SPARINGI - LATO 2017
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA

Liga Juniorów C1 - grupa III - rocznik 1990 - sezon 2004/2005



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Rodło Kwidzyn 13 34 11 1 1 55 - 8
2. Kolejarz Chojnice 13 26 8 2 3 44 - 16
3. Bałtyk Sztutowo 14 24 7 3 4 34 - 29
4. Pogoń Prabuty 14 23 7 2 5 43 - 29
5. Salos Brusy 13 22 6 4 3 29 - 16
6. Herkules Miłoradz 13 18 5 3 5 29 - 29
7. Błękitni Stare Pole 14 7 2 1 11 21 - 51
8. GKS Gardeja 14 0 0 0 14 17 - 94

Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Błękitni Stare Pole 4 - 1 GKS Gardeja
3. Salos Brusy 1 - 1 Pogoń Prabuty
4. Kolejarz Chojnice 0 - 2 Rodło Kwidzyn
5. Bałtyk Sztutowo 5 - 2 Herkules Miłoradz
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
6. GKS Gardeja 2 - 6 Herkules Miłoradz
7. Rodło Kwidzyn 4 - 0 Bałtyk Sztutowo
8. Pogoń Prabuty 4 - 0 Kolejarz Chojnice
Pauza: Błękitni Stare Pole, Salos Brusy,
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
12. Salos Brusy 4 - 0 Błękitni Stare Pole
14. Bałtyk Sztutowo 2 - 1 Pogoń Prabuty
15. Herkules Miłoradz 0 - 0 Rodło Kwidzyn
Pauza: Kolejarz Chojnice, GKS Gardeja,
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. GKS Gardeja 2 - 9 Rodło Kwidzyn
17. Pogoń Prabuty 4 - 2 Herkules Miłoradz
19. Błękitni Stare Pole 1 - 4 Kolejarz Chojnice
Pauza: Salos Brusy, Bałtyk Sztutowo,
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Salos Brusy 5 - 2 GKS Gardeja
23. Bałtyk Sztutowo 1 - 1 Błękitni Stare Pole
25. Rodło Kwidzyn 2 - 1 Pogoń Prabuty
Pauza: Herkules Miłoradz, Kolejarz Chojnice,
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. GKS Gardeja 1 - 4 Pogoń Prabuty
28. Błękitni Stare Pole 1 - 2 Herkules Miłoradz
30. Salos Brusy 2 - 1 Kolejarz Chojnice
Pauza: Bałtyk Sztutowo, Rodło Kwidzyn,
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Kolejarz Chojnice 12 - 1 GKS Gardeja
32. Bałtyk Sztutowo 2 - 2 Salos Brusy
34. Rodło Kwidzyn 9 - 3 Błękitni Stare Pole
Pauza: Pogoń Prabuty, Herkules Miłoradz,
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Błękitni Stare Pole 4 - 7 Pogoń Prabuty
39. Salos Brusy 0 - 0 Herkules Miłoradz
40. Kolejarz Chojnice 5 - 0 Bałtyk Sztutowo
Pauza: Rodło Kwidzyn, GKS Gardeja,
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Bałtyk Sztutowo 4 - 3 GKS Gardeja
42. Herkules Miłoradz 2 - 2 Kolejarz Chojnice
43. Rodło Kwidzyn 3 - 0 Salos Brusy
vo
Pauza: Błękitni Stare Pole, Pogoń Prabuty,
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. GKS Gardeja 1 - 7 Błękitni Stare Pole
48. Pogoń Prabuty 3 - 3 Salos Brusy
49. Rodło Kwidzyn 0 - 1 Kolejarz Chojnice
50. Herkules Miłoradz 1 - 4 Bałtyk Sztutowo
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Herkules Miłoradz 8 - 1 GKS Gardeja
52. Bałtyk Sztutowo 0 - 4 Rodło Kwidzyn
53. Kolejarz Chojnice 4 - 2 Pogoń Prabuty
Pauza: Błękitni Stare Pole, Salos Brusy,
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Błękitni Stare Pole 0 - 5 Salos Brusy
59. Pogoń Prabuty 1 - 3 Bałtyk Sztutowo
60. Rodło Kwidzyn 7 - 0 Herkules Miłoradz
Pauza: Kolejarz Chojnice, GKS Gardeja,
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Rodło Kwidzyn 7 - 0 GKS Gardeja
62. Herkules Miłoradz 1 - 3 Pogoń Prabuty
64. Kolejarz Chojnice 3 - 0 Błękitni Stare Pole
Pauza: Salos Brusy, Bałtyk Sztutowo,
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
66. GKS Gardeja 0 - 4 Salos Brusy
68. Błękitni Stare Pole 0 - 4 Bałtyk Sztutowo
70. Pogoń Prabuty 1 - 5 Rodło Kwidzyn
Pauza: Herkules Miłoradz, Kolejarz Chojnice,
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Pogoń Prabuty 8 - 1 GKS Gardeja
73. Herkules Miłoradz 4 - 0 Błękitni Stare Pole
75. Kolejarz Chojnice 2 - 1 Salos Brusy
Pauza: Bałtyk Sztutowo, Rodło Kwidzyn,
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
76. GKS Gardeja 0 - 9 Kolejarz Chojnice
77. Salos Brusy 2 - 1 Bałtyk Sztutowo
79. Błękitni Stare Pole 0 - 3 Rodło Kwidzyn
Pauza: Pogoń Prabuty, Herkules Miłoradz,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Pogoń Prabuty 3 - 0 Błękitni Stare Pole
84. Herkules Miłoradz 1 - 0 Salos Brusy
85. Bałtyk Sztutowo 1 - 1 Kolejarz Chojnice
Pauza: Rodło Kwidzyn, GKS Gardeja,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. GKS Gardeja 2 - 7 Bałtyk Sztutowo
87. Kolejarz Chojnice - Herkules Miłoradz
88. Salos Brusy - Rodło Kwidzyn
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.04