MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Pomorska Liga Juniorów C1 - grupa I - sezon 2009/2010



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia II Gdańsk 11 27 8 3 0 53 - 8
2. Arka Gdynia SI 11 25 8 1 2 67 - 14
3. Bałtyk Gdynia 11 21 6 3 2 40 - 15
4. Gryf 95 Słupsk 11 20 6 2 3 35 - 17
5. Olivia Gdańsk 11 19 6 1 4 36 - 27
6. Pogoń Lębork 11 19 6 1 4 30 - 22
7. Zatoka Puck 11 19 6 1 4 34 - 27
8. Jedynka Reda 11 16 5 1 5 35 - 28
9. Jantar Ustka 11 11 3 2 6 17 - 29
10. Kaszuby Połchowo 11 10 3 1 7 13 - 66
11. Orkan Rumia 11 3 1 0 10 14 - 52
12. Olimpic Energa Gdańsk 11 0 0 0 11 17 - 86
Ostatni komentarz dodał demarmariusz 27.12.2009, 12:39:43



Kolejka 1 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (96) 
1. Kaszuby Połchowo 1 - 5 Gryf 95 Słupsk
2. Olimpic Energa Gdańsk 2 - 13 Olivia Gdańsk
3. Lechia II Gdańsk 4 - 0 Jantar Ustka
4. Pogoń Lębork 3 - 2 Jedynka Reda
5. Arka Gdynia SI 7 - 1 Orkan Rumia
6. Zatoka Puck 3 - 0 Bałtyk Gdynia
Kolejka 2 - 9. września 2009 [szczegóły] Komentarze (34) 
7. Gryf 95 Słupsk 0 - 1 Bałtyk Gdynia
8. Orkan Rumia 2 - 3 Zatoka Puck
9. Jedynka Reda 4 - 6 Arka Gdynia SI 23 września 2009 - 16:30
10. Jantar Ustka 0 - 3 Pogoń Lębork
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:3
11. Olivia Gdańsk 1 - 1 Lechia II Gdańsk 11 listopada 2009 - 11:00
12. Kaszuby Połchowo 4 - 2 Olimpic Energa Gdańsk
Kolejka 3 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (54) 
13. Olimpic Energa Gdańsk 2 - 9 Gryf 95 Słupsk
14. Lechia II Gdańsk 10 - 0 Kaszuby Połchowo
15. Pogoń Lębork 6 - 1 Olivia Gdańsk
16. Arka Gdynia SI 5 - 1 Jantar Ustka
17. Zatoka Puck 2 - 4 Jedynka Reda
18. Bałtyk Gdynia 7 - 0 Orkan Rumia
Kolejka 4 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (81) 
19. Gryf 95 Słupsk 7 - 1 Orkan Rumia
20. Jedynka Reda 2 - 2 Bałtyk Gdynia
21. Jantar Ustka 2 - 2 Zatoka Puck
22. Olivia Gdańsk 0 - 6 Arka Gdynia SI
23. Kaszuby Połchowo 0 - 6 Pogoń Lębork
24. Olimpic Energa Gdańsk 1 - 15 Lechia II Gdańsk
Kolejka 5 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (49) 
25. Lechia II Gdańsk 1 - 1 Gryf 95 Słupsk
26. Pogoń Lębork 4 - 2 Olimpic Energa Gdańsk
27. Arka Gdynia SI 24 - 1 Kaszuby Połchowo
28. Zatoka Puck 6 - 5 Olivia Gdańsk
29. Bałtyk Gdynia 5 - 2 Jantar Ustka
30. Orkan Rumia 1 - 7 Jedynka Reda
Kolejka 6 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (76) 
31. Gryf 95 Słupsk 3 - 1 Jedynka Reda
32. Jantar Ustka 5 - 1 Orkan Rumia
33. Olivia Gdańsk 3 - 0 Bałtyk Gdynia
34. Kaszuby Połchowo 1 - 0 Zatoka Puck
35. Olimpic Energa Gdańsk 0 - 8 Arka Gdynia SI
36. Lechia II Gdańsk 6 - 1 Pogoń Lębork
Kolejka 7 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (59) 
37. Pogoń Lębork 2 - 2 Gryf 95 Słupsk
38. Arka Gdynia SI 0 - 1 Lechia II Gdańsk
39. Zatoka Puck 10 - 4 Olimpic Energa Gdańsk
40. Bałtyk Gdynia 8 - 0 Kaszuby Połchowo
41. Orkan Rumia 1 - 4 Olivia Gdańsk
42. Jedynka Reda 3 - 0 Jantar Ustka
Kolejka 8 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (125) 
43. Gryf 95 Słupsk 1 - 2 Jantar Ustka
44. Olivia Gdańsk 1 - 0 Jedynka Reda
45. Kaszuby Połchowo 2 - 1 Orkan Rumia
46. Olimpic Energa Gdańsk 0 - 8 Bałtyk Gdynia
47. Lechia II Gdańsk 3 - 1 Zatoka Puck
48. Pogoń Lębork 0 - 3 Arka Gdynia SI
Kolejka 9 - 24/25. października 2009 [szczegóły] Komentarze (90) 
49. Arka Gdynia SI 4 - 0 Gryf 95 Słupsk
50. Zatoka Puck 2 - 1 Pogoń Lębork
51. Bałtyk Gdynia 2 - 2 Lechia II Gdańsk
52. Orkan Rumia 6 - 0 Olimpic Energa Gdańsk
53. Jedynka Reda 5 - 2 Kaszuby Połchowo
54. Jantar Ustka 1 - 4 Olivia Gdańsk
Kolejka 10 - 31. października 2009 [szczegóły] Komentarze (113) 
55. Gryf 95 Słupsk 3 - 0 Olivia Gdańsk
56. Kaszuby Połchowo 1 - 1 Jantar Ustka
57. Olimpic Energa Gdańsk 4 - 6 Jedynka Reda 11 listopada 2009 - 11:00
58. Lechia II Gdańsk 6 - 0 Orkan Rumia
59. Pogoń Lębork 0 - 4 Bałtyk Gdynia 28 października 2009 - 15:00
60. Arka Gdynia SI 1 - 3 Zatoka Puck
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (391) 
61. Zatoka Puck 2 - 4 Gryf 95 Słupsk
62. Bałtyk Gdynia 3 - 3 Arka Gdynia SI
63. Orkan Rumia 0 - 4 Pogoń Lębork 14 listopada 2009 - 11:00
64. Jedynka Reda 1 - 4 Lechia II Gdańsk
65. Jantar Ustka 3 - 0 Olimpic Energa Gdańsk
66. Olivia Gdańsk 4 - 1 Kaszuby Połchowo
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. Gryf 95 Słupsk - Kaszuby Połchowo
68. Olivia Gdańsk - Olimpic Energa Gdańsk
69. Jantar Ustka - Lechia II Gdańsk
70. Jedynka Reda - Pogoń Lębork
71. Orkan Rumia - Arka Gdynia SI
72. Bałtyk Gdynia - Zatoka Puck
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Bałtyk Gdynia - Gryf 95 Słupsk
74. Zatoka Puck - Orkan Rumia
75. Arka Gdynia SI - Jedynka Reda
76. Pogoń Lębork - Jantar Ustka
77. Lechia II Gdańsk - Olivia Gdańsk
78. Olimpic Energa Gdańsk - Kaszuby Połchowo
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Gryf 95 Słupsk - Olimpic Energa Gdańsk
80. Kaszuby Połchowo - Lechia II Gdańsk
81. Olivia Gdańsk - Pogoń Lębork
82. Jantar Ustka - Arka Gdynia SI
83. Jedynka Reda - Zatoka Puck
84. Orkan Rumia - Bałtyk Gdynia
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Orkan Rumia - Gryf 95 Słupsk
86. Bałtyk Gdynia - Jedynka Reda
87. Zatoka Puck - Jantar Ustka
88. Arka Gdynia SI - Olivia Gdańsk
89. Pogoń Lębork - Kaszuby Połchowo
90. Lechia II Gdańsk - Olimpic Energa Gdańsk
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Gryf 95 Słupsk - Lechia II Gdańsk
92. Olimpic Energa Gdańsk - Pogoń Lębork
93. Kaszuby Połchowo - Arka Gdynia SI
94. Olivia Gdańsk - Zatoka Puck
95. Jantar Ustka - Bałtyk Gdynia
96. Jedynka Reda - Orkan Rumia
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Jedynka Reda - Gryf 95 Słupsk
98. Orkan Rumia - Jantar Ustka
99. Bałtyk Gdynia - Olivia Gdańsk
100. Zatoka Puck - Kaszuby Połchowo
101. Arka Gdynia SI - Olimpic Energa Gdańsk
102. Pogoń Lębork - Lechia II Gdańsk
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. Gryf 95 Słupsk - Pogoń Lębork
104. Lechia II Gdańsk - Arka Gdynia SI
105. Olimpic Energa Gdańsk - Zatoka Puck
106. Kaszuby Połchowo - Bałtyk Gdynia
107. Olivia Gdańsk - Orkan Rumia
108. Jantar Ustka - Jedynka Reda
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Jantar Ustka - Gryf 95 Słupsk
110. Jedynka Reda - Olivia Gdańsk
111. Orkan Rumia - Kaszuby Połchowo
112. Bałtyk Gdynia - Olimpic Energa Gdańsk
113. Zatoka Puck - Lechia II Gdańsk
114. Arka Gdynia SI - Pogoń Lębork
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. Gryf 95 Słupsk - Arka Gdynia SI
116. Pogoń Lębork - Zatoka Puck
117. Lechia II Gdańsk - Bałtyk Gdynia
118. Olimpic Energa Gdańsk - Orkan Rumia
119. Kaszuby Połchowo - Jedynka Reda
120. Olivia Gdańsk - Jantar Ustka
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Olivia Gdańsk - Gryf 95 Słupsk
122. Jantar Ustka - Kaszuby Połchowo
123. Jedynka Reda - Olimpic Energa Gdańsk
124. Orkan Rumia - Lechia II Gdańsk
125. Bałtyk Gdynia - Pogoń Lębork
126. Zatoka Puck - Arka Gdynia SI
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Gryf 95 Słupsk - Zatoka Puck
128. Arka Gdynia SI - Bałtyk Gdynia
129. Pogoń Lębork - Orkan Rumia
130. Lechia II Gdańsk - Jedynka Reda
131. Olimpic Energa Gdańsk - Jantar Ustka
132. Kaszuby Połchowo - Olivia Gdańsk




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE