. Orlęta Reda 2 - 1 Chemik Police 19 września 2010 - 15:00
50. Gryf Wejherowo 1 - 0 Lechia II Gdańsk 29 września 2010 - 16:00
51. Błękitni Stargard Szczeciński 1 - 0 Kotwica Kołobrzeg 18 września 2010 - 15:00
52. Gwardia Koszalin 4 - 0 Dąb Dębno 18 września 2010 - 16:00
53. Bytovia Bytów 2 - 1 Gryf 95 Słupsk 18 września 2010 - 16:00
54. Pogoń Barlinek 2 - 0 Rega Trzebiatów 18 września 2010 - 16:00
55. Cartusia Kartuzy 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna 18 września 2010 - 14:00
56. Energetyk Gryfino 0 - 4 Orkan Rumia 18 września 2010 - 14:00
Kolejka 8 - 25/26. września 2010 [szczegóły] Komentarze (79) 
57. Chemik Police 2 - 3 Orkan Rumia 25 września 2010 - 17:00
58. Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 Energetyk Gryfino 25 września 2010 - 15:00
59. Rega Trzebiatów 0 - 3 Cartusia Kartuzy 25 września 2010 - 16:00
60. Gryf 95 Słupsk 1 - 2 Pogoń Barlinek 25 września 2010 - 17:00
61. Dąb Dębno 2 - 1 Bytovia Bytów 25 września 2010 - 16:00
62. Kotwica Kołobrzeg 5 - 1 Gwardia Koszalin 25 września 2010 - 17:00
63. Lechia II Gdańsk 3 - 0 Błękitni Stargard Szczeciński 26 września 2010 - 14:00
64. Orlęta Reda 0 - 2 Gryf Wejherowo 26 września 2010 - 15:00
Kolejka 9 - 2/3. października 2010 [szczegóły] Komentarze (73) 
65. Gryf Wejherowo 3 - 4 Chemik Police 3 października 2010 - 15:00
66. Błękitni Stargard Szczeciński 2 - 1 Orlęta Reda 2 października 2010 - 15:00
67. Gwardia Koszalin 1 - 1 Lechia II Gdańsk 2 października 2010 - 15:00
68. Bytovia Bytów 2 - 0 Kotwica Kołobrzeg 2 października 2010 - 16:00
69. Pogoń Barlinek 1 - 0 Dąb Dębno 2 października 2010 - 16:00
70. Cartusia Kartuzy 1 - 0 Gryf 95 Słupsk 2 października 2010 - 13:00
71. Energetyk Gryfino 1 - 0 Rega Trzebiatów 2 października 2010 - 14:00
72. Orkan Rumia 3 - 0 Kaszubia Kościerzyna 2 października 2010 - 15:00
Kolejka 10 - 9/10. października 2010 [szczegóły] Komentarze (89) 
73. Chemik Police 0 - 0 Kaszubia Kościerzyna 9 października 2010 - 15:00
74. Rega Trzebiatów 1 - 1 Orkan Rumia 9 października 2010 - 16:00
75. Gryf 95 Słupsk 1 - 2 Energetyk Gryfino 9 października 2010 - 15:00
76. Dąb Dębno 1 - 1 Cartusia Kartuzy 9 października 2010 - 15:00
77. Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 Pogoń Barlinek 9 października 2010 - 16:00
78. Lechia II Gdańsk 0 - 1 Bytovia Bytów 9 października 2010 - 14:00
79. Orlęta Reda 2 - 3 Gwardia Koszalin 10 października 2010 - 14:00
80. Gryf Wejherowo 1 - 0 Błękitni Stargard Szczeciński 9 października 2010 - 15:00
Kolejka 11 - 16/17. października 2010 [szczegóły] Komentarze (82) 
81. Błękitni Stargard Szczeciński 4 - 0 Chemik Police 16 października 2010 - 15:00
82. Gwardia Koszalin 1 - 3 Gryf Wejherowo 16 października 2010 - 15:00
83. Bytovia Bytów 1 - 0 Orlęta Reda 16 października 2010 - 16:00
84. Pogoń Barlinek 1 - 0 Lechia II Gdańsk 16 października 2010 - 14:00
85. Cartusia Kartuzy 2 - 0 Kotwica Kołobrzeg 16 października 2010 - 13:00
86. Energetyk Gryfino 0 - 0 Dąb Dębno 16 października 2010 - 14:00
87. Orkan Rumia 4 - 4 Gryf 95 Słupsk 16 października 2010 - 15:00
88. Kaszubia Kościerzyna 0 - 1 Rega Trzebiatów 16 października 2010 - 14:00
Kolejka 12 - 23/24. października 2010 [szczegóły] Komentarze (141) 
89. Chemik Police 2 - 1 Rega Trzebiatów 23 października 2010 - 15:00
90. Gryf 95 Słupsk 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna 23 października 2010 - 14:00
91. Dąb Dębno 1 - 0 Orkan Rumia 23 października 2010 - 15:00
92. Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Energetyk Gryfino 23 października 2010 - 16:00
93. Lechia II Gdańsk 0 - 3 Cartusia Kartuzy 24 października 2010 - 13:00
94. Orlęta Reda 2 - 1 Pogoń Barlinek 24 października 2010 - 14:00
95. Gryf Wejherowo 0 - 3 Bytovia Bytów 23 października 2010 - 15:00
96. Błękitni Stargard Szczeciński 0 - 1 Gwardia Koszalin 23 października 2010 - 13:00
Kolejka 13 - 30/31. października 2010 [szczegóły] Komentarze (85) 
97. Gwardia Koszalin 2 - 0 Chemik Police 30 października 2010 - 14:00
98. Bytovia Bytów 0 - 3 Błękitni Stargard Szczeciński 30 października 2010 - 14:00
99. Pogoń Barlinek 1 - 0 Gryf Wejherowo 30 października 2010 - 13:00
100. Cartusia Kartuzy 0 - 0 Orlęta Reda 30 października 2010 - 13:00
101. Energetyk Gryfino 1 - 1 Lechia II Gdańsk 30 października 2010 - 14:00
102. Orkan Rumia 1 - 3 Kotwica Kołobrzeg 30 października 2010 - 14:00
103. Kaszubia Kościerzyna 0 - 2 Dąb Dębno 30 października 2010 - 14:00
104. Rega Trzebiatów 2 - 2 Gryf 95 Słupsk 30 października 2010 - 15:00
Kolejka 14 - 6/7. listopada 2010 [szczegóły] Komentarze (78) 
105. Chemik Police 1 - 1 Gryf 95 Słupsk 6 listopada 2010 - 14:00
106. Dąb Dębno 3 - 2 Rega Trzebiatów 6 listopada 2010 - 14:00
107. Kotwica Kołobrzeg 0 - 2 Kaszubia Kościerzyna 6 listopada 2010 - 14:00
108. Lechia II Gdańsk 0 - 2 Orkan Rumia 7 listopada 2010 - 12:00
109. Orlęta Reda 2 - 1 Energetyk Gryfino 7 listopada 2010 - 14:00
110. Gryf Wejherowo 1 - 1 Cartusia Kartuzy 6 listopada 2010 - 14:00
111. Błękitni Stargard Szczeciński 1 - 0 Pogoń Barlinek 6 listopada 2010 - 13:00
112. Gwardia Koszalin 0 - 3 Bytovia Bytów 6 listopada 2010 - 13:00
Kolejka 15 - 13/14. listopada 2010 [szczegóły] Komentarze (65) 
113. Bytovia Bytów 3 - 1 Chemik Police 13 listopada 2010 - 14:00
114. Pogoń Barlinek 0 - 4 Gwardia Koszalin 13 listopada 2010 - 12:00
115. Cartusia Kartuzy 0 - 1 Błękitni Stargard Szczeciński 13 listopada 2010 - 13:00
116. Energetyk Gryfino 1 - 3 Gryf Wejherowo 13 listopada 2010 - 14:00
117. Orkan Rumia 3 - 0 Orlęta Reda 13 listopada 2010 - 14:00
118. Lechia II Gdańsk 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna 10 listopada 2010 - 18:00
119. Rega Trzebiatów 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg 13 listopada 2010 - 14:00
120. Gryf 95 Słupsk 0 - 1 Dąb Dębno 13 listopada 2010 - 14:00
Kolejka 16 - 19/20. marca 2011 [szczegóły] Komentarze (95) 
121. Chemik Police 1 - 0 Dąb Dębno 19 marca 2011 - 13:00
122. Gryf 95 Słupsk 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg 19 marca 2011 - 15:00
123. Rega Trzebiatów 1 - 2 Lechia II Gdańsk 19 marca 2011 - 14:00
124. Kaszubia Kościerzyna 5 - 0 Orlęta Reda 19 marca 2011 - 16:00
125. Orkan Rumia 2 - 3 Gryf Wejherowo 20 marca 2011 - 14:00
126. Energetyk Gryfino 1 - 1 Błękitni Stargard Szczeciński 19 marca 2011 - 14:00
127. Cartusia Kartuzy 3 - 3 Gwardia Koszalin 19 marca 2011 - 13:00
128. Pogoń Barlinek 0 - 1 Bytovia Bytów 19 marca 2011 - 11:00
Kolejka 17 - 26/27. marca 2011 [szczegóły] Komentarze (69) 
129. Pogoń Barlinek 0 - 1 Chemik Police 27 marca 2011 - 11:00
130. Bytovia Bytów 4 - 1 Cartusia Kartuzy 26 marca 2011 - 14:00
131. Gwardia Koszalin 0 - 3 Energetyk Gryfino 26 marca 2011 - 15:00
132. Błękitni Stargard Szczeciński 4 - 1 Orkan Rumia 26 marca 2011 - 15:00
133. Gryf Wejherowo 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna 26 marca 2011 - 14:00
134. Orlęta Reda 0 - 1 Rega Trzebiatów 27 marca 2011 - 15:00
135. Lechia II Gdańsk 0 - 0 Gryf 95 Słupsk 26 marca 2011 - 18:00
136. Kotwica Kołobrzeg 4 - 0 Dąb Dębno 26 marca 2011 - 15:00
Kolejka 18 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (64) 
137. Chemik Police 1 - 2 Kotwica Kołobrzeg 2 kwietnia 2011 - 13:00
138. Dąb Dębno 1 - 1 Lechia II Gdańsk 2 kwietnia 2011 - 16:00
139. Gryf 95 Słupsk 3 - 0 Orlęta Reda 2 kwietnia 2011 - 16:00
140. Rega Trzebiatów 0 - 5 Gryf Wejherowo 2 kwietnia 2011 - 11:00
141. Kaszubia Kościerzyna 0 - 1 Błękitni Stargard Szczeciński 2 kwietnia 2011 - 17:00
142. Orkan Rumia 2 - 0 Gwardia Koszalin 2 kwietnia 2011 - 15:00
143. Energetyk Gryfino 1 - 1 Bytovia Bytów 2 kwietnia 2011 - 14:00
144. Pogoń Barlinek 3 - 1 Cartusia Kartuzy 2 kwietnia 2011 - 16:00
Kolejka 19 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (93) 
145. Cartusia Kartuzy 2 - 3 Chemik Police 9 kwietnia 2011 - 14:00
146. Pogoń Barlinek 2 - 0 Energetyk Gryfino 9 kwietnia 2011 - 11:00
147. Bytovia Bytów 0 - 0 Orkan Rumia 9 kwietnia 2011 - 14:00
148. Gwardia Koszalin 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna 9 kwietnia 2011 - 16:00
149. Błękitni Stargard Szczeciński 6 - 1 Rega Trzebiatów 9 kwietnia 2011 - 15:00
150. Gryf Wejherowo 2 - 4 Gryf 95 Słupsk 9 kwietnia 2011 - 16:00
151. Orlęta Reda 0 - 2 Dąb Dębno 9 kwietnia 2011 - 17:00
152. Lechia II Gdańsk 1 - 0 Kotwica Kołobrzeg 10 kwietnia 2011 - 13:00
Kolejka 20 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (63) 
153. Chemik Police 1 - 0 Lechia II Gdańsk 16 kwietnia 2011 - 11:00
154. Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 Orlęta Reda 17 kwietnia 2011 - 12:00
155. Dąb Dębno 0 - 0 Gryf Wejherowo 16 kwietnia 2011 - 16:00
156. Gryf 95 Słupsk 2 - 2 Błękitni Stargard Szczeciński 16 kwietnia 2011 - 17:00
157. Rega Trzebiatów 0 - 3 Gwardia Koszalin
nieprzygotowany obiekt
158. Kaszubia Kościerzyna 0 - 0 Bytovia Bytów 16 kwietnia 2011 - 17:00
159. Orkan Rumia 1 - 0 Pogoń Barlinek 16 kwietnia 2011 - 15:00
160. Energetyk Gryfino 0 - 0 Cartusia Kartuzy 16 kwietnia 2011 - 14:00
Kolejka 21 - 23. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (82) 
161. Energetyk Gryfino 1 - 1 Chemik Police 23 kwietnia 2011 - 14:00
162. Cartusia Kartuzy 2 - 1 Orkan Rumia 23 kwietnia 2011 - 14:00
163. Pogoń Barlinek 4 - 1 Kaszubia Kościerzyna 22 kwietnia 2011 - 17:00
164. Bytovia Bytów 1 - 1 Rega Trzebiatów 22 kwietnia 2011 - 17:00
165. Gwardia Koszalin 1 - 0 Gryf 95 Słupsk 23 kwietnia 2011 - 16:00
166. Błękitni Stargard Szczeciński 0 - 0 Dąb Dębno 23 kwietnia 2011 - 15:00
167. Gryf Wejherowo 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg 23 kwietnia 2011 - 17:00
168. Orlęta Reda 1 - 3 Lechia II Gdańsk 23 kwietnia 2011 - 15:00
Kolejka 22 - 30. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (57) 
169. Chemik Police 1 - 1 Orlęta Reda 30 kwietnia 2011 - 15:00
170. Lechia II Gdańsk 2 - 1 Gryf Wejherowo 29 kwietnia 2011 - 17:00
171. Kotwica Kołobrzeg 1 - 2 Błękitni Stargard Szczeciński 30 kwietnia 2011 - 11:00
172. Dąb Dębno 0 - 0 Gwardia Koszalin 30 kwietnia 2011 - 16:00
173. Gryf 95 Słupsk 1 - 2 Bytovia Bytów 30 kwietnia 2011 - 17:00
174. Rega Trzebiatów 1 - 2 Pogoń Barlinek 30 kwietnia 2011 - 12:00
175. Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Cartusia Kartuzy 30 kwietnia 2011 - 17:00
176. Orkan Rumia 2 - 1 Energetyk Gryfino 30 kwietnia 2011 - 17:00
Kolejka 23 - 3. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (51) 
177. Orkan Rumia 1 - 1 Chemik Police 3 maja 2011 - 11:00
178. Energetyk Gryfino 0 - 3 Kaszubia Kościerzyna 3 maja 2011 - 14:00
nieuprawniony zawodnik, na boisku 0-0
179. Cartusia Kartuzy 1 - 1 Rega Trzebiatów 3 maja 2011 - 14:00
180. Pogoń Barlinek 1 - 0 Gryf 95 Słupsk 3 maja 2011 - 16:00
181. Bytovia Bytów 2 - 1 Dąb Dębno 3 maja 2011 - 16:00
182. Gwardia Koszalin 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 3 maja 2011 - 17:00
183. Błękitni Stargard Szczeciński 1 - 0 Lechia II Gdańsk 3 maja 2011 - 15:00
184. Gryf Wejherowo 2 - 0 Orlęta Reda 3 maja 2011 - 17:00
Kolejka 24 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (71) 
185. Chemik Police 0 - 0 Gryf Wejherowo 7 maja 2011 - 15:00
186. Orlęta Reda 1 - 1 Błękitni Stargard Szczeciński 8 maja 2011 - 16:00
187. Lechia II Gdańsk 3 - 0 Gwardia Koszalin 7 maja 2011 - 15:00
188. Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 Bytovia Bytów 7 maja 2011 - 16:00
189. Dąb Dębno 1 - 1 Pogoń Barlinek 7 maja 2011 - 11:00
190. Gryf 95 Słupsk 3 - 1 Cartusia Kartuzy 7 maja 2011 - 17:00
191. Rega Trzebiatów 1 - 1 Energetyk Gryfino 7 maja 2011 - 11:00
192. Kaszubia Kościerzyna 0 - 0 Orkan Rumia 8 maja 2011 - 14:00
Kolejka 25 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (56) 
193. Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Chemik Police 14 maja 2011 - 17:00
194. Orkan Rumia 2 - 0 Rega Trzebiatów 14 maja 2011 - 15:00
195. Energetyk Gryfino 1 - 0 Gryf 95 Słupsk 14 maja 2011 - 14:00
196. Cartusia Kartuzy 0 - 0 Dąb Dębno 14 maja 2011 - 14:00
197. Pogoń Barlinek 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg 14 maja 2011 - 11:00
198. Bytovia Bytów 1 - 0 Lechia II Gdańsk 14 maja 2011 - 16:00
199. Gwardia Koszalin 3 - 0 Orlęta Reda 14 maja 2011 - 17:00
200. Błękitni Stargard Szczeciński 1 - 0 Gryf Wejherowo 14 maja 2011 - 15:00
Kolejka 26 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (67) 
201. Chemik Police 2 - 2 Błękitni Stargard Szczeciński 21 maja 2011 - 13:00
202. Gryf Wejherowo 4 - 1 Gwardia Koszalin 21 maja 2011 - 17:00
203. Orlęta Reda 0 - 1 Bytovia Bytów 22 maja 2011 - 16:00
204. Lechia II Gdańsk 2 - 0 Pogoń Barlinek 21 maja 2011 - 15:00
205. Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 Cartusia Kartuzy 20 maja 2011 - 18:00
206. Dąb Dębno 1 - 0 Energetyk Gryfino 21 maja 2011 - 16:00
207. Gryf 95 Słupsk 2 - 1 Orkan Rumia 21 maja 2011 - 17:00
208. Rega Trzebiatów 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna 21 maja 2011 - 11:00
Kolejka 27 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (92) 
209. Rega Trzebiatów 0 - 1 Chemik Police 28 maja 2011 - 11:00
210. Kaszubia Kościerzyna 0 - 1 Gryf 95 Słupsk 29 maja 2011 - 14:00
211. Orkan Rumia 1 - 1 Dąb Dębno 28 maja 2011 - 15:00
212. Energetyk Gryfino 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg 28 maja 2011 - 15:00
213. Cartusia Kartuzy 2 - 0 Lechia II Gdańsk 27 maja 2011 - 17:45
214. Pogoń Barlinek 3 - 0 Orlęta Reda 28 maja 2011 - 11:00
215. Bytovia Bytów 0 - 0 Gryf Wejherowo 28 maja 2011 - 16:00
216. Gwardia Koszalin 3 - 4 Błękitni Stargard Szczeciński 28 maja 2011 - 17:00
Kolejka 28 - 4/5. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (92) 
217. Chemik Police 2 - 0 Gwardia Koszalin 4 czerwca 2011 - 13:00
218. Błękitni Stargard Szczeciński 0 - 1 Bytovia Bytów 4 czerwca 2011 - 15:00
219. Gryf Wejherowo 1 - 2 Pogoń Barlinek 4 czerwca 2011 - 17:00
220. Orlęta Reda 0 - 1 Cartusia Kartuzy 5 czerwca 2011 - 16:00
221. Lechia II Gdańsk 0 - 0 Energetyk Gryfino 4 czerwca 2011 - 13:00
222. Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 Orkan Rumia 15 czerwca 2011 - 18:00
w Ustroniu Morskim / w pierwotnym terminie (8 czerwca, 18:00) mecz przerwany po I połowie przy stanie 1-0 z powodu burzy / w drugim terminie dokończony
223. Dąb Dębno 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna 4 czerwca 2011 - 16:00
224. Gryf 95 Słupsk 4 - 2 Rega Trzebiatów 4 czerwca 2011 - 17:00
Kolejka 29 - 11. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (40) 
225. Gryf 95 Słupsk 3 - 0 Chemik Police 11 czerwca 2011 - 17:30
226. Rega Trzebiatów 0 - 2 Dąb Dębno 10 czerwca 2011 - 18:00
227. Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg 11 czerwca 2011 - 17:30
228. Orkan Rumia 0 - 3 Lechia II Gdańsk 11 czerwca 2011 - 17:30
229. Energetyk Gryfino 1 - 1 Orlęta Reda 11 czerwca 2011 - 17:30
230. Cartusia Kartuzy 1 - 1 Gryf Wejherowo 11 czerwca 2011 - 17:30
231. Pogoń Barlinek 1 - 1 Błękitni Stargard Szczeciński 11 czerwca 2011 - 17:30
232. Bytovia Bytów 1 - 0 Gwardia Koszalin 11 czerwca 2011 - 17:30
Kolejka 30 - 18. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (74) 
233. Chemik Police 3 - 3 Bytovia Bytów 18 czerwca 2011 - 17:30
234. Gwardia Koszalin 1 - 0 Pogoń Barlinek 18 czerwca 2011 - 17:30
235. Błękitni Stargard Szczeciński 2 - 2 Cartusia Kartuzy 18 czerwca 2011 - 17:30
236. Gryf Wejherowo 3 - 0 Energetyk Gryfino 18 czerwca 2011 - 17:30
237. Orlęta Reda 0 - 2 Orkan Rumia 18 czerwca 2011 - 17:30
238. Kaszubia Kościerzyna 4 - 0 Lechia II Gdańsk 18 czerwca 2011 - 17:30
239. Kotwica Kołobrzeg 6 - 1 Rega Trzebiatów 18 czerwca 2011 - 17:30
240. Dąb Dębno 2 - 1 Gryf 95 Słupsk 18 czerwca 2011 - 17:30




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE