POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2007 - SOBOTA 10.02.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Gdańsk VI - sezon 2009/2010



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Grom Leśno 24 60 19 3 2 81 - 34
2. Tęcza Brusy 24 53 16 5 3 62 - 21
3. Sparta Konarzyny 24 50 16 2 6 58 - 35
4. Perła Czyczkowy 24 43 13 4 7 70 - 31
5. Brda Rytel 24 41 12 5 7 65 - 54
6. Zieloni Łąg 24 35 11 2 11 45 - 44
7. Kamionka Moszczenica 24 32 10 2 12 58 - 70
8. Unia Klawkowo 24 29 9 2 13 39 - 77
9. Brda Wielkie Chełmy 24 26 7 5 12 47 - 56
10. Olimpia Czersk 24 26 8 2 14 35 - 47
11. MKP Szlachta 24 23 7 2 15 31 - 65
12. Orkan Huta 24 16 5 1 18 42 - 67
13. Kolejarz II Chojnice 24 14 3 5 16 34 - 66
Ostatni komentarz dodał zeusdamian 03.08.2010, 21:06:57

Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (90) 
2. Brda Wielkie Chełmy 2 - 5 Sparta Konarzyny 30 sierpnia 2009 - 16:00
3. Grom Leśno 4 - 3 MKP Szlachta 30 sierpnia 2009 - 15:00
4. Unia Klawkowo 5 - 4 Orkan Huta 30 sierpnia 2009 - 13:00
5. Kamionka Moszczenica 2 - 2 Brda Rytel 30 sierpnia 2009 - 14:00
6. Tęcza Brusy 0 - 0 Perła Czyczkowy 29 sierpnia 2009 - 17:00
7. Zieloni Łąg 0 - 0 Kolejarz II Chojnice 30 sierpnia 2009 - 12:00
Pauza: Olimpia Czersk,
Kolejka 2 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (59) 
9. Perła Czyczkowy 3 - 1 Zieloni Łąg 6 września 2009 - 14:00
10. Brda Rytel 0 - 5 Tęcza Brusy 6 września 2009 - 14:00
11. Orkan Huta 4 - 2 Kamionka Moszczenica 5 września 2009 - 16:30
12. MKP Szlachta 1 - 1 Unia Klawkowo 5 września 2009 - 16:00
13. Sparta Konarzyny 0 - 4 Grom Leśno 5 września 2009 - 17:00
14. Olimpia Czersk 0 - 0 Brda Wielkie Chełmy 5 września 2009 - 14:00
Pauza: Kolejarz II Chojnice,
Kolejka 3 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (46) 
16. Grom Leśno 5 - 2 Olimpia Czersk 13 września 2009 - 15:00
17. Unia Klawkowo 2 - 1 Sparta Konarzyny 13 września 2009 - 14:00
18. Kamionka Moszczenica 5 - 2 MKP Szlachta 13 września 2009 - 14:00
19. Tęcza Brusy 2 - 0 Orkan Huta 12 września 2009 - 17:00
20. Zieloni Łąg 1 - 1 Brda Rytel 13 września 2009 - 15:00
21. Kolejarz II Chojnice 1 - 2 Perła Czyczkowy 13 września 2009 - 14:00
Pauza: Brda Wielkie Chełmy,
Kolejka 4 - 16. września 2009 [szczegóły] Komentarze (48) 
23. Brda Rytel 2 - 2 Kolejarz II Chojnice 16 września 2009 - 17:00
24. Orkan Huta 1 - 4 Zieloni Łąg 16 września 2009 - 17:00
25. MKP Szlachta 0 - 3 Tęcza Brusy 16 września 2009 - 16:30
26. Sparta Konarzyny 4 - 0 Kamionka Moszczenica 16 września 2009 - 17:00
27. Olimpia Czersk 3 - 0 Unia Klawkowo 16 września 2009 - 16:00
28. Brda Wielkie Chełmy 1 - 3 Grom Leśno 16 września 2009 - 16:00
Pauza: Perła Czyczkowy,
Kolejka 5 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (119) 
30. Unia Klawkowo 1 - 0 Brda Wielkie Chełmy 20 września 2009 - 14:00
31. Kamionka Moszczenica 2 - 0 Olimpia Czersk 20 września 2009 - 14:00
32. Tęcza Brusy 2 - 1 Sparta Konarzyny 19 września 2009 - 16:00
33. Zieloni Łąg 5 - 2 MKP Szlachta 20 września 2009 - 15:00
34. Kolejarz II Chojnice 3 - 1 Orkan Huta 20 września 2009 - 14:00
35. Perła Czyczkowy 4 - 0 Brda Rytel 20 września 2009 - 14:00
Pauza: Grom Leśno,
Kolejka 6 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (93) 
37. Orkan Huta 1 - 7 Perła Czyczkowy 27 września 2009 - 15:00
38. MKP Szlachta 3 - 0 Kolejarz II Chojnice 26 września 2009 - 14:00
39. Sparta Konarzyny 0 - 2 Zieloni Łąg 27 września 2009 - 15:00
40. Olimpia Czersk 1 - 3 Tęcza Brusy 27 września 2009 - 14:00
41. Brda Wielkie Chełmy 4 - 5 Kamionka Moszczenica 27 września 2009 - 14:00
42. Grom Leśno 6 - 0 Unia Klawkowo 27 września 2009 - 15:00
Pauza: Brda Rytel,
Kolejka 7 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (95) 
44. Kamionka Moszczenica 2 - 1 Grom Leśno 4 października 2009 - 14:00
45. Tęcza Brusy 5 - 0 Brda Wielkie Chełmy 3 października 2009 - 15:00
46. Zieloni Łąg 4 - 0 Olimpia Czersk 4 października 2009 - 15:00
47. Kolejarz II Chojnice 2 - 3 Sparta Konarzyny 4 października 2009 - 14:00
48. Perła Czyczkowy 1 - 2 MKP Szlachta 4 października 2009 - 14:00
49. Brda Rytel 4 - 3 Orkan Huta 4 października 2009 - 14:00
Pauza: Unia Klawkowo,
Kolejka 8 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (137) 
51. MKP Szlachta 0 - 6 Brda Rytel 10 października 2009 - 14:30
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:6
52. Sparta Konarzyny 0 - 2 Perła Czyczkowy 11 października 2009 - 14:00
53. Olimpia Czersk 0 - 0 Kolejarz II Chojnice 11 października 2009 - 14:00
54. Brda Wielkie Chełmy 2 - 4 Zieloni Łąg 11 października 2009 - 14:00
55. Grom Leśno 1 - 1 Tęcza Brusy 11 października 2009 - 15:00
56. Unia Klawkowo 0 - 5 Kamionka Moszczenica 11 października 2009 - 14:00
Pauza: Orkan Huta,
Kolejka 9 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (218) 
58. Tęcza Brusy 3 - 0 Unia Klawkowo 17 października 2009 - 15:00
59. Zieloni Łąg 6 - 1 Grom Leśno 18 października 2009 - 14:00
60. Kolejarz II Chojnice 2 - 1 Brda Wielkie Chełmy 18 października 2009 - 14:00
61. Perła Czyczkowy 2 - 4 Olimpia Czersk 18 października 2009 - 14:00
62. Brda Rytel 1 - 1 Sparta Konarzyny 18 października 2009 - 14:00
63. Orkan Huta 0 - 1 MKP Szlachta 18 października 2009 - 15:00
Pauza: Kamionka Moszczenica,
Kolejka 10 - 25/26. października 2009 [szczegóły] Komentarze (112) 
65. Sparta Konarzyny 3 - 1 Orkan Huta 25 października 2009 - 14:00
66. Olimpia Czersk 1 - 2 Brda Rytel 25 października 2009 - 14:00
67. Brda Wielkie Chełmy 0 - 5 Perła Czyczkowy 25 października 2009 - 13:00
68. Grom Leśno 2 - 1 Kolejarz II Chojnice 25 października 2009 - 15:00
69. Unia Klawkowo 0 - 7 Zieloni Łąg 25 października 2009 - 14:00
70. Kamionka Moszczenica 2 - 5 Tęcza Brusy 25 października 2009 - 14:00
Pauza: MKP Szlachta,
Kolejka 11 - 31. października 2009 [szczegóły] Komentarze (104) 
72. Zieloni Łąg 3 - 2 Kamionka Moszczenica 31 października 2009 - 14:00
73. Kolejarz II Chojnice 2 - 3 Unia Klawkowo 31 października 2009 - 14:00
74. Perła Czyczkowy 0 - 3 Grom Leśno 31 października 2009 - 14:00
75. Brda Rytel 6 - 4 Brda Wielkie Chełmy 31 października 2009 - 14:00
76. Orkan Huta 4 - 1 Olimpia Czersk 31 października 2009 - 14:00
77. MKP Szlachta 1 - 3 Sparta Konarzyny 31 października 2009 - 13:30
Pauza: Tęcza Brusy,
Kolejka 12 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (220) 
79. Olimpia Czersk 1 - 3 MKP Szlachta 7 listopada 2009 - 14:00
80. Brda Wielkie Chełmy 3 - 3 Orkan Huta 8 listopada 2009 - 13:00
81. Grom Leśno 8 - 3 Brda Rytel 8 listopada 2009 - 14:00
82. Unia Klawkowo 1 - 8 Perła Czyczkowy 8 listopada 2009 - 14:00
83. Kamionka Moszczenica 5 - 2 Kolejarz II Chojnice 8 listopada 2009 - 14:00
84. Tęcza Brusy 3 - 1 Zieloni Łąg 8 listopada 2009 - 13:00
Pauza: Sparta Konarzyny,
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (107) 
86. Kolejarz II Chojnice 2 - 2 Tęcza Brusy 11 listopada 2009 - 14:00
87. Perła Czyczkowy 6 - 2 Kamionka Moszczenica 15 listopada 2009 - 14:00
88. Brda Rytel 3 - 2 Unia Klawkowo 15 listopada 2009 - 14:00
89. Orkan Huta 0 - 1 Grom Leśno 15 listopada 2009 - 13:30
90. MKP Szlachta 3 - 0 Brda Wielkie Chełmy 15 listopada 2009 - 13:00
91. Sparta Konarzyny 4 - 3 Olimpia Czersk 15 listopada 2009 - 14:00
Pauza: Zieloni Łąg,
Kolejka 14 - 19. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (263) 
93. Sparta Konarzyny 2 - 1 Brda Wielkie Chełmy 28 marca 2010 - 14:00
94. MKP Szlachta 1 - 3 Grom Leśno 19 maja 2010 - 17:00
95. Orkan Huta 6 - 1 Unia Klawkowo 28 marca 2010 - 15:00
96. Brda Rytel 4 - 1 Kamionka Moszczenica 19 maja 2010 - 17:00
97. Perła Czyczkowy 1 - 2 Tęcza Brusy 19 maja 2010 - 17:00
98. Kolejarz II Chojnice 3 - 0 Zieloni Łąg 19 maja 2010 - 17:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:0
Pauza: Olimpia Czersk,
Kolejka 15 - 3. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (46) 
100. Zieloni Łąg 2 - 0 Perła Czyczkowy 3 kwietnia 2010 - 15:00
101. Tęcza Brusy 7 - 1 Brda Rytel 3 kwietnia 2010 - 16:00
102. Kamionka Moszczenica 3 - 2 Orkan Huta 3 kwietnia 2010 - 16:00
103. Unia Klawkowo 4 - 1 MKP Szlachta 3 kwietnia 2010 - 15:00
104. Grom Leśno 5 - 1 Sparta Konarzyny 3 kwietnia 2010 - 14:00
105. Brda Wielkie Chełmy 3 - 1 Olimpia Czersk 3 kwietnia 2010 - 15:00
Pauza: Kolejarz II Chojnice,
Kolejka 16 - 28. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (97) 
107. Olimpia Czersk 1 - 4 Grom Leśno 28 kwietnia 2010 - 17:00
108. Sparta Konarzyny 2 - 0 Unia Klawkowo 28 kwietnia 2010 - 17:00
109. MKP Szlachta 1 - 4 Kamionka Moszczenica 28 kwietnia 2010 - 17:00
110. Orkan Huta 1 - 2 Tęcza Brusy 28 kwietnia 2010 - 17:00
111. Brda Rytel 3 - 0 Zieloni Łąg 28 kwietnia 2010 - 17:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:2
112. Perła Czyczkowy 3 - 1 Kolejarz II Chojnice 28 kwietnia 2010 - 17:00
Pauza: Brda Wielkie Chełmy,
Kolejka 17 - 26/27. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (54) 
114. Kolejarz II Chojnice 0 - 3 Brda Rytel 27 czerwca 2010 - 14:00
vo,niestawienie się na zawody
115. Zieloni Łąg 2 - 1 Orkan Huta 27 czerwca 2010 - 15:00
116. Tęcza Brusy 4 - 0 MKP Szlachta 26 czerwca 2010 - 17:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 4:1
117. Kamionka Moszczenica 0 - 6 Sparta Konarzyny 27 czerwca 2010 - 14:00
118. Unia Klawkowo 2 - 1 Olimpia Czersk 26 czerwca 2010 - 17:00
119. Grom Leśno 3 - 3 Brda Wielkie Chełmy 27 czerwca 2010 - 14:00
Pauza: Perła Czyczkowy,
Kolejka 18 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (82) 
121. Brda Wielkie Chełmy 4 - 0 Unia Klawkowo 25 kwietnia 2010 - 14:00
122. Olimpia Czersk 1 - 0 Kamionka Moszczenica 25 kwietnia 2010 - 12:00
123. Sparta Konarzyny 1 - 1 Tęcza Brusy 24 kwietnia 2010 - 15:00
124. MKP Szlachta 3 - 0 Zieloni Łąg 25 kwietnia 2010 - 15:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:1
125. Orkan Huta 5 - 2 Kolejarz II Chojnice 25 kwietnia 2010 - 16:00
126. Brda Rytel 1 - 1 Perła Czyczkowy 25 kwietnia 2010 - 15:00
Pauza: Grom Leśno,
Kolejka 19 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (59) 
128. Perła Czyczkowy 5 - 0 Orkan Huta 2 maja 2010 - 14:00
129. Kolejarz II Chojnice 1 - 1 MKP Szlachta 2 maja 2010 - 14:00
130. Zieloni Łąg 0 - 3 Sparta Konarzyny 2 maja 2010 - 15:00
131. Tęcza Brusy 1 - 0 Olimpia Czersk 1 maja 2010 - 16:00
132. Kamionka Moszczenica 2 - 2 Brda Wielkie Chełmy 2 maja 2010 - 14:00
133. Unia Klawkowo 3 - 4 Grom Leśno 2 maja 2010 - 14:00
Pauza: Brda Rytel,
Kolejka 20 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (143) 
135. Grom Leśno 4 - 2 Kamionka Moszczenica 9 maja 2010 - 14:00
136. Brda Wielkie Chełmy 2 - 0 Tęcza Brusy 9 maja 2010 - 14:00
137. Olimpia Czersk 3 - 0 Zieloni Łąg 8 maja 2010 - 14:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:1
138. Sparta Konarzyny 3 - 1 Kolejarz II Chojnice 8 maja 2010 - 16:00
139. MKP Szlachta 0 - 4 Perła Czyczkowy 8 maja 2010 - 17:00
140. Orkan Huta 0 - 3 Brda Rytel 9 maja 2010 - 16:00
Pauza: Unia Klawkowo,
Kolejka 21 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (296) 
142. Brda Rytel 4 - 1 MKP Szlachta 16 maja 2010 - 15:00
143. Perła Czyczkowy 1 - 2 Sparta Konarzyny 16 maja 2010 - 14:00
144. Kolejarz II Chojnice 0 - 2 Olimpia Czersk 16 maja 2010 - 14:00
145. Zieloni Łąg 0 - 3 Brda Wielkie Chełmy 16 maja 2010 - 15:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:1
146. Tęcza Brusy 0 - 2 Grom Leśno 15 maja 2010 - 17:00
147. Kamionka Moszczenica 2 - 4 Unia Klawkowo 16 maja 2010 - 14:00
Pauza: Orkan Huta,
Kolejka 22 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (67) 
149. Unia Klawkowo 1 - 1 Tęcza Brusy 8 maja 2010 - 16:00
150. Grom Leśno 3 - 0 Zieloni Łąg 23 maja 2010 - 14:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:2
151. Brda Wielkie Chełmy 4 - 1 Kolejarz II Chojnice 23 maja 2010 - 14:00
152. Olimpia Czersk 3 - 0 Perła Czyczkowy 22 maja 2010 - 14:00
153. Sparta Konarzyny 4 - 3 Brda Rytel 22 maja 2010 - 16:00
154. MKP Szlachta 2 - 1 Orkan Huta 23 maja 2010 - 15:00
Pauza: Kamionka Moszczenica,
Kolejka 23 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (65) 
156. Orkan Huta 1 - 2 Sparta Konarzyny 30 maja 2010 - 16:00
157. Brda Rytel 6 - 2 Olimpia Czersk 30 maja 2010 - 15:00
158. Perła Czyczkowy 2 - 2 Brda Wielkie Chełmy 30 maja 2010 - 14:00
159. Kolejarz II Chojnice 0 - 4 Grom Leśno 30 maja 2010 - 14:00
160. Zieloni Łąg 0 - 3 Unia Klawkowo 30 maja 2010 - 15:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 6:1
161. Tęcza Brusy 3 - 0 Kamionka Moszczenica 29 maja 2010 - 17:00
Pauza: MKP Szlachta,
Kolejka 24 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (86) 
163. Kamionka Moszczenica 3 - 0 Zieloni Łąg 6 czerwca 2010 - 14:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:2
164. Unia Klawkowo 5 - 4 Kolejarz II Chojnice 6 czerwca 2010 - 14:00
165. Grom Leśno 2 - 2 Perła Czyczkowy 6 czerwca 2010 - 14:00
166. Brda Wielkie Chełmy 2 - 1 Brda Rytel 6 czerwca 2010 - 14:00
167. Olimpia Czersk 2 - 0 Orkan Huta 6 czerwca 2010 - 13:30
168. Sparta Konarzyny 5 - 0 MKP Szlachta 6 czerwca 2010 - 14:00
Pauza: Tęcza Brusy,
Kolejka 25 - 12/13. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (151) 
170. MKP Szlachta 0 - 3 Olimpia Czersk 13 czerwca 2010 - 15:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:0
171. Orkan Huta 2 - 1 Brda Wielkie Chełmy 13 czerwca 2010 - 16:00
172. Brda Rytel 1 - 2 Grom Leśno 13 czerwca 2010 - 15:00
173. Perła Czyczkowy 4 - 0 Unia Klawkowo 13 czerwca 2010 - 14:00
174. Kolejarz II Chojnice 3 - 6 Kamionka Moszczenica 12 czerwca 2010 - 16:30
175. Zieloni Łąg 3 - 1 Tęcza Brusy 13 czerwca 2010 - 15:00
Pauza: Sparta Konarzyny,
Kolejka 26 - 19/20. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (89) 
177. Tęcza Brusy 6 - 1 Kolejarz II Chojnice 19 czerwca 2010 - 17:00
178. Kamionka Moszczenica 1 - 7 Perła Czyczkowy 20 czerwca 2010 - 14:00
179. Unia Klawkowo 1 - 5 Brda Rytel 20 czerwca 2010 - 14:00
180. Grom Leśno 6 - 1 Orkan Huta 20 czerwca 2010 - 14:00
181. Brda Wielkie Chełmy 3 - 0 MKP Szlachta 20 czerwca 2010 - 14:00
182. Olimpia Czersk 0 - 2 Sparta Konarzyny 20 czerwca 2010 - 17:00
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.47